Değerlendir:
  • 12 Oy - 3.17 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kalp Krizi
Yazar Mesaj
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Kalp Krizi
Merhaba arkadaslar, nereye ekleyecegimi bilemedim tanidigim biri vardi, kalp krizi gecirmis tam zamanini bilemiyorum ama yeni haberim oldu... 2 hafta öncesi de olabilir ya da 1 hafta öncesi... kendisi calisan bir bayandi...

Haritayi ekliyorum... inceleyelim istedim...

[Resim: kalpkrizigecirenfatos.th.gif]

Uploaded with ImageShack.us

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
08-10-2011 12:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

RE: Kalp Krizi
satürn transiti yaşıyor, jüpiter döngüsü yaşıyor ama t-karesi tetikleniyor
08-10-2011 12:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

(08-10-2011 12:37 AM)Victoria Yazılan:  satürn transiti yaşıyor

Benimde aklima o geldi 6. evde oldugu icin.. kendisi agir calisan bir bayan cünki..
Ama iste neden kalp krizi ?

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
08-10-2011 12:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

(08-10-2011 12:39 AM)Mavisahram Yazılan:  
(08-10-2011 12:37 AM)Victoria Yazılan:  satürn transiti yaşıyor

Benimde aklima o geldi 6. evde oldugu icin.. kendisi agir calisan bir bayan cünki..
Ama iste neden kalp krizi ?

medikal astroloji bilgilerimiz çok kısıtlı ne yazık ki ve benim de bu konuyla ilgili bilgim yok araştırma yaptığımı da yok makara ama güneş kalbi yönettiği için satürn güneşine kare yapıyor derim bir de kadınlarda sağlıkla ilgili aya bakılıyor ay da jüpiterden açı alıyor 90 derecelik.

Başka bilgilere ulaşırsam buradan eklerim ;)
08-10-2011 11:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

evet güneşin kalple bağlantılı olduğu bilgisine sahibiz ve victoria'nın ifade ettiği gibi transit satürn bu kişinin güneşiyle sert açı yapıyor.

08-11-2011 08:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

Eşim kalp krizi geçirdiğinde büyük karesi tetiklenmişti,satürn güneşine karşıt açıdaydı,pluto kare.
Tr Mars aslan burcunda tam asc nin üstündeyken kalp krizi geçirdi .
08-11-2011 10:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

(08-12-2011 09:57 PM)aslankral Yazılan:  merhaba babam 25 temmuz 2011 gece 1 sıralarında kalp krizi geçirdi ve gözlerimizin önünde öldü.O tarihlerden beri sitenize giremedim şehir dışına çıkmıştık defin işlemleri için. Bende bir soru sormak istiyorumm benim haritamdan babamın öldüğü zaman belli olurmu

Başınız sağolsun. Babanızın ölümünü net gösteren bir açı olacağınısanmıyorum,aynı anda varsa kardeşlerinizinde babası öldü birebir aynı açının hepinizde olması gerekir o zaman.
Güneşiniz,mc noktanızın tarnsitlerine bakabilirsiniz sanırım.İmzanında haritanızı eklerseniz yorum yapmak isteyen arkadaşlara kolaylık sağlar
08-13-2011 12:00 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

(08-13-2011 01:58 AM)aslankral Yazılan:  doğum saatim tam belli olmadığı için haritamdanda emin olamıyorum ayrıca harita eklemesinide bilmiyorum.teşekkürler yinede .Konuyla alakası olmıyacak ama satürn 1. evde kişiye soğukkanlılıkmı verir çok merak ediyorum nedenine gelince yapı itibarıyla herkesin acayip panik yaptığı durumlarda herşey normalmiş gibi davranıyorum etraftakilerede farklı geliyorum.Örneğin babam ölürken ilk kalp masajını ben yaptım annem ve kız kardeşim bağırıp ağlarken onları yaşıyor diye kandırıp susturdum panik yapmalarını önledim ve ben bunları yaparken hiç ağlamadım ve ben bir bayanım sonuçta ölende babam nasıl böyle davranabiliyorum bende şaşırıyorum.satürn aslanda olursa böyle bir yapımı verir insana çok merak ediyorum.ayrıca dışardan bakılınca çok gaddar brisi gibi gözüküyorum aslımda tam tersi bir yapım var
Satürn asc kavuşumunda kontrollü biri olmanız doğaldır ancak plutonun etkin olduğu harita sahipleri ve akrep etkililer de soğukkanlıdır.
Ben de çocuklarım tarafından gaddar algılanırım,paniklenmeyen tarafımla.Herkesin ortak önyargısıdır ve yaramdırgülücük eşimin kriz geçirdiği sıradaki tavrımı ben çocuklarım ve eşim için makul olmak görürken,duruma üzülüp üzülmediğimi konuşanlar oldu
08-13-2011 02:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aslankral Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

melis_bk sizede çok geçmiş olsun umarım tekrar böyle bişey yaşamassınız.bana gelince benim içinde şu anda etraftan üzülmediğimi düşünen insanlar çoğunlukta ama onlarıda ikna etme çabası içinde değilim içimi allah bilir kimseye bişey ispat etme zorunluluğu hissetmiyorum.haritamda mars satürn kavuşumu var aslan burcunda sanırım 1.evime denk geliyor ayrıca pluton ay kavuşumda var oda 3. evde .güneşim boğa yükselen aslan
08-13-2011 02:52 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(08-13-2011 02:52 AM)aslankral Yazılan:  melis_bk sizede çok geçmiş olsun umarım tekrar böyle bişey yaşamassınız.bana gelince benim içinde şu anda etraftan üzülmediğimi düşünen insanlar çoğunlukta ama onlarıda ikna etme çabası içinde değilim içimi allah bilir kimseye bişey ispat etme zorunluluğu hissetmiyorum.haritamda mars satürn kavuşumu var aslan burcunda sanırım 1.evime denk geliyor ayrıca pluton ay kavuşumda var oda 3. evde .güneşim boğa yükselen aslan

o bahsettiğiniz özellik ( kriz anlarında soğukkanlılık ) ay-plüto kavuşumuyla alakalıdır muhtemelen.

08-13-2011 07:59 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir