Değerlendir:
  • 6 Oy - 2.67 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

benim işim neden ters gidiyor fikri olan varmı?
Yazar Mesaj
toksöz Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Rep Puanı: 0

benim işim neden ters gidiyor fikri olan varmı?
01/04/1975 19:05 dogum saatı. Dogum yeri kayseri.İlgilenen olursa çok sevinirim.İş konusunda zorluklar yaşadım.Allahım ne zaman bitecek şanssızlığım.Halbuki tek amacım kendi paramı kazanıp ekonomik bagımsızlığımı saglamak.Herhalde tüm hanımlar benim gibi düşünür.Katkılarınızı bekliyorum arkadaşlar.
09-01-2012 03:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ekinoks Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 43

RE: benim işim neden ters gidiyor fikri olan varmı?
Haritan bu;
http://a1209.hizliresim.com/11/1/cj8gc.gif

İs konusundaki zorlukları Mc satürn kavuşumu açıklıyor.
Yinede Satürnü iyi idrak eder ve ona itaat edersen ödülüde güzel olacaktır.Somut ve kalıcı

12.evindeki pluto ve karesi ise gizli düşmanlara işaret ediyor.
Güneşlede karesi var.İlgili başlıkları okuyabilir ve olumlu yönde düşünerek bakış açını değiştirebilirsin.

Satürn MC kavuşum

Eğer bu kavuşum iyi açılar almışsa bu kişiler bilinçli cevapları olan güvenilir kimselerdir. İleriyi iyi görürler. Şayet kavuşum kötü açılar almışsa yüksek mevkiler için hayırlı değildir. Sağlam yöntemleri ve konservatiflikleri sayesinde bazen politikada asarili olurlar.Gücünü amaçlarına ulaşmak için kullanabilirsin, güvenlik ve otorite gerektiren işlerde çalışabilirsin,Öğrenmeye istekli olabilirsin,Politika veya öğretmenlik'de başarılı olabilirsin fakat başarı geç gelebilir ayrıca başarı için çok çalışman gerekebilir.Çok çalıştığın için belki sosyal ilişkilerini ihmal edebilirsin,otoriterini korumak için sert davranışlar sergileyebilirsin.Satürnü mc ile kavuşum yapanlar çok çalışkandırlar. Ağır ve sabırlı çalışmalarının sonuçlarını otorite kazanarak alırlar.fazla çalışmaktan sosyal ilişkilerini ihmal ederler.otorite sağlayabilmek için fazla sert davarnışlar gösterebilirler.genelde işlerinde çok yükselirler , iyi konuma gelirler

Ayrıca güneş ve jupiterlede karesi var 6.evde
GÜNEŞ SATÜRN SQUARE

Gölgesi: Hasta Kral ve Acılı Yaşlı Adam
Kamburu Çıkmış İnsan. Otoriteyle sorunlar yaşar. Özgüveni eksiktir, kendi değerinden kuşkulanır, yeterince iyi olmadığı duygusundan kurtulamaz. Suçluluk duygusu taşır. Tanınmak veya saygı görmek ister, ancak övgü ve alkış almayı beceremez, sıkılır. Başarısızlık korkusu yüzünden daima kendini kanıtlamak zorunda hisseder. Aşırı durumlarda sert ve katı olur, kanıtlanmış normlara yapışır, alışkın olduğu dertlere katlanır. Değişmeye korkar. Kendini sevgiye layık göremez ve son derece bariz bir sevgi ifadesinden bile (gizli) kuşkulanır. Kendisini olduğu gibi gösteremez. Kendisine inanmakta zorluk çeker.

Bu konum, yoğun arzularla birlikte, kaybetme ve reddedilme korkusunu gösterir. Gençlik yıllarında kendilerini değersiz hissederek, sahip oldukları potansiyelin farkına varmayabilirler. Başarıya giden yolda büyük engellerle karşılaşabilirler, fakat bunları aşabilirlerse, tüm istediklerini elde ederler. Yaşları ilerledikçe kendilerine olan güvenleri güçlenir ve geçmişte çok zorlandıkları insan ilişkilerinde daha başarılı olurlar Çok büyük sorumlulukların altından kalkabilecek güce fazlasıyla sahiptirler.

9 orb olsada.Şansızlık olaraky düşünmemek gerek.Etkisi az olacaktır.
JÜPİTER SATÜRN KARE

Bu konum, kişini kendine olan güveni ile ilgili sorunlara neden olur. Kendilerini beğenmez, sürekli başkalarıyla karşılaştırırlar. Çocuklukları biraz zor geçer, anne baba çok baskıcı olabilirler. Daha sonraki yıllarda çocukluk dönemlerinin etkilerinden kurtulabilirlerse kendilerine güvenmeyi öğrenebilirler.

12.evdeki Plutonun güneş ve jüpiter açısına dikkat etmen gerekiyor.
pluto 12. EVDE

Sevildiğini, istenildiğini, güçlü olduğunu tatmin edici bir şekilde hissetmelidir. Yersiz, nedeni belirlenemeyen korkular, endişeler yaşatır.

Hayata bakış açısı karamsarcadır. Duygusal doyuma ulaşması çok önemlidir, İç alemdeki karmaşıklığın sözlerle dışarı yansıması yanlış anlaşılabilir. Hissettikleri yaşadıkları başkaları için inanılmaz olabilir. Duygular genellikle daima baskındır.

Sezgi yönü kuvvetli olduğu için akılla varılacak noktaları daha rahat görebilir. Telepati, geleceği sezme, üst boyutlarla iletişime girebilme, soyut konuları hissedebilme gibi hassas yetenekler verir. Gizli düşmanlardan tehlike gelir. Uyuşturuculara yönelebilir.

Hayatı planlama düzenleme takıntısı ,kendını yaralayıcı sekılde yargılama ve her hangı bır konuya saplantılı bır sekılde kanalıze olup kendın ı acımasızca zorlama görülür…pluto gerılımlı etkı altındaysa kişi acımasız düşmanların kurbanı olabılır

10.evinin yöneticisi 3.evde, neptünde burada.İletişim ve reklamcılıkla ilgili bir mesleğin olabilir.10 evinin yöneticisi ay ile Merkür balık karesi ve neptün(yani sezgisel zihnin) 3.ev konularında istenen performansı vermeyebilir.Buna dikkat etmen gerekir.Konuşmaların yanlış anlaşılabilir.Yanılabilir ve yanıltabilirsin.
İş konusundaki isteklerinde yanılıyor olabilirsin.Neptünün mc deki satürne 150 lik açısı var.
09-01-2012 03:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

(09-01-2012 03:10 PM)toksöz Yazılan:  01/04/1975 19:05 dogum saatı. Dogum yeri kayseri.İlgilenen olursa çok sevinirim.İş konusunda zorluklar yaşadım.Allahım ne zaman bitecek şanssızlığım.Halbuki tek amacım kendi paramı kazanıp ekonomik bagımsızlığımı saglamak.Herhalde tüm hanımlar benim gibi düşünür.Katkılarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Şimdi şöyle diyeyim sen bir kere 1. evinde satürn transitini atlatmışsın. Yani az kaldı 1. evinden çıkmana. Şimdi bu süreçte kendi kimliğini, kendini dış dünyada yansıtma imaj konularında zorlayıcı bir etki yaşamışsın. Bu dönemde belki aşırı zayıflama gibi durumlar oluşmuş olabilir. Satürn transit yaparken 7. evindeki chironuna karşıt açı yapmış ve güneşle jüpitere de aynı şekilde. Yani yoğun bir sarsılma dönemleri yaşamışsın. Chiron karsıtlıgı senin karşı cins tarafından belki bazı yaralar almana yol açmış olabilir. İlişkiler babında sınanmışsın. Bir de uranüs transiti var. Bu da karşına aniden çıkan ve senden oldukça farklı belki önceden asla olmaz diyebileceğin kişilerle birliktelikler sıkmış olabilir. Eğer evliysen evlilikle ilgili ani gelişmeler olabilir. Bazı bitişler ani başlangıçlar gibi.
09-01-2012 07:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
toksöz Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Rep Puanı: 0

İlginize teşekkür ederim.Ne diyim inşallah benim için kötü zamanlar bitmiştır.
09-01-2012 10:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

(09-01-2012 10:39 PM)zeytin Yazılan:  benimde saturn mc ile kavuşumda. işle ilgili olumsuzluk yok çünkü işim yok.
girdiğim sınavlarda başarılı olamıyorum. çok çalışmam gerekiyor ama öyle talihsizlikler oluyor ki hep sınava yakın çalışmak zorunda kalıyorum.
ayrıca güneş saturn karesi de mevcut.

Haritanı göremiyorum ama güneş - satürn karesi başladığın işi bitirmede, bir şeyin sonunu getirmede ve kararlılık ısrar gerektiren işlerde zorlanmana sebep olabilir. Satürn mc kavuşum ise çalışmak gayret etmek suretiyle iş yaşamında başarının geleceğine işaret.
09-01-2012 11:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

(09-02-2012 01:59 PM)toksöz Yazılan:  Gelecek sen transit jupıter yengeçe geçecek acaba mc deki saturnun etkisi yumuşar mı sizce?

Transit jupiter mesleki konularda şanslı girişimler bir takım fırsatlar sunabilir. Lakin Jupiter yengece geçtiginde natal güneşinle de karesi olacak. Gerçi jüpiterin olumsuz açıları da şans olarak görülür ama tabi fırsatlarda gene biraz zorlanarak olabilir. Bence çok takılma şu ana kadar zaten bu açılarla yaşamayı başarmışsın önemli olan bu açıların olumlu yönlerini olumlu hale çevirmek. Mc kavuşum satürnü ben olumsuz görmem çünkü kendi evinde zirvede. Adım adım gelen başarıdır zirveye yavaş ama sağlam adımlarla çıkarsın.
09-02-2012 02:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(09-01-2012 03:29 PM)ekinoks Yazılan:  pluto 12. EVDE
[/b]
Sevildiğini, istenildiğini, güçlü olduğunu tatmin edici bir şekilde hissetmelidir. Yersiz, nedeni belirlenemeyen korkular, endişeler yaşatır.

Hayata bakış açısı karamsarcadır. Duygusal doyuma ulaşması çok önemlidir, İç alemdeki karmaşıklığın sözlerle dışarı yansıması yanlış anlaşılabilir. Hissettikleri yaşadıkları başkaları için inanılmaz olabilir. Duygular genellikle daima baskındır.

Sezgi yönü kuvvetli olduğu için akılla varılacak noktaları daha rahat görebilir. Telepati, geleceği sezme, üst boyutlarla iletişime girebilme, soyut konuları hissedebilme gibi hassas yetenekler verir. Gizli düşmanlardan tehlike gelir. Uyuşturuculara yönelebilir.

Hayatı planlama düzenleme takıntısı, kendını yaralayıcı sekılde yargılama ve her hangı bır konuya saplantılı bır sekılde kanalıze olup kendın ı acımasızca zorlama görülür…pluto gerılımlı etkı altındaysa kişi acımasız düşmanların kurbanı olabılır

Tr. Plüto 12. evimde ve yazılanlara aynen katılıyorum.
Farklı bir yorumdu.

Özellikle son paragraf çok doğru.
09-02-2012 09:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir