Değerlendir:
  • 9 Oy - 3.11 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Balığın boğulması
Yazar Mesaj
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

RE: Balığın boğulması
Ben Balik=insanda evet astrolojik olarak ayaklari temsil ediyormus ama ben Balik=insan ruhu ya da genel olarak ruh gibi görüyorum... Ve cift sekilde sembolize edilisi de... kendini Allaha adayanla adamayan arasindaki ying-yang gibi...
Ve Kaynagi saglam temeller üzerine tutan baliklara ne yaparsaniz yapin o hep sizi sever ve oldugu gibi kabul edilir.. ona farkli sekilde bakanlar ayna misali... kendilerini görürler.. tabi yani bu ayna misali kendinizi görebileceginiz baliklar=iyi olan... kaynagi saglam olan diyim... yani nasil bakarsaniz öyle görürsünüz...

Ama iste bazen iyi olduklari halde onlarin hala kötü oldugunu düsünen insanlar bir gün geliyor o baligi cileden cikariyor... cidden iyilikleri batiyor mudur nedir... gülücük Tamam her insanin icinde bir iyi bir kötü vardir ama... o kötüyü kullanmak istemiyor ve ne güzel ki ona da hakim yani... ne diye delige comak sokup yilani kizdirirlar bilmiyorum ...

Bu artik evimizin hangi alani Baliksa arkadaslar gülücük genel olarak ...

Cok güzel bir paylasim tskler.. gercekten.. gafil avlanip sonra da korkarlar diyor ya... iste burasi oturdu tam...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
12-08-2011 01:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

RE: Balığın boğulması
(12-08-2011 01:20 AM)Mavisahram Yazılan:  Ben Balik=insanda evet astrolojik olarak ayaklari temsil ediyormus ama ben Balik=insan ruhu ya da genel olarak ruh gibi görüyorum... Ve cift sekilde sembolize edilisi de... kendini Allaha adayanla adamayan arasindaki ying-yang gibi...
Ve Kaynagi saglam temeller üzerine tutan baliklara ne yaparsaniz yapin o hep sizi sever ve oldugu gibi kabul edilir.. ona farkli sekilde bakanlar ayna misali... kendilerini görürler.. tabi yani bu ayna misali kendinizi görebileceginiz baliklar=iyi olan... kaynagi saglam olan diyim... yani nasil bakarsaniz öyle görürsünüz...

Ama iste bazen iyi olduklari halde onlarin hala kötü oldugunu düsünen insanlar bir gün geliyor o baligi cileden cikariyor... cidden iyilikleri batiyor mudur nedir... gülücük Tamam her insanin icinde bir iyi bir kötü vardir ama... o kötüyü kullanmak istemiyor ve ne güzel ki ona da hakim yani... ne diye delige comak sokup yilani kizdirirlar bilmiyorum ...

Bu artik evimizin hangi alani Baliksa arkadaslar gülücük genel olarak ...

Cok güzel bir paylasim tskler.. gercekten.. gafil avlanip sonra da korkarlar diyor ya... iste burasi oturdu tam...

balıkların (genellikle kadınlar) çevrelerinde çoğu zaman kendinden güçlü insanlar olduğu için bir balık kadını kanıksamıştır artık bu durumu! yani halkanın en zayıfı olması durumunu...

kendilerinden daha hassas birini gördüler mi ya da kendisine kibar ve nezih davranan biri gördüler mi de genelde tepesine çıkıyorlar gülücük :D:D

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
12-09-2011 12:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir