Değerlendir:
  • 20 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İlişkilerde AY
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: İlişkilerde AY
(03-03-2012 02:19 PM)zeynepece Yazılan:  Hocam tesekkur ederim evet gozumden kacmıs gülücük partnerimin dogum tarıhı 8 eylul 1981 saat 22:30 bır goz atarsanız vaktınız olursa cok sevınırım.

Hocam deme lütfen , hocalık bi tarafım yok gülücük

Öyle detaylıca bakamam, yüzeysel baktım ve venüs-mars etkileşimi dışında çokta parlak başka etkiler göremedim aranızda.
Onun güneş ve ay burcu toprak elementi oysa seninkiler ateş elementi yani element uyumunuz yok.

Uzun vadede onu sıkıcı bulabilirsin gülücük

03-03-2012 07:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepece Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 5

Cok tesekkur ederim.... gülücük emeginize saglık gülücük
03-04-2012 01:05 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zorlamak Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

Ben gerçekten bunu gözlemlediğim için söylüyorum .Eğer ay burcunuz partnerinizin venüsü ve marsıyla iyi açılar (özellikle 120 lik açılar) içindeyse o kişiyi çok seviyorsunuz. bu çok enteresan gerçekten

haritam
http://bit.ly/1Ba0i6W

Eğer anahtarları sendeyse bütün kapılar sonuna kadar açık.Eğer bakmayı bilmiyorsan açık olsa da kapılar göremezsin .
Hergün aynı şeyleri yaptığın için boş bakmaya başlarsın işte o zaman detayları kaçırırsın.Kaç kişi senle aynı yere bakıyor
her gün.Kaç kişi geçiyor farketmeden.sen de onlardan biri olursun eğer göremezsen.
03-19-2012 04:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

(03-19-2012 04:00 PM)zorlamak Yazılan:  Ben gerçekten bunu gözlemlediğim için söylüyorum .Eğer ay burcunuz partnerinizin venüsü ve marsıyla iyi açılar (özellikle 120 lik açılar) içindeyse o kişiyi çok seviyorsunuz. bu çok enteresan gerçekten

1.Lisede iken birisini çok sevmiştim.Sevgim tek taraflıydı ve lise boyunca yani dört sene sürdü bu durum.
Benim Venüs Balık.
Onun Ay'ı Akrep.Gerçi sadece buna bağlamamak lazım.
Güneş Neptün karem var,haritamda Neptün çok güçlü.Venüs Balık'ta yücelimde.Aşık olunca mahvolan bir insanım.Ve bu kişinin haritasında da Plüto puanlamada 1.sırayı alıyor.

2.Ve akabinde burada yeri geldiğinde bahsettiğim,yine çok sevdiğim biri.Benim Venüs,O'nun Ay Balık'ta olmasına rağmen kavuşum yapmıyor.
Sadece O'nun Mars benim Ay'a kare.Olay budur.Bunun da puanlamada Plüto ilk sırada.

3.İkinci maddeyle ilgili olarak,rakibemin haritasına ulaşıyorum ve onların sinastrisine bakıyorum:
Konuyla alakalı değil ama Güneş'leri kavuşum.
Venüs Ay kavuşumu var.
Bir kere kızla aynı burçtan olmamıza karşın Güneş'i pek kareli açılar yapmamış benim gibi.
Haritasında Venüs-Satürn kuvvetli.Natal haritasında Venüs'ün çok güzel açıları var ve Venüsyenliğiyle istediğini yaptırabiliyor.Benden daha karizmatik ve kendini iyi ifade ettiği söylenebilir.

4.Annemle babam.Bir tek babamın Ay'ı ile annemin Güneş'i kavuşum.+Ayları da kare yapıyor...
Annemle babamın haritalarında da Plüto Venüs ve Neptün çok güçlü.

5.Annemle aramız çok iyidir.Başkalarına tuhaf gelecek şekilde.Aylarımız 120'lik açı yapmış.Annemin Satürn'ü benim Ay'a dokunuyor.

Benim fikrimce natal haritaların iyi incelenmesi de gayet iyi sonuç veriyor.Belki sinastri işi biraz detaylandırabilir.
03-19-2012 04:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
unique Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 2

peki ay-pluto karesi olan bir erkekle sinastri haritasında kadının putosu erkeğin ayına kare açı yapıyorsa etki ne olur?

(03-03-2012 05:29 AM)Neptunian Yazılan:  
(03-03-2012 04:39 AM)nisan15 Yazılan:  Ay kişinin derinden sevebileceği kimselerin göstergesi olabilir denmiş yorumlarda peki haritasında ay pluto 90 lık açısı bulunan bir kimse akrep özellikleri gösteren kimseleri mi derinden sevip bağlanır o zaman ?

Ay-Plüto karesi olan bir erkek derinden sevme potansiyeline sahiptir + akrepsi kişilere çekim duyabilir + ancak açının türü 90 derece olduğundan uzun vadede akrep kişileriyle çatışmaya ve problemlere de işaret edebilir.

Niçin erkek dedim ?

Erkek için Ay burcu ve açılarına bakıyoruz , kadın için Güneşe ve açılarına.
03-19-2012 06:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

ooooooooooooooh
eşimle aylarımız dehşet uyumlu
aslana başak acaba
bikaç yerde pekte uyumlu oladığını okumuştum
hakkaten didik didik dırdırcı başaklar, gurulu aslanları bazen çok sıkıyor

04-24-2012 03:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Reinarubia Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Benim; güneş ikizler, yükselen aslan, ay boğa, merkür boğa, venüs yengeç, mars aslan
Eşim; güneş boğa, yükselen yengeç, ay oğlak, merkür boğa, venüs koç, mars yengeç

Aylarımız arasında trine var, merkürlerimiz kavuşuyor.

Bu da sinastri haritamız. Ben bazı yorumlar yaptım kendimce ama sizin söyleyeceklerinizi de merak ediyorum ;)

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=1...&rs=0&ast=

05-16-2012 04:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(05-16-2012 04:34 PM)Reinarubia Yazılan:  Benim; güneş ikizler, yükselen aslan, ay boğa, merkür boğa, venüs yengeç, mars aslan
Eşim; güneş boğa, yükselen yengeç, ay oğlak, merkür boğa, venüs koç, mars yengeç

Bu da sinastri haritamız. Ben bazı yorumlar yaptım kendimce ama sizin söyleyeceklerinizi de merak ediyorum ;)

Element uyumu var + venüs-mars bağlantısı var ( kavuşum )

İlk bakışta gayet olumlu görünüyor.

Yalnız eşinin bazen çok durağan ve sıkıcı tavırları olabilir ve senin İkizler+Aslan tarafını bunaltabilir.

05-16-2012 04:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Reinarubia Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

(05-16-2012 04:43 PM)Neptunian Yazılan:  
(05-16-2012 04:34 PM)Reinarubia Yazılan:  Benim; güneş ikizler, yükselen aslan, ay boğa, merkür boğa, venüs yengeç, mars aslan

Element uyumu var + venüs-mars bağlantısı var ( kavuşum )

İlk bakışta gayet olumlu görünüyor.

Yalnız eşinin bazen çok durağan ve sıkıcı tavırları olabilir ve senin İkizler+Aslan tarafını bunaltabilir.

verygood Süper yorum. Evet hakikaten bazen fazla ev kuşu olup sıkıyor beni gülücük

05-16-2012 05:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
amethyst23 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

* Ay burcunuz kendinizi güvende hissettiğiniz bir sığınak gibidir.
dolayısıyla partnerin hangi gezegeninin bu sığınağın önüne park ettiği önemlidir.

partneriniz eğer gürültücü marsını , sizin sessiz sığınağınızın önüne park etmişse bu ilişkide huzur kavramı aranılan bir ihtiyaç haline gelebilir çünkü mars kişisi zaman zaman ay kişisini incitme eğilimi taşıyabilir.

ya da örneğin partner satürnünü ay kişisinin sığınağının önüne park etmişse , bu kez ay kişisi her tarafın karardığını hissedebilir çünkü sığınağın önüne sanki bir tür duvar örülmüş gibidir.

partnerin merkürü eğer ay kişisinin bu sığınağının önüne park etmişse bu kez ay kişisi derin ihtiyaçlarını ve herkese açamadığı duyarlı yönlerini partnerine bülbül gibi şakıdığını farkedebilir.

* Ay burcunuz alışkanlıklarınızla ilgilidir ve ay burcunuzu uyaran bir partner , alışkanlıklarınız üzerinde etkili olabilir.

partner eğer satürn ya da şironuyla ay kişisini etkiliyorsa , ay kişisinin bazı alışkanlıklarını eleştiri - engelleme - çeki-düzen verme gibi özelliklerle zorlayabilir.

partner eğer uranüs yoluyla ay kişisini etkiliyorsa , ay kişisinin bazı alışkanlıkları beklenmedik değişimler gösterebilir.

partner eğer venüs ya da jüpiteriyle ay kişisini etkiliyorsa , alışkanlıklar konusunda karşılıklı tolerans ve hoşgörü olasılığı gözlemlenebilir.

Sinastri haritamda erkek arkadaşımın Ay'ı benim dsc'min üzerinde gibi, benim Ay'ım da onun 7. evinde.
Onun Ay'ı benim 7. evimde sayılır mı? Yoksa dsc çizgisi üzerinde olmasını ayrı mı yorumlamak gerekiyor? Dsc çizgisinde olunca daha çok etkiler diyebilir miyiz?

Sinastri:

http://imageshack.us/photo/my-images/84/...zmavi.gif/

D. Haritam:

http://imageshack.us/photo/my-images/823...thyst.gif/
05-31-2012 08:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  İlişkilerde Venüs astrosohbet 57 92,622 01-29-2019 12:23 AM
Son Mesaj: BayanKararsız
  İlişkilerde Aldatma Eğilimi nurbanu10 133 152,874 08-04-2018 07:31 PM
Son Mesaj: say24
  İlişkilerde Güneş astrosohbet 14 27,883 12-27-2014 11:25 PM
Son Mesaj: Yakamoz
  İlişkilerde Merkür astrosohbet 59 81,071 09-02-2012 12:08 PM
Son Mesaj: Bellatrix
  İlişkilerde Uyum Analizi Hakkında Pratik Bilgiler astrosohbet 42 70,228 07-29-2012 02:35 PM
Son Mesaj: astrosohbet
  İlişkilerde Dört Astrolojik Element Angel 21 32,683 05-23-2012 05:41 PM
Son Mesaj: zeynep_muteal06

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir