Değerlendir:
  • 11 Oy - 2.64 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Haritamı çok merak ediyorum yardım ederseniz sevinirimmm?
Yazar Mesaj
liverliv Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: Haritamı çok merak ediyorum yardım ederseniz sevinirimmm?
SLM ARKADASŞAR 25 09 1980 İZMİT DOĞUMLUYUM SİZDEN HARİTA YORUMUMU EN COKTA BESİNCİ VE ALTINCI EVDEKİ GEZEGEN BİRKİMLERİMİ ACIKLAMANIZI İSİYORUM
05-14-2012 09:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
liverliv Çevrimdışı
Üye
**

DOĞUM SAAT İM 21.45
05-14-2012 09:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
liverliv Çevrimdışı
Üye
**

slm ben 25.09.1980 saat 21.45 kocaeli doğumluyum sizden beşinci ve altıncı evdeki gezegen birikimlerirnin kısa acıklamasını istiyorum
05-14-2012 11:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hulya35 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

(05-14-2012 04:08 AM)Neptunian Yazılan:  
(05-13-2012 11:02 PM)hulya35 Yazılan:  merhaba arkadaşlar rica etsem benim haritamıda yorumlar mısınız acaba? çok merak ediyorum. Oğlak burcunda gezegen yığılımım var ama okudum hiç özellikleri benzemiyor bana bir kaç istisna hariç tabi... yardımcı olursanız çok sevinirim. çiçek

Hoşgeldin , doğum haritana dair birkaç hazır yorum ekliyorum.
Oğlak burcundan farklı özellikler taşımanla ilgili sana fikir verecektir bu ekleyeceklerim.

Ay & Merkür bağlantısı

• Merküryen ihtiyaçlardan söz edebiliriz.
• Konuşmaya , düşüncesini ifade etmeye ihtiyacı vardır.
• Zihinsel becerileri olabilir. Destekleyici başka etkiler eşliğinde zeka göstergesidir.
• Olumsuz ifadeleri = dedikodu eğilimi , gelip geçici fikirler yani maymun iştahlılık , sert açılarda duygular ile düşünceler arasında ikilemde kalma , kararsızlık şeklinde tanımlanabilir.
• Taklit yeteneği görülebilir.
• Hızlı ( bazen aceleci ) tepkiler verme eğilimi görülebilir.
• Duyguları mantıklı şekilde ele almak.
• Çabuk öğrenen , çabuk kavrayan biridir. ( engelleyici başka unsurlar frenlemiyorsa )
• İyi bir gözlemcidir.
• Değişken ruh halleri görülebilir.
• Öyküleme , Hiciv / Mizah üzerine hünerli biri olabilir.
• Günlük tutmak , not almak , elleriyle ve ya konuşmasıyla alakalı bir takım alışkanlıkları olabilir.

Ay & Neptün bağlantısı

• Neptünyen ihtiyaçlar söz konusudur.
• Duyarlı bir kişiliktir , etkileyicidir ve çabuk etkilenen biri olabilir.
• Eleştirilere karşı hassaslık ve alınganlık görülebilir.
• Estetik beğenileri vardır. Başkalarının fark edemediği incelikleri sezinleyebilir.
• Sezgisel bir hüner görülebilir.
• Duygularına sınır ve kontrol getirmekte zorlanabilir.
• Merhametli , yardımsever özellikleri ön plana çıkabilir.
• Bazen zorda kaldığında kurtarılmayı bekliyor gibidir. Bu bekleyiş her hangi bir konuda eyleme geçmesini geciktirebilir.
• Gerçeklerden ve görevlerden kaçma eğilimine dikkat diyelim.
• Anneyle alakalı fedakarlık gerektiren bir deneyim yaşanmış olabilir.
• Annenin rolüyle alakalı belirsizlikler olabilir.
• Zengin bir hayal dünyasına sahip olabilir. Destekleyici başka astrolojik faktörler varsa yaratıcılık gerektiren alanlarda hüner sahibi olacaktır.
• Bazen kolayca kandırılabilen saf bir imaj sergileyebilir.
• Bir takım alışkanlıklara bağımlılık görülebilir. Gerçek dünyanın sorunlarından , derslerden , görevlerden kaçmak için bir takım alışkanlıklara bağlanması ihtimaline dikkat diyelim.
• Geçmişe ait özlemleri , aile ve sevgi hissiyle bağlantılı özlemleri idealize edebilir.
• Bugün de yaşamaya özen göstermesini ( bilinçaltı dünyasında çok fazla kalmamasını ) önerebiliriz.

Mars Yay burcunda

Mars fonksiyonları ile Yay burcunu harmanlıyoruz.

Mars Yay kişisi öğrenmek , keşfetmek hevesindedir. Merak duygusu onu harekete geçirebilir.
Yeni insanlarla tanışmak , yeni ortamlar keşfetmek , yeni bilgiler onda heves uyandıracaktır.
( frenleyici başka unsurlar baskın değilse )

Mars Yay kişisi inandığı şeyler için mücadele etme eğilimindedir.
Sıkı bir dava insanı olabilir. İnandığı şeyin peşinden giden idealist bir savaşçı tanımına uygundur.

Serüvenci biri olmaya adaydır. Uzaklara gitmek , bilinmeyen bölgeleri keşfetmek cesaretine sahiptir. Yabancılarla kolay kaynaşabilir , ilk adımı atmaya pek tereddüt etmeyen çocuksu bir özgüvene sahiptir.

Mars Yay kişisi için hayatın anlamı EYLEMDİR.
Deneyimle karşılaştığında bu deneyimin peşinden gitme dürtüsüne sahip olacaktır.
Mars Yay kişisi hareketlerinde dikkatsiz ve sakar olabilmektedir buna dikkat diyelim.

Sosyal çevrede aranılan neşeli ve mizahla barışık bir yapısı vardır.

Zaman zaman taşkınlık yapmaya , abartmaya , savurganlık etmeye , patavatsızlık yapmaya ve benzeri problem çıkarabilecek özelliklere dikkat çekebiliriz.

Mars Yay kişisi öfkelendiğinde ateşli tepkiler verebilir ya da o ortamdan uzaklara giderek öfkesini dağıtmak isteyebilir. Öfkesini uzun süre içinde tutmayacak ve kin tutmayacaktır.

Mars Yay kişisinin enerjisini kişisel gelişime , sosyal gelişime ve fiziksel gelişime yönlendirmesi ve monotonluktan uzak durması ona iyi gelecektir.
Spor yapmak onun için uygun bir eğilim olabilir.

Merkür & Uranüs bağlantısı

• Orijinal fikirler önem kazanır. Herkes gibi düşünmek zorunda olmadığı dürtüsü kuvvetlidir.
• Sıra dışı fikirler üretme potansiyeli vardır.
• İnatçı düşünceler taşıyabilir.
• Düşünceler inişli çıkışlı bir çizgi izler.
• Bazen çevresindeki insanları şok eden , şaşırtan sözler edebilir.
• Ukala bir iletişimci olmaya adaydır.
• Sinir sisteminin yoğun çalıştığı zamanlarda baş ağrıları görülebilir.
• Güçlü refleksleri olabilir.
• Zaman zaman Zihnine düşen fikirleri önemsemesini ve hatta notlar tutmasını önerebiliriz.
• Onun için önemli olan GERÇEK BİLGİDİR , buna duygularını ya da inançlarını ve ön yargılarını karıştırmak istemez.
• Teknolojik konulara merak duyabilir.
• Destekleyici başka astrolojik faktörler olduğunda parlak bir zekanın , güçlü bir belleğin göstergesi olabilir.
• İletişimde kopukluklar yaşayabilir. Bunda düşüncelerinin inişli çıkışlı olmasının da payı vardır.
• Düşünce özgürlüğüne önem verir. Fikirlerin bastırıldığı bir ortamda başkaldırma ihtimali vardır.
• Klasik türde eğitim sistemi pek ona göre değildir. Ezbercilik yerine sorgulamayı ve bilimsel yaklaşımları tercih edebilir. Öğrenim üzerine ilginç fikirler üretebilir.

yorumlunuz için çok teşekkür ederim sağolun.. daha önceden hiç ilgilenmezdim doğum haritası vs. şeylerle sadece burcumu ve yükselenimi biliyordum sonradan merak sardım ve oğlak burcunda gezegen yığılımını görünce yok artık dedim çünkü gerçekten oğlak insanları özellikle kadınlarıyla hiç iyi anlaşamam. Ayrıca ketum bir insan hiç değilim insanlarla ilk tanışmalarımda biraz soğuk bir insanımdır ama sonradan sevgimi ve içtenliğimi her ortamda gösteririm duygularımı ve hislerimi asla kendime saklamam. herkes sen tam bir kova kızısın derler ama haritama baktığımda gerçekten çok şaşırdım. gülücük
05-16-2012 02:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hulya35 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

(05-14-2012 12:56 AM)Kerim1S Yazılan:  
(05-13-2012 11:02 PM)hulya35 Yazılan:  merhaba arkadaşlar rica etsem benim haritamıda yorumlar mısınız acaba? çok merak ediyorum. Oğlak burcunda gezegen yığılımım var ama okudum hiç özellikleri benzemiyor bana bir kaç istisna hariç tabi... yardımcı olursanız çok sevinirim. çiçek

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=8fufile4rQvga-u1336684771&lang=e&gm=a1&nhor=1&nho2=2&btyp=2&mth

oğlaktan pluto transiti yiyorsun şimdi evrim geçiriyor olmalısın merak ettim neler yaşıyorsun ? benim oğlakta bi neptünüm var ben kendimden geçtim merak ettim hayatında büyük değişimler var mı ?

evet ama bu değişiklikler gerçekten köklü bir değişiklik. Hayatımdaki insanları iyi ve kötü olarak ayırt etmemi sağladı. Duygusal anlamda dibe vurdum. Şu sıralar acaip kötü bir ruh halim var ve sürekli ağlıyorum içimdeki nefret duygularımı kabarttı galiba bu pluton transiti. sonum hayır olsun artık. :(
05-16-2012 02:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Yorum Rica Ediyorum ? ayaneyano 3 29,154 07-26-2021 03:33 PM
Son Mesaj: ayaneyano
  Sabit Yıldızlar ve Astreoidler / Yardım Hattusas 0 3,082 04-08-2020 02:22 AM
Son Mesaj: Hattusas
  Gerçekten merak ettiğim bir harita Amarth 18 22,322 04-28-2019 06:17 PM
Son Mesaj: cancer123
  Doğum haritamı yorumlayabilir misiniz? lansor 55 67,160 10-25-2017 09:17 AM
Son Mesaj: tugsem_10
  mechul dogum tarihimi bulalim yardim lutfen dtlavnya 9 14,872 05-30-2015 12:47 AM
Son Mesaj: dilek8855
  Doğum haritamı yorumlar mısınız?Lütfen... alaskadangelenler 11 16,814 05-02-2015 01:25 AM
Son Mesaj: hayali01
  HARİTAMI YORUMLAYAN AŞKI BULSUN :) lamia 17 19,172 03-11-2015 12:11 PM
Son Mesaj: lamia
  Doğum haritamı Yorumlar mısınız? (Not: Bol Bol 180 ve 90 derecelik açı içerir...) dilek8855 26 32,582 02-23-2015 01:41 AM
Son Mesaj: dilek8855
  Benimde haritamı yorumlar mısınız değerli forum arkadaşlarım :) yosunaki 1 4,139 08-22-2014 09:26 AM
Son Mesaj: yosunaki
  Benim de haritamı yorumlayabilir misiniz :) lust 8 12,963 08-20-2014 10:35 AM
Son Mesaj: yosunaki

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir