Değerlendir:
  • 15 Oy - 2.53 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

harita analizi
Yazar Mesaj
feynmann_m Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

RE: harita analizi
(10-21-2011 05:16 PM)eylülmavi Yazılan:  Uranüs, hükmedicilik ve akılcılık önde gelir. Madde arkadan gelir

bu yazıyı daha öncede okuudm.. şu uranüs için bahsedilen cümleyi tam olarak anlamış değilim.. *madde arkadan gelir* ?? bir fikri olan var mı?

sanırım maddeye bağımlı olmadığı daha çok soyut şeylerle ilgilendiğni söylemeye çalışmış..
10-21-2011 05:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(10-21-2011 05:21 PM)Yldrm Yazılan:  arkadaşlar yazılarınızda böyle renk cümbüşü kullanmasak daha iyi , renkleri kullanmak isteyenler yazının içinde vurgulamak istedikleri cümle ve kelimelerde kullanabilirler tabii ancak yazının genelinin renkli olmamasını tercih edelim.

Pekala dikkat ederim gülücük
10-21-2011 05:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(10-21-2011 05:16 PM)eylülmavi Yazılan:  Uranüs, hükmedicilik ve akılcılık önde gelir. Madde arkadan gelir

bu yazıyı daha öncede okuudm.. şu uranüs için bahsedilen cümleyi tam olarak anlamış değilim.. *madde arkadan gelir* ?? bir fikri olan var mı?

Ben alıntı yapmıştım zaten yazıyı...

Bence buradaki uranüsün rolü, hayata daha akılcı devrimci ve farklı özgürce bir yaklaşımı var.. topluma hümanistliğini gösterir.. uranüs hükmetmez bence, özgür bırakır doğası gereği gülücük
10-21-2011 05:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
seemik Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

benim istediğim ilerisi için bi kaç ufak fikir almaktı ama teşekkür ederim güzel ilgiler edindim yazınızla
10-21-2011 08:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(10-21-2011 08:52 PM)seemik Yazılan:  benim istediğim ilerisi için bi kaç ufak fikir almaktı ama teşekkür ederim güzel ilgiler edindim yazınızla

haritanızı eklerseniz daha ayrıntılı yorum yapabirim sanırım gülücük
10-21-2011 08:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
seemik Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

:)ilk sayfada linki var
10-21-2011 09:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

Öncelikle önem sırasına göre 12 evi sıralayalım...

Köşe evler - 1. 10. 7. ve 4. evlerdir.
Eksenler olarak kabul edilen köşe evler, en fazla önem taşımaktadır. Buralarda yerleşen gezegenler kişinin hayatında daha fazla etkilidir. Bu evlerdeki enerjileri % 100 olarak yansıtırız

İkincil evler - 2. 5. 8. ve 11. evlerdir.
Bu evler güç sıralamasında köşe evlerden sonra gelirler. Bu evlerdeki gezegenler performanslarını % 50 gösterirler.

Düşük evler - 3. 6. 9 . ve 12. evlerdir. Bu evlerdeki yerleşmiş gezegenler kendi performanslarını ancak % 25 gösterebilirler. Ancak 9. ev istisnadır, çünkü 9. ev ufkun üstündedir ve buradaki gezegenler diğerlerine nazaran fazlasıyla önem taşımaktadır.

Uzman değilim..Kendimce yorumluyorum gülücük
Senin haritanda yükselenden başlayalım.. Yükselenin koç ve yükselen yöneticisi mars 12. evden 1. evine düşüyor. asc ile kavuşumda.. Bu kişiyi güçlendirir.. Karakteristik özelliklerini güçlü bir şekilde yansıtır. düşmanlara karşı dayanıklılık verir.
2. evin boğa 2. evin yöneticisi venüs 5. evde.. Buda demek oluyorki parayı yaratıcılığınla kazanabilirsin. Venüsüde dikkate alırsak, bu daha çok estetik anlamda sanat anlamında olabilir.
3. evin ikizler ve yönetici merkür 7. evinde teraziye düşüyor.. Burada üçgen açı oluşmuş bu evdeki konular rahat olsa gerek..Merkür terazide daha estetik bir konuşma stilin olabilir.
4. ev duygulasal çevrende ve evinle ilgili konularda hep acı yaşıyor olabilirsin.. Bunun nedeni şiron 4. evide.. Ama başkalarına duygusal olarak yardım ederek onların dertlerine şifacı olabilirsin.. 4. ev yengeç ve ay 9. evde yayda.Duygusal olarak yabancı kültürlere ilgi duyabilirsin gibime geliyor.
5. evde yengeç kesmiş ama venüs aslanda.. Aslanın yöneticisi güneş 6. evde. çalışmaktan zevk alabilirsin.. Aya göre bakıcak olursak boş zamanlarında kişisel gelişimine vakit ayırır.. hayatın anlamı hakkında düşünebilirsin..
6. evin aslan güneş 6. evinde.. İş hayatı ve sağlık evi olan 6. evde parlıyorsun..İş yerinde liderlik özelliklerini gösterebilirsin.. Yöneticilikle ilgili bir işin olabilir.
7. ev terazi Venüs aslanda güçlü bir eş sana uygun.. Merkür 7. evde ortaklıklarda ve ilişkilerde pratik ve düşünen bir tipsin.. Daha akılcı yaklaşımların var.. Fakat plüto etkisiyle daha hükmedici ve kontrolcü olabilirsin.
8. ev akrep.. plüto 7. evde akrepte Mars 1. evinde koçta.. Ateşli bir cinsel hayatın olabilir..
9. evin güçlü.. 9. evin yöneticisi ikizlerde 2. evinde Yüksek eğitimini kendi paranla yapabilirsingibime geldi benim.. Satürn etkisiyle hayatın anlamını öğrenmekte sorumluk almışsın.. Uranüs farklı bir hayat görüşün olabilir..
10. ev yönetiicisi satürn 9. evde kariyerin için uzun uzun programlar yapıp kendini geliştirebilirsin. neptün burda hayatına ışık tutuyor.. hayata daha fazla hayalci bir yaklaşımın olabilir.. Toplum içinde Hassasındır.. Kendini topluma adayabilirsin. kariyer konusunda şanslısın.. fortune burda.. 10. evin konularına doğru yönelirsen ruhun huzur bulur.
11. ev yöneticisi 9. evde bir çok yabancı arkadaşın olabilir.. internette falan..
12. kova ay düğümü balıkta 12. evde sen daha çok işine vakit ayırıyor olabilirsin ama gitmek istediğin asıl nokta iç alemin, kendi iç dünyan...
yardımcı olabildiysem ne mutlu bana...gülücük
10-21-2011 10:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
seemik Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

alkis-alkisçiçek
çok teşekkür ediyorum.çok doğru tespitler yapmışsın.kendi iç dünyama dönsem daha huzurlu olucam çok haklısın ama o acılar pek izin vermiyor o da şiron yüzündenmiş demekki. ama en azından kariyer açısından umudum varmış biraz içim açıldı:)ama izin verirsen bişey sormak istiyorum 9.evdeki gezegenler güneşle güzel güzel kareler yapmışlarsürprizzz ve ben üniversitede çok problemler yaşıyorum bu dert yüzünden buralardayım zaten.bu üniversite hayatımın yarım kalacağını mı gösteriyor artık nerdeyse bırakmayı düşünüyorum da.bırakmalı mıyım yoksa umut varmı bu konuda sence
10-21-2011 11:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

Teşekkür ederim... gülücük

9. ev üniversite hayatını gösterir aynı zamanda.. Bu evinde satürn var.. Satürn dokunduğu yere kısıtlama getirir, sorunlar yaşatır ama bu sorunları çözebilirsin bence. Çünkü uranüs 9. evinde Uranüsün o meşhur üstün zekası burada senin çok işne yarayabilir. Ve uranüs şuan koçta Bence otur uzun uzun düşün. Farkındalık bir çok derdin çözümüdür. Ne yapmak istiyorsun önce onu düşün. Kendinle konuş, kendini tanı, hayatını planla.9. evinin yöneticisi jüpiter şuanda 1. evinden 2. evine doğru ilerliyor.. Bu 9. evle ilgili konularda şuanlık kontrolün sende olduğunu gösterir. Bu konularda yaklaşık 1 yada 2 ay daha kendini güçlü hissedebilirsin bana göre.Yaklaşık 6 aydır üniversiteyle ilgili konular gündemde demi ? Hayatına karşmak istemiyorum ama buradaki uranüsü kullan.. Uranüs etkilerini araştır forumdan.. Birde satürn şu anda 7. evde ikili İlişkilerde sorunlar yaşayabilirsin..Satürn 2013 te 8. evine geçiyor. 2013 te kariyerin dahada fazla gündeme gelebilir ve yükseldiğini yavaş yavaş hissetmeye başlarsın.. 2013 bence senin kendini tanıman adına geçicek önemli bir yıl.. Uranüste o arada asc kavuşum olacak sanıyorum. Dış görünümünü 2013 te yenileyebilirsin :D
Başarılar diliyorum.. Yolun açık olsun çiçek
10-22-2011 12:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vatansever Çevrimdışı
Yasaklanmış

şafak banada bi yorum yaparmısın başkalarından dinlemesi güzel oluyo haritamı gülücük)kendimde az çok biliyorum ne kadar çok fikir o kadar bakış açısı gülücük
10-22-2011 12:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Solar Harita ayaneyano 1 24,155 08-04-2021 01:47 PM
Son Mesaj: KBE
  Taze Harita Analizi aquariushead 3 6,885 06-11-2019 11:17 PM
Son Mesaj: Libra
  Gerçekten merak ettiğim bir harita Amarth 18 22,586 04-28-2019 06:17 PM
Son Mesaj: cancer123
  Yeni başlayan bir harita Ahmetp 7 10,018 03-10-2019 12:14 AM