Değerlendir:
  • 13 Oy - 3.46 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Şuç Dünyasından İsimler
Yazar Mesaj
mars_419 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Şuç Dünyasından İsimler
benim de haritamda uçurtma kalıbı var ve benim de uçurtmamın tepe noktasında yükselen yöneticim var(venüs)..ed gein'da yükselen yöneticisi merkür,marsla birlikte uçurtmanın tepe noktasını oluşturuyor..mars cinayetleri de simgeler..öfkeyi..annesinin ölümüne duyduğu öfkeyi belki de..ayrıca üçgeni venüs, mc, pluto oluşturuyor..venüs kadınlarla alakasını,pluto dönüşüm isteğini(belki de dünyaya kadın olarak gelme isteğini) simgeliyor..venüs terazide kadınları estetik bulduğunu gösteriyor olabilir.veeee SATÜRN:bence en önemli faktörlerden biri..somutlaştırma isteği.güneşe zıt bakmış,ay ile kare..yani isteği mental bir istekle kalmıyor.bunu mezarlıktan ceset çalarak onlardan eşya yaparak elle tutulur hale getiriyor.satürn ve plutonun beraber etkisi dönüşümünü somutlaştırma olarak ortaya çıkmış olamz mı?jüpiter yengeçte.yengeç konularını abarttığını,belki de annesini(ay)gözünde büyüttüğünü gösteriyor..zaten ay yay, jüpiter yengeç birbirlerinin burçlarındalar..ay burcu asc ye zıt bakmış.benim gözlemim(her zaman değil ama çoğunlukla) bu açıya sahip olanların yaşamak için hep birilerine manevi açıdan ihtiyaç hissetmesi,özellikle de,annelerine karşı böyle hissediyorlar.bunu pekçok kez gözlemledim.annesinin ölümü ed gei'in yaşamla bağını koparmış olabilir..

benim bu harita için yorumum böyle arkadaşlar..:)kusurumuz olduysa affolagülücük
12-12-2011 02:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir