Değerlendir:
  • 15 Oy - 3.13 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Güzellik Tanrıçası Venüs....
Yazar Mesaj
nuray esen Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 2

RE: Güzellik Tanrıçası Venüs....
benımde venusum kocta 2 evde jıpıtrle kavuşum.venus kocta sert bır mızaç verıyor.yanı domınat oluyor kışi.venus koc burcunda rahat edemıyor.venus koc olmak benım ıcın cok zor..

[Resim: nurayesen.th.gif]http://img38.imageshack.us/i/nurayesen.gif/http://img38.imageshack.
10-19-2010 05:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

(10-19-2010 05:30 PM)nuray esen Yazılan:  benımde venusum kocta 2 evde jıpıtrle kavuşum.venus kocta sert bır mızaç verıyor.yanı domınat oluyor kışi.venus koc burcunda rahat edemıyor.venus koc olmak benım ıcın cok zor..

transitler törpüler onu. beni törpüledigi gibi :D

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
10-19-2010 05:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(10-20-2010 12:59 AM)kehribar Yazılan:  benim venüste 6. evde yengecte, benimki ne oluyo acaba acaba

2004 - 2005 tarihlerini hatırlıyormusunuz ?

Transit Satürn , Venüsünüze dokunmuş o dönemde.

İlişkiler ( aşk,sevgi,evlilik,ortaklık gibi ) konusunda gelişmeler oldumu ?

Sağlık konusu yada varsa çalışma hayatınızla ilgili gelişmeler oldumu ?

10-20-2010 04:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
marskovası
Kayıtsız

Şimdi; zaten sürekli kendini bakıma alan terazi/boğalara değil de genelde çok bakıma almayanlara gelsin sorum :D Bugün ve tüm haftam bakımla dolu, ama bugünden apar topar başlamam beni bile şaşırttı çünkü yks yay olarak bakımla, makyajla vs ilgim yoktur. Meraktan bakayım dedim transitlere en mantıklısı tr venüs 1 orb plutoma buldum. Acaba dedim venüsakrep=yön pluto=tr venüs değince mi sağlam bakıma giriliyor? Sizde takip eder misiniz kendi natal venüsünüz bulunduğu burcun yönetici gezegeninizi ve ona dokununca tr venüs bu tarz birşey yaşatıyor mu?
09-12-2011 12:33 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(09-12-2011 12:33 AM)marskovası Yazılan:  Şimdi; zaten sürekli kendini bakıma alan terazi/boğalara değil de genelde çok bakıma almayanlara gelsin sorum :D Bugün ve tüm haftam bakımla dolu, ama bugünden apar topar başlamam beni bile şaşırttı çünkü yks yay olarak bakımla, makyajla vs ilgim yoktur. Meraktan bakayım dedim transitlere en mantıklısı tr venüs 1 orb plutoma buldum. Acaba dedim venüsakrep=yön pluto=tr venüs değince mi sağlam bakıma giriliyor? Sizde takip eder misiniz kendi natal venüsünüz bulunduğu burcun yönetici gezegeninizi ve ona dokununca tr venüs bu tarz birşey yaşatıyor mu?

Transit Venüsün 10.evde olmasıyla da bağlantılı olabilir.

Lunar Return haritanı da açıp baktım ( Ay bugün Balıkta ve yarın sabah yeni lunar periyodu başlayacak )

Yarın sabaha ait olan lunar haritanda 1.evde güneş-venüs kavuşumu görünüyor.
Bu ay kendini konuyla ilgili gözlemleyebilirsin , böylece lunar return üzerine gözlem yapmış oluruz.

09-12-2011 04:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
libra's justice Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

Kızıl saçlarınızı Ay Koç'a mı yoksa Güneş Uranüs karşıtlığına mı borçlusunuz?gülücükÇünkü gördüğüm kadarıyla Uranüs vurgulu yahut Ay burcunda Koç olan kadınlar saçlarını kızıl yapmak eğilimindeler.Mesela meşhur Zombie şarkısının kızıl saçlı solisti Dolores O'Riordan da Ay Koç'una sahip ve Marsı Kova'da.

[Resim: manatalchart.th.gif]
01-24-2012 11:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

Güneş uranüs karşıtlığımla benimde saçlarım kızıl ama sarıyı da çok severim bi aralar da sarıydım verygood
01-25-2012 12:00 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kaktüs
Kayıtsız

Arkadaşlar bende bıyık bıraktım uranus venusumun üzerrinde şu aralar :D
İşin ilginci saçlarım siyah bıyıklar sarıkoptum.w
01-25-2012 12:31 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir