Değerlendir:
  • 13 Oy - 2.46 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

imdaaaat yengeç !
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: imdaaaat yengeç !
(01-15-2012 01:11 AM)Garavu Yazılan:  
(01-15-2012 12:14 AM)Neptunian Yazılan:  Son günlerde forum yönetiminin kalitesinden , zihninden , bilgisinden , zekasından vb. hoşnut olmayanlar bu durumu açıklıkla ifade etmeye başladılar , öyleyse bir çözüm bulmak lazım.

ya kuzen bırak allah aşkına, yıllarımı verdim ben buraya huzur arkadaşlık kardeşlik olsun diye insanlar rahat bir ortamda bilgi paylaşımı yapsın diye.. oldumu olmadımı ne kadar başarılıyız işimizde bilmiyorum ama
''ben elimden geleni yaptığımı düşünüyorsan bitmiştir''
çözümü ortamdan paylaşımdan hoşnut olmayanlar arayacak bebeğim, biz değil.. lütfen kendinde bi sıkıntı arama.. yüzlerce kişiden birkaçtanesi senden benden memnun olmayacak tabiki bu normal..

Aslında aynı şeyi söylemiş olduk kuzen , ben birazcık daha dolaylı anlatım kullandım gülücük

01-15-2012 01:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

heeeyy forumu taslayanlari cizerim gülücük) hadi bakim :P beni uyus etmeyin :D zaten kafamda simsekler cakiyyyy "çok kızdım" yengec mengec anlamam atarim okumugülücük)

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
01-15-2012 02:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
callisto Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

arkadaşlar bu mars başak sinirleri gerdi sanırım, biraz sakin olalım lütfen.

imza: ay başak

placidus;
http://imageshack.us/f/705/gergergeg.jpg/

whole sings;
http://imageshack.us/f/51/sdfghjkid.jpg/
01-15-2012 02:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

Rep Puanı: 169

(01-15-2012 01:14 AM)Neptunian Yazılan:  
(01-15-2012 12:14 AM)Neptunian Yazılan:  Son günlerde forum yönetiminin kalitesinden , zihninden , bilgisinden , zekasından vb. hoşnut olmayanlar bu durumu açıklıkla ifade etmeye başladılar , öyleyse bir çözüm bulmak lazım.

ya kuzen bırak allah aşkına, yıllarımı verdim ben buraya huzur arkadaşlık kardeşlik olsun diye insanlar rahat bir ortamda bilgi paylaşımı yapsın diye.. oldumu olmadımı ne kadar başarılıyız işimizde bilmiyorum ama
çözümü ortamdan paylaşımdan hoşnut olmayanlar arayacak bebeğim, biz değil.. lütfen kendinde bi sıkıntı arama.. yüzlerce kişiden birkaçtanesi senden benden memnun olmayacak tabiki bu normal..

Aslında aynı şeyi söylemiş olduk kuzen , ben birazcık daha dolaylı anlatım kullandım gülücük

eskiden birisi çıkıpta sana diktatör yakıştırması yapınca bir taraftan gülüyor bir taraftanda üzülüyordum. üzüntüm senin öyle birisi olmadığını çok iyi bilmeme rağmen ''senin bunlara bozulup bu söylemler yüzünden üzülmendi, kaleye alıp etkilenmendi yani''
benim oyumla dağdaki çobanın oyu birmi olacak yani yazmışsın, heh tamda böyle cevap verecek kafaya takmayacak ve kıçını dönüp gideceksin aga.. ben 5 senede ben bunu öğrendim..
hakedene,
birşeyler almak için birşeyleride vermeye hazır olana,
menfaatsiz hizmete devam..
01-15-2012 05:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(01-15-2012 05:52 PM)Garavu Yazılan:  
(01-15-2012 01:14 AM)Neptunian Yazılan:  

eskiden birisi çıkıpta sana diktatör yakıştırması yapınca bir taraftan gülüyor bir taraftanda üzülüyordum. üzüntüm senin öyle birisi olmadığını çok iyi bilmeme rağmen ''senin bunlara bozulup bu söylemler yüzünden üzülmendi, kaleye alıp etkilenmendi yani''
benim oyumla dağdaki çobanın oyu birmi olacak yani yazmışsın, heh tamda böyle cevap verecek kafaya takmayacak ve kıçını dönüp gideceksin aga.. ben 5 senede ben bunu öğrendim..
hakedene,
birşeyler almak için birşeyleride vermeye hazır olana,
menfaatsiz hizmete devam..

Bu sana çiçek gülücük

Onu bırakta Aysun Kayacı diyorum , onunla alakalı bir potta ben kırmış bulundum.
Bana göre ( ve muhtemelen benzer düşünen binlerce erkek vardır ) Türkiye'de müzik üzerine çekilmiş video-klipler içinde en iyi en çekici en etkileyici klip kızlarından biri Acil Servis grubunun Bebek adlı şarkısının klip kızıdır. 90'lı yıllara ait video-kliptir ve forumdan pek çok kişi bilmez muhtemelen. Bu klibe ait şarkı bence fena değil yani orta şekerli ancak klibin Kral Tv'de çıkmasını dört gözle beklememin sebebi bu hatundur.

Kırdığım pota gelince , yıllardır bu hatunu sarışın diyemidir saç stili benziyor diyemidir nedendir bilmiyorum Aysun Kayacı zannederdim , az önce öğrendim ki değilmiş gülücük

Komik olanı Aysun Kayacıyı ne zaman görsem şunu düşünürdüm '' ya sen eskiden ne güzelmişin şimdi çok değişmişin '' gülücük

Kuzen sen dahil forumun erkeklerine gelsin bu klip =)

01-15-2012 08:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

daha öncede bu şekilde başlığı uzatarak açanları gördük, alttan aldıklarımız oldu ama aynı üslüpla devam etmişlerdi, dengesiz hareketleri yüzünden en sonunda yol göründü o tiplere.
ya kişi, az çok üslübü ile kendini belli ediyor.... bu tepkiyi yöneticilerin genel olarak davranışına mal etmek yanlış olur gülücük
bu şekilde açılan konubaşlığı herhangi bi forumda da sıkıntı yaratır hatta direk silinir... yoksa düzgün bir şekilde açılmış konu başlıklarına gayet düzgün cevaplar veriliyor, hoş bi şekilde karşılama oluyor dikkat edilirse.
garavu orda genel anlamda bu vb. sorundan bahsetmiş kişisel birşey değil oke,,,
derin neden gönderme yapmış anlamadım süpervisorlerden biri ile kişisel bi sorunu olabilir diye düşünüyorum gülücük
olayı büyütmeyelim üstümüze de almayalım bence... derin forumun iyi düzgün üyelerinden sonuçta, gitmesini istemem başka forumlara...
lajam sende görevine geri dönmelisin, olmaz böyle yavrucumm gözkýrpma

bu arada kafasında bu konu ile ilgili soru işareti olanlar, mesela By Ceykp saygı duyulacak akıllı yeni üyelerden ona nasıl yaklaşılmış bir bakın arkadaşlar ki kendiside olayın mantığını açıklamış ,
sıkıntı yok gözkýrpma
01-18-2012 03:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Gülsüm Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

doğum haritamı yorumlayabilir misniz?

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lan...1333829241

http://imageshack.us/photo/my-images/404...karc1.gif/