Değerlendir:
  • 29 Oy - 2.55 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Astroloji ve Seks
Yazar Mesaj
lilianxxx Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Astroloji ve Seks
Ay akrep
Venüs akrep
Venüs kavuşum pluto
Güneş trine mars
Mars square pluto
Mars karşıt jüpiter
saskin.w
08-22-2011 11:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

Rep Puanı: 169

(08-21-2011 04:24 PM)venusshine Yazılan:  
(08-19-2011 04:03 PM)Garavu Yazılan:  
(08-19-2011 03:38 PM)Félicé Yazılan:  Edebi müsade etmeyenler başlığı okumayabilirgülücük

ben daha akrep erkegi ve yengec kadininin yatak muhabbetini anlatan komik yazimi bile eklemedim bide onu yazsam demek.. :D

konu supermiş verygood yani merakla bekliyorum yazını sevgili garavu gülücük

ehehe istek bile almışım! :D
08-23-2011 12:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

Rep Puanı: 169

(08-23-2011 04:10 AM)gezegenjupiter Yazılan:  
(08-23-2011 12:01 AM)Garavu Yazılan:  
(08-21-2011 04:24 PM)venusshine Yazılan:  
(08-19-2011 04:03 PM)Garavu Yazılan:  
(08-19-2011 03:38 PM)Félicé Yazılan:  Edebi müsade etmeyenler başlığı okumayabilirgülücük

ben daha akrep erkegi ve yengec kadininin yatak muhabbetini anlatan komik yazimi bile eklemedim bide onu yazsam demek.. :D

konu supermiş verygood yani merakla bekliyorum yazını sevgili garavu gülücük

ehehe istek bile almışım! :D

ben de merak ediyorummm

ya sen onu bırakta acilen arkadas ortamını degistir: d etrafında saglam ayakkabı kalmamıs yahu puhaha3
08-23-2011 08:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dunia Çevrimdışı
Yeni Üye
**

(08-18-2011 02:53 PM)aeon Yazılan:  yay burcuna biraz torpil geçilmiş :D

bence yay cinsellikten çok çapkınlıkla ilgili , merak yeni insanlar tanımak vs.

birde ben başlığı marskovası açmıştır kesin dedim :D

bence venüs( terazi,boğa ) ve mars (akrep,terazi ) burçları ön planda , mesela terazi burcu da cinsellikle alakalı diye düşünüyorum.

zaten marsın simgesi erkek , venüsün simgesi de kadın tenasül uzvunu simgeliyor gülücük

çünkü yay bu konuda en meşhur olandır. jüpiter neredeyse genişleme, büyütme ve gölgesi abartmada orada olacaktır üstelik ateş elementi mensubu olması sebebiyle de yayın cinsellik konusunda en derin olmadığı aşikar ama engellenmediği sürece - satürn - ve hava elementinin içinde kaybolmuş bir yaysa tabii karşı cinsle en büyük alakası felsefi sohbetler, beyin fırtınası olabilir.

terazi; venüslü olmasına karşın hava burcu ve bu yüzden aşkla ilişkisi romantik düzeyde daha çok, idealize edilmiş aşk - neptün tipi değil - aşkı bedende değil de beyinde daha çok yaşar teraziler, diğer havalar da. venüsün aşkla gezegen ilişkisi mars kadar cinsel yani dürtüsel, ay kadar derin ve yine dürtüsel değil daha yüzeysel.

terazi-koç zıtlığı; zıtlık tabii benzerlik çünkü aynı alan içinde ama adı üstünde zıtlar, yani aynı konunun zıddı durumundalar, aşk dürtüsel koç için heyecan, cinsellik, savaş, hadi-hemen-şimdi ise terazi tam karşısında duruyor, benden çok biz, bedensel bir dürtüsellik terazide söz konusu değil ki cinsellik hem beden hem dürtüyü gerektirir, hava burçlarının tek başına etkisi tensel değil düşünseli verir ki bu da cinsellikten çok idealize edilen romantizmi,aşkı ifade eder.
08-25-2011 12:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bondgirl007 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

bence akrepten önce boğa geliyor sekse düşkünlükte tam bir deneyim manyağı çoğu. ayrıca yengeç burcu da çokkk düşkün bencee :D ama yengeç için sevgi ve aşk olmalı ki deneyim yaşayabilsin yoksa önüne gelenle sevişmeyi midesi almaz onların ben bilirim koptum.w

peace & love

bondgirl007
08-25-2011 05:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bondgirl007 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(08-19-2011 02:35 PM)ELF Yazılan:  
(08-19-2011 11:46 AM)marskovası Yazılan:  Bu hep böyledir bu ülkede, normal günlük konuşmalarda aile kızıyım, anayım bla bla, akşam olur kadınlar toplaşır bu sefer başlarlar "yatakta *ruspu olacaksın, sen beni bilemezsin ne şekillere girdiğimi, kocamla niye hala beraberiz. Bir ikilem dizboyu bu ülkede puhaha3

Canımcım ne etsek bu ülkede senden fıça yiyikdil çýkarma
Aile kızı,bahçe domatesi ya da ablayız diye sex yapmayalım mı:)Bir kere ana olmanın yolu cinsellikten geçer değil migözkýrpma
Günlük konuşmalardaki kimliğimiz çelişki değil ki ,örneğin evli bir kadının pazara gittiğinde :ver 2 kg biber derken araya sen bakma benim böyle göründüğüme aslında kocama neler yapıyorum dememesi bu ülkenin kusuruysa hep kusurlu kalmasını diliyorum.
Cinsel özgürlükle ,cinsel kimliğinle barışık olmakla,teşhirci olmak,cinselliği özel sınırlardan genele taşımak arasında fark olduğuna inanıyorum.
Bu ülkeyi de sevmeyi denesen insanlıkla beraber keşkeçiçek

katılıyorum bende uluorta konuşulmaz ki canım böyle şeyler konuşulsa anormal zaten gülücük amerikan ahalisine döneriz sokakta şakasına göğüslerini açıyorlar birbirlerinin koptum.w o kadar açıklık iğrenç bence!!!

peace & love

bondgirl007
08-25-2011 05:58 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
mutluluklar Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 3

(08-18-2011 04:50 AM)gezegenjupiter Yazılan:  fazla partner değişimine bence kadınlarda güneş-uranüs bağlantısı da eklenmeli. erkeklerde de ay-uranüs bağlantısı.. bence yani.

ayrıca iki sorum var,ilki;
sekse çok düşkün birisi var diyelim. mesela venüs-marsı koçta kavuşumda, güneş-mars akrepte kavuşumda. ay da balıkta.
bu kişi ayının etkisinde kaldı ve balık-ikizler-başak etkilerinin yoğun olduğu birisine aşık oldu ve partneri de cinselliğe uzak birisi. sonuç ne olur?? ondan ayrılmamak için daha az birlikte olmayı kabul edebilir mi?

ikincisi: erkeğin haritası sekse düşkün bir harita değil. kadının haritası da öyle..örneğin erkek: ay balık, güneş-venüs başak, mars terazi
kadın da : güneş başak, mars balık, ay terazi, plut0 başak.
sinastride ay-mars kavuşumu baya güçlü cinsel çekim veriyor. bu hiç sekse düşkün olmayan iki harita birbirinden etkilenip daha fazla cinsellik yaşar mı?

bu imkansız venüsü koç olan birinin güneşi akrep olamaz çünkü gülücük

http://i1107.hizliresim.com/2011/7/5/6721.gif
08-27-2011 02:54 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
mutluluklar Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 3

(08-27-2011 02:59 AM)gezegenjupiter Yazılan:  evet, aynen kaçırmışım orayı ben :D

evet bende de bazen oluyo sonradan görüyorum gülücük

http://i1107.hizliresim.com/2011/7/5/6721.gif
08-27-2011 03:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

bence başaklara ve yengeçlere çok aseksüel yaklaşılıyor tam tersi bence gülücük
ikzlerinin ve kovanın flörtöz olduklarını dusunuyorum. terazı ve balıkta bence libidoya eklenmeli..
akrep koc aslan yay bogayla sınırlanmamalı gülücük bunlar gorunenler gorunmeyenler herzaman daha tehlıkelıdır gözkýrpma
oglakları bilemicem konusmuyolarda ketum ınsanlar gözkýrpma

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
09-05-2011 02:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
allstar Çevrimdışı
Üye
**

venüs-uranüs bağlantısının anormal seksüel tercihler verdiğini gördüm, seks hastalığı, aseksüellik, biseksüellik gibi etkiler verebiliyor bu açı. bu bağlantıya sahip 2 3 kız arkadaşım oldu birisi aseksüel olduğunu hiç bir zevk almadığını diğer ikisi biseksüel olabileceğini söylerdi. michael douglas da da var bu açı, adam seks bağımlısı. bu açıya sahip insanlar cidden "seks" deneyimini çok farklı boyutlara taşıyabiliyorlar. seksüel anlamda tuhaflık, farklılık veriyor. kısaca kelepçeli falan fantazisi bol gecelere davet edebiliyor bu açı :D:D

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=8...&rs=0&ast=
09-23-2011 06:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir