Değerlendir:
  • 13 Oy - 2.46 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

imdaaaat yengeç !
Yazar Mesaj
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

RE: imdaaaat yengeç !
Insan hayata bazen en basindan baslamaz, ortasindan da daliverir farketmeden... herkes denileni farkli algiliyor bu gayet normal.. o anki sartlar ve ruh hali... insaniz hepimiz hataya düsebiliriz, önemli olan o andaki insana bir sillede kurallar!!! diye haykirarak vurmamaktir... ki zaman herseyin ilacidir... kurallarimiz vardi dikkate alinirsa seviniriz anlamda daha nazik olabiliriz elbet... Elbet hepimizin almasi gereken birbirimizden vs.. dersler vardir.... ama herseyin basi SEVGIdir kanimca ve sevgiyle islenen hersey daha faydalidir...

Sevgilerimle....

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
01-14-2012 07:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

Rep Puanı: 169

(01-14-2012 07:05 PM)Mavisahram Yazılan:  Insan hayata bazen en basindan baslamaz, ortasindan da daliverir farketmeden... herkes denileni farkli algiliyor bu gayet normal.. o anki sartlar ve ruh hali... insaniz hepimiz hataya düsebiliriz, önemli olan o andaki insana bir sillede kurallar!!! diye haykirarak vurmamaktir... ki zaman herseyin ilacidir... kurallarimiz vardi dikkate alinirsa seviniriz anlamda daha nazik olabiliriz elbet... Elbet hepimizin almasi gereken birbirimizden vs.. dersler vardir.... ama herseyin basi SEVGIdir kanimca ve sevgiyle islenen hersey daha faydalidir...

Sevgilerimle....

katılmıyorum, bazılarını ayıltmak için direk temasta bulunacaksın..
nazikmi?
dışarıda bana selam vermeden adres sorana kıçımı dönüp gidiyorum, forumdada farklı davranacak değilim..
01-14-2012 09:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

(01-14-2012 12:33 PM)nisan15 Yazılan:  öncelikle hoşgeldiniz sevgili imdat yengec tuuuba Hanım gülücük Forumu takip edip katılımcıları tanıdıkca ne kadar icten ve seviyeli bir yer oldugunu kavrayacaksınız tabii zamanla sabırlı olmanızı tavsiye ediyorum aile gibidir burası sabredin ve görün başta başlamaya ne dersiniz siz merhaba dediniz foruma öyle farzedelim haci ben karşılamış olayım

Aramıza hoşgeldiniz Tuba Hanım hoş paylaşımlar çiçek

Nisan keşke vaktin olsa da yönetici sen olabilsen alkis astrolojiden de anlıyorsun
01-14-2012 11:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(01-14-2012 11:32 PM)Derin Yazılan:  
(01-14-2012 12:33 PM)nisan15 Yazılan:  öncelikle hoşgeldiniz sevgili imdat yengec tuuuba Hanım gülücük Forumu takip edip katılımcıları tanıdıkca ne kadar icten ve seviyeli bir yer oldugunu kavrayacaksınız tabii zamanla sabırlı olmanızı tavsiye ediyorum aile gibidir burası sabredin ve görün başta başlamaya ne dersiniz siz merhaba dediniz foruma öyle farzedelim haci ben karşılamış olayım

Nisan keşke vaktin olsa da yönetici sen olabilsen alkis astrolojiden de anlıyorsun

Son günlerde forum yönetiminin kalitesinden , zihninden , bilgisinden , zekasından vb. hoşnut olmayanlar bu durumu açıklıkla ifade etmeye başladılar , öyleyse bir çözüm bulmak lazım.

İki Seçenek

Ya forum yönetimi pılını pırtısını toplayıp gidecek ve kalanlar kalitesine bilgisine zihnine güvendikleri birkaç kişiyi yönetici seçecekler ?

Ya da

Bizleri beğenmeyenler hazır yakında toplanıp buluşacakları zaman bu konuyuda konuşup kendilerine daha kaliteli bilgili zeki adminleri olan bir forum bulacaklar ( tabii kendileri de bir forum açabilirler ) ?

01-15-2012 12:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

Akşam akşam ağzımın tadı bozulmasın saçma sapan kimseyle dalaşacak değilim başka da birşey yazmayacağım ama burada yeni üyenin ettiği laflar zaten bir yöneticinin sitenin müdavimleri olan kişilere yaptığı hakaretlerdir herkes de bunu gayet net biliyor.
01-15-2012 12:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(01-15-2012 12:42 AM)Derin Yazılan:  Akşam akşam ağzımın tadı bozulmasın saçma sapan kimseyle dalaşacak değilim başka da birşey yazmayacağım ama burada yeni üyenin ettiği laflar zaten bir yöneticinin sitenin müdavimleri olan kişilere yaptığı hakaretlerdir herkes de bunu gayet net biliyor.

ben niye bilmiyorum , nerede ne zaman hakaret etmiş buna dair iki üç örnek gösterirmisin ?

hem başka kimler biliyor parmak kaldırsın lütfen ?

ve benim sözüm sadece sana değildi , anlayan anlar..

01-15-2012 12:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

İlk geldiğim anları hatırlıyorumda, siteye şöyle bir göz attıktan sonra ortamı az çok tanıdım.
Hemen harita yorumu istemenin iyi bir fikir olmadığını düşündüm. Onun yerine kısa kısa sorular soruyordum ilk günlerde.
Bu arada hatırlıyorumda ilk günlerde 2 - 3 kişiyede harita yorumu yaptım. Ve de bir kaç paylaşımın sonunda Vip oldum.

* Benim fikrimcede daha ilk mesajda yorum istemek doğru değil.
* Ayrıca bunun gibi yanlış anlaşılmalar oluyor. Ortam gerginleşiyor.
* Yeni üyelerin bir şekilde kuralları okuması gerek... Yeni üyelere otomatik mesaj yoluyla kurallardan bahsedilebilir.
01-15-2012 12:58 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(01-15-2012 12:56 AM)Lajâ Yazılan:  bence üyeler süpervisörleri seçsin..

ben oyumu Derin'den yana kullanıyorum.. onda ki bu hırs, güzel Türkçe ve astroloji bilgisiyle bu işi hakediyor..

İyi de benim oyumla dağdaki çobanın oyu eşitmi olacak şimdi :D

01-15-2012 01:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

o iş sadece vakit bulmayla olmuyor malesef..
hiçbir maddi çıkar ummadan saçma sapan eleştrilere maruz kalıcaksın yinede duymazdan gelip sabırla işine devam ediceksin filan.. yani bazı levelleri atlamak gerekiyor :D
01-15-2012 01:04 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

(01-15-2012 12:14 AM)Neptunian Yazılan:  

Son günlerde forum yönetiminin kalitesinden , zihninden , bilgisinden , zekasından vb. hoşnut olmayanlar bu durumu açıklıkla ifade etmeye başladılar , öyleyse bir çözüm bulmak lazım.

ya kuzen bırak allah aşkına, yıllarımı verdim ben buraya huzur arkadaşlık kardeşlik olsun diye insanlar rahat bir ortamda bilgi paylaşımı yapsın diye.. oldumu olmadımı ne kadar başarılıyız işimizde bilmiyorum ama
''ben elimden geleni yaptığımı düşünüyorsan bitmiştir''
çözümü ortamdan paylaşımdan hoşnut olmayanlar arayacak bebeğim, biz değil.. lütfen kendinde bi sıkıntı arama.. yüzlerce kişiden birkaçtanesi senden benden memnun olmayacak tabiki bu normal..
01-15-2012 01:11 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir