Değerlendir:
  • 29 Oy - 2.55 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Astroloji ve Seks
Yazar Mesaj
Félicé
Kayıtsız

RE: Astroloji ve Seks
Türk halkı cinsellliği tabu olarak algılar, ama bu tarz konularda her zaman el altından konuya yakinen ilgi duyar.. Ne kadar çabuk sayfalar dolmuş, konu yürümüş:D
Çok isabetli tespitler hocam emeğine sağlıkgülücük
08-18-2011 03:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vatansever Çevrimdışı
Yasaklanmış

yok be ya messa normal bi başak değilim ben herkes bilio beni gülücük gezegenlerim yeter ay koçum yeter vs.vs.bağlantılar işte
08-18-2011 03:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(08-18-2011 11:08 AM)elo Yazılan:  Selam,

5. Ve 8.evden bahsetmis Yildirim..bir ornek :5.evde akrepte Mars Neptun ama 8.evde Saturnu. Su sekilde yorumlayabilir miyim? Kisi seksuel deneyimleri yogin yasasa da( ki Yildirim'in bir yazisinda Neptun birlesiminde Marsin enerjisini absorbe edecegi/yumusatacagini okumustum yanlis hatirlamiyorsam)sekizinci evdeki Saturn butunlesmede problem yasanacagini gosteriyor..yani seks sonrasi iliskide devamlilikta engeller yasama ve butunlesememe,iliskinin kalici olmamasi yorumunu yapabilir miyiz?

Birde Mars Neptun acilari sanki cinsel fantazi konusunda yuksek bir potansiyel verirmis gibi geliyor..ucgen ve 60 lik acilar olabilir mi mesela?

Mars-Neptün dinamik açıları hem seksüel çekicilik hemde fantezi yoğunluğu verebilir ( kavuşum , kare ve zıt açılar daha güçlü )
ancak burada deneyimin kendisi söz konusu olunca , mars-neptünün yukarda verdiğim kombinasyonlara göre 1 adım daha geride olacağını düşünüyorum ( potansiyeli azaltmıyor yanlış anlaşılmasın , en üstte değil diyebiliriz )

5.ev - 8.ev arasındaki kare açılar olumlu yada olumsuz seksüel deneyimlerin kişinin hayatında önemli olacağını gösterebilir.

Satürnün dahil olduğu 5.ev - 8.ev kare açılar tutukluk verebilir mesela yada dediğiniz gibi tutkuları yoğun yaşama ve bütünleşmekte zorlanabilir.

08-18-2011 03:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Hocam eski ders notlarında özellikle belirttiğin bir şey vardı. Boğa-akrep aksındaki zıtlaşmalarda cinselliğe vurguya dikkat çekmiştin. Bir de pluto işin içindeyse majör bir cinsellik arayabiliriz, en tutkulu ve acayibinden;)
08-18-2011 03:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(08-18-2011 02:53 PM)aeon Yazılan:  yay burcuna biraz torpil geçilmiş :D

bence yay cinsellikten çok çapkınlıkla ilgili , merak yeni insanlar tanımak vs.

birde ben başlığı marskovası açmıştır kesin dedim :D

bence venüs( terazi,boğa ) ve mars (akrep,terazi ) burçları ön planda , mesela terazi burcu da cinsellikle alakalı diye düşünüyorum.

zaten marsın simgesi erkek , venüsün simgesi de kadın tenasül uzvunu simgeliyor gülücük

bence sen algıda seçicilik yapmışın ve y a y harflerini yanyana görünce dikkatin dağılmış gülücük

yay burcuna özel bir cümle bile yazmadım hatta yay burcunun evet koç ve aslana göre 1 adım daha geride olduğunu söyleyebilirim ( bu da mı torpil gülücük )

çünkü Yay burcu ateş burçları içinde en zihinsel olanı ( biraz Hava elementini andırıyor )

ancak sonuçta ateş ateştir ve yay burcunun sembol hayvanı at oluyor =)

bana mutlaka bir sıralama yap deseydiniz

akrep
boğa
koç
aslan
yay

şeklinde sıralardım.

08-18-2011 03:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

bence yengeç burcu da sekse çok düşkün.. ama tabi aşık olduğu kişiyle yaşarsa...

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
08-18-2011 04:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(08-18-2011 03:12 PM)marskovası Yazılan:  Yengeç bir arkadaşım 8.evine aldığı bir transit zamanı kendini tanıyamaz olmuştu sözleri: "Bütün gün işyerinde kadınların kalçalarına bakıyorum, markette sıra beklerken göğüsleri gözüme gözüme giriyor, akreplik böyle bir şey mi?

Yani sizin ömrünüz mü böyle geçiyor?" puhaha3

gülücük gülücük

08-18-2011 04:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

1. 8.evdeki Güneş,5.evdeki Satürn-Uranüs-Neptün üçlüsüne olan kare açıları.

2.Mars-Plüton ve Mars-Lilith kareleri.

3.Ve bana kalırsa tüm bunların etkisini alabildiğine azaltan Yükselen Başak-Ay Başak +Venüs Balık.

Kare açılar;yani iki enerji arasındaki çatışmalar peki bu çatışmadan hangi enerji galip çıkar ?

Başak vurgusu ve Venüs Balık'a bakarsak 1.maddede Satürn olabilir...

Ya Mars Plüton ve Mars Lilith ? Lilith'i bilemiyorum ama Plüton,Mars'ın etkilerini daha ağır yapmaz mı ?
08-18-2011 04:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(08-18-2011 03:52 PM)Félicé Yazılan:  Hocam eski ders notlarında özellikle belirttiğin bir şey vardı. Boğa-akrep aksındaki zıtlaşmalarda cinselliğe vurguya dikkat çekmiştin. Bir de pluto işin içindeyse majör bir cinsellik arayabiliriz, en tutkulu ve acayibinden;)

evet mümkündür

şu diğer olasılıkta mümkün ;

plütonun venüs yada marsla yaptığı dinamik açılarda çocuklukta görülebilecek taciz benzeri zorlayıcı deneyimlerden kaynaklanan '' cinselliği gömme '' eğilimleri de görülebilir.

kişi sanki seks konusunu gömmüş ve seks onu öldürecek ( plüto ) miş gibi ele alıyor ve konudan uzak duruyor olabilir.

tabii bu örnek her plüto açısında görülmüyor ( daha nadir görülüyor )

08-18-2011 04:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Alıntı: Ve bana kalırsa tüm bunların etkisini alabildiğine azaltan Yükselen Başak-Ay Başak +Venüs Balık.

venüs balık burcunda yücelimdedir.

venüs cinsellikle ilgili bir gezegen ve balıkta kendisini iyi gösterir. verygood

Alıntı:ancak sonuçta ateş ateştir ve yay burcunun sembol hayvanı at oluyor =)

hocam atın cinsellikle çok şeyisi olduğunun dşünmüyorum. at, "size" ile ilişkili :D bence

sonuçta başlıkta aradığımız "size" değil , öyle olsa tavşanın firijit hayvan olması gerek ; ama playboyun bile simgesi olmuş. hehee

mesela mitlerde zeusu bilirsin çapkındır vs. çok farklı birliktelikleri olur.yay, zeus gibidir. daha ziyade çapkınlıkla ilişkili diye düşünüyorum.
08-18-2011 04:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir