Değerlendir:
  • 34 Oy - 2.35 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

4.EV YÖNETİCİSİ EVLERDE
Yazar Mesaj
nurbanu10 Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

4.EV YÖNETİCİSİ EVLERDE
4.evin doğal işareti yengeçtir,doğal yöneticisi Ay'dır.4.ev sizin ebeveyn ve akrabalarınızı,kendiniz için kurduğunuz yuvayı,mal varlığınızı,ev,emlak ve taşınmazları temsil eder.
DÖRDÜNCÜ EV YÖNETİCİSİ 1. EVDE:Ebeveynlerden birisi size derin bir bağlılık duyar yada üzerinizde baskı uygular.Ailenizden size bir emlak miras kalabilir.Aile temeliniz önemlidir.

DÖRDÜNCÜ EV YÖNETİCİSİ 2.EVDE:Bu yerleşimdeki insanlar farklı değer yargıları sistemi oluştururlar.Geçiminizi emlak,tarım,jeoloji ve ilgili alanlardan sağlayacağınızı gösterir.

DÖRDÜNCÜ EV YÖNETİCİSİ 3.EVDE:Kendinizi nasıl hissettiğiniz ve iletişim tarzınızbüyük ölçüde sizin alt yapınıza bağlıdır.Çocukluğunuzu geçirdiğiniz eviniz belki de insanların sıkça fikir değiştirdiği bir yerdir.Özellikle kardeşleriniz sizin üzerinizde önemli bir rol oynamışlardır.

DÖRDÜNCÜ EV YÖNETİCİSİ 4.EVDE:Eviniz her zaman hayatınızın önemli bir parçasıdır.Satürn işin içindeyse zor bir çocukluğa işaret eder.Çünkü ya birçok sorumluluk aldınız yada gençliğinizde baskın bir rol oynayan disiplinli bir ebeveyni gösterir.Bu konumda pek çok kişi mal birikimine ihtiyaç duyar.

DÖRDÜNCÜ EV YÖNETİCİSİ 5.EVDE:Aşk ve romantizmsizin özel hayatınızla bütünleşmiştir.Kendinize yön verme açısından çocuklar evinizde önemli rol oynar.satürn yönetici ise çocukları sorumluluk olarak görürsünüz.Spekülasyon hayatınızdaki zevkli işlerden biridir,fakat siz bunu özel olarak yada düzenli bir iş olarak yaparsınız.

DÖRDÜNCÜ EV YÖNETİCİSİ 6.EVDE:İşinde sıkı çalışan biri olmasanız da ev çevresinde çalışmayı seviyorsunuz.

DÖRDÜNCÜ EV YÖNETİCİSİ 7.EVDE:Bir ortak,evlilik ya da iş sizin güvenlik duygunuz için önemlidir.Popüler bir insan olabilirsiniz fakat her zaman özel yaşamın gizliliği sizin için önemlidir ve ancak birkaç kişi evinizin kapalı kapıları ardında olup bitenleri bilebilir.

DÖRDÜNCÜ EV YÖNETİCİSİ 8.EVDE:Çok özel bir insan olabilirsiniz.Her ne kadar arkadaş canlısı ve konuşkan olsanız da ancak bir kaç kişi sizin gerçekte nasıl hissedip ne yaptığınızı bilir.Gençliğinizde bazı insanların ölümü üzerinizde büyük etki yapabilir ve sizin hayata,ölüme ve mutluluğu yakalamaya ilişkin düşüncelerinizin diğer insanlardan daha derin ve daha erken yaşta oluşmasını sağlar.ikna edici bir karaktere sahipsiniz.Yaşlandıkça gizli alanlara ilginiz artabilir.
Birçok politikacı bu yerleşimdedir.

DÖRDÜNCÜ EV YÖNETİCİSİ 9.EVDE:Ebeveynleriniz özellikle din ve felsefe alanındasağlam bir alt yapı verebilir.Üniversite eğitimi sizin için önemli olabilir.Ebeveynleriniz yabancı bir ülkede doğmuş olabilir.Doğum yerinizden farklı bir yerde yaşayabilirsiniz.Yaşadığınız yerden farklı bir yerde arazi sahibi olmak isteyebilirsiniz.

DÖRDÜNCÜ EV YÖNETİCİSİ 10. EVDE:Ebeveynlerinizden her ikisi de hayatınız,daki en önemli kişiler olabilir.Babanız otoriter olabilir ve yönetici mücadeleciyse otoritenin herhangi bir şekline isyan edebilirsiniz.

DÖRDÜNCÜ EV YÖNETİCİSİ 11. EVDE :Bu yerleşimde siz arkadaşlarınızın sürekli misafir olduğu bir evde yetişmiş olabilirsiniz.Ya da arkadaşlarınız sizinle birlikte yaşıyorlardı.Bu yerleşimde bazen ebeveynlerden biri ölüm yada boşanmayla yok olur ve bir aile dostu onun yerini alır.Evlat edinebilirsiniz.

DÖRDÜNCÜ EV YÖNETİCİSİ 12. EVDE:İhtiyacınız olduğunda sizi iyi tanımayan insanları hayrete düşürür derecede kullanabileceğinizmuazzam bir iç,ve gizli bir güce sahipsiniz.Eviniz sizin için çok önemlidir.Yenilenmek için evinize kapanabilirsiniz.Gerçek yüzünüzü sadece sizinle yaşayan biri bilebilir.Bazen tüm geçmişinizi saklamak istersiniz
10-03-2008 03:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: RE: 4.EV YÖNETİCİSİ EVLERDE
sultan Yazılan:DÖRDÜNCÜ EV YÖNETİCİSİ 12. EVDE:İhtiyacınız olduğunda sizi iyi tanımayan insanları hayrete düşürür derecede kullanabileceğinizmuazzam bir iç,ve gizli bir güce sahipsiniz.Eviniz sizin için çok önemlidir.Yenilenmek için evinize kapanabilirsiniz.Gerçek yüzünüzü sadece sizinle yaşayan biri bilebilir.Bazen tüm geçmişinizi saklamak istersiniz
Yani Ay 12.evde oluyor sanırım bu, yanlış anlamamışım değil mi? Bu açıklama, tamamen ben...gülücük

evet sultana kısmen sana uyuyor diyebiliriz , 4.evinde aslında ikizler burcu var 1.yönetici merkür ancak yengeç burcununda bir kısmı 4.evde yani Ayın da etkisi var.

sen yinede merkür 8.evdeyi oku bence ;)

10-03-2008 11:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: RE: 4.EV YÖNETİCİSİ EVLERDE
sultan Yazılan:Yani bu kadar olur Yıldırm.. tam merkürümden dem vurmak için siteye girmiştim,senin bu mesajını okudum şaşırdım kaldım. Sezgilerin galiba..harika!

Hissettiklerimi bi türlü yazıya filan aktaramıyorum. çok sıkıntılıyım, bu konuda yardım istiyorum, ne yapmalıyım? Ay neptünle uyumlu ama merkürle hiçbir açı yok, sorun bu sanırım. Merkürle olumlu olumsuz bi açı olsaydı iletişim haline geçebilirdim. Nasıl aktaracağım duygularımı ben? :(
Bi de dediğin gibi 8.evde merkür! Gizem, kapalı kutu!:(

evet sultan , hem 8.ev hemde satürne yakın bir merkür..

telkin yöntemini kullanmanı öneririm , telkinle ilgili bir konu başlığımız olacaktı oraya göz at istersen.

10-04-2008 12:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

RE: 4.EV YÖNETİCİSİ EVLERDE
Ay'imin 6. evde olmasindan demekki.. ev cevresinde calismayi severim.. ev isi bulsam evden hic cikmama ama bu bende ay'imin kova olmasindan kaynaklaniyor sanirsam.. kendime uygun is saatleri olan bir is iyi olurdu diye düsünürdüm hep..ama hep evden dogru..

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
12-01-2009 01:54 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Lily Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Cvp: 4.EV YÖNETİCİSİ EVLERDE
4. evimin yöneticisi 4. evimde.. Evim benim için çook önemlidir.. en rahat oldugum en güvende hissettiğim yer olduğu için..

Mesela babaannem bir gün dışarı çıkmasa yürüyüş yapmasa dayanamaz ay burcunun yay olmasının etkisi heralde.. Bensee günlerce çıkmasam sıkılmam evde olmayı seviyorum :D

12-01-2009 03:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
mutluluklar Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 3

DÖRDÜNCÜ EV YÖNETİCİSİ 2.EVDE:Bu yerleşimdeki insanlar farklı değer yargıları sistemi oluştururlar.Geçiminizi emlak,tarım,jeoloji ve ilgili alanlardan sağlayacağınızı gösterir.

:S

http://i1107.hizliresim.com/2011/7/5/6721.gif
04-05-2011 10:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

DÖRDÜNCÜ EV YÖNETİCİSİ 9.EVDE:Ebeveynleriniz özellikle din ve felsefe alanındasağlam bir alt yapı verebilir.Üniversite eğitimi sizin için önemli olabilir.Ebeveynleriniz yabancı bir ülkede doğmuş olabilir.Doğum yerinizden farklı bir yerde yaşayabilirsiniz.Yaşadığınız yerden farklı bir yerde arazi sahibi olmak isteyebilirsiniz.

DÖRDÜNCÜ EV YÖNETİCİSİ 10. EVDE:Ebeveynlerinizden her ikisi de hayatınız,daki en önemli kişiler olabilir.Babanız otoriter olabilir ve yönetici mücadeleciyse otoritenin herhangi bir şekline isyan edebilirsiniz.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
04-05-2011 11:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Sanirsam 4. ev yöneticim 3. evde oldugu icin... bir sir gibi sakliyorum düsüncelerimi.. cünki düsüncelerim benim evim gülücük kimse müdahale ettigi zaman cok acitiyorlar...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
08-23-2011 03:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir