Değerlendir:
  • 40 Oy - 2.38 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tanışma Anı
Yazar Mesaj
Kaktüs
Kayıtsız

RE: Tanışma Anı
Foruma hoş geldin güzel paylaşımlar dilerim.
Güneş pluto , ay akrep ve 8. ev vurgulu bir harita. mars başağıda eklersek
Sorgulayan, hemen inanmayan,şüpheci biraz vesveseli, derin düşünebilen, isabetli tesbitleri olan, bir harita gibi
10-04-2012 10:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

kaktüs, şu aharitayada bişeyler söyler misin*

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...aspc=1&ast=

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
10-04-2012 10:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kaktüs
Kayıtsız

yukseleni aslan olarak alıyorum bu durumda yukselen yoneticin 10 ev boğada. kariyer için guzel bir konum guçlu kişilerden, devlet kademesindekilerden yardım gorebilir. Özellikle sanatsal bir dalda başarılı olması yuksek.
Fazla sevgi bu kişiyi şımartabilir. kendini sevdirmeyi bilir. sahnede olmayı ve kendini ovmeyi sever.
Boğa burcu oluşu ve 2. evindeki yine toprak burcundaki saturn bu kişiyi biraz cimri, tutucu yapabilir.
Toprak burçları arasında hoş bir uçgeni var. Maddi kaynaklardan yana şanslı olacağını duşunuyorum. Az çaba çok para gülücük
Gerek marsın yengeçte olması gerekse ay jüpiter kavuşumu Anneye biraz fazla bağlılık, bağımlılık verebilir.
oncu burçlardaki t-kare 6-12-9. evler arasında öncu burçlarda olması biraz gerilimli fakat belli bir yonde kanalize edildiğinde kişiye motivasyon ve guç verir. 6 ve 12 ev aksı sebebiyle sağlığına dikkat etmesi onerilebilir.
10-04-2012 11:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kaktüs
Kayıtsız

İyice havaya soktunuz beni yorumcu oldum çıktım. dil çýkarma
Hazır forumda kimseler yok bu ara meydan boş sıkayım bişeyler sağa sola:D
10-04-2012 11:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

(10-04-2012 11:28 PM)Kaktüs Yazılan:  yukseleni aslan olarak alıyorum bu durumda yukselen yoneticin 10 ev boğada. kariyer için guzel bir konum guçlu kişilerden, devlet kademesindekilerden yardım gorebilir. Özellikle sanatsal bir dalda başarılı olması yuksek.
Fazla sevgi bu kişiyi şımartabilir. kendini sevdirmeyi bilir. sahnede olmayı ve kendini ovmeyi sever.
Boğa burcu oluşu ve 2. evindeki yine toprak burcundaki saturn bu kişiyi biraz cimri, tutucu yapabilir.
Toprak burçları arasında hoş bir uçgeni var. Maddi kaynaklardan yana şanslı olacağını duşunuyorum. Az çaba çok para gülücük
Gerek marsın yengeçte olması gerekse ay jüpiter kavuşumu Anneye biraz fazla bağlılık, bağımlılık verebilir.
oncu burçlardaki t-kare 6-12-9. evler arasında öncu burçlarda olması biraz gerilimli fakat belli bir yonde kanalize edildiğinde kişiye motivasyon ve guç verir. 6 ve 12 ev aksı sebebiyle sağlığına dikkat etmesi onerilebilir.

güzellll.... tanışma anıydı amagülücük olsun..

teşekkür ettimgülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
10-04-2012 11:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ekinoks Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 43

Kaktus bende aşk hayatımla ilgili yorum isterimgülücük
10-04-2012 11:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kaktüs
Kayıtsız

(10-04-2012 11:33 PM)eylülmavi Yazılan:  
(10-04-2012 11:28 PM)Kaktüs Yazılan:  yukseleni aslan olarak alıyorum bu durumda yukselen yoneticin 10 ev boğada. kariyer için guzel bir konum guçlu kişilerden, devlet kademesindekilerden yardım gorebilir. Özellikle sanatsal bir dalda başarılı olması yuksek.

güzellll.... tanışma anıydı amagülücük olsun..

teşekkür ettimgülücük

Bir yandan kurtlar vadisi izliyor bir yandan yazıyorum olacak okadar karışıklık. polat vadide sıkıyor ben buradagülücük
venus başucunda, yukselen arslan yoneticisi tepede.. her halinle ilgi çekersin yoruma ne gerek var. :D
10-04-2012 11:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kaktüs
Kayıtsız

(10-04-2012 11:36 PM)ekinoks Yazılan:  Kaktus bende aşk hayatımla ilgili yorum isterimgülücük

Kelin ilacı olsa başına surergülücük
gonul işine astrolojiyi karıştırmamak daha iyi boş ver ne etcen yorumu
10-05-2012 12:06 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ekinoks Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 43

(10-05-2012 12:06 AM)Kaktüs Yazılan:  
(10-04-2012 11:36 PM)ekinoks Yazılan:  Kaktus bende aşk hayatımla ilgili yorum isterimgülücük

Kelin ilacı olsa başına surergülücük
gonul işine astrolojiyi karıştırmamak daha iyi boş ver ne etcen yorumu

Hee zaten lilith meydanda hicde bi bulandirmayalim benim zevzek kafamı..haklısın..kendime zaten çok kizginim bu yüzden
10-05-2012 12:11 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kaktüs
Kayıtsız

lilith merkurumle kavuşumda koçta. Hiçte şeytanlığını gormedim yada çok sinsi farkedemiyorum.
Bence insan aşık olunca ne lilith dinler ne venus. Farklı bir dalga sanki . tüm vucudunu saran bir şemsiye gibi. tamamiyle dış etkiye kapalı.gülücük
Aşık olduğun kişiyle evlen ama aşıkken evlenmedil çýkarma
10-05-2012 12:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir