Değerlendir:
  • 16 Oy - 3.13 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

tutan dizilerin burçları
Yazar Mesaj
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

RE: tutan dizilerin burçları
Bu özellikle merak ettiğim bir konu olmuştur. Tutan dizilerin burçları..
Ayrıca arkadaşın dediği gibi çekime başlanan tarih mi, yayınlanan tarih mi önemlidir diye...

Genel de bizim ülkemizin dizileri hoşuma gitmez. Aşırı duygusal bulurum, bi müddetten sonra da iyice saçmalamaya, sıkmaya başlar ve sonrasında bırakırım
Bu benden kaynaklı da olabilir.

Avrupa yakasını severdim, yalan dünyayı da severdim.
Başlayıp bıraktığım dizi çok olmuştur belirttiğim gibi

05-18-2016 03:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

Cvp: tutan dizilerin burçları
(05-18-2016 03:31 AM)Ninsianna Yazılan:  
(05-17-2016 04:02 AM)Alejandro Yazılan:  Geçen gün hafta boyunca sadece kanal değiştirmeden sonuna kadar izlediğim tek dizinin o hayat benim olduğunu farkettim. 94. Bölümün sonu yazınca . Bir dakika dedim bu dizi benim dizim gülücük 16 şubat 2013 de başlamıştı. İlk bölümü hala hatırlarım. Ve astrolojik olarak bakınca şöyle bir şey var. DİZİDEKİ HERKES HAVA GRUBU . İlginç çünkü bu diziye ateş , toprak , su kim girerse ayrıldı.

Başroller olarak ;

....Hiç ateş olmaması aşırı dikkat cekici. Diziyr Bir dönem başak burcu İclal aydın da dahil oldu ancak ayrıldı.

Ay burçlarına filan baktın mı ? Mesela Keremcem ve Ceyda Ateş'in Ayları Aslan diye hatırlıyorum.Cem Özer'in ki de Oğlak'tı galiba.

Yeşim Ceren Bozoğlu'nun Ay'ı İkizler,Yükseleni de İkizler.

Oya Başar'ın Yükseleninin Akrep olduğunu düşünüyorum

Tam olarak bakmadım hepsine bir kaçının haritasını detaylı inceledim başta Ceren morayın oğlak , didem inselelin kova ve yanlış hatırlamıyorsam ozan güler ay burcu yaydı. Sinan albayrağın ise ay burcu oğlak . Süleyman atanısev de dizinin başrollerinden kendisi de kova burcu. Benim aslında kastım ana karakterlerin hava grubu olmasıydı.

Yeşim ceren bozoğlunu çok severim bir keresinde bende bakmıştım ikizler etkisi yoğun hatta instagramda bir yazısında oyunculuk benim ailem diyerek oyunculukla çok bağdaştığını dile getiriyor. Mutemelen yoğun ikizler etkisi ona oyunculuk yeteneği veriyor.

Oya başarı başka bir forumda tartışılmıştı , aklımda tek kalan aşırı zeki bir kadın olduğu. Ama şöyle bir dipnot vericeğim. Bu dizideki yoğun hava etkisi var olduğuna dayanarak şunu belirteceğim. Bir zamanlar Yeşim ceren bozoğlu diziden olaylı ayrılmıştı çok iyi hatirlıyorum diğer oyuncularla tartıştığını belirtmişti. akabinde oğlak burcu olduğunu anımsadığım(google da sadece 1 ocak gibi bir şey buldum ) birgül ulusoy da "oyuncular yüzüme tükürdü" diyerek ayrılmıştı.

Böyle bir element akımını Kiralık aşkta inceliyorum. Dizi temmuz sonu gibi başladı yanlış olabilirim. Eğer aslan burcunda başladığını varsayarak söylüyorum. Elçin sanguda aslan burcu ve dizi ona çok şahane ün kattı. Belkide harika bir transitten geçiyordur. İncelemek gerek...

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
05-18-2016 09:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

(05-18-2016 03:21 PM)gemini Yazılan:  Bu özellikle merak ettiğim bir konu olmuştur. Tutan dizilerin burçları..
Ayrıca arkadaşın dediği gibi çekime başlanan tarih mi, yayınlanan tarih mi önemlidir diye...

Genel de bizim ülkemizin dizileri hoşuma gitmez. Aşırı duygusal bulurum, bi müddetten sonra da iyice saçmalamaya, sıkmaya başlar ve sonrasında bırakırım

Dizilerin çekilmeye karar verildikleri tarih bencede daha detaylıdır. Ancak bunu şuna benzettim ben. Anne karnında oluşmaya başladığımız günü dizinin çekime başlanması , yayına başlamasını da doğması olarak kabul edebiliriz.

05-18-2016 09:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

(05-18-2016 09:02 PM)Alejandro Yazılan:  
(05-18-2016 03:21 PM)gemini Yazılan:  Bu özellikle merak ettiğim bir konu olmuştur. Tutan dizilerin burçları..

Dizilerin çekilmeye karar verildikleri tarih bencede daha detaylıdır. Ancak bunu şuna benzettim ben. Anne karnında oluşmaya başladığımız günü dizinin çekime başlanması , yayına başlamasını da doğması olarak kabul edebiliriz.
Dedikleriniz bence de mantıklı, hatta ilk diziyi çekme düşüncesi de önemli olabilir. Dizilerin burcu ya da astroloji içindeki yerleri için insana ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Diziyi tasarlayan kişi de burada önemli bu bakış açısına göre. Bi nokta daha var dizilerle ilgili bi şey nasıl başlıyorsa öyle gidiyor.
Örnek game of thrones, ilk sezonunu sevdim ama sonrasını çok kötü yaptılar hele 5. sezonu. Hatta bayan bi sürü türk dizisi de örnek olur buna. Ne alaka derseniz ilk başlangıç zamanları önemli dizi için, sarınca devamı bekleniyor. güzel konu ayrıcagülücük
05-19-2016 04:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

(05-19-2016 04:39 PM)capri Yazılan:  
(05-18-2016 09:02 PM)Alejandro Yazılan:  

Dedikleriniz bence de mantıklı, hatta ilk diziyi çekme düşüncesi de önemli olabilir. Dizilerin burcu ya da astroloji içindeki yerleri için insana ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Diziyi tasarlayan kişi de burada önemli bu bakış açısına göre. Bi nokta daha var dizilerle ilgili bi şey nasıl başlıyorsa öyle gidiyor.
Örnek game of thrones, ilk sezonunu sevdim ama sonrasını çok kötü yaptılar hele 5. sezonu. Hatta bayan bi sürü türk dizisi de örnek olur buna. Ne alaka derseniz ilk başlangıç zamanları önemli dizi için, sarınca devamı bekleniyor. güzel konu ayrıcagülücük

Bu fikre katılıyorum, çünkü aynı gün başlayan bikaç diziden biri tutarken birinin tutmadığını da gördüm

05-20-2016 10:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

eski dizilere daldım bu aralar

bunlardan biri yeniden bu yaz 3. kere başlayacak olan "çocuklar duymasın" dizisi ancak ilgimii çeken bir konu var

şimdi bir örneğim daha var..

16 ocak 2002 de yayınlanmaya başladı .. tgrt deki ilk bölümleri tutunca 2. sezonu atv de oynadı , 3 sezonun başını atvde sonrasınıda starda devam ettirdi..en sonunda oyuncuların özel hayatındaki magazin haberleri yüzünden Tamerr karadağlı ve pınar altuğ diziden çıkarıldı sonra ardından devam edemeyip ilk finali yaptı falan filan..

asıl dikkatimi çeken dizideki kişiler hep sevildi öörnek görüldü o gösterilen aile yapısıyla tamamen bütünleştiler. çünkü doğru seçilmişlerdi

bakın çok garip ama diziddeki bütün oyuncular değişken burca sahip , oynadıkları dizi de bir sitkom olduğu için aniii duygu değişimlerini de yansıtabilcek en iyi etkken değişkenliiktir..

Pınar altuğ atacan başak burcu , tamer karadağlı ikizler , ayşecan tatari (duygu) balık , furkan kızılay (emre veya havuç) yay ...

çok büyük tesadüf olmuş işin devamında zeyno gönenc (dominant teyze gönül) yay burcu , kötü kadın müzeyyen (ayşen tekin) oda balık burcu

her şeyden önce dizideki herkes selami(koç) dışında değişken burç

ne eğleniyorlardır yaa...

belkide normalde oyuncuların güneşleriniin karşıtllığından ve kareliiğinden doğan "tention" dan sebep gerçekten çok iyi yansıttılar . belkide bu yüzden haluk dominant teyzeye tamamen karşıt olduğu için anlaşamazlardı...

çcocuklar duymasın bir yana bence dizilerin oyuncuları seçilirken buna dikkat edilmeli zira kara sevdaada aynı şekildeydi... emir karakterini oynayan kisi boğa iken neslihan atagül aslandı ..

buda ilginc bir kesfedişim olarak burada dursun

07-03-2017 01:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

RE: tutan dizilerin burçları
Vay be,gayet mantıklı.

Bu arada Özgür Ozan'ı Oğlak olarak biliyordum,şaşırdım sen Koç diyince :D

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
07-03-2017 01:44 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

(07-03-2017 01:44 AM)BayanKararsız Yazılan:  Vay be,gayet mantıklı.

facebookda 11 nisanda hayranları kutlamış , o yüzden kesin koçtur dedim ama doğum tarihi hiç bi yerde yok ...

07-03-2017 01:59 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

(07-03-2017 01:59 AM)Alejandro Yazılan:  
(07-03-2017 01:44 AM)BayanKararsız Yazılan:  Vay be,gayet mantıklı.

facebookda 11 nisanda hayranları kutlamış , o yüzden kesin koçtur dedim ama doğum tarihi hiç bi yerde yok ...

Vikipedi'de 5 Ocak 1966 olarak yazmışlar ama hayranlar o zaman kutladıysa 11 Nisan'ın doğru olma ihtimali daha yüksek gülücük

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
07-03-2017 02:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  OSMANLI PADİŞAHLARININ BURÇLARI Hattusas 1 5,448 05-04-2020 04:36 AM
Son Mesaj: beyzakubra
  Peygamberlerimizin Burçları smoochy 2 8,789 03-30-2012 02:27 PM
Son Mesaj: aeon
  umutsuz ev kadınları dizisindeki karakterlerin burçları smoochy 2 5,811 01-23-2012 02:09 AM
Son Mesaj: callisto
  Dizilerin Haritalari Leyla ile Mecnun Mavisahram 1 4,003 01-22-2012 11:14 PM
Son Mesaj: smoochy

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir