Değerlendir:
  • 5 Oy - 2.6 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İyi bak kendine Harita Yorumu
Yazar Mesaj
plutomania Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 13

İyi bak kendine Harita Yorumu
İyi bak kendine arkadadaşımızın isteği üzerine haritasını yorumlamaya çalışacağım.

Avatarın kendi resmin mi bilmiyorum ama hem kendi resminse veya dövüş sporlarıyla uğraşıyorsan hiç şaşırmayacağım.
Varlık evlerinde (2., 6. ve 10. ev) büyük toprak üçgeni var ve 10. evde de üçgene dahil bir Mars.
Sadece bunlar bile bunu açıklıyor. Sen kendine güvenen, sıkı çalışan ve hatta belki farklı çalışma metodları ve teknikler geliştiren cesur bir sporcu olmalısın.
Yükselen Aslan ise kendine güvensen dahi rakibini de yere düşünce elini uzatıp kaldırmayı da bildiğini anımsatıyor bana.

(Gerçekten böyle bir sporla uğraşmıyorsan yorum gümbürtüye gitti
) koptum.w
Gerçi sporla uğraşmıyorsan dahi asker veya polis olman muhtemel.

Bu arada Satürn 7. evinde ve 10. evindeki Marsa 90 ve 2. evindeki jüpiter/ay ikilisine 150 lik açı yapıyor Ayrıca Asc. ile kavuşan ve yine Marsa 90 derece yapan bir şiron var ki Marsta haliyle Şiron ve Asc.ye 90 lık açı yapıyor. Bunlar bana şunu anımsatıyor:

Fazla cesaret gösterisi yapman karşındakini geriyor ve sana daha farklı ve senide gerici şekilde karşılık vermesine yol açıyor. Rakip küçümsenebiliyor. Tüm bunlarda bazen sıradışı olumsuz sonuçlar almana neden oluyor. Burada yükselenin Aaslan devreye girmeli ve karşındakini gücendirmeden kendini sergilemelisin. Ayrıca karşındaki kişi senin neden kendine bu kadar güvendiğini büyük ihtimalle anlamıyor elbet senin kendince bir bildiğin var
:D

Son olarak, Şironun yükseleninle kavuşması ve Marsına 90 derece yapması bana şunu anımsatı:

Eğer dindar ve özünde iyi bir insansan bu davranışlarına yansımalı, çünkü bu yan yansırsa davranışlarına o zaman Marsın sivri yanları yansımaz ya da tam tersi olur Kendini dış dünyaya sunarken (yükselen) Mars enerjisi hakim olursa biliriz ki ilahi açıdan bir terslik var.

Yorumu belli bir temele oturttum ama ne derece doğru bilmiyorum İyi bak kendine. Senden geri dönüş bekliyorum ona göre devam edelim
verygood

07-22-2012 07:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
plutomania Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 13

RE: İyi bak kendine Harita Yorumu
Rica ederim, bende kendimi geliştiemeye çalışıyorum yorumlarım çok isabetli olmayabilir. Daha çok sezgisel bir yaklaşım içindeyim yorumlarken.

Haritanda şimdi farkettiğim bir t-kare var Mars Merkür - Satürn zıt açısına 90 yapıyor. Transit mars kendiyle kavuşurken T-kareyi tetikliyor ve kendine zıt olduğundaysa haritada tam bir gerilim büyük kare oluşuyor.

Şimdi senden geriye yönelik bu tarihlere bakmanı rica ediyorum- o zamanlar neler yaşadın?

Mesela şöyle şeyler yaşamış olabilirsin tahminen: sözlü bir tartışmaya girip ilerleyen bölümlerinde kavgaya dönüşmüş olabilir veya Satürnün 7. evinde olması nedeniyle karşındaki amirin veya senden yaşça büyük biri olup alttan alıp (satürn temkini ve frenlemesi) işin büyümesini önlemiş olabilir. Akrepten geçerken (senin 4. evin) ise evde benzer durumları yaşamış olabilirsin.

Yine haritanda birde Mars-Pluto zıt açısına Satürn kare yapıyor. Bir T-karede burada var.
Bu T-kare transit Mars 1. evinden geçerken büyük kare olarak tetikleniyor.Tüm bu karelerde işin içinde Satürnün de olması gerçekten şükredilecek birşey. Aşırılıkları engellemesi bakımından. Son bahsettiğimiz büyük kare olurken iş ve evde çok sıkıntılı zamanlar yaşayıp yıpranman muhtemel mesela.

Yukarıdaki tahminlerle ilgili geri dönüşünü bekliyorum Abdullah kardeşim
gülücük

07-22-2012 11:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: İyi bak kendine Harita Yorumu
(07-23-2012 01:18 AM)iyi bak kendine Yazılan:  Ağustos23 gibi tekrar Mars Akrep burcunda olacaksa ben hazırlıklı olayım ozaman 1 ay kalmış kabusa

Bu konuda yapılabilecek en iyi hazırlık ''kabus olacağı'' düşüncesini zihninden uzak tutmak.

Mars'ın sert açı yaptığı dönemleri bile HAREKET ZAMANI olarak düşünme alışkanlığı kazanmamız daha verimli olacaktır fikrindeyim.

07-23-2012 05:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Solar Harita ayaneyano 1 24,068 08-04-2021 01:47 PM
Son Mesaj: KBE
  Doğum haritası yorumu beyzakubra 5 17,735 11-20-2020 01:27 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritası yorumu josii 87 118,180 05-27-2020 11:19 PM
Son Mesaj: josii
  Taze Harita Analizi aquariushead 3 6,821 06-11-2019 11:17 PM