Değerlendir:
  • 31 Oy - 2.58 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transit Uranüs' ün Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi
Yazar Mesaj
cero Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 6

Cvp: Transit Uranüs' ün Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi
Transit Uranüs Karşıt Güneş

Bu transit esnasında çevrenize ani değişiklikler göserebilir ve meydan okurcasına sizin için gerçek olduğuna inandığınız şeyde direnirsiniz. Bu transitin tipik bir etkisi özellikle sizi değiştirmeye yönelik umulmadık değişikliklerin ortaya çıkmasıdır. Özellikle değişime kapalı bir yapınız varsa bu durum daha da etkili olur. Sağlıkla ilgili ciddi durumların ortaya çıkması da mümkündür. Bazen bu fizik sağlığı yönünden olmayabilir, hissi bir durum olarak görülür. Kalp ve dolaşım sistemi ile ilgili durumların da ortaya çıkması mümkündür. Kaza ve tehlikelere karşı oldukça açık bir transittir. Her hali baskı gibi kabul edebilir ve kurtulmak çabası içinde tuhaf davrabilirsiniz.

Transit Uranüs Karşıt Ay

Bu karşılıklı etkileşim entegre olmada güçlük anlamına gelir. Heyecan verici değişikliklerin ve varyasyonların karşılanmasında akıl ve duygular arasında kalış işleri daha bir sevimsiz hale getirebilir. Ne yaparsanız yapın bir kenarından mutlaka can sıkıntısı sızabilir. Beklemediğiniz sahneler seyretmeniz gerekebilir. Bu dönemde uabancı veya değişik düşünceli kişilerden farklı bakış açıları yakalamanız mümkündür.

Transit Uranüs Karşıt Merkür

Yenilenme gücü, icat kapasitesi, ilerici görüş verebilmesi yanısıra kışkırtıcı, karıştırıcı, sınır tanıma,nyetişilmesi ve anlaşılması zor zeka yönü ile ilgili bir transittir. Birden kaleme sarılıp, aklınızdan geçenleri dahiyene stille kağıda aktarabilir veya şaşırtıcı ifadelerle dile getirebilirsiniz.

Transit Uranüs Karşıt Venüs

Yaşamınızın sevgi, hissel konular ve sosyal alanlarında değişim sürecini başlatan bir transittir. İlişkileriniz formunda değişiklik yaptırabilecek çekişmeler yaşatır. Tutmaya çabalama veya herşeyi boşlama mümkündür. İpler iki uçtan sağlam bağlıysa gerilir ama kopmaz, değilse daha ilk esintide kopar. Burada karşı tarafın idare edebilme yeteneği önemlidir. Bu dönemde yaşça uygunsuz, kültür, sosyal, ırk, din farklılığı içeren kişiler hatta evli biri ile ilişki gündeme gelebilir. Bu dönemde yapılacak en iyi şey, hoşlanılan bir uğraşı, hobi, yaratıcı sanat etkinlikleri, yeni fikirler, yeni tekniklere yoğunlaşmak olacaktır.

Transit Uranüs Karşıt Mars

Çok yüksek bir gerilim hattı gibidir. Kontrolü güçtür. Hayatınızda ani patlamalar, karışıklıklar yaratabilir. Bu enerjide en hakim tema, özgürlük üzerinedir. Sınırlamalar nefret verici olur, şiddete ve ani tepkilere yol açar. Kendi yolunuzu çizmek isteyeceginiz, değişik hatta tehlijeli şeylere atılmaktan çekinmeyeceğiniz bir zaman olabilir. Yabanciı ülkelere veya tehlikeli içeren gezilere katılmak gerekebilir. Bunlar bazen isteğinizle bezan de isteginiz dışında gelişerek sizi içine alabilir. Hastalık, ameliyat, kaza gibi engeller de özgürlügünüzü kısıtlayıcı faktörler olarak karşınıza çıkabilir. Tüm bu olumsuzlukların yanında, sayet bu enerjiyi biraz disipline edecek bir etki desteğiniz varsa uzun vadede hayatınız için gerçek devrimleri yapmanız da mümkündür.

rezonans
07-29-2015 03:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cero Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 6

Transit Uranüs Karşıt Jüpiter

Hedef ve umutların, idealler ve beklentilerle çarpıştığı zamandır. Hayatımızdaki çok önemli meseleleri fark etmemize vesile olacak, kendimiz ve diğer insanlarla olan ilişkilerimizde sorunlara uyandırıcı bir etkidir. Bu zamanda çabukluk önemlidir. Olaylar o kadar seri olur ki fark edip, yakalamak gerekir. Ani macera girişimleri, gereksiz konularda iddiacı olmak, yanlış zamanda hakkını aramaya kalkmak, planların istenilen şekilde yürümemesi bu transitte görülebileceklerden bazılarıdır. bir diğer yönü de kumarbazlık, hile, hak edilmeyen şeyleri elde etme ve risklere teşvik etmesidir. bu tür hevesler genellikle fiyasko ile biter. Ani kazançlar, ani kayıplar yaşatabilir.

Transit Uranüs Karşıt Satürn

Özgürlük ve disiplin arasında, yeniliklerle eskiler arasında çekişme anlamına gelir. Eski tutucu fikirlerle, modern fikirler arasında bocalatır. Bu zıtlaşmanın olduğu evlerin konularında krizler doğabilir. Hayat boyunca şimdiye dek kurmaya çalıştığınız, temellerini yükselttiğiniz yaşam şekliniz, düzen ve şartlarınız, emek verdikleriniz, uğruna savaştığınız ideallerinizden eminken ve bunların tersi olabileceği hiç aklınızda yokken birden değişimler karşınıza çıkmaya başlayabilir. İnkar ve karşı çıkmak boşadır ve sorun yaratacaktır.

Transit Uranüs Karşıt Uranüs

40'lı yaşlara gelen bu pozisyon yaşamda tam bir değişiklik yapma veya olduğu gibi devam etme zamanıdır. Bazen bu değişime şiddetle ihtiyaç duyulur ama gerçekleştirilemeyebilir. Bu transitte her şeyi bırakıp, yeni bir yerde yeni bir yaşama başlanabilir. İstikrarsız davranışlar, değişiveren ani tutumlar, özgürlük arzusunun verdiği tuhaflıklar, kişisel veya başkaları için yaratılan problemlerin çokça görülebileceği bir dönemdir.

Transit Uranüs Karşıt Neptün

Gerçeklikle hayalcilik, akılcılıkla sezgisellik arasında anlaşılmaz bir gerginlik yaratabilir. Sinirlilik halleri, kafa karışıklığı, kendine dönüklük ve duygu hassasiyeti görülebilir. Rahatlatıcı ve alışkanlık yaratıcı maddelere karşı hassas bir zamandır. Aslında çelişkiler içinde olsa da yüksek ideallere, metafizik düşüncelere, yaşamın manası, varoluşlar gibi konularda ilhamlara kapı açar. Günlük dünyevi, materyalist uğraşılar arasında yaşamın bu yönlerini göstermeye çalışır. Bazen aniden bir ideolojinin peşine takılmak, rüyalar peşinde koşmak çok önemli gözükebilir. Dost görünen akıl hocaları isteyerek veya istemeyerek yanlış yola çekebilir. Aslında siz de her şeyi çok iyi anladığınızı sanarak bu tür handikaplara açıksınızdır.

Transit Uranüs Karşıt Plüton

Bu dönemde şunu kesinlikle bilmek gerekir ki, pek çok şey eskiden geldiği gibi devam etmeyecektir. Fazla eskimiş, artık işe yaramayan ne varsa silip atacaktır. Kişinin kendinde var olanı yıkmaya dönük devrimci duygular gelişebilir. Dıştan gelen çeşitli felaket, kargaşa türü olaylar normal alışılmış yaşamı rahatsız edebilir. Beklenmedik ölümler veya önemli birinin felaketi bu transitte gerçekleşebilir.

Nuran Tuncel'in A'dan Z'ye Astroloji kitabından alıntıdır.

rezonans
07-29-2015 03:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 8

RE: Transit Uranüs' ün Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi
Öncelikle transit uranüs boğa hayırlı olsun gülücük
Transitlerin natal haritamızla yaptığı açıları açı bilgimizle mi anlayabiliriz sadece? Astro.com da hazır şekilde göremedim ben çünkü..
Haritamla ilgili şuan tek tahmin edebildiğim Plüton ile karşıtlığı olacak sanki, doğru mu acaba?

Bilgili değil, ilgili.
05-18-2018 01:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
idrilhawke Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 4

(05-18-2018 01:41 AM)Feslegen Yazılan:  Öncelikle transit uranüs boğa hayırlı olsun gülücük
Transitlerin natal haritamızla yaptığı açıları açı bilgimizle mi anlayabiliriz sadece? Astro.com da hazır şekilde göremedim ben çünkü..
Haritamla ilgili şuan tek tahmin edebildiğim Plüton ile karşıtlığı olacak sanki, doğru mu acaba?

Merhaba fesleğen evet Plütonu akrep olan akrepte gezegeni olanlar karşıt boğa ile kavusum kova ve aslan olanlarada kare yapicak forumda bir yerde gördüm transitler >uranüs transitleri >Ginka adli kullanici acmis tekrar bir bak istersen gozden kacirmis olabilirsin birde 7 senelik bir süreç olduğu için bu transit in senin Plütoyu görmesi belki 3 4 sene sonrası olabilir 17 derecede akrepte çünkü plutonun 2021 den sonrası seni etkileyebilir

Pladicus: https://i.hizliresim.com/JDDXJW.png
Whole Sings: https://i.hizliresim.com/lZZL5E.png
05-18-2018 12:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(05-18-2018 12:11 PM)idrilhawke Yazılan:  
(05-18-2018 01:41 AM)Feslegen Yazılan:  Öncelikle transit uranüs boğa hayırlı olsun gülücük

Merhaba fesleğen evet Plütonu akrep olan akrepte gezegeni olanlar karşıt boğa ile kavusum kova ve aslan olanlarada kare yapicak forumda bir yerde gördüm transitler >uranüs transitleri >Ginka adli kullanici acmis tekrar bir bak istersen gozden kacirmis olabilirsin birde 7 senelik bir süreç olduğu için bu transit in senin Plütoyu görmesi belki 3 4 sene sonrası olabilir 17 derecede akrepte çünkü plutonun 2021 den sonrası seni etkileyebilir

Teşekkür ederim gülücük
Doğru tahmin etmişim o zaman ama baya varmış o konuma.
O konuya göz gezdirdim ama tr uranüs-plüton karşıtlığı dışında başka bir açı tahmin edemedim zaten.
Astro.com da var mı bu açıları gösteren hazır bir çizelge yoksa bilgilerimizle mi anlıyoruz transitlerin haritamızda hangi açıları yaptığını? Kavuşum ve karşıtı tahmin edebiliyorum ama kare, üçgen, sekstil açılarını çözemedim henüz. Eğer hazır gösteriyorsa bir bakarım merak ettim yoksa öğrendikten sonra artık gülücük

Bilgili değil, ilgili.
05-18-2018 05:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
idrilhawke Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(05-18-2018 05:51 PM)Feslegen Yazılan:  

Teşekkür ederim gülücük
O konuya göz gezdirdim ama tr uranüs-plüton karşıtlığı dışında başka bir açı tahmin edemedim zaten.
Astro.com da var mı bu açıları gösteren hazır bir çizelge yoksa bilgilerimizle mi anlıyoruz transitlerin haritamızda hangi açıları yaptığını? Kavuşum ve karşıtı tahmin edebiliyorum ama kare, üçgen, sekstil açılarını çözemedim henüz. Eğer hazır gösteriyorsa bir bakarım merak ettim yoksa öğrendikten sonra artık gülücük
Evet var transitler uranüs transitleri klasörunde
Uranüs n.pluto kavuşum

aniden özgürlük isteğin artar.seni kısıtlayan herşey sana dayanılmaz gelir.sinirini kontrol altında tutamazsın.hayatına kimseti karıştırmazsın sadece kendi bildiğini yaparsın bu dönemde şuanda yaşadığın değişiklikler seni üzebilir ama uzun vadede senin yararına olacaklar.dengesiz davranırsın bu da aileni arkadaşlarını partnerini senden uzaklaştırır.para durumunda da ani değişiklikler olucak para kaybı yaşayabilirsin.

Uranüs n.pluto sekstil

yakın bir arkadaşından tavsiyeler alırsın yada kendin problemlerine çözümler bulursun.iç sesini dinlemelisin o sana doğru yolu gösterecekdir bu dönemde senin doğuştan olan psişik yeteneklerin varsa onların farkına varacaksın yada bu dönemde daha da gelişecekler.eskiden seni üzen hayalkırıklığına uğratan şeylerin sana tecrübe olduğunu düşüneceksin iş görüşmeleri para konuları için çok iyi bir zamandır.yasal konulardada başarılı olursun.
Uranüs n.pluto square
Bu süreçte gücünüzü başka insanlara tuhaf ve saçma gelen amaçlar uğruna boşuna kullanırsınız. En yüksek emeller ile en derin arzular arasında çarpılmak ve zamanı boşa harcamak tehlikesi vardır. Şiddetli içsel gerginlikler ortaya çıkar. Bu ay duygusal konularda haddinden fazla alıngan ve duyarlı olmamaya dikkat etmelisiniz. Aileniz veya sevdiğiniz insan üzerinde aşırı bir koruyuculuk taslamak da yanlıştır. Bu gün ne yediğinize de dikkat edin. Bu gün kendinize aşırı düşkünlük yapabilir, tembellik edebilir ve çok duyarlı olabilirsiniz. Bunlara ilaveten savurganlık ve müsriflik de sakıncalı olur. Sizinle anneniz arasında küçük anlaşmazlıklar çıkması da olasıdır.Bu ay kendinizi çok olumlu ve canlı hissedeceksiniz. Bu görünüm cömertlik,canlılık ve kendinizi açıklamak ve büyütmek arzusu verecektir.Simdi ufkunuzu genişletmek zamanıdır.zihinsel olarak çok keskin ve tetikte olacaksınız.Merakınız uyanacak ve yeni fikirlere meyil duyacaksınız. Alışık olmadığınız gerçekler ve ilginç mevhumlar size çekici gözükecektir. Gerçekçilik oldukça güçlüdür ve düşünceleriniz duygusal önyargılarla renklenmiş değildir. Yolculuklar olasıdır.aşk hayatında sorunlar olur.sen yada partnerin yeni birşeyler arayabilir daha heyecanlı bir aşk yaşamak isteyebilir
Uranüs n.pluto trine

iş hayatında yönetici olursun diğer insanlar sana saygı duyarlar ve seni anlarlar.hayatında yapman gereken bir değişikliği yaparsın ve bu değişiklik seni üzmez onu sorunsuzca yaparsın.günlük hayatın daha eğlenceli bir hale gelir.daha önce hayalini kurduğun şeyleri yaşarsın haylini kurduğun yerlerde ve insanlarla olursun.kendini hazır hissedersin sana fırsatlar gelicek bunları kullanmalısın.bu fırsatlar senin beklediğin şansdır.şimdi herşeyin hemen olması zamanıdır risklerden kaçmamalısın ve kararlı olmalısın.telaşa kapılmamalısın

URANÜS N.PLUTO 150

Bu dönemde hayatını çok sıkıcı bulursun hayatında radikal değişiklikler yapmak istersin kötü alışkanlıklarından kurtulabilirsin sorunlarının üzerine eğilirsin kariyerini değiştirmek isteyebilirsin yeni olan şeyler sana cazip gelir

Tr Uranüs n.pluto opposite

iş ilişkilerin partnerinle olan ilişkilerin bu dönemde değişikliğe uğrar.ilişkide biriniz sinirli hissedersiniz.biriniz diğerini çekemez.duygusal olarak sürekli değişirsin bir seversin bir nefret edersin.kararsız değişken ve dengesişz hissederin bir özgürlük istersin bir güvende olmayı istersin evinde günlük yaşamında sorunlar olur karışıklıklar çıkar.kendini stresli ve gergin hissedersin.Bu dönemde çekiciliğin artar şefkatli değilsindir kontrolsiz davranabilirsin arkadaşlarına karşı nazik saygılı ve hassas davranmazsın biriyle aranda derin bir şak ilişşkisi olsun istersin ama ona karşı kaprisli ve ilgisiz davranırsın

05-18-2018 06:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(05-18-2018 06:34 PM)idrilhawke Yazılan:  
(05-18-2018 05:51 PM)Feslegen Yazılan:  

Teşekkür ederim gülücük
Evet var transitler uranüs transitleri klasörunde
Uranüs n.pluto kavuşum

aniden özgürlük isteğin artar.seni kısıtlayan herşey sana dayanılmaz gelir.sinirini kontrol altında tutamazsın.hayatına kimseti karıştırmazsın sadece kendi bildiğini yaparsın bu dönemde şuanda yaşadığın değişiklikler seni üzebilir ama uzun vadede senin yararına olacaklar.dengesiz davranırsın bu da aileni arkadaşlarını partnerini senden uzaklaştırır.para durumunda da ani değişiklikler olucak para kaybı yaşayabilirsin.

Uranüs n.pluto sekstil

yakın bir arkadaşından tavsiyeler alırsın yada kendin problemlerine çözümler bulursun.iç sesini dinlemelisin o sana doğru yolu gösterecekdir bu dönemde senin doğuştan olan psişik yeteneklerin varsa onların farkına varacaksın yada bu dönemde daha da gelişecekler.eskiden seni üzen hayalkırıklığına uğratan şeylerin sana tecrübe olduğunu düşüneceksin iş görüşmeleri para konuları için çok iyi bir zamandır.yasal konulardada başarılı olursun.
Uranüs n.pluto square
Bu süreçte gücünüzü başka insanlara tuhaf ve saçma gelen amaçlar uğruna boşuna kullanırsınız. En yüksek emeller ile en derin arzular arasında çarpılmak ve zamanı boşa harcamak tehlikesi vardır. Şiddetli içsel gerginlikler ortaya çıkar. Bu ay duygusal konularda haddinden fazla alıngan ve duyarlı olmamaya dikkat etmelisiniz. Aileniz veya sevdiğiniz insan üzerinde aşırı bir koruyuculuk taslamak da yanlıştır. Bu gün ne yediğinize de dikkat edin. Bu gün kendinize aşırı düşkünlük yapabilir, tembellik edebilir ve çok duyarlı olabilirsiniz. Bunlara ilaveten savurganlık ve müsriflik de sakıncalı olur. Sizinle anneniz arasında küçük anlaşmazlıklar çıkması da olasıdır.Bu ay kendinizi çok olumlu ve canlı hissedeceksiniz. Bu görünüm cömertlik,canlılık ve kendinizi açıklamak ve büyütmek arzusu verecektir.Simdi ufkunuzu genişletmek zamanıdır.zihinsel olarak çok keskin ve tetikte olacaksınız.Merakınız uyanacak ve yeni fikirlere meyil duyacaksınız. Alışık olmadığınız gerçekler ve ilginç mevhumlar size çekici gözükecektir. Gerçekçilik oldukça güçlüdür ve düşünceleriniz duygusal önyargılarla renklenmiş değildir. Yolculuklar olasıdır.aşk hayatında sorunlar olur.sen yada partnerin yeni birşeyler arayabilir daha heyecanlı bir aşk yaşamak isteyebilir
Uranüs n.pluto trine

iş hayatında yönetici olursun diğer insanlar sana saygı duyarlar ve seni anlarlar.hayatında yapman gereken bir değişikliği yaparsın ve bu değişiklik seni üzmez onu sorunsuzca yaparsın.günlük hayatın daha eğlenceli bir hale gelir.daha önce hayalini kurduğun şeyleri yaşarsın haylini kurduğun yerlerde ve insanlarla olursun.kendini hazır hissedersin sana fırsatlar gelicek bunları kullanmalısın.bu fırsatlar senin beklediğin şansdır.şimdi herşeyin hemen olması zamanıdır risklerden kaçmamalısın ve kararlı olmalısın.telaşa kapılmamalısın

URANÜS N.PLUTO 150

Bu dönemde hayatını çok sıkıcı bulursun hayatında radikal değişiklikler yapmak istersin kötü alışkanlıklarından kurtulabilirsin sorunlarının üzerine eğilirsin kariyerini değiştirmek isteyebilirsin yeni olan şeyler sana cazip gelir

Tr Uranüs n.pluto opposite

iş ilişkilerin partnerinle olan ilişkilerin bu dönemde değişikliğe uğrar.ilişkide biriniz sinirli hissedersiniz.biriniz diğerini çekemez.duygusal olarak sürekli değişirsin bir seversin bir nefret edersin.kararsız değişken ve dengesişz hissederin bir özgürlük istersin bir güvende olmayı istersin evinde günlük yaşamında sorunlar olur karışıklıklar çıkar.kendini stresli ve gergin hissedersin.Bu dönemde çekiciliğin artar şefkatli değilsindir kontrolsiz davranabilirsin arkadaşlarına karşı nazik saygılı ve hassas davranmazsın biriyle aranda derin bir şak ilişşkisi olsun istersin ama ona karşı kaprisli ve ilgisiz davranırsın

Teşekkürler fakat yanlış anlaşıldım sanırım, haritayı çıkardığımız site olan astro.comdan bahsediyorum aslında gülücük
Astro.comdan "Natal chart and transits" e girdiğimde transitlerin hangi ev ve derecelerinde olduğunu görüyorum ama kendi haritamdaki hangi gezegenle nasıl açılar yaptığını göremiyorum kavuşum ve karşıtlığı tahmin edebiliyorum sadece, dolayısıyla başka hangi yorumun beni etkileyeceğini bilemiyorum, bunu biz hesaplayacağız sanırım, kendi haritalarımızdaki açıların gösterildiği gibi hazır bir tablo yok gülücük
Transit haritam: https://i.hizliresim.com/kO22Ny.png

Bu arada hırsı düşük biri olarak para kaybı ve abartılı sinir dışında diğer etkilere ihtiyacım var açıkçası, biraz gözü kara olmam lazım, sanki hafiften de etkilerini hissettim, inşallah iyiye götürür gülücük

Bilgili değil, ilgili.
05-18-2018 11:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
idrilhawke Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(05-18-2018 11:17 PM)Feslegen Yazılan:  Teşekkürler fakat yanlış anlaşıldım sanırım, haritayı çıkardığımız site olan astro.comdan bahsediyorum aslında gülücük
Astro.comdan "Natal chart and transits" e girdiğimde transitlerin hangi ev ve derecelerinde olduğunu görüyorum ama kendi haritamdaki hangi gezegenle nasıl açılar yaptığını göremiyorum kavuşum ve karşıtlığı tahmin edebiliyorum sadece, dolayısıyla başka hangi yorumun beni etkileyeceğini bilemiyorum, bunu biz hesaplayacağız sanırım, kendi haritalarımızdaki açıların gösterildiği gibi hazır bir tablo yok gülücük

Bu arada hırsı düşük biri olarak para kaybı ve abartılı sinir dışında diğer etkilere ihtiyacım var açıkçası, biraz gözü kara olmam lazım, sanki hafiften de etkilerini hissettim, inşallah iyiye götürür gülücük

fesleğen o transiti şöyle kayıt et pdf olarak resimde kırmızyla gosterdım

https://i.hizliresim.com/5yrpYM.jpg

bak bakalım okuyabiliyormusun şimdi gülücük

05-19-2018 02:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(05-19-2018 02:09 AM)idrilhawke Yazılan:  
(05-18-2018 11:17 PM)Feslegen Yazılan:  Teşekkürler fakat yanlış anlaşıldım sanırım, haritayı çıkardığımız site olan astro.comdan bahsediyorum aslında gülücük

fesleğen o transiti şöyle kayıt et pdf olarak resimde kırmızyla gosterdım

https://i.hizliresim.com/5yrpYM.jpg

bak bakalım okuyabiliyormusun şimdi gülücük

Aaa, niyeyse baya sevindim galiba umutsuzdum :D
İngilizcem yok, bilgim az, site de biraz ayrıntılı olunca kurcalamadıydım pek, çok teşekkür ederim gülücük
Ben yine teyit edeyim, bu kısım dimi?
https://i.hizliresim.com/lZ2BWk.jpg

Bilgili değil, ilgili.
05-19-2018 02:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
idrilhawke Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(05-19-2018 02:17 AM)Feslegen Yazılan:  Aaa, niyeyse baya sevindim galiba umutsuzdum :D
İngilizcem yok, bilgim az, site de biraz ayrıntılı olunca kurcalamadıydım pek, çok teşekkür ederim gülücük
Ben yine teyit edeyim, bu kısım dimi?
https://i.hizliresim.com/lZ2BWk.jpg

wuhu transit üranüs uçmuş yanlız :D:D
mekür güneş jupiter venüs üçgen açı yapıyor
ay satürn krion kare açıda

05-19-2018 02:36 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Uranüs Transitleri ve Çarpıcı Deneyimler astrosohbet 45 96,236 12-13-2019 04:50 PM
Son Mesaj: justicee
  Uranus Transitleri astrosohbet 155 206,504 07-10-2018 02:55 PM
Son Mesaj: Feslegen
  Transit Uranüsün Açıları ginka 23 88,559 05-19-2018 03:40 AM
Son Mesaj: Feslegen
  Uranüs Karşıtlığı (MEŞHUR ORTA YAŞ KRİZİ) simya 7 15,433 01-14-2018 01:31 AM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Transit Uranüs' ün Evlerdeki Etkileri Yakamoz 26 51,267 12-01-2017 04:18 PM
Son Mesaj: tugsem_10
  Transit Uranüs kare N. venüs durumu eminesen 146 157,171 07-10-2016 03:40 PM
Son Mesaj: dilek8855
  Transit Uranüs Doğ. Haritasında Merküre Açı Yaparsa astrosohbet 3 8,187 04-30-2015 11:13 PM
Son Mesaj: yükselen ikizler
  Transit Uranüs Doğ. Haritasında Venüse Açı Yaparsa astrosohbet 2 13,652 02-07-2013 03:28 PM
Son Mesaj: Kerim1S
  Transit Uranüs Koç burcuna giriş yapıyor astrosohbet 80 105,709 01-09-2012 08:15 PM
Son Mesaj: nisan15
  Uranüs Geri Giderken.. gullusutcu 14 20,247 07-09-2011 10:29 PM
Son Mesaj: salmakis

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir