Değerlendir:
  • 29 Oy - 2.55 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Astroloji ve Seks
Yazar Mesaj
elo Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 26

RE: Astroloji ve Seks
(08-18-2011 12:16 PM)marskovası Yazılan:  mars-uranüs dinamik açısında "bence" toplumun doğruları gidiyor ve asilik devreye giriyor "kendi doğruların" düşe kalka hayatı öğreniyor kişi...

Mars Uranus karesine sahip birisi olarak hicbir zaman "digerleri" gibi olmayi istemedigim icin pek bir asiydim..dustum kalktim yine dustum kalktim,ogreniyorum galiba dediginiz gibi yinede,.:-) bu arada Yildirim bu aciyi erkek simgesiyle ilgili olarak degerlendirerek,(gunesimi de goz onune alarak)cok dogru bir tespit olarak erkek kavrami ile ilgili ani degisimler ,yasamdaki erkek otoriteyle ilgili asilik ve karsi gelme,bazen ani kopmalar olarak yorumlamisti.

Sebep kervanlarının yollarını kesmedeyim belki sebepleri meydana getireni bulurum diye..Hz Mevlana
08-18-2011 01:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
panel Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

Şimdi arkadaşlar benim;

Güneş-pluto karem(aslan ve akrepte)
Venüs-pluto 45 (başak-akrep)
venüs -mars üçgen(9 orb ve başak ve oğlakta (çok zayıf)
Lilit-venüs kare(ikizler-başak)
venüs-uranüs üçgen (başak-yay)
5. evim akrep 8. ev kova.Pluto 5. evde ve yükselenime üçgen yapıyor.mars'da asc'me zıt açı yapıyor.

Seksi gözüküyormuşum çok kişi söyledi.(ben kesinlikle katılmıyorum o ayrı )Şimdi bana bu harita potansiyel var ancak elementler yanlış gibi gözüktü.başak ikizler yoğunluğu var sanki.ve benim ilişkilerimde hep seksüel çekimle başlar,ama uzun sürmez.Ç
nkü ay ikizler ve merkürü asc de yükselen biir olarak flörtü çok severim iletişmek benim içinde çok önemli..Ben sizinde düşüncelerinizi merak ettim.Akşama kadar giremeyeceğim ancak yorumlarınızı akşam okuyabileceğim.Yorumlarda metne bağlı kalmanızı ve gereksiz bilgi vermekten kaçınmanızı rica ederim :D (şaka şaka hadi akşam görüşürüzzzz)

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=3...r=1&nho2=1
08-18-2011 01:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vatansever Çevrimdışı
Yasaklanmış

ben bu yazılanlara göre tam bi durdurulamayanım koptum.w
08-18-2011 01:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

(08-18-2011 01:35 PM)vatansever Yazılan:  ben bu yazılanlara göre tam bi durdurulamayanım koptum.w

Güneş başak durdururlar canım durdururlar :D:D:D
08-18-2011 01:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

(08-18-2011 01:23 PM)panel Yazılan:  Şimdi arkadaşlar benim;

Güneş-pluto karem(aslan ve akrepte)
Venüs-pluto 45 (başak-akrep)
venüs -mars üçgen(9 orb ve başak ve oğlakta (çok zayıf)
Lilit-venüs kare(ikizler-başak)
venüs-uranüs üçgen (başak-yay)
5. evim akrep 8. ev kova.Pluto 5. evde ve yükselenime üçgen yapıyor.mars'da asc'me zıt açı yapıyor.

Seksi gözüküyormuşum çok kişi söyledi.(ben kesinlikle katılmıyorum o ayrı )Şimdi bana bu harita potansiyel var ancak elementler yanlış gibi gözüktü.başak ikizler yoğunluğu var sanki.ve benim ilişkilerimde hep seksüel çekimle başlar,ama uzun sürmez.Ç
nkü ay ikizler ve merkürü asc de yükselen biir olarak flörtü çok severim iletişmek benim içinde çok önemli..Ben sizinde düşüncelerinizi merak ettim.Akşama kadar giremeyeceğim ancak yorumlarınızı akşam okuyabileceğim.Yorumlarda metne bağlı kalmanızı ve gereksiz bilgi vermekten kaçınmanızı rica ederim :D (şaka şaka hadi akşam görüşürüzzzz)

Panelcim aynen dedikleri gibisin :D
08-18-2011 02:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

yay burcuna biraz torpil geçilmiş :D

bence yay cinsellikten çok çapkınlıkla ilgili , merak yeni insanlar tanımak vs.

birde ben başlığı marskovası açmıştır kesin dedim :D

bence venüs( terazi,boğa ) ve mars (akrep,terazi ) burçları ön planda , mesela terazi burcu da cinsellikle alakalı diye düşünüyorum.

zaten marsın simgesi erkek , venüsün simgesi de kadın tenasül uzvunu simgeliyor gülücük
08-18-2011 02:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
marskovası
Kayıtsız

(08-18-2011 02:53 PM)aeon Yazılan:  birde ben başlığı marskovası açmıştır kesin dedim :D
ben çözdüm işi aeon :D mars yengeçte şu sıra yani yıldırım'ın da 8.evine düşüyor, bende her daimse akrep olarak 8.ev konuları transitlerde de tüm yks yay'ları etkiliyor, ondan yıldırım'ın açması normal verygood
08-18-2011 03:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(08-18-2011 03:06 PM)marskovası Yazılan:  
(08-18-2011 02:53 PM)aeon Yazılan:  birde ben başlığı marskovası açmıştır kesin dedim :D
ben çözdüm işi aeon :D mars yengeçte şu sıra yani yıldırım'ın da 8.evine düşüyor, bende her daimse akrep olarak 8.ev konuları transitlerde de tüm yks yay'ları etkiliyor, ondan yıldırım'ın açması normal verygood

:D

bu mars transitinin işi
08-18-2011 03:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
marskovası
Kayıtsız

Yengeç bir arkadaşım 8.evine aldığı bir transit zamanı kendini tanıyamaz olmuştu sözleri: "Bütün gün işyerinde kadınların kalçalarına bakıyorum, markette sıra beklerken göğüsleri gözüme gözüme giriyor, akreplik böyle bir şey mi? Yani sizin ömrünüz mü böyle geçiyor?" puhaha3
08-18-2011 03:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(08-18-2011 11:44 AM)Moda Yazılan:  Guneş ikizler, guneşin etrafında ki venus ve merkur& ikizlerin etrafındaki koç boğ aslan yerleşimi yorumları üzerine yazmıştım, 8.evi dikkate almadım =)

Mars neptun açısı için bende o tarz şeyler hatırlıyorum, bir de mukkemmeliyetçilik veriyordu sanırım.

evet merküre bakmaya gerek yok ancak venüsün bu konuyla doğrudan ilgisi olduğunu söyleyebiliriz.
venüsün aşk ve ilişkilerle , beğeni ve keyif duygusuyla bağlantısını düşünürsek , venüsün burcu ve açıları seksüel potansiyel verebilir.

marilyn monroe merkür vip gibi görünmesine rağmen niçin seksi bir imaj olarak karşımıza çıkıyor ona değinelim istedim.
konu seks olunca sarışın örnek vermezsek olmaz gülücük

08-18-2011 03:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir