Değerlendir:
  • 6 Oy - 1.83 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Astrolojik Cinsel Cazibe Endikasyonları
Yazar Mesaj
elo Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 26

RE: Astrolojik Cinsel Cazibe Endikasyonları
Saturn transiti daha farkli bir sekilde etki tasiyor..Bana etkisi sudur;Sevgi konusunda zayifliklar ve ustesinden gelinmesi gereken konularla ilgili degisim yasatiyor,sevginin ozune aykiri ne varsa sende,farkina varacak kadar acitiyor,oraya parmagini basiyor ki at gitsin,kurtul,donus diyor,donusturene kadar da birakmiyor.Sevgi kiskanclik,sahiplenme,gizlilik,guvensizlik barindirir mi? Tabii ki hayir,ama sen farketmesende doganda var midir? Varsa onu bulup atana dek deneyinleyecegin sey Saturnun sopasigülücük

Sebep kervanlarının yollarını kesmedeyim belki sebepleri meydana getireni bulurum diye..Hz Mevlana
10-08-2011 11:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

bu endikasyonun türkçesi belirti veya gösterge demekmiş. nisana teşekkürler eklediği için
ama eski kovboy filmlerindeki kızılderilinin konuşması gibi olmuş .

beyaz adamın mars 5. eve düşmek :D
10-08-2011 11:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
feynmann_m Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

(10-08-2011 11:04 PM)aeon Yazılan:  bu endikasyonun türkçesi belirti veya gösterge demekmiş. nisana teşekkürler eklediği için

gülücük
10-08-2011 11:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Alıntıda venüs-mars bağlantılarına değinilmemiş oysa seksüel etkileşim için en güçlü görünümlerden biridir.

10-09-2011 06:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

(10-08-2011 11:04 PM)aeon Yazılan:  bu endikasyonun türkçesi belirti veya gösterge demekmiş. nisana teşekkürler eklediği için

Aha beyaz kadın bunu görmek, mars merkür karesi tetiklenmek kkötü google cevirilerinden ve dil bilmemesinden hicap duymak bundan sonra ekelemem yapmamak gülücük

Yahu anlasılıyor mu biraz bişiler anlasılıyor, ilgimi cekti formda faydalansın dedim cıx cıx kızldereli kızıldereli idare adin ana gülücük

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
10-10-2011 02:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Alıntı:Aha beyaz kadın bunu görmek, mars merkür karesi tetiklenmek kkötü google cevirilerinden ve dil bilmemesinden hicap duymak bundan sonra ekelemem yapmamak

Yahu anlasılıyor mu biraz bişiler anlasılıyor, ilgimi cekti formda faydalansın dedim cıx cıx kızldereli kızıldereli idare adin ana
oturan boğa diyor ki ; :D
lütfen hicap duyma , şaka yaptım sadece .
10-10-2011 01:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

(10-10-2011 01:38 PM)aeon Yazılan:  
Alıntı:Aha beyaz kadın bunu görmek, mars merkür karesi tetiklenmek kkötü google cevirilerinden ve dil bilmemesinden hicap duymak bundan sonra ekelemem yapmamak

Yahu anlasılıyor mu biraz bişiler anlasılıyor, ilgimi cekti formda faydalansın dedim cıx cıx kızldereli kızıldereli idare adin ana
oturan boğa diyor ki ; :D
lütfen hicap duyma , şaka yaptım sadece .

beyaz kadın, oturan boğanın espiri yaptığının farkında espiriye espiri ile cevap verdi. Yoksa sessizce ekleme yapmayı bırakırdı gülücük

Hazırlanın google translate cevirsii diğer compozit gezegen yerleşimleri gelicek eziyete devam edeceğim gülücük))

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
10-10-2011 06:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Alıntı:beyaz kadın, oturan boğanın espiri yaptığının farkında espiriye espiri ile cevap verdi. Yoksa sessizce ekleme yapmayı bırakırdı
Hazırlanın google translate cevirsii diğer compozit gezegen yerleşimleri gelicek eziyete devam edeceğim ))
:D verygood
10-10-2011 06:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
albunea Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 13

yukarıda yazılmış olanlara ek olarak bu linkte venüs-mars orta noktasının öneminden bahsediliyor. iki insanın venüs-mars orta noktalarının aynı burçta olması karşılıklı cazibeyi sağlıyor ve noktalar yakınlaştıkça artıyor diyor.

not: linkini verdiğim site çok güzel, karşılıklı natal haritalardaki burçların derecelerine göre ilişkiye dair yorumlar da bulunuyor, şurada. burada vardıysa özürler, göremediğim gibi linki koyacak başlık da bulmadım.. gülücük
03-25-2012 05:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynep_muteal06 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 4

(10-09-2011 06:55 PM)Neptunian Yazılan:  Alıntıda venüs-mars bağlantılarına değinilmemiş oysa seksüel etkileşim için en güçlü görünümlerden biridir.

Yıldırım bey,
venüs mars bağlantılarının nasıl olması güçlü etki yapar. yan yana burçlarda olması etki yapmaz mı?
örnek:
bayan
venüs terazi (9 derece) mars boğa (5 derece)
erkek
venüs koç (18 derece) mars akrep (4 derece)
hiç güçlü bağlantı yok gibi ama cazibe had safhada. Çözemedim; birşey görebilirmisiniz bu yerleşimler için..
Bir şey farkettim bayanın burçlarını VENÜS yönetiyor; erkeğin burçlarını MARS yönetiyor.

Gizlesem de aşikar etsem de canımsın benim.
05-23-2012 04:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  ASTROLOJİK UYUMLULUK TABLOSU salmakis 6 9,790 02-09-2013 09:17 PM
Son Mesaj: Karpuzseverim
  İlişkilerde Dört Astrolojik Element Angel 21 32,743 05-23-2012 05:41 PM
Son Mesaj: zeynep_muteal06
  Astrolojik genellemeler zeppi 0 2,972 01-22-2012 01:51 AM
Son Mesaj: zeppi

Forum'a Git: