Değerlendir:
  • 20 Oy - 3.55 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gezegensel Saatler İşliyor
Yazar Mesaj
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

RE: Gezegensel Saatler İşliyor
Arkadaslar benim kafami karistiran bir durum var...
Okyanusum.com sitesinde gezegen saatleri verili... Ve gece-gun olarak....
Geceyi 16:00 itibariyle listelemisler....

Simdi ornegin suan burada saat gece 01:30 ve ben cumartesi gununun gun saatine bakiyorum... Sonra gunduz olacak ve saat 16:00 ya kadar asagi yukari ben cumartesinin gun bolumunde yazan gezegen saatlerine bakacagim.... Peki 16:00 dan sonra gece bolumune geciyoruz... Ben saat 16:00 dan itibaren pazar gunun gece bolumunde yazan gezegen saatlerine mi bakacagim, yoksa cumartesinin gece bolumunde ki saatlerine mi? Cok karisti kafam acikcasi...

Yani site bunu dusunerek mi gece gun olarak her gune gezegenleri hesap yapmislar, yoksa bunu hesaba katmadan bunu kendimiz mi anlayacagimiz sekilde yazima dokulmus?

Site http://www.okyanusum.com.
Diger sitelerde hesaplamalar var evet ama bu listeyi cozemedim... Listeler tablo halinde oldugu icin tercih etmistim...

Yardim edebilirseniz sevinirim....

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
12-30-2012 04:44 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
özlem5 Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Rep Puanı: 0

Cvp: Gezegensel Saatler İşliyor
(07-14-2012 02:17 PM)plutomania Yazılan:  
(07-14-2012 01:08 PM)Mavisahram Yazılan:  Daha once yabanci bir siteden boyle bir program yuklemistim pc ye... Ayrica dogum tarihini ve saatini girdiginde arkadasin dedigi gibi hangi gezegen gununde ve hangi gezegen saatin de dogdugunu gosteriyordu.... Yalniz o program da tum gezegenler yoktu su bildiklerimiz klasik astroloji de ki gezegenler mevcuttu tek... Ornegin pluto,uranus, neptun, ( chiron) gibi gezegenler mevcut degildi... Bu denilen program da hepsi var midir? Suan yuklem yapamiyorum... Merak ettim...

Evet Mavisahram klasik astrolojideki 7 gezegen var. Satürn ötesi gezegenler perde arkasındalar yinesuna-bak

Ancak unutulmamalı ki yüz belki de binlerce yıldan beri özellikle büyü, ibadet, zikir çalışmaları gibi çalışmalarda hep bu gezegensel saatler kullanılmış, demek ki işliyor.

Doğduğunuz andaki gezegensel saatlerede bakmayı unutmayın bu arada bakalım hangi saatte doğmuşsunuz? O saaitn burcunuz, yükseleninizle veya yönetici gezegenle ilgisi var mıı?

Plutomania;
Doğduğum andaki gezegen saatinin etkisi ile ilgili yabancı kaynaklarda dahil olmak üzere ara ara 1 yıldır araştırıyorum.Hiç bir yerde kaynak bulamadım.Sizin yukarıdaki
[b]Doğduğunuz andaki gezegensel saatlerede bakmayı unutmayın bu arada bakalım hangi saatte doğmuşsunuz? O saaitn burcunuz, yükseleninizle veya yönetici gezegenle ilgisi var mıı?[/b]
şu paragrafınızı okuyunca gözlerim ışıldadı.5 Haziran 1973 İstanbul 13:45 doğumluyum.Jüpiter saatinde doğmuşum.Jüpiter'im 5.evde retro ve Kova12°de.Ama 5.evim 28° Oğlak ile başlıyor.2° sonra Kova'ya geçiyor.
Bana nasıl bir etkisi vardır.
08-18-2016 12:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  ŞANSIN EN BOL OLDUĞU SAATLERİN TESBİTİ : Gezegenlsel Saatler Ahmet DOĞANER 5 57,216 06-22-2014 03:34 PM
Son Mesaj: Mines

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir