Değerlendir:
  • 14 Oy - 3.07 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Eğitim-kariyer-iş hakkında.
Yazar Mesaj
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

Eğitim-kariyer-iş hakkında.
Uzun zamandır buradayım ve birşeyler öğrenmeye çalışıyorum.Fakat haritanın başlıbaşına bir bütün oluşu,tecrübesizliğim,kendi haritam olduğu için objektif olamamam nedeniyle bazı noktalarda tıkanıp kalıyorum.
Bunlardan benim için en önemli olanı da başlıkta yazdığım şeyler.
Benim eğitim,kariyer hakkında yorumda bulunursanız sevinirim.Farklı yorumlar bana çok şey katacak.
Teşekkür ederim şimdiden. gülücük
01-02-2012 05:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Eğitim-kariyer-iş hakkında.
9.ev ve 10.ev yorumları yapmayacağım biliyorsun diimi gülücük

Solar Arc Progresyon konumlarına bakmak ilk aklıma gelen şey oldu -sezgisel olarak-

Ve bir kedi gördüm sanki.. Solar Arc Jüpiter 24 derece Yengeç burcunda ve senin doğum haritandaki natal Satürnle zıt açı yapıyor bu sene.

Jüpiter gelişmeyi ifade ediyorsa onun karşısında duran Satürn önünde aşılması gereken duvarı ifade ediyor olsa gerek ( ayrıca bknz = satürn ve matematik bağlantısı )

01-02-2012 11:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

(01-02-2012 11:05 PM)Yıldırım Yazılan:  9.ev ve 10.ev yorumları yapmayacağım biliyorsun diimi gülücük

Solar Arc Progresyon konumlarına bakmak ilk aklıma gelen şey oldu -sezgisel olarak-

Ve bir kedi gördüm sanki.. Solar Arc Jüpiter 24 derece Yengeç burcunda ve senin doğum haritandaki natal Satürnle zıt açı yapıyor bu sene.

Jüpiter gelişmeyi ifade ediyorsa onun karşısında duran Satürn önünde aşılması gereken duvarı ifade ediyor olsa gerek ( ayrıca bknz = satürn ve matematik bağlantısı )

Biliyorum. gülücük

Peki benim bu solar arc durumundan başarılı çıkmam;natal haritamda Satürn'ün Merkür'le gerilimli açısının etkisini hafifletmemi sağlar mı?
Biri dönemsel biri başlıbaşına potansiyel.
01-02-2012 11:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Moda Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 2

Ay chirondan sextil açı almış.İnsanların dertlerini dinleyip onlara tavsiye verir misiniz?(Psikoloji ile ilgilenir misiniz?)
Chiron'u 10.evde olan iki kişi biliyorum.Biri biyoloji ile ilgileniyor diğeri hemşire.Benimde ilk bakışta bunlar çarptı gözüme.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=z...&rs=0&ast=
01-03-2012 11:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

(01-03-2012 11:23 AM)Moda Yazılan:  Ay chirondan sextil açı almış.İnsanların dertlerini dinleyip onlara tavsiye verir misiniz?(Psikoloji ile ilgilenir misiniz?)
Chiron'u 10.evde olan iki kişi biliyorum.Biri biyoloji ile ilgileniyor diğeri hemşire.Benimde ilk bakışta bunlar çarptı gözüme.

Psikolojiyle bir ara ilgiliydim.
Biyoloji de sevdiğim derslerdendi.Matematiğim iyi olmadığından..sürprizzz
01-03-2012 05:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(01-02-2012 11:56 PM)Mahinur Yazılan:  
(01-02-2012 11:05 PM)Yıldırım Yazılan:  9.ev ve 10.ev yorumları yapmayacağım biliyorsun diimi gülücük

Biliyorum. gülücük

Peki benim bu solar arc durumundan başarılı çıkmam;natal haritamda Satürn'ün Merkür'le gerilimli açısının etkisini hafifletmemi sağlar mı?

Merkur-Saturn karesinin orbu fazla yani gözünde büyütme bence büyük toprak üçgenin daha önemli.
Sevdiğin bir alanda başarılı olma potansiyeli var.

anahtar = sevmek gülücük

01-03-2012 05:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

(01-03-2012 05:41 PM)Yıldırım Yazılan:  
(01-02-2012 11:56 PM)Mahinur Yazılan:  

Biliyorum. gülücük

Merkur-Saturn karesinin orbu fazla yani gözünde büyütme bence büyük toprak üçgenin daha önemli.
Sevdiğin bir alanda başarılı olma potansiyeli var.

anahtar = sevmek gülücük

Zati bu toprak potansiyeli biraz da kader beni dönüp dolaştırıp önce dış ticarete sonra da işletme bölümüne getirdi.
Gelgelelim ekonomi sayfalarını okuyamıyorum bile.Uykum geliyor.
Derslerden şu yüz ifadesiyle çıkıyorum:
sürprizzz
01-03-2012 05:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
venusshine Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

su sıralar egitim ve gelcek planlarıyla ilgili zor bir sürecten geciyorum. Bunun sebebini bilmiyorum. yaa acayip venusyen konlara yöneldim. okulumu bırakıp sitilst olmak istiyorum. yapamıyorum artık tkandım. Ama karar veremiyorum. Acılarıma bakıp lütfen bana bir seyler söylermisiniz arkadaslar acaba

[Resim: astro2gw01venusshineven.th.gif]
01-07-2012 05:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(01-07-2012 05:34 PM)venusshine Yazılan:  su sıralar egitim ve gelcek planlarıyla ilgili zor bir sürecten geciyorum. Bunun sebebini bilmiyorum. yaa acayip venusyen konlara yöneldim. okulumu bırakıp sitilst olmak istiyorum. yapamıyorum artık tkandım. Ama karar veremiyorum. Acılarıma bakıp lütfen bana bir seyler söylermisiniz arkadaslar acaba

Ay burcun Boğa ve elindekini bırakmak sana zor gelir bu doğaldır.

Okulunu bitirdikten sonra stilist olma yolunda adımlar atmak gibi bir seçeneğin yok mu ?

01-07-2012 07:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

ben stilist yada mimar olamazdım hiç... bıdı bıdı ayrıntılarla uğraşmak, çizme, biçme, dikme , yapıştırmaa üşenirim öyle şeyleree yahu yükselen balığıma ters hehee
01-07-2012 07:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum haritası hakkında Mayaa 1 20,605 11-20-2020 01:30 PM
Son Mesaj: Rosa
  Akademik kariyer mi özel sektör mü? sonbahar96 0 2,704 07-01-2018 01:47 PM
Son Mesaj: sonbahar96
  Doğum Haritam hakkında yardım Whitecrow 9 11,545 07-09-2012 03:14 PM
Son Mesaj: Whitecrow
  Haritamı yorumlayacak olanlar...İlişki hakkında hhayal12 10 12,787 12-28-2011 05:12 AM
Son Mesaj: purplerain

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir