Değerlendir:
  • 18 Oy - 3.28 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yıldız haritam
Yazar Mesaj
Kerim1S Çevrimdışı
Yürüyen Neptün
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 11

Yıldız haritam
Merhaba..

Öncelikle foruma yeni üye olup hemen harita yorumu istemenin forum ehilleri tarafından sevilmediği bir gerçek gülücük hemen hemen her forumdada bu böyledir zaten gerek astroloji olsun gerek farklı alanlarda olsun.. İyi bir yıldız haritası yorumu isteyen zaten ehline gider ücreti neyse verir detaylı analizini yaptırır kaldı ki 1-2 aya bende düşünüyorum bunu ama maddi imkanlar işte istediği zaman olanak vermiyor insana..

Benim merak ettiğim tam bilmediğim için eminde değilim ama içinde venüs ve jüpiterin bulunduğu bir yod açı kalıbı varmış yıldız haritamda.. Acaba gerçekten varmı varsa etkileri nasıl olur hayatıma bunları merak ediyorum =)

Şimdiden teşekkürler bu yazılanları okuyup vakit ayırdığınız için..

[Resim: 2ss0h.gif]

Yıldız Haritam
Kozmik tesirlerin beynindeki etkilerini farketmemişsen, kendinin farkında değilsin..

Kozmik ışınların, genetiğin ve biokimyanın tahakkümündeyken, hangi özgür iradeden sözedebiliyorsun?..

[Resim: 30vjq.jpg]
02-22-2012 01:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Yıldız haritam
Hoşgeldin öncelikle ,

evet venus-jupiter-neptun arasında yod var.

yod gerek kişiliği gerek deneyimlerini doğrudan ve sürekli etkileyen güçlü bir açı kalıbı değildir. Ben olsam ay-neptun-mars arasındaki T-kare açı kalıbına daha çok önem verirdim.

02-22-2012 01:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kerim1S Çevrimdışı
Yürüyen Neptün
VIP Üyeler
lt=

evet onu araştırmam lazım o zmn genel hatlarıyla nasıl etkisi oluyor ay neptün mars arasındaki T kare açı kalıbının..

Hoşbulduk bu arada teşekkürler yorumunuz içinde.

Yıldız Haritam
Kozmik tesirlerin beynindeki etkilerini farketmemişsen, kendinin farkında değilsin..

Kozmik ışınların, genetiğin ve biokimyanın tahakkümündeyken, hangi özgür iradeden sözedebiliyorsun?..

02-22-2012 02:06 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Ay Terazi burcunda

Paylaşmak ihtiyacındadır. Elindekini sevdiği saygı duyduğu birileriyle paylaşmak onu mutlu eder.
İyi günde kötü günde hayatı paylaşabileceği insanlara ihtiyaç duyar. Genelde cömert bir tabiatı vardır.

Ay Terazi kişisi genelde saygılı ve zarif davranışlar gösterme eğilimindedir. Hatta bazen uyumu bozmamak adına insanlara fazla tolerans gösterebilir.

Genelde kararsız bir kişiliği vardır ve ilişkilerinde karşı tarafın kararlarına uyum göstermeyi tercih edebilir.
Kararların çoğunu partnerine yada dostlarına bırakabilir.

Kendini çekici biri olarak ortaya koyma hüneri vardır yada daha genel anlamıyla güzelden anlar diyebiliriz.
İnce bir zevki olacaktır ve de güzel olan şeylerden etkilenmeye müsait bir doğası vardır. Bu nedenle sanatla yada estetik içeren herhangi bir uğraşıyla ( moda-tasarım vb.) ilgilenmek ona iyi gelebilir.

Ay Terazi kişisi için denge kousu önemlidir ve iç dünyasının dengelerini bozabilecek aşırılıklardan hoşlanmaz. Örneğin müzikten keyif alabilir lakin sesini fazlaca açıp gürültü yapmaktan hoşlanmayabilir. Herhangi bir konuda genelde orta yolu tercih ettiği için , aşırı uçlar onun hassas dengelerini bozabilir.

Genelde romantik bir yapıya sahiptir ve ilişkiler üzerine güdüsel olarak (Ay'dan dolayı) pek çok şeyi zaten biliyor gibidir.
Duyarlılığı bazen Su burçlarına benzeyebilir lakin Su burçları kadar derin bir duygusallığı yoktur.

Kararsızlığı ve uyumu bozmamak adına asıl samimi düşüncelerini saklama eğilimi onun gölgelerinden bazılarıdır.

Ay & Neptün bağlantısı

• Neptünyen ihtiyaçlar söz konusudur.
• Duyarlı bir kişiliktir , etkileyicidir ve çabuk etkilenen biri olabilir.
• Eleştirilere karşı hassaslık ve alınganlık görülebilir.
• Estetik beğenileri vardır. Başkalarının fark edemediği incelikleri sezinleyebilir.
• Sezgisel bir hüner görülebilir.
• Duygularına sınır ve kontrol getirmekte zorlanabilir.
• Merhametli , yardımsever özellikleri ön plana çıkabilir.
• Bazen zorda kaldığında kurtarılmayı bekliyor gibidir. Bu bekleyiş her hangi bir konuda eyleme geçmesini geciktirebilir.
• Gerçeklerden ve görevlerden kaçma eğilimine dikkat diyelim.
• Zengin bir hayal dünyasına sahip olabilir. Destekleyici başka astrolojik faktörler varsa yaratıcılık gerektiren alanlarda hüner sahibi olacaktır.
• Bazen kolayca kandırılabilen saf bir imaj sergileyebilir.
• Bir takım alışkanlıklara bağımlılık görülebilir. Gerçek dünyanın sorunlarından , derslerden , görevlerden kaçmak için bir takım alışkanlıklara bağlanması ihtimaline dikkat diyelim.

&&&&&

Ay & Mars bağlantısı

• Marsa özgü ihtiyaçlardan söz edebiliriz.
• Heveslerini gidermeye ihtiyacı vardır.
• Cesaret duygusu kuvvetlidir.
• Marsın pasif olması durumunda alınganlık , pasif-agresiflik görülebilir.
• Sevdiklerini koruma dürtüsü kuvvetlidir.
• Mideyle alakalı sağlık problemlerine dikkat diyelim.

&&&&&

Mars & Neptün bağlantısı

• Enerjinin ve hareketin dağınıklığı.
• Çekicilik
• Pasif agresif eğilimler.
• Tutkulu ilhamlar.
• Hayalleri ve idealleri doğrultusunda harekete geçmek. Uzak gibi görülen düşlerin peşinden gidebilmek.
• Enerjiyi sanatsal ( yaratıcılık gerektiren ) bir alanda kullanmak.
• Spor eğilimi.
• Yardım etmek için , daha ileri durumda kahraman olmak için harekete geçme dürtüsü.
• Savaş fantezisi , cinsel fanteziler , hayal gücünün aşırı ve dengesiz kullanımı
• Öfkelendiğinde bunu kontrol edememe , sınırların kaybolması ve suç işleme eğilimi.

02-22-2012 03:28 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kerim1S Çevrimdışı
Yürüyen Neptün
VIP Üyeler
lt=

teşekkürler neptünian haritama vakit ayırdığın için makara ANladığım kadarıyla zor bir haritam var..

Yıldız Haritam

02-22-2012 01:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 7

hoş geldin bence yükselendeki gezegenlerini araştır seni çok etkileyebilir

[Resim: vuslatharitas.th.gif]

secdelerde imiş aşk bulmak alnıma düştü
02-22-2012 02:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kerim1S Çevrimdışı
Yürüyen Neptün
VIP Üyeler
lt=

Neptün benim gezegenimmiş okuyunca farkettim =) İyisiyle kötüsüyle çoğu etkisini taşıyorum mrk ettğim şey bu açıların hepsi bizde işleyişini her an sürdürüyor her an kozmik ışınımların etkisindeyiz.. Yod'un haritamdaki rolü ne olabilir acaba bu kadar olumsuzluğun içinde iyi birşeylerde çıkması muhtemeldirmi ki hayatımda..

Yıldız Haritam

02-23-2012 01:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(02-23-2012 01:23 AM)Kerim1S Yazılan:  Neptün benim gezegenimmiş okuyunca farkettim =) İyisiyle kötüsüyle çoğu etkisini taşıyorum mrk ettğim şey bu açıların hepsi bizde işleyişini her an sürdürüyor her an kozmik ışınımların etkisindeyiz.. Yod'un haritamdaki rolü ne olabilir acaba bu kadar olumsuzluğun içinde iyi birşeylerde çıkması muhtemeldirmi ki hayatımda..

Eğer düşündüğün şey Yod'un sana özel bir şey katabilmesi ihtimali ise

Yod = 2 adet 150 dereceden + 1 adet 60 dereceden oluşan bir açı kalıbıdır

Ve bu açılar birincil derecede önem arzetmez dün ifade etmeye çalışmıştım.

Ve dahası 150 derecelik açılar gerilim yüklüdür yani Yodaçı kalıbı bi şey ifade ediyorsa bunun anlamı özel ve güzel bir şey değildir gülücük

Senin şansın Yod'un elemanları Venüs-Jüpiter gibi iyicil gezegenler olması

Mars-Satürn gibi gezegenlerden oluşsaydı daha stresli bir görünüm olurdu.

02-23-2012 02:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kerim1S Çevrimdışı
Yürüyen Neptün
VIP Üyeler
lt=

(02-23-2012 02:30 AM)Neptunian Yazılan:  
(02-23-2012 01:23 AM)Kerim1S Yazılan:  Neptün benim gezegenimmiş okuyunca farkettim =) İyisiyle kötüsüyle çoğu etkisini taşıyorum mrk ettğim şey bu açıların hepsi bizde işleyişini her an sürdürüyor her an kozmik ışınımların etkisindeyiz.. Yod'un haritamdaki rolü ne olabilir acaba bu kadar olumsuzluğun içinde iyi birşeylerde çıkması muhtemeldirmi ki hayatımda..

Eğer düşündüğün şey Yod'un sana özel bir şey katabilmesi ihtimali ise

Yod = 2 adet 150 dereceden + 1 adet 60 dereceden oluşan bir açı kalıbıdır

Ve bu açılar birincil derecede önem arzetmez dün ifade etmeye çalışmıştım.

Ve dahası 150 derecelik açılar gerilim yüklüdür yani Yodaçı kalıbı bi şey ifade ediyorsa bunun anlamı özel ve güzel bir şey değildir gülücük

Senin şansın Yod'un elemanları Venüs-Jüpiter gibi iyicil gezegenler olması

Mars-Satürn gibi gezegenlerden oluşsaydı daha stresli bir görünüm olurdu.

hadi ya o kadar tanrının parmağı gibi şeyler okuyunca gaza gelmiştim =) hayatım yeterince sıkıntılı zaten bir dönüm noktası bekliyorum bakalım artık ne olucak makara ( İtiraf ediyim neptün gezegenini okuyunca korktum biraz nickin bana daha uygun sanki gülücük )

Yıldız Haritam

02-23-2012 02:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

gülücük

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
02-23-2012 01:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum haritam lanetli mi arkadaşlar ? Timeless 21 29,829 09-13-2020 03:36 AM
Son Mesaj: Timeless
  Sinastri Haritam Hattusas 5 15,198 04-21-2020 11:09 PM
Son Mesaj: Frederico
  Yorumlayan ya da yorumlamayan herkesten Allah razı olsun. Doğum haritam... mckpghs 11 17,453 07-03-2016 02:29 PM
Son Mesaj: bird
  YILDIZ HARİTASI YARDIMI tribalstyle 8 10,048 08-15-2014 09:44 PM
Son Mesaj: atesvesu
  Yorumlamanızı istediğim merküryen bir doğum haritam var Amarth 7 10,184 02-02-2013 03:37 PM
Son Mesaj: Amarth
  İlk kompozit haritam :) UquRx 10 13,432 10-31-2012 12:30 AM
Son Mesaj: UquRx
  Doğum Haritam hakkında yardım Whitecrow 9 11,490 07-09-2012 03:14 PM
Son Mesaj: Whitecrow
  Ilk yildiz haritasi analizi. - Tekrar miyase 7 9,443 01-15-2010 09:07 PM
Son Mesaj: aeon
  yıldırım yıldız haritam :) ferhat006 27 26,488 01-25-2009 03:53 AM
Son Mesaj: nuray esen

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir