Değerlendir:
  • 40 Oy - 2.38 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tanışma Anı
Yazar Mesaj
ekinoks Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 43

RE: Tanışma Anı
(10-05-2012 12:29 AM)Kaktüs Yazılan:  lilith merkurumle kavuşumda koçta. Hiçte şeytanlığını gormedim yada çok sinsi farkedemiyorum.
Bence insan aşık olunca ne lilith dinler ne venus. Farklı bir dalga sanki . tüm vucudunu saran bir şemsiye gibi. tamamiyle dış etkiye kapalı.gülücük
Aşık olduğun kişiyle evlen ama aşıkken evlenmedil çýkarma

O manyakligi yaptım bir kere bir daha yaparmiyim? yapabilirim(belki) çünkü ben eşek kafali bir koçum..Hem bu kadar aşk delisi hemde şüpheci ve hızlı bir zihnin aynı bünyede bulunması çok zor be Kaktus..Neyse bugün normal değilim uzatmayim :D
10-05-2012 12:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kaktüs
Kayıtsız

Normal değilimki, normal biriyle ne işim olur :D
zaten forumda kimse yok iki lafın belini kırıyoruz fenamı
10-05-2012 12:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepece Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 5

Bende burdayımm gülücük benımde lilithim 15derece terazıde 3.evde venusum (yengec) ıle kare plutom(terazı) ıle kavusum yapıyor..ama ne anlama gelır bılmıorum gülücük
çiçek
10-05-2012 12:52 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Presence
Kayıtsız

(10-05-2012 12:52 AM)zeynepece Yazılan:  Bende burdayımm gülücük

dedim aslandır herhalde. :D
10-05-2012 12:56 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kaktüs
Kayıtsız

Arasıra öksürün arkadaşlar burda olduğunuzu bilelim:D
10-05-2012 01:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ekinoks Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 43

(10-05-2012 01:03 AM)Kaktüs Yazılan:  Arasıra öksürün arkadaşlar burda olduğunuzu bilelim:D

gülücük
10-05-2012 01:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
izmir3535 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

merhabalar herkese.. ben bi hata yapmışım :( yanlış tarihte tanışma anına bakmışım...yeniliyorum o yüzden haritayı.. gerçi çok bişey değişmeyecek sanırım ama.. yine de yorumlarınızı bekliyorum.. kusura bakmayın.. kafam çok dağınık bu günlerde... Allah hepimize yardım etsin.. http://c1212.hizliresim.com/14/4/gkypd.gif

http://i.hizliresim.com/4RkqNL.gif
12-04-2012 08:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

Yükselen terazi ymönetici gezgeni venüs 8. evde burada venüs kimseyi ya da kimsenin size böyle sevgi dolu birliktelik yaşatamayacağı kadar güzel bir sevgi verir. 8. evdeki venüs sefkatle sever cok sever bu zamana kadar hiç böyle gü
zel sevilmemissiniz gibi hissettirir. Ayrı yanında bulunan jüpiter birbirlerinin kaynakları hakkında eşlerin birbirlerine şans getireceğine yorumçlanır ya da imkan ve kaynakları düşünmeden kolayca birbirlerine sunabilme.. 1. evde yükselende yerleşen satürn ilişkinin sağlam olacağı (satürn tutkaldır) ipucunu veriyor.
7. ev koç yönetici gezegeni mars 12. evde ve başak burcunda mantıklı iş bitirici biraz kısıtlı enerjisi olan bir mars.
Merkür 10. evde aslanda kariyer konularında konusmaktan iletisim kurmaktan hoşlanan bir cift meslek hakkında konusmalar ve şaşaalı gözterişli sıccak abartılı iletişim gülücük

İlgimi çeken açılar..Güneş pluto klarşıtlığı ilişkide ani dürtüler ve sevgi ve aşk konusunda saldırganlık verebilir..Ay venüs karşıtlığı ise aşırı alınganlık kıskanclık ve ani değişen ruh halleri olan bir ilişki verebilir.. Becerememiş olabilirim lakin kendimce yorumladım hatam varsa affedinizgülücük

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
12-04-2012 09:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

Sizin haritanıza yorumdu bu yazdıllarınızı alıntı yapmayı unutmusum ortaya bir cevap gibi olmuş affediniz))

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
12-05-2012 11:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
izmir3535 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

teşekkür ederim nisan15 güzel yorumların için.. yorumların isabetli, inan buna.. benim sadece kafama takılan kırmızı alarm dedikleri 4 zor açının 3nü barındırıyor benim ilişkim.. canımı sıkıyor açıkçası.. senin yorumların beni umutlandırdı çok teşekkür ederim tekrar, ellerine sağlık gülücük

http://i.hizliresim.com/4RkqNL.gif
12-10-2012 11:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir