Değerlendir:
  • 15 Oy - 3.33 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

insan, otuzundan sonra neden yükselen burcunun özelliklerini daha fazla taşır(mış)??
Yazar Mesaj
Moda Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 2

RE: insan, otuzundan sonra neden yükselen burcunun özelliklerini daha fazla taşır(mış)??
Bu konuyu bende zmn zmn düşünüyorum, bazen yükselene hak veriyorum bazen güneşe :p
bnm ay aslan yukselen aslan bunlar kavusumda, çoğu zmn aslan gibi hissediyorum.zaten ayımda aslan oldugu için güdüler, doğuştan gelen özellikler falan hep aslan.
Ama ne kadar boyle olursa olsun aslında boğa'yım.güneşim bir aslan gibi değil, belki de bir guneş venus mars aslanda kavuşmuş biri ile evli oldugum için aslanın gerçek ışığı olmadıgını gözlemliyorum gülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=z...&rs=0&ast=
05-18-2012 12:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
michiru Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

RE: insan, otuzundan sonra neden yükselen burcunun özelliklerini daha fazla taşır(mış)??
bence 30'umuzdan sonra özellikle kişiliğimizin oturması ve de sosyal maskemizi daha çok takmamız gerektirecek durumlar olduğundan olabilir gibime geliyor...
05-22-2012 11:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

(05-22-2012 11:30 PM)sevda89 Yazılan:  bence 30'umuzdan sonra özellikle kişiliğimizin oturması ve de sosyal maskemizi daha çok takmamız gerektirecek durumlar olduğundan olabilir gibime geliyor...

tabi o zaman yükselen burcu daha kendini savunabilen bir burçtaysa kişi, sosyal maskesini takmakla iyi bir iş yapmış olabilir... kendini güvence altına aldığını / alacağını düşünebilir.

asc si balık, yengeç gibi daha naif ASC ler ise istediklerini elde ederken otuzundan sonra biraz daha gözyaşı kullanıyor olabililer. otuzndan sonra manevi yaklaşımları artıyordur elbet ama meşakkatli bir dönemde, çıkarların hakim olduğu bir zamanda böyle bir şey yapmaya daha çok eğiliyorlardır herhalde.

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
05-23-2012 01:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

bende dışarıya karşı çok soğuk duruyorum..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
05-23-2012 03:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(05-23-2012 04:05 PM)virgotaurus Yazılan:  
(05-23-2012 03:45 PM)eylülmavi Yazılan:  bende dışarıya karşı çok soğuk duruyorum..

Aslında bende de soğuk bir duruş var, çünkü yükselen yöneticim satürnle kavuşmuş halde. Ancak nedense o soğuk duruş yerini çok çabuk ağlak bir hale bırakıyor...

sosyal ilişkiler esnasında (insanlara kendinizi ifade ederken veyahut sosyal bir ortamda) mı bir ağlama hali geliyor yoksa kendi kendine kaldığınızda mı..

ben ilkini anladım. doğru mu...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

05-23-2012 04:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(05-23-2012 05:26 PM)virgotaurus Yazılan:  
(05-23-2012 04:27 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  
(05-23-2012 04:05 PM)virgotaurus Yazılan:  
(05-23-2012 03:45 PM)eylülmavi Yazılan:  bende dışarıya karşı çok soğuk duruyorum..

Aslında bende de soğuk bir duruş var, çünkü yükselen yöneticim satürnle kavuşmuş halde. Ancak nedense o soğuk duruş yerini çok çabuk ağlak bir hale bırakıyor...

sosyal ilişkiler esnasında (insanlara kendinizi ifade ederken veyahut sosyal bir ortamda) mı bir ağlama hali geliyor yoksa kendi kendine kaldığınızda mı..

ben ilkini anladım. doğru mu...

Film izlerken film komedi filmi dahi olsa, küçücük bir duygusal sahne beni ağlatmaya yetiyor. Haber izlerken gözlerim dolabiliyor. Konuşma anında kendimi savunmak zorunda kalmak hoşuma gitmiyor. Güçlü duramıyorum. Ne hissediyorsam halimden belli oluyor. Serinkanlı duramıyorum, böyle şeylergülücük) Tartışmayı bilmiyorum galiba. Çağımız insanı benim penceremden bakınca çok dişli ve empatiden yoksun geliyor. Bilemiyorum, ama onların maskeleri daha güçlü galiba:D Ya da ben zayıfımgülücük Ama beni ilk defa gören biri, ya da normal sıradan sohbetlerde beni izleyen biri kontrollü kendinden emin bulabilir belki...

ben de bazen tartışmayı bilmiyorum gerçekten! bana bağlı olmayan bir sebepten, mecburiyetlerden ötürü(çoğu zaman üstümdeki otorite) rahat rahat konuşamamak beni deli ediyor! inanılmaz derecede geriyor. hatta yüüzmde sivilceler bile çıkıyor...
insanların nezdinde orta yerlerde değilim. üslubumu ya çok yumuşak, hoşgörü prensibi ekseriyetinde şekillendirip aktarıyorum (ki çoğu insan beni böyle tanır.) ya da nadir de olsa ölçüyü kaçırıyorum ve karşı tarafın bunu biriktirip biriktirip bana bir hayvan gibi saldırmasına yol açıyorum. çünkü benim karşıtım olan tarafın farkında olmadan narin zaaflarını eşiyorum.! ha bir de mahkeme duvarlı oğlak suratım, ASC satürnüm sebebiyle de azıcık esnek olup bir adım atmak için çaba sarf etmiyorum!! (çok ifrit olmuşsam. kişinin iyi niyetli olmadığına innamışsam ya da onu hiç umursamıyorsam)

insanlar, başkaları tarafından ifşa edildiklerini, keşfedildiklerini görünce aşırı şekilde rahatsız oluyorlar. savunma zırhlarıyla gardlarını alıyorlar. ve kendilerini savunurlarken iç muhakemeden ne kadar yoksun olduklarını yüzüne çarptığınızda sizin kişiliğine, kimliğinize saldırılar, küfürler düzenliyorlar!!

ve de yukarıdaki cümlelerine ben de katılıyorum. kavgalı, gürültülü ortamlar bana göre değil.
he bir de tartışırken n. hoca gibi herkese "sen de haklısın" demek istediğim için benden asla iyi bir muhakemeci olmaz :D bunu kabul ettim artık

bence kişi, kendinde gördüğü eksiklikleri olduğu gibi kabul ederse bunu alınganlık alışkanlığına taşımazsa "bana göre" daha mutlu olur.. çünkü anladığım kadarıyla insanlar, başlkalarının kusurlarının üstüne bir giderse kussurların kişide bıraktığı eksikliğin, eziklik duygusunun üstüne on gidiyorlar. bundan innaılmaz derecede bir keyif alıyorlar. orayı eşip kişiyi içten savunmasız hale getiriyorlar!! kişi, hem kendi huzuru için hem de dış güçlere karşı bir tür iç savunma oluşturmak için zaaflarının bahçesini olduğu gibi kabul etmeli. ve buna gerçekten inanmalı ki herkesi innadırabilsin. inanmadan bunu yaptığı zaman, çok yapay, gülünç ve çok daha ezik bir panaroma oluşturuyor.

05-23-2012 07:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

kahrolsun mükemmeliyetçilik!! mükemmel olma kaygısı... bende de var maalesef puhaha2

05-23-2012 09:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

http://www.astrozenith.com/videoPreview.php?id=24

şöyle bir videoya rastladım .

gülücük

daha önce rastladığım yazılarda da astrologlar bu fikre katılmıyordu . ama sebbini tam olarak açıklamıyorlar , belki de satürn döngüsü dediğimiz 29 yaş döngüsüyle ilgilidir .
05-23-2012 10:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(05-23-2012 10:51 PM)aeon Yazılan:  http://www.astrozenith.com/videoPreview.php?id=24

şöyle bir videoya rastladım .

gülücük

daha önce rastladığım yazılarda da astrologlar bu fikre katılmıyordu . ama sebbini tam olarak açıklamıyorlar , belki de satürn döngüsü dediğimiz 29 yaş döngüsüyle ilgilidir .

verygood ellerine sağlık!

05-23-2012 11:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini Alya 473 716,496 12-06-2020 01:58 AM
Son Mesaj: daydreaminblue
  YÜKSELEN NE DEMEK vivienleigh 33 51,907 09-02-2019 06:58 AM
Son Mesaj: Feslegen
  Yükselen Yöneticisi astrosohbet 122 163,373 04-28-2019 12:34 PM
Son Mesaj: Minais
  Otuzlu Yaşlarda Yükselen Etkisi plutomania 17 23,455 02-03-2019 05:46 PM
Son Mesaj: say24
  Yükselen burçlar-12. ve 1.evden gelen kavuşumlar... SeLiN 24 38,706 04-10-2018 04:12 PM
  Yükselen burcumun beni engellemesinden nasıl kurtulurum? hilal-e 9 17,257 09-08-2017 06:24 PM
  Yükselen Burcumuz ve Yükselen Burcumuzdaki Gezegenlerin Anlamları.. yaren 96 121,382 02-14-2017 07:02 PM
Son Mesaj: capri
  Yükselen Burç - Astrolojik Maskeniz Volume 2 :) astrosohbet 11 22,190 11-18-2012 03:44 AM
Son Mesaj: astrosohbet
  Yükselen Burç - Astrolojik Maskeniz astrosohbet 8 23,455 10-17-2012 01:56 AM
Son Mesaj: Yakamoz
  Yükselen Burcumuzu ve 1.Evlerimizi İrdeleyelim astrosohbet 192 227,838 08-23-2012 02:41 PM
Son Mesaj: Liya

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir