Değerlendir:
  • 18 Oy - 3.06 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

doğum haritası analizi
Yazar Mesaj
deniz kaya Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

RE: doğum haritası analizi
sayın AEON
yILDIZ HARİTAM ÜCRETLİ OLARAK NASIL YORUMLANABİLİR? NE GİBİ FORMALİTELER VARDIR? BİLGİ VEREBİLİR MİSİNİZ?

http://a1210.hizliresim.com/12/m/f2y65.gif
01-24-2012 07:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Admin neptunian ücretli olarak harita analizi yapıyor. Bunun için kendisine özel mesajla danışabilirsinizgülücük
01-24-2012 08:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(01-24-2012 08:27 PM)Félicé Yazılan:  Admin neptunian ücretli olarak harita analizi yapıyor. Bunun için kendisine özel mesajla danışabilirsinizgülücük

Aslında bu dönem ücretli analize ara verdim ve bir iki istisna dışında malesef analiz çalışması kabul etmiyorum

01-24-2012 08:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
panel Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

(01-24-2012 09:42 PM)smoochy Yazılan:  aslında bende istiyorum bir analiz, ama senin karakterin şöyle sen böylesin tarzında değilde,geleceğe yönelik, ben olmuşum artık kendimi biliyorum,geçmişte olanlarıda biliyorum önemli olan gelecektir o bakımdan daha bir yaşam koçu kıvamında, hani uzun yıllar bana rehberlik edebilecek bir astrolog, her yıl bir kere buluşup mesela çıkaracak işte o yıl ne olup ne bitecek hangi retrolarda nasıl davranmalıyım, bir nevi hazırlıklı olma durumu, evlilik için hangi zaman uygun vs.
ben çok amatörce ilgileniyorum, açıları,kavuşumları,kareleri pek anlamıyorum işin özü, şimdi size soruyorum, siz böyle bir danışmanlık hizmeti alacak olsanız kimi tercih edersiniz gülücük

gülücük

bu işe ayıracak paran ve zamanın varsa Nuray Sayar'ın bu anlamda yaptığı çalışmalar var.Yaşam koçluğu falan yapıyor astrolojik haritandan giderek.Ama bu forum çok eğitici ve öğretici biraz karışıtrısan kareleri,açıları ben hep burdan öğrendim.sen de yaparsın gülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=3...r=1&nho2=1
01-24-2012 09:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

Rep Puanı: 169

(01-24-2012 08:27 PM)Félicé Yazılan:  Admin neptunian ücretli olarak harita analizi yapıyor. Bunun için kendisine özel mesajla danışabilirsinizgülücük

bende ücretli site tasarımı yapıyorum, banada reklam yapsanıza azcık ehehe hehee
01-24-2012 10:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ASaBiMeLeK Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

SeLam arkadaşLar gülücük Doğum haritamın anaLizini yapabiLecek biri var mı acaba? ...Adım Banu ... 14-Ekim-1967 ...01:35 İstanbuL doğumLuyum ...
04-08-2012 07:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(04-08-2012 07:51 PM)ASaBiMeLeK Yazılan:  SeLam arkadaşLar gülücük Doğum haritamın anaLizini yapabiLecek biri var mı acaba? ...Adım Banu ... 14-Ekim-1967 ...01:35 İstanbuL doğumLuyum ...

Hoşgeldiniz, hazır yorumlardan doğum haritanızla ilgili bir kısmını paylaşayım

Ay Balık burcunda

Bir şeylere bağlanma ihtiyacı vardır. Bu bazen bir sevgili-eş , bazen bir ideal-bir hayal , bazen dünyanın problemlerinden uzaklaşacağı televizyon-bilgisayar oyunu-internet-alkol gibi alışkanlıklar olabilir. Bir şeyler hissetmek ihtiyacı önceliklidir. Yada bazen acı hislerden uzaklaşmak ve kaçmak..

Oldukça duyarlı biridir , sezgileri kuvvetlidir , yaşadığı atmosfere ait her türlü titreşimi algılıyor gibidir.
Bu duyarlı tarafını pek göstermiyorsa bile , çevresindeki değişimlerden etkilendiğini gözlemleyebilirsiniz.
Eleştiri karşısında alınganlık gösterebilir , gürültülü tartışmalarda hemen oradan uzaklaşmak isteyebilir.
Kolayca etkilenme özelliği , sanat-estetik-tasarım-güzellik gibi konularda da kendini gösterebilir.
Destekleyici başka faktörlerde varsa bu tür yaratıcılık gerektiren konularda hüner sahibi olabilir.

Ay Balık bazen kararsızdır. Duyguları ve tepkileri onu iki ayrı yöne doğru çekiyor gibidir.
İki ayrı yöne salınan duyguları , zaman zaman çelişkili davranışlara sebep olabilir.

Genelde anlayışlı , sempatik ve merhametlidir. İnatlaşma , hır gür nefret gibi konuları içgüdüsel olarak aşmıştır. Kolay affeder.
Bazen hırslı bir izlenim uyandırmaz ve elindekiyle yetinen , daha fazlasına ve daha iyisine gerek duymayan bir tavır sergileyebilir.
Bu tavır bazı sorumluluklarını aksatmasına hatta belki tembellik eğilimine işaret edebilir.

Genelde bakışları duygusallığını yansıtır. Dalgınlık ise sıkça görülen bir özelliğidir.

Venüs Başak burcunda

Venüs fonksiyonları ile Başak burcunu harmanlıyoruz.

Başak burcu gibi beğenilere sahip olma , Başak burcu gibi kendini çekici kılma , ilişkilerde Başak burcu gibi yaklaşımlar gözlemlenebilir.

Venüs Başak kişisi beğenileri konusunda seçici olabilir. Başkalarının beğendiği şeylere eleştiri getirebilir ve bu durum çevresindeki insanların canını sıkıyor olabilir.
Venüs Başak için önemli olan şey KALİTE kavramıdır.
Bu Kalite odaklı yaklaşımını gerek alışverişte , gerek dostluklarında , gerek duygusal ilişkilerinde ortaya koyacaktır. Mesela onun çok sayıda arkadaşının olması ve kalabalık bir sosyal çevresi olması gibi istekleri yoktur. Az olsun , Kaliteli olsun yaklaşımına sahiptir.
Dolayısıyla gerek duygusal ilişkilerde deneyim sayısı , gerek dostluklarının sayısı çok fazla olmayabilir. ( sayısal çokluk değil , kalite önemli anlayışında )

Venüs Başak kişisi nasıl mutlu olur ? Nelerden hoşlanır ?

Sadelikten ve Kaliteden hoşlanır.
Gerek giyiminde , gerek davranışlarında çok çarpıcı olan seçeneklerden uzak duracaktır.
O tevazu sahibidir ve sadelik hoşuna gider. Abartıya gerek yoktur.

O aynı zamanda aldığı şeyin verimli + faydalı olmasını tercih edebilir.
Örneğin bir buket yapay çiçek yerine , ona kitap hediye etmeniz daha çok hoşuna gidebilir.

İlişki içinde görev dağılımı yapmak , ilişkiyi sistemli bir kurum gibi görüp kendine düşen görevleri yapmak ihtiyacı duyabilir. Hem kendini , hem de partnerini daha fazla geliştirmek , ilişkiyi mükemmelleştirmek adına oldukça mantıklı fikirler getirebilir. Lâkin bu yaklaşımın pek romantik olmayacağını ve bazı kişiliklere sıkıcı geleceğini söyleyebiliriz.

Venüs Başak kişisi kendini karşı cinse nasıl sunar ve karşı cinsten ne bekler ?

Akıllı , mantıklı , sade davranışlarla kendini karşı cinse sunacaktır.
Abartılı süslenmeye , yapmacık davranışlara ( kur yapmak vb. ) pek itibar etmeyecektir.
Mükemmeliyetçi doğası sebebiyle her şey yoluna girmeden ilişkiye doğru direkt adımlar atmamayı tercih edebilir. Aşk deneyimlerine ve ilişkiler kurmaya dair pek acelesi yoktur.

Partnerinden sadelik ve tevâzu bekleyecektir. Duygular sade bir şekilde ifade edilmelidir , balkonun altında serenat yapmaya gerek yoktur.

Venüs Başak kişisi ilişki içinde kendini zaman zaman görev insanı rolünde bulabilir.
İlişkide fedakarlık yapması gerektiğinde bunu yapacaktır lâkin kendini eşine hizmetçi gibi adamasına gerek yoktur , bu konuyu dengelemesi önerilebilir.

Venüs Başak kişisi çalışma hayatında uyum ve huzurun bozulmamasına çok özen gösterebilir hatta uyumu bozmamak adına bir takım tavizler verebilir.

Mars Yay burcunda

Mars fonksiyonları ile Yay burcunu harmanlıyoruz.

Mars Yay kişisi öğrenmek , keşfetmek hevesindedir. Merak duygusu onu harekete geçirebilir.
Yeni insanlarla tanışmak , yeni ortamlar keşfetmek , yeni bilgiler onda heves uyandıracaktır.
( frenleyici başka unsurlar baskın değilse )

Mars Yay kişisi inandığı şeyler için mücadele etme eğilimindedir.
Sıkı bir dava insanı olabilir. İnandığı şeyin peşinden giden idealist bir savaşçı tanımına uygundur.

Serüvenci biri olmaya adaydır. Uzaklara gitmek , bilinmeyen bölgeleri keşfetmek cesaretine sahiptir. Yabancılarla kolay kaynaşabilir , ilk adımı atmaya pek tereddüt etmeyen çocuksu bir özgüvene sahiptir.

Mars Yay kişisi için hayatın anlamı EYLEMDİR.
Deneyimle karşılaştığında bu deneyimin peşinden gitme dürtüsüne sahip olacaktır.
Mars Yay kişisi hareketlerinde dikkatsiz ve sakar olabilmektedir buna dikkat diyelim.

Sosyal çevrede aranılan neşeli ve mizahla barışık bir yapısı vardır.

Zaman zaman taşkınlık yapmaya , abartmaya , savurganlık etmeye , patavatsızlık yapmaya ve benzeri problem çıkarabilecek özelliklere dikkat çekebiliriz.

Mars Yay kişisi öfkelendiğinde ateşli tepkiler verebilir ya da o ortamdan uzaklara giderek öfkesini dağıtmak isteyebilir. Öfkesini uzun süre içinde tutmayacak ve kin tutmayacaktır.

Mars Yay kişisinin enerjisini kişisel gelişime , sosyal gelişime ve fiziksel gelişime yönlendirmesi ve monotonluktan uzak durması ona iyi gelecektir.
Spor yapmak onun için uygun bir eğilim olabilir.

Mars Yay kişisi tutkularını açık bir şekilde ifade etmeyi tercih edebilir. Ateşli bir aşık olmaya adaydır ancak ilişkinin seksüel boyutu onun için yeterli değildir , partneriyle zihinsel uyum ve ortak ilgi alanlarına sahip olmak isteyecektir.

Satürn Koç burcunda

Koç burcuyla alakalı konularda hayata 1-0 yenik başlamış olabilir.
Çünkü Satürn , kişinin Koç burcuyla olan temasını engelliyor gibidir.
Koç burcunun bazı özelliklerini hayatının ilerleyen yıllarında daha fazla deneyimleyebilir.

Bir alanda öncülük etmek , harekete geçmek , önden gitmek Satürn Koç kişisinde endişe uyandırabilir. Mücadele ve rekabet stres yaratabilir. Kişi Ateş elementiyle temasını azaltmış gibidir. Heveslerini ve tutkularını bastırıyor gibidir.

Bir konuda ilk adımı atma korkusunu aşması zaman alabilir.

Satürn başarma baskısını Koç arenasında gösterecektir. Cesur biri olmaya kendini zorlayacaktır. Korkak biri olarak tanınmak gibi bir endişe görülebilir.
Sanki önderlik etmeye ve harekete doğru içinde bir şeyler onu itekliyor gibidir.

Koç burcuna has mücadele , cesaret , eylem , öncülük etmek gibi konularda test edileceğini ekleyebiliriz. İlerleyen yıllarda yöneticilik potansiyelini sergileyebilir , askerlik , spor gibi hareket kabiliyeti gerektiren seçenekler ona uygundur.

04-08-2012 08:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ASaBiMeLeK Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Merhaba Jüpiter gülücük) ...Doğru noktaLara temas ettiğinizi söyLeyebiLirim...YükseLen asLan oLmama rağmen aşırı mütevazı ya da aLçakgönüLLü ve de tokgözLü biriyimdir...Ve merhametten doğan yüksek cömertLik isteğimi de 1. evimdeki jüpiter ve venüs yerLeşimime ve biraz da ay baLık haLime endeksLersek isabet kaydetmiş oLuruz diye düşünüyorum =))...Çok teşekkür ederim nezaketinizden ötürü...
05-02-2015 07:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum haritası hakkında Mayaa 1 20,578 11-20-2020 01:30 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritası yorumu beyzakubra 5 17,672 11-20-2020 01:27 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritam lanetli mi arkadaşlar ? Timeless 21 29,781 09-13-2020 03:36 AM
Son Mesaj: Timeless
  Doğum haritası yorumu josii 87 117,288 05-27-2020 11:19 PM
Son Mesaj: josii
  Evlilik ve ciddi ilişkilerde doğum haritamin önemi. eda_sgnc 3 10,944 12-10-2019 11:13 PM
Son Mesaj: eda_sgnc
  Taze Harita Analizi aquariushead 3 6,769 06-11-2019 11:17 PM
Son Mesaj: Libra
  doğum haritama yorum yapabilirmisiniz koçastroloji 3 10,262 01-22-2019 06:37 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Doğum Haritası Analizinde destek olur musunuz? maia 2 11,452 01-10-2019 12:13 AM
Son Mesaj: maia
  Harita analizi justicee 13 21,347 10-22-2018 01:03 AM
Son Mesaj: kayasran
  Doğum haritası ve ilişkiler beyzakubra 9 17,660 07-31-2018 04:57 PM
Son Mesaj: beyzakubra

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir