Değerlendir:
  • 20 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İlişkilerde AY
Yazar Mesaj
feynmann_m Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

RE: İlişkilerde AY
onun güneşi kova benim ay burcum..benim burcum boğa onun yükseleni bide benim 7.evimi kesen gezegen terazi onda terazi stelyumu mevcut onun 7.evinide akrep kesiyo bende de akrep baskın birbirimize olan bağlılığı bu yerleşimlere bağlayabilirmiyiz acaba?
07-21-2011 02:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(07-21-2011 02:27 AM)feynmann_m Yazılan:  onun güneşi kova benim ay burcum..benim burcum boğa onun yükseleni bide benim 7.evimi kesen gezegen terazi onda terazi stelyumu mevcut onun 7.evinide akrep kesiyo bende de akrep baskın birbirimize olan bağlılığı bu yerleşimlere bağlayabilirmiyiz acaba?

evet bahsettiğin yerleşimler gayet güçlü görünüyor.

güneş-ay bağlantısı ve özellikle 7.evini uyarıyor olması etkileşimi arttırıyor.

venüs-mars açılarınız varmıydı ?

07-21-2011 02:57 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
feynmann_m Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(07-21-2011 02:57 AM)Yıldırım Yazılan:  
(07-21-2011 02:27 AM)feynmann_m Yazılan:  onun güneşi kova benim ay burcum..benim burcum boğa onun yükseleni bide benim 7.evimi kesen gezegen terazi onda terazi stelyumu mevcut onun 7.evinide akrep kesiyo bende de akrep baskın birbirimize olan bağlılığı bu yerleşimlere bağlayabilirmiyiz acaba?

evet onun venüsüyle benim marsım arasında sekstil, benim venüsümle onun marsı arasında da karşıt açı var.Birde onun mars satürn ve plutosu benim 7.evime, benimkilerde onun 7.evine düşmüş sanırım bu yerleşimler bizi biraz zorluyor.
07-21-2011 12:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

(07-09-2011 01:52 AM)kahlo Yazılan:  
(07-08-2011 06:22 PM)nisan15 Yazılan:  
(07-08-2011 02:40 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  
(07-08-2011 01:55 PM)kahlo Yazılan:  Benim de bir sorum olacak? benim doğum haritamda ay'ım balık'ta 5.evde.venüs 3.evde oğlak'ta.venüsüm karşı tarafımı simgeliyor?venüsümde ® GOSTERILMEKTE.bu gerileme anlamına mı gelıyor acaba?

eğer sorunuzu yanlış anlamadıysam şöyle cevap vereyim. en basit ifadesiyle
erkekte ay; onun aşık olabileceği, sevebileceği, duygusal anlamda bir şeyler hissedebileceği kadın tipini gösterir. kadında ise genel olarak güneşe bakılır.

erkekte venüs; onun cinsel anlamda, beğeni anlamında çekilebileceği kadın tipini gösterirken

erkekteki mars, onun ihtirasını, cinsel yaklaşımını,şiddetini vs.. gösterir.

kadın için konuşacak olursak, mars onun çekileceği erkek tipini gösterir.venüs onun dişiliğinin ne yapıda olduğunu gösterir..

Bie eklemede ben yapayım nacizane erkekteki 7. evdeki mars ta onun savascı kavgacı mars etkileri tasıyan kadınlara cekilecegini gösterir. Ayrıca 7. evdeki bu mars her iki cins icinde mars baskısı olusturur koöe evlerde marsı bulunan herkeste bu mevcuttur..

evet yorumlarınız gerçekten çok doğru,çok teşekkür ederim cevaplarınız için.onun haritasında marsı 7.evde ve yayda.ve gerçekten kavgacı savaşçı tıplerden hoslanıyor.benımde marsım yanılmıyorsam 2.evımde.çok garip onun venüs ü balıkta.benımde ay burcum balıkta.benım gunesım kovada.onunda gunesı kovada.sadece evlerımız farklı yerlerde.onun ay ı başakta.benım venusum oglakta.
Venüsü balıktaysa al alabvildiğin kadar (: vermekten kendini feda etmekten usanmayacak uslanmayacaktır venüs balık olarak kendimden biliyorum..

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
07-21-2011 01:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(07-21-2011 12:13 PM)feynmann_m Yazılan:  

evet onun venüsüyle benim marsım arasında sekstil, benim venüsümle onun marsı arasında da karşıt açı var.Birde onun mars satürn ve plutosu benim 7.evime, benimkilerde onun 7.evine düşmüş sanırım bu yerleşimler bizi biraz zorluyor.

venüs-mars açılarınızın da olması etkilidir ve evet 7.evi uyaran gezegenler dalton kardeşler olunca bazı zorlanmalar doğaldır.

bu dönemde transit satürn senin venüsle zıt açı yapıyor feynmann_m

venüsün ilişkilerle ve beğenilerle alakası olduğunu biliyoruz.

satürnün etkisi ne olabilir ?

satürn ne ekersen onu biçersin planetidir. satürn terazide zaten ilişkileri test etmektedir. venüsün karşısında durması , hoşlanma duygunun önüne bir tür duvar örebilir '' aşk bitti '' durumları olabilir

yada olumlu seçenek satürn ilişkiye resmiyet kazandırma ihtimalini (evlilik gibi) gösterebilir.

bu dönemde karşına yaş farkı olan kişilikler çıkabilir.
olgun kişilikler çıkabilir.
sırf duygusal değil , iş ilişkisi gayesiyle de karşına satürn özelliği taşıyan kişiler çıkabilir.

07-21-2011 02:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
feynmann_m Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(07-21-2011 02:55 PM)Yıldırım Yazılan:  
(07-21-2011 12:13 PM)feynmann_m Yazılan:  

venüs-mars açılarınızın da olması etkilidir ve evet 7.evi uyaran gezegenler dalton kardeşler olunca bazı zorlanmalar doğaldır.

bu dönemde transit satürn senin venüsle zıt açı yapıyor feynmann_m

venüsün ilişkilerle ve beğenilerle alakası olduğunu biliyoruz.

satürnün etkisi ne olabilir ?

satürn ne ekersen onu biçersin planetidir. satürn terazide zaten ilişkileri test etmektedir. venüsün karşısında durması , hoşlanma duygunun önüne bir tür duvar örebilir '' aşk bitti '' durumları olabilir

yada olumlu seçenek satürn ilişkiye resmiyet kazandırma ihtimalini (evlilik gibi) gösterebilir.

bu dönemde karşına yaş farkı olan kişilikler çıkabilir.
olgun kişilikler çıkabilir.
sırf duygusal değil , iş ilişkisi gayesiyle de karşına satürn özelliği taşıyan kişiler çıkabilir.

dediğin durumları kesinlikle deneyimliyorum ama artık çok dengesiz bi hal aldı satürnün beni bu derece zorlayacağnı tahmin etmiyordum bi anda aşk bitti olayı oluyor bi anda resmiyete mi dökülse bu kadar kararsızlık vermemesi gerekir satürnün!!
07-21-2011 03:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Simdi dogal olarak sinastride ay'in venüsle birlesmesi daha mi uygun görülüyor... mars incitir denildi, satürn vs.. gezegenler duvar örür dedi... günes iyi yapar denildi... merkür de sürekli duygularini anlatir dedi.. ama genel olarak venüs uygun mu görüldü, kavusum yapmasi halinde?....

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
08-21-2011 06:33 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

(08-21-2011 06:33 AM)Mavisahram Yazılan:  Simdi dogal olarak sinastride ay'in venüsle birlesmesi daha mi uygun görülüyor... mars incitir denildi, satürn vs.. gezegenler duvar örür dedi... günes iyi yapar denildi... merkür de sürekli duygularini anlatir dedi.. ama genel olarak venüs uygun mu görüldü, kavusum yapmasi halinde?....

O'nun Ay-Balık 8.ev benim de Venüs-Balık 7.ev.Ay ve Venüs kavuşum yapmıyorlar ama olsun.
Görünüşe bakılırsa herşey masal gibi.Sahiden de masalmış ben onun Venüs Koç olmasını ve Venüs-Uranüs karesini atlamışım !

Zira şahsın,esas unutamadığı kızla haritasını çıkardığımda bu sefer Ay ve Venüs kavuşum yapıyor.O ilişki sürdüğü dönem eleman da Tr.Neptün etkisi altında.

Sonuç olarak kanımca Venüs Ay kavuşumu bir ''elektrik'' durumu yaratıyor olabilir ama tek başına bir olayı yok tabii.Diğer açılar,hatta transitler hatta natal da önemliymiş..
11-11-2011 12:44 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
engül Çevrimdışı
Scorpio Vip
Scorpio Vip
lt=

Rep Puanı: 0

benim satrünüm kendi ayımla kare onun güneşiyle kavuşum....ayrıca kendi ayım onun satrünüylede kare...acaba ne anlama geliyor...

[Resim: engl.th.gif]
11-14-2011 06:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

(05-25-2011 03:47 PM)ginka Yazılan:  
(05-25-2011 07:43 AM)Yıldırım Yazılan:  * Ay burcunuz kendinizi güvende hissettiğiniz bir sığınak gibidir.
dolayısıyla partnerin hangi gezegeninin bu sığınağın önüne park ettiği önemlidir.

partneriniz eğer gürültücü marsını , sizin sessiz sığınağınızın önüne park etmişse bu ilişkide huzur kavramı aranılan bir ihtiyaç haline gelebilir çünkü mars kişisi zaman zaman ay kişisini incitme eğilimi taşıyabilir.

ya da örneğin partner satürnünü ay kişisinin sığınağının önüne park etmişse , bu kez ay kişisi her tarafın karardığını hissedebilir çünkü sığınağın önüne sanki bir tür duvar örülmüş gibidir.

partnerin merkürü eğer ay kişisinin bu sığınağının önüne park etmişse bu kez ay kişisi derin ihtiyaçlarını ve herkese açamadığı duyarlı yönlerini partnerine bülbül gibi şakıdığını farkedebilir.

onun mars kovası beni nasıl daraltıyor nasıl geriyor ve aynı zamanda çok incitiyor canımı ya çok doğru verygood
merkür kova olan arkadaşlarıma karşı o şekilde olmuyorum 12. evime düşseler bile rahatsız edici değil verygood
ama mars cidden karşı tarafın ay 'ına değiyorsa bide 12. evde ise hiç ama hiç iyi değil :(

Sende mi mars kovası ve 12. ev mars istilası kurbanısın .. 12. eve denk gelen mars offf bir de mars kovası ise off ki ne off..

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
11-14-2011 07:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  İlişkilerde Venüs astrosohbet 57 92,739 01-29-2019 12:23 AM
Son Mesaj: BayanKararsız
  İlişkilerde Aldatma Eğilimi nurbanu10 133 152,916 08-04-2018 07:31 PM
Son Mesaj: say24
  İlişkilerde Güneş astrosohbet 14 27,912 12-27-2014 11:25 PM
Son Mesaj: Yakamoz
  İlişkilerde Merkür astrosohbet 59 81,243 09-02-2012 12:08 PM
Son Mesaj: Bellatrix
  İlişkilerde Uyum Analizi Hakkında Pratik Bilgiler astrosohbet 42 70,305 07-29-2012 02:35 PM
Son Mesaj: astrosohbet
  İlişkilerde Dört Astrolojik Element Angel 21 32,746 05-23-2012 05:41 PM
Son Mesaj: zeynep_muteal06

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir