Değerlendir:
  • 20 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İlişkilerde AY
Yazar Mesaj
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

RE: İlişkilerde AY
(05-26-2011 11:24 AM)eylülmavi Yazılan:  
(05-26-2011 11:11 AM)Tuğçe Yazılan:  
(05-26-2011 09:53 AM)eylülmavi Yazılan:  
(05-25-2011 10:25 PM)Yıldırım Yazılan:  * erkeğin doğum haritasında ay burcunun güçlü açı yaptığı gezegenin ifade ettiği özellikleri taşıyan kadınları hayatına çekebileceğini söyleyebiliriz.

örneğin ay - merkür üçgen açısına sahip olan bir erkek , merküryen karakterde kişileri hayatına çekebilir ve onlarla hoş ( 120 derece ) zaman geçirebilir.

peki yıldırım, erkeğin ayı, pluto(terazi) ve venüsle(koç) kare ise; venüs ve plutosu güçlü bayanlarla, anlaşamada zorluk çeker mi?

venüsü koç olduğu için, venüsü zayıf olan bayanlarla anlaşması daha mı kolay olur?
yıldırıma sormuşsun ben söyleyeyim gülücük

Erkeğin ay'ını pluton kavuşum yaparak gizlemiş bu durumda + venüs koç ile kare yapmış yani ay terazi derinlerde kalmış, o sakin mizaçlı, gizemli kadınlardan hoşlanır, biraz da kıskançtır fakat venüs koç olduğu için bunun çelişkisini yaşar, venüsü ve plutonu güçlü bayanlarla da anlaşmakta güçlük çekmez bilakis tersi, ay-venüs olumsuz açıları erkek haritasında ilişkilerde dengesizlik verir, fakat ay-venüs-merkür olumlu gezegenler olduğu için, satürn- ay karesi gibi düşünemeyiz

çok teşekkür ederim tuğçe, çiçek

erkeğin ayı oğlakda, hem terazideki plutosuna kare, hem koçdaki venüsüne kare..
ay-pluto karesinde de, ayı gizlenmiş, derinlerde kalmış gibi düşünebilir miyiz?

ay'ı oğlakta zaten duygularını gösteremez, plutonda etki almışsa evet etkisi ikiye katlanır. Ayrıca t-kare var ilişkilerde kıendini istediği gibi ifade edemediğinden huzursuzluklar çıkabilir.
05-26-2011 02:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Moda Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 2

(05-26-2011 01:59 PM)Tuğçe Yazılan:  
(05-26-2011 12:05 PM)Moda Yazılan:  
(05-26-2011 11:11 AM)Tuğçe Yazılan:  
(05-26-2011 09:53 AM)eylülmavi Yazılan:  
(05-25-2011 10:25 PM)Yıldırım Yazılan:  * erkeğin doğum haritasında ay burcunun güçlü açı yaptığı gezegenin ifade ettiği özellikleri taşıyan kadınları hayatına çekebileceğini söyleyebiliriz.

örneğin ay - merkür üçgen açısına sahip olan bir erkek , merküryen karakterde kişileri hayatına çekebilir ve onlarla hoş ( 120 derece ) zaman geçirebilir.

peki yıldırım, erkeğin ayı, pluto(terazi) ve venüsle(koç) kare ise; venüs ve plutosu güçlü bayanlarla, anlaşamada zorluk çeker mi?

venüsü koç olduğu için, venüsü zayıf olan bayanlarla anlaşması daha mı kolay olur?
yıldırıma sormuşsun ben söyleyeyim gülücük

Erkeğin ay'ını pluton kavuşum yaparak gizlemiş bu durumda + venüs koç ile kare yapmış yani ay terazi derinlerde kalmış, o sakin mizaçlı, gizemli kadınlardan hoşlanır, biraz da kıskançtır fakat venüs koç olduğu için bunun çelişkisini yaşar, venüsü ve plutonu güçlü bayanlarla da anlaşmakta güçlük çekmez bilakis tersi, ay-venüs olumsuz açıları erkek haritasında ilişkilerde dengesizlik verir, fakat ay-venüs-merkür olumlu gezegenler olduğu için, satürn- ay karesi gibi düşünemeyiz

Saturn-ay karesini nasıl düşünürüz? dengesiz ilişki mi?

Satürn- ay karesi sinastride mi? Değilse eğer kadın mı yoksa erkek haritası mı bahsettiğin?

Erkeğin ayına hem bayanın saturnu hemde kendi saturnu kare.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=z...&rs=0&ast=
05-26-2011 03:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(05-26-2011 03:15 PM)Moda Yazılan:  
(05-26-2011 01:59 PM)Tuğçe Yazılan:  
(05-26-2011 12:05 PM)Moda Yazılan:  Saturn-ay karesini nasıl düşünürüz? dengesiz ilişki mi?

Satürn- ay karesi sinastride mi? Değilse eğer kadın mı yoksa erkek haritası mı bahsettiğin?

Erkeğin ayına hem bayanın saturnu hemde kendi saturnu kare.

erkeğin kendi doğum haritasında da ay-satürn karesi olduğu için yani bu enerjiyle zaten içli dışlı olduğu için , bayanın satürn açılarının belirgin bir etkisi olacağını düşünmüyorum.

05-26-2011 03:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

(05-26-2011 02:06 PM)Kıvılcım Yazılan:  
(05-26-2011 02:01 PM)Tuğçe Yazılan:  
(05-26-2011 01:12 PM)Kıvılcım Yazılan:  Benim Ay burcum Boğa
Eşimin de Ay burcu ve Venüsü Boğa
buna ne diyebiliriz?

Ay- ay kavuşumları birbirinizi besleyebildiğinizi, duygusal ihtiyaçlarını karşıladığınızı gösterir. Venüs kavuşumu da birbirinize töleransınızı arttırır, olumsuz başka bir açı yoksa birbirinizden keyif alırsınız.

Teşekkür ederim.
Olumsuz başka açı var mı anlamıyorum ama eşimin de doğum bilgisini veriyim fırsatın olursa ve tabi istersen bakabilirmisin

12.04.1975 İran Orumiyeh
Saat 21:30

eşinin ay'ı boğada; ay boğası mars sextile'i, jüpiter yarı sextile'i ile açı yapmış, onun dışında neptün biqintile'i var, venüs-ay boğası bir de neptün biqintile'i hesaba katarsak sakin mizaclı, sevdiklerini ve sadakatı önemseyen, güven veren ve güveni ön planda tutan birine benziyor. Venüsününe baktığüımda mars balığı ile karesi var, güneş koç ay-venüs boğa'yı da hesaba katarsak kıskanç ve sahiplenici bir yapısı olabilir.
05-26-2011 08:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

Evet tuğçe aynen yazdığın gibi biri gülücük Ama kıskançlığını her zaman belli etmiyor
Ama çok güzel tahminin...O benden daha sakin ...malesef ben onun gibi sakin değilim bir anda parlıyorum ...

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
05-27-2011 12:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

kızımın ay burcu akrep hem de 4. evde üstelik venüs ve plutosu da aynı yerde ben bir ay oğlagı olarak hep ona yetersiz geldim malesef delicesine bir bağlılıgı var ama bunu düsmanca belirtir sadece ve sadeve ona ait olamam gerektigini düşünür ondan bir sey saklamak imkansızdır her seyini cözer cok zorlayıcı sahiplenici ve boğucu bir sevme tarzı var 1. derecede hayatında önem arz eden kişileri severken öldürüyor bunu bilincli yaptıgını sanırdım ama degilmiş astroloji acıkladı yine .. haritası aşagıda

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=10&go=Go

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
05-27-2011 01:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(06-03-2011 08:40 PM)oğlak Yazılan:  sevgilimin ay burcu aslan ve ayı merkürle trine yapmış, benim ay burcum ise ikizler. ikimizin güneş burcu da oğlak. ay burçlarımız ne kadar uyumlu?

güneş ve ay burçlarınız arasında element uyumunuz var diyebiliriz.

erkek için ay burcu ve açıları , hayatına dahil olan kadınlara işaret etmesi açısından önemlidir.
ay-merkür bağlantısı , onun merkür ve ikizler özelliği taşıyan bayanlara çekilebileceğinin göstergelerinden biridir ( sadece bu gösterge yok tabii )

06-04-2011 04:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

(07-08-2011 01:55 PM)kahlo Yazılan:  Benim de bir sorum olacak? benim doğum haritamda ay'ım balık'ta 5.evde.venüs 3.evde oğlak'ta.venüsüm karşı tarafımı simgeliyor?venüsümde ® GOSTERILMEKTE.bu gerileme anlamına mı gelıyor acaba?

eğer sorunuzu yanlış anlamadıysam şöyle cevap vereyim. en basit ifadesiyle
erkekte ay; onun aşık olabileceği, sevebileceği, duygusal anlamda bir şeyler hissedebileceği kadın tipini gösterir. kadında ise genel olarak güneşe bakılır.

erkekte venüs; onun cinsel anlamda, beğeni anlamında çekilebileceği kadın tipini gösterirken

erkekteki mars, onun ihtirasını, cinsel yaklaşımını,şiddetini vs.. gösterir.

kadın için konuşacak olursak, mars onun çekileceği erkek tipini gösterir.venüs onun dişiliğinin ne yapıda olduğunu gösterir..

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
07-08-2011 02:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
mutluluklar Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 3

(07-08-2011 02:40 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  
(07-08-2011 01:55 PM)kahlo Yazılan:  Benim de bir sorum olacak? benim doğum haritamda ay'ım balık'ta 5.evde.venüs 3.evde oğlak'ta.venüsüm karşı tarafımı simgeliyor?venüsümde ® GOSTERILMEKTE.bu gerileme anlamına mı gelıyor acaba?

erkekte ay; onun aşık olabileceği, sevebileceği, duygusal anlamda bir şeyler hissedebileceği kadın tipini gösterir. kadında ise genel olarak güneşe bakılır.

erkekte venüs; onun cinsel anlamda, beğeni anlamında çekilebileceği kadın tipini gösterirken

kadın için konuşacak olursak, mars onun çekileceği erkek tipini gösterir.venüs onun dişiliğinin ne yapıda olduğunu gösterir..

aynen öyle , ne kadar doğru bilgiler... venüsüm aslan , marsım oğlak...bu yerleşimlerımı seviyorum... hava grbunda deil çunku... özelikle venüs aslanımı seviyorum.. mars oğlakta bana göre ağır karizmatik olgun insan gibi geliyor.. gülücük

http://i1107.hizliresim.com/2011/7/5/6721.gif
07-08-2011 04:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

(07-08-2011 02:40 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  

Bie eklemede ben yapayım nacizane erkekteki 7. evdeki mars ta onun savascı kavgacı mars etkileri tasıyan kadınlara cekilecegini gösterir. Ayrıca 7. evdeki bu mars her iki cins icinde mars baskısı olusturur koöe evlerde marsı bulunan herkeste bu mevcuttur..

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
07-08-2011 06:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  İlişkilerde Venüs astrosohbet 57 91,935 01-29-2019 12:23 AM
Son Mesaj: BayanKararsız
  İlişkilerde Aldatma Eğilimi nurbanu10 133 151,973 08-04-2018 07:31 PM
Son Mesaj: say24
  İlişkilerde Güneş astrosohbet 14 27,734 12-27-2014 11:25 PM
Son Mesaj: Yakamoz
  İlişkilerde Merkür astrosohbet 59 80,455 09-02-2012 12:08 PM
Son Mesaj: Bellatrix
  İlişkilerde Uyum Analizi Hakkında Pratik Bilgiler astrosohbet 42 69,902 07-29-2012 02:35 PM
Son Mesaj: astrosohbet
  İlişkilerde Dört Astrolojik Element Angel 21 32,500 05-23-2012 05:41 PM
Son Mesaj: zeynep_muteal06

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir