Değerlendir:
  • 11 Oy - 2.09 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aşık Olma Mekanizmaları ve Astroloji
Yazar Mesaj
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

RE: Aşık Olma Mekanizmaları ve Astroloji
@Lia’cım karşılıklı çekim için Sinastri ve Kompozit’lerde Venüs-Mars açılarına bakılıyor ama ben güçlü bir aşk için pek bir etkisini göremedim şahsen. Görüştüğüm Kişiler ve eski sevgililerimle Sinastrilerimizde hep bu açı mevcuttu. Destekleyici açılar olmadığı sürece sevgi ikinci plana atılıyor, sadece cinsel çekim ve kıskançlıklara sebebiyet veriyor bu açı. Bizim Kompozitimizde 5. evde Venüs-Mars aynı derecelerde kavuşumdaydı ondan yazdım onu. Onu bilemem ama ben bir çekim hissediyordum. Bir de diğerleriyle Ay-Venüs-Merkür’lerimizin arasında bu insandaki gibi tatlı açılar yoktu. Kompozitteki o 5. ev Venüs-Mars kavuşumu ve Sinastri’de Venüs’ün Merkür ve Ay’la başrolde olmasından mütevellit bu insan benim için özel.

Ay-Merkür olumsuz açılarını iyi bilirim Yükseleni Başak olan eski sevgilimde deneyimlemiştim. O Ay Akrep’ti ben Merkür Aslan. Aramızda çok fazla yanlış anlaşılma ve fikirsel olarak çok fazla çatışma vardı. Hiç anlaşamazdık birbirimizi anlayamazdık. Zaten sıkıcı biriydi çok konuşmazdı konuşunca da boş ve sıkıcı konuşurdu. Dediğim gibi gerçekten sevmediğim biriydi. Bir de benim Mars onun Venüs’üyle zıt açı yapardı, Ay’ım Venüs ve Mars’ıyla olumsuz açı yapıyordu Mars’larımız da olumsuz açıdaydı. O kadar kıskanç ve kaprisli biriydi ki erkek olduğu halde kapris, trip yapardı bana.

Ay-Merkür olumsuz açılarında çiftler birbirlerini anlayamıyor bence. Sen de o kişiyle yanlış anlaşılmalar, fikirsel çatışmalar, birbirinizi anlayamama durumları yaşamış olabilirsin.

Son kişiyle aranızdaki Ay-Ay, Ay-Venüs kavuşumunuz gayet olumlu. Aranızda duygusal uyum ve benzer zevkler olduğunu gösteriyor. Bir de birkaç güzel açı daha varsa sağlam temellere dayalı bir şeyler yaşayabilirsiniz belki gülücük

Hakkınızda hayırlısı neyse o olsun gülücük

Haritam: https://resmim.net/i/uXiTy
2021-22 Solar Return Haritam: https://resmim.net/i/uXFsU
11-23-2017 08:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Liaa Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: Aşık Olma Mekanizmaları ve Astroloji
İlgi alanlarımız, zevklerimiz kesinlikle ortak. Bir çok ortak yönümüz var umarım olur gülücük
11-23-2017 09:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Hiperaktivite / Dikkat Dağınıklığı ve Astroloji Hattusas 0 3,185 04-17-2020 02:03 PM
Son Mesaj: Hattusas
  Psikolojik Astroloji Angel 27 51,376 09-11-2019 06:22 PM
Son Mesaj: justicee
  Bir Ruhani Bilim Olarak Astroloji 1 Derin 4 7,923 08-08-2012 04:37 PM
Son Mesaj: freyja

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir