Değerlendir:
  • 20 Oy - 2.3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kate Middleton
Yazar Mesaj
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

Cvp: Kate Middleton
(08-10-2015 11:48 PM)kalipso Yazılan:  
(08-08-2015 03:29 AM)Ninsianna Yazılan:  
(08-06-2015 05:02 AM)kalipso Yazılan:  Konudan alakasız da bu kraliyet ailesi neden hala neden var ki zaten? Ülkelerine ne faydaları var? Aşırı kasıntı tipleriyle büyük servet sahibiler, sözde sembolikler ama İngiliz parlamentosunu dağıtma hakkına da sahipler. İngiliz halkının %70'inin monarşi istediğini okumuştum ama aynı halk "Kraliyet bebeği"ne de tepki göstermişti. Tabi bi toplumda her kesim aynı düşünemez. Umarım söylendiği gibi kraliyet ailesinin varlığını ciddi anlamda sorgulamaya başlarlar. Neyse bize ne İngilizler düşünsün gülücük

İngiliz kraliyet ailesi sadece İngiltere'yi yönetmiyor, Birleşik Krallık, Kanada ,Avustralya ve Yeni Zellanda'yı bile kapsıyor.Yani İngiltere kraliçesi bu ülkeler de de söz sahibi.

Avrupa'da İngiltere kraliyetin hala varlığını sürdürdüğü tek ülke değil.Krallığın hala var olduğu ülkelerin hiçbirinin halkının bu duruma tepki gösterdiğini görmedim.

Sadece İngiltereyi yönetmediklerini ve bu şekilde yönetilen tek ülkenin İngiltere olmadığını biliyorum gülücük
Emin misiniz? Yorumumda da bahsetmiştim Kraliyet bebeği doğduğu gün yapılan protestoları hiç izlemediniz mi? Hatta bir Türk ressam da Meryem Ana portresiyle eyleme destek olmuştu. Sadece bununla da sınırlı değil muhalif insanlar baya var. Tepki göstermeseler bile ben saçma ve gereksiz buluyorum ama onların ülkesi beni ilgilendirmez sadece fikrimi söyledim

Birleşik krallık meselesini vurgulama gereği hissettim çünkü şöyle bir düşününce Avusturalya'daki bir insan ''dünyanın öbür ucundaki bu aile neden benim devletimi yönetsin'' şeklinde bir sorgulama yapmazken İngilizlerin kraliyeti sorgulamaması normal sayılır.
08-12-2015 03:00 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vilma
Kayıtsız

RE: Kate Middleton
http://www.astrotheme.com/astrology/Cath..._Cambridge

astro.com da doğum saati yükseleni belirsiz ama astrotheme de ki doğum saati doğruysa yükseleni terazi ve aman allahııım o nasıl bir birinci ev.... mars pluto saturn bu kadın ölmüş ağlayanı yok. Ne zaman tv de internette görsem bana hep hasta insan izlenimini uyandırıyo ben bu kadının mutlu olduğuna zerre inanamıyorum sürekli gülüyor ama hastalıklı bi gülüş sanki depresyon ilaçları dayamışlar magazinin önüne atmışlar gibi.. marilyn monroe gibi kamera önünde insanların önünde hep güler ama tek kalınca daya eroini, kate middleton da da nedense aynı izlenimi alıyorum ben yüzü hep yorgun görünüyor gülüşü de artık yüzünde kalıplaşmış bir gülüş gibi

[Resim: 7qbkoL.jpg]
[Resim: O0Zq2D.jpg]

adı prenses dünyanın en şanslı kadını gibi görülüyor ama şahsi fikrim tam tersi kendinden vazgeçmiş bir kadın izlenimi her adımları planlı kraliyet ailesinin şov parçası başına buyruk asla hareket edemez düşüncesi bile kötü :( zaten ki tr pluto güneşiyle kavuşumda ayına da karşıt saturnüne kare depresyon olmasında ne olsun
03-06-2017 11:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gökyüzü Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 7

Yaşına göre yaşlı gözüküyor
03-06-2017 11:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

@vilma Öyle bi yazmışsın ki:D Kadına karşı epey his yapmışsın belli kiçiçek Fotoğrafları da seçip de koydun bilemedim;) Bu kadının bu çizgilerde yaşayacağı beliydi zaten. Bi prenses diana vakasına daha izin vermezler, o yüzden iyi bakarlar diye düşünüyorum ben. Mutlu mu bilemem ama sonu kötü olursa kraliyet ailesinin popülaritesi de hayli azalır ingiliz halkının nazarında. Sürekli gülmesi rol ve bi çeşit politikadır diye tahmin ediyorum önemli bi şey değil bence. Depresyon aşırı mutsuzluk olabilir bak. Bi girerse de koca düşes bu halde olamaz diye bi önermeyle her şeyi içine atıp depresyona girmesine sebep şeylere hapsolup yaşayabilir ki oldukça üzücü bi durum... Sert de bi birinci evi varmış. Eğer doğruysa öne çıkmayı seven, çekici biri olmalı. Satürnden dolayı abartıya kaçmayacak ölçülü durabilecek bi hava veriyor. Hafiften bi kraliyet havası varmış yani. Zorlu gezegenleri olmasına rağmen güçlü bence birinci evi. Doğal olarak haritasına bakınca insan evliliğine bakıyor bu kadının. Şans noktası 7. evle kavuşumda. İlginç bi yerleşim olmuş. Evlilik zamanı transitleri neler acaba? Pluto ic kavuşumu olmuş olabilir o dönem.
03-07-2017 12:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

@vilma ay boşlukta noluyomuş ki ilk kez duydum bu terimi. Vedik terimi belki de sen daha iyi bilirsin bu işleri:D Bu arada kadının evliliği bi talihsizlik bence. Ayı da iyi konumlanmış haritada, boşluğuna mı denk geldi acaba o dönemdil çýkarma
03-07-2017 09:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Libra Çevrimdışı
:)
Moderatörler
lt=

Rep Puanı: 68

Ay boşlukta olması durumu açısız olma durumu diye biliyorum ben Gezegenlere temas etmiyor

Doğum Haritam :
Bir Astroloji programından çıkan http://i.hizliresim.com/vZLrnp.jpg
Placidus Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/Y4m4yj.png
Whole Sigsn Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/2jBjzO.png
Sabit Yıldızlar http://i.hizliresim.com/kEmEy7.jpg
03-07-2017 09:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Ay açısız kalmayı pek sevmez diye bilirim. Duygusal kopukluk olan bi ilişki zor olurdu kadının bulunduğu şartları düşününce. Kimi kimsesi olmayan bi kişi imajı beliriyor aklımda onunla ilgili. Yakın samimi dost manasında tabi, yoksa kadın koskoca düşes;)
03-07-2017 09:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir