Değerlendir:
  • 12 Oy - 3.17 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kalp Krizi
Yazar Mesaj
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

RE: Kalp Krizi
aslankral allah rahmet etsin babana, sizlerede sabırlar versin..

arkadaşlar, güneş kalb ile alakalıysa, kalb hastası olan bir kişinin natal güneşine, ağır gezegenler(uranüs-pluto-mars-satürn) ya da t-güneş zor açı ayptığında hastalığı tetiklenir gibi..

peki, yne kalb hastası bir kişinin natal ağır gezegnlerine, transit güneş zor açı yaptığında da hastalığı tetiklenecektir değil mi??

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
08-13-2011 07:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

Aslankral haritanda güneşine ve ayına neptün ve satürn transiti alıyorsun. Üstelik neptün geriye dönüp transitine devam ediyor. Bazı haritalarda güneşi babayla ilişkilendiriyorlar aynı zamanda yükselen yöneticinde. Birde bu satürn transitleri bizi gerçekten zorlayan, deyim yerindeyse hayat enerjimizin tükendiğini hissettğimiz hatta bazen hastalıklarla boğuştuğumuz dönemlere bile denk gelebiliyor.Ayrıca Ay pluto kavuşumuna satürn transit yapmış geri dönmüş yani bu ilerleme gerilemeler iyi olmamış ne yazık ki. Hem seni duygusal anlamda da çok kasmıştır. Neptün transiti dolayısıyla kendini rüyada gibi hissediyor bile olabilirsin. Birde sende ay pluto kavuşumunun yanında satürnalıkda var bu gibi durumlarda biraz daha duygusuz olabiliyorlar olaya daha serinkanlı bakabiliyorlar.
08-14-2011 12:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

Mavi sahram haritanın bir de progres haritasını ekle derim, çünkü Uranüs ve Güneş kalp krizi riskinde en etken faktördür diye biliyorum ama plüto ve satürnü de es geçmiyorum tabii, yine de progres haritayı görmek de fayda var..

Bu arada yakınlarını kaybeden herkese başsağlığı diliyorum..
08-15-2011 02:53 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

http://a1202.hizliresim.com/u/b/2l8bz.gif

Biraz gec oldu sanirim ama bu da o kisiye ait o tarihli progres haritasi...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
02-10-2012 05:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tools Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 7

Annem 3 gün önce kalp krizi geçirdi sırtım ağrıyor diyordu kusuyordu acile gittiğimizde doktor romatizma diye hiç bakmadan yollamış kadını.3 gün farketmedik başka hastaneye götürdük kalp krizi dediler.Hemen anjiyo oldu ve stend takıldı bugün çıkacak hastaneden

Edit: tam bilgilerini aldım şuan haritayı düzeltiyorum[/font]

[font=tahoma][Resim: ju6u7.gif]

Haritam
http://hizliresim.com/zENdj7

Solar 2015
http://hizliresim.com/PEjX7O
02-06-2013 12:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Yakamoz Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 19

geçmiş olsun tools. transit Satürn annenin Ay - Neptün kavuşumunun üzerinden geçiyor. bu temas annenin sağlığıyla ilgili (Ay) sıkıntıyı (Satürn) ve teşhiste yanılgıya (Neptün) bağlı gecikmeyi (Satürn) anlatabilir.

02-06-2013 01:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Yakamoz Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(02-06-2013 04:18 PM)tools Yazılan:  
(02-06-2013 01:54 PM)akayes Yazılan:  geçmiş olsun tools. transit Satürn annenin Ay - Neptün kavuşumunun üzerinden geçiyor. bu temas annenin sağlığıyla ilgili (Ay) sıkıntıyı (Satürn) ve teşhiste yanılgıya (Neptün) bağlı gecikmeyi (Satürn) anlatabilir.

Akayes,Aslankral Sağolun eve geldi sabah sağlığı durumu çok çok iyi.Bir sıkıntı yok şükür.

Akayes teşekkürler tarihi yanlış yazmışım düzelttim ama zaten çok bir fark olmadı ev sistemini de büyük ihtimalle doğru. Satürn-neptün kavuşumu tam 6.evde olması sanırım dediğine çıkıyor evet.Peki pluto açıları? Mesela şöyle diyebilir miyiz
neptün satürn : teşhiste yanılgı
pluto -merkür :yaşam tarzını yenilemesi konusunda tetikleyici
pluto-güneş kavuşum + pluto karşıt mars: güneş kalbi yönetiyordu zaten.Bu iki açı da kalp krizi diyebilir miyiz? bilemedim tam.

senin yazdıklarını biraz daha netleştirirsek şöyle diyebiliriz kanımca.

Neptün- transit Satürn : yanılgıya (Neptün) bağlı gecikme (Satürn).

Güneş-Merkür kavuşumuna transit Pluto kavuşumu ve transit Uranüs karesi : yaşam (Güneş) ile ilgili düşüncelerde (Merkür) ani (Uranüs) değişim, dönüşüm (Pluto). annende kalp krizi gibi ciddi bir rahatsızlık sonucu bu görülebilir.

transit Pluto-Güneş kavuşum + transit Uranüs-Güneş karesi + transit Pluto-Uranüs karesinin natal Marsla t-karesi : yaşamın, kalbin (Güneş) sinsice, farkedilmeden tehlikeye girmesi (Pluto) ile birlikte ölümle (Pluto) aniden, beklenmedik bir şekilde beliren (Uranüs) kanlı bıçaklı mücadele (Mars).

02-07-2013 03:58 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(02-06-2013 01:54 PM)akayes Yazılan:  geçmiş olsun tools. transit Satürn annenin Ay - Neptün kavuşumunun üzerinden geçiyor. bu temas annenin sağlığıyla ilgili (Ay) sıkıntıyı (Satürn) ve teşhiste yanılgıya (Neptün) bağlı gecikmeyi (Satürn) anlatabilir.

Akayes,Aslankral Sağolun eve geldi sabah sağlığı durumu çok çok iyi.Bir sıkıntı yok şükür.

Akayes teşekkürler tarihi yanlış yazmışım düzelttim ama zaten çok bir fark olmadı ev sistemini de büyük ihtimalle doğru. Satürn-neptün kavuşumu tam 6.evde olması sanırım dediğine çıkıyor evet.Peki pluto açıları? Mesela şöyle diyebilir miyiz
pluto-güneş kavuşum + pluto karşıt mars: güneş kalbi yönetiyordu zaten.Bu iki açı da kalp krizi diyebilir miyiz? bilemedim tam.

geçmiş olsun tools

Güneş kalbi yönettiğine göre doğum haritasında Güneşe odaklanmak sanki daha doğru olur gibi

gördüğüm kadarıyla, Uranüs transiti Güneşe kare açı yapıyor (Uranüs normal olan ritmi inişli çıkışlı hale getirme prensibine sahip -her konuda- )

Jüpiter de Güneşe 150 derecelik bir açı yapmış.
150 derecelik açıların sağlık konusuyla ilişkisi olabiliyor.
Bu açının etkisi yakında hafifleyecektir.

02-09-2013 10:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Yakamoz Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(02-09-2013 10:01 AM)Neptunian Yazılan:  

geçmiş olsun tools

Güneş kalbi yönettiğine göre doğum haritasında Güneşe odaklanmak sanki daha doğru olur gibi

gördüğüm kadarıyla, Uranüs transiti Güneşe kare açı yapıyor (Uranüs normal olan ritmi inişli çıkışlı hale getirme prensibine sahip -her konuda- )

Jüpiter de Güneşe 150 derecelik bir açı yapmış.
150 derecelik açıların sağlık konusuyla ilişkisi olabiliyor.
Bu açının etkisi yakında hafifleyecektir.

doğru ya. konu - kalp krizi -. iki mesajımda da genel olarak değerlendirmişim.

02-10-2013 11:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir