Değerlendir:
  • 9 Oy - 3.11 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Otuzlu Yaşlarda Yükselen Etkisi
Yazar Mesaj
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

RE: Otuzlu Yaşlarda Yükselen Etkisi
Haritan acilmiyor cancimini. Valla bu yeni ay tam jupiteeimin uzerinde oldu artik gaza gelir calisirim diyordum amma amma amma altinci evdeki neptune de partil yani 0 aci payiyla kare yapinca gunlerdir yatak dosek sersem yatiyorum ne oldugumu anlamadim.
Yerlesimlerin neler?

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
03-31-2017 11:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

Aaaa tamam ben o meseleyi yanlış anladım o zaman,sağ ol Kumsal gülücük Bende de dikkatsizlik aldı başını gidiyor bu ara,normalde adım gibi bildiğim soruları yanlış çözmeler filan.Aydınlattığın için teşekkürler gülücük

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
03-31-2017 11:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cancimini Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip

Rep Puanı: 4

Cvp: Otuzlu Yaşlarda Yükselen Etkisi
(03-31-2017 11:52 PM)Kumsal Yazılan:  Haritan acilmiyor cancimini. Valla bu yeni ay tam jupiteeimin uzerinde oldu artik gaza gelir calisirim diyordum amma amma amma altinci evdeki neptune de partil yani 0 aci payiyla kare yapinca gunlerdir yatak dosek sersem yatiyorum ne oldugumu anlamadim.
Yerlesimlerin neler?

Açılıyor aslında linki yenilemiştim ama bir daha ekliyim:

http://hizliresim.com/01G39Z

"Allah yüzbinlerce Kimya yarattı ama, insan SABIR gibi bir kimya görmedi." Hz. Mevlâna

http://i.hizliresim.com/P0ONz9.gif
04-01-2017 12:04 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 8

Henüz 30uma var fakat sanırım çoğu insan yükseleniyle çatışıyor az ya da çok, şahsen iyi gelen yanları olsa da beni de zorluyor, zaten merkür, venüs, güneş, jüpiter stelyumumla kare açısı var. Yükseleni özümüzle harmanlamak zaman aldığı ve toplum içinde deneyimlerimizle bir şeyler daha da şekillendiği için "30" olarak sınırlamak doğru mu bilmem ama zamanla etkisinin arttığını, kabullendiğimizi ve kendimizi daha doğru, dengeli şekilde sunmayı zamanla oturttuğumuzu düşünüyorum. Toplum içinde yer aldıkça da özdeşleşiyor olabiliriz bununla ve bu sebeple böyle bir etki hissettiriyor olabilir. Açıkçası ben özellikle ilkokulda yükselen etkisinin ya olmadığını ya da çok düşük olduğunu düşünüyorum kendimde, çocukluk zamanlarında böyle olabilir. İki astrologtan da buna benzer şeyler duymuştum. Akrep özelliklerinin iyi yanları gelişir umarım bende gülücük) Kad oğlakla birlikte iyice kapalı kutu olacağım galiba ileride.
Düşüncem bu yönde şuan için ama 30lu yaşlarda tekrar düşünürüm bunu gülücük

Bilgili değil, ilgili.
12-05-2018 05:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Şöyle bir yazıya denk geldim bu konuya değinen; https://www.ntv.com.tr/yasam/kaderiniz-y...f=infinite

Şu kısımları onaylıyorum şahsım adına;

"7-14 yaş / Öz burcun, güneş burcunun kuvvetlenmeye başlaması / Güneşin etkisi.

14 yaş / İlk Satürn karşıtlığı / Doğum haritasındaki Satürn ile göksel Satürn’ün gökyüzündeki ilk karşıt hareketi / Kişinin kendini topluma sosyal olarak ifade etme çabaları / Cinsel olgunluğa giriş / Ergenlik bunalımları / Yükselen burcun etkisinin baskın görülmeye başlaması."

Satürnle alakalı bir konuda bahsetmiştim; lise dönemime geçiş ve sonrasında tr satürn kuzey ay düğümü, ay ve satürnüme karşıtlığı ile başlayıp ardından aslandaki seyri ile beni güzel bir sarsmıştı. Ben yükselenimin asıl çalışmaya başladığı zamanı lise olarak görmüştüm hep. Yukarıdaki yorumumda da değinmişim en son ilkokulda aslan burcu gibi hissettiğimi de söylerim genelde, ortaokulda biraz daha hafiflediğini anımsıyorum.

30 yaş meselesi ile ilgili yazıdaki asıl kısımlar;

"Yükselen burç, doğduğunuz andan itibaren etkilidir ama olgunluk yaşı dediğimiz doğum haritanızda Satürn’ün Satürn ile kavuştuğu andan (bu kişiden kişiye değişen 28-30 yaş aralığıdır) itibaren hayata daha fazla katılmaya başlarsınız. Karakterinizdeki farklılık ve seçimleriniz iyiden iyiye görünür hale gelir. Bu döngü 28 yıl civarı sürer. Ortalama ile 56-60 yaş arasında ise kişiliğinizdeki baskın bazı nitelikler kısmen azalmaya başlar. Siz yükselen burcunuz ile beraber duygusallaşmaya başlayan karakteriniz ile birlikte başta güneş burcunuz ve sonrada yükselen burcunuzun etkisini göstermeye devam edersiniz.

28 yaş / Kişiden kişiye değişmek ile beraber, 28-30 yaş arasında kendini gösterir. Satürn Satürn kavuşumu ile beraber kişiliğin kariyer edinmesi, evlilik döngüsüne girmesi, aile kurması ve öz burç özelliklerinin kişilikte azalarak yükselen burcun, yani hayatta gösterdiği imajının, dış göstergelerin hakim olduğu bir döneme girmesi ile temsil edilir. Ortalama 30 yıl süren bu dönem, seçimlerimizi, çocuklarımızı, ailemizi ve ürettiğimiz değerleri temsil eder."

Bilgili değil, ilgili.
02-01-2019 10:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

Ben bu düşünce yapısını benimsemiyorum. He bazen yükselen burç güneşin gölgesinde kalıyor olabilir ama bunun sebebi yine kendisi ya da güneştir. Ya güneş çok açı almıştır veya diğer gezegenlerle stelyum yapıyordur ya da yükselenin etrafında kötü gezegenler vardır.

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
02-03-2019 02:00 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Bana anlamlı geliyor şuan için gülücük Ama belki de belli bir kesime hitap ediyordur daha çok.
Benim aslan stelyumum ile yükselenim kare açıda örneğin, zorlu ve zamanla dengelenen bir durum.

Bilgili değil, ilgili.
02-03-2019 06:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

Bana biraz mantıklı geldi. Yengeç burcuyum, 14 yaşıma kadar çok utangaç, duygusal ve alıngan biriydim, çabuk küsen. Sonra o Uranüs Koç transiti beni gamsızlaştırmaya başladı bir de Satürn 12-1. ev transitleri. O duygusal ve utangaç kızdan eser kalmadı ama çok soğukkanlı birine dönüştüm insanları daha bir takmamaya başladım endişeli ve takıntılı biriydim şimdi benden rahatı yok gülücük Ama karamsar yapım hala geçmedi geçmiyor Güneş Yengeç 8. evde o kadarı da olsun bence :D

Yay’ın rahatlığı, kısıtlamaları sevmeyişini ve özgürlüğüne düşkünlüğünü aldığım transitler vesilesiyle daha bir deneyimledim, deneyimliyorum 5 yıldır gülücük

Karamsar olmasam her şey güzel olacak da, bir türlü beceremiyorum :D Su burçları cidden dert :(

Haritam: https://resmim.net/i/uXiTy
2021-22 Solar Return Haritam: https://resmim.net/i/uXFsU
02-03-2019 05:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini Alya 473 712,716 12-06-2020 01:58 AM
Son Mesaj: daydreaminblue
  YÜKSELEN NE DEMEK vivienleigh 33 51,582 09-02-2019 06:58 AM
Son Mesaj: Feslegen
  Yükselen Yöneticisi astrosohbet 122 162,304 04-28-2019 12:34 PM
Son Mesaj: Minais
  Yükselen burçlar-12. ve 1.evden gelen kavuşumlar... SeLiN 24 38,511 04-10-2018 04:12 PM
Son Mesaj: say24
  Yükselen burcumun beni engellemesinden nasıl kurtulurum? hilal-e 9 17,205 09-08-2017 06:24 PM
Son Mesaj: say24
  Yükselen Burcumuz ve Yükselen Burcumuzdaki Gezegenlerin Anlamları.. yaren 96 120,777 02-14-2017 07:02 PM
Son Mesaj: capri
  Yükselen Burç - Astrolojik Maskeniz Volume 2 :) astrosohbet 11 22,096 11-18-2012 03:44 AM
Son Mesaj: astrosohbet
  Yükselen Burç - Astrolojik Maskeniz astrosohbet 8 23,383 10-17-2012 01:56 AM
Son Mesaj: Yakamoz
  Yükselen Burcumuzu ve 1.Evlerimizi İrdeleyelim astrosohbet 192 226,318 08-23-2012 02:41 PM
Son Mesaj: Liya
  insan, otuzundan sonra neden yükselen burcunun özelliklerini daha fazla taşır(mış)?? bu şarkı yarınlara 28 43,319 05-23-2012 11:32 PM
Son Mesaj: bu şarkı yarınlara

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir