Değerlendir:
  • 15 Oy - 2.8 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

bir harita yorumu ricası daha :)
Yazar Mesaj
börtü Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

bir harita yorumu ricası daha :)
arkadaşlar merhaba astrolojiyle daha çok yeni tanıştım bi kaç aydır haritamı eviriyorum çeviriyorum yorum yapmaya çalışıyorum.biraz daha bilgi birikimi fazla olan arkadaşların yorumuna ihtiyacım var ve de iyi şeyler duymaya sanırım.yardımcı olursanız çoooook sevinirim

http://c1208.hizliresim.com/10/z/chgkc.png

09-01-2012 01:49 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

RE: bir harita yorumu ricası daha :)
Bugünlerde özellikle ikili ilişki babında bir bitiş ya da sonuçlanmalar yaşadın mı? Çünkü dolunay senin 7. evinde meydana gelmiş. 12. evinde çok yoğunluk var. Enerjin örtük kalmış. Kendi iç dünyanda bilinçaltın çok yoğun. Babanın kaybı ya da yokluğu durumlarını yaşamış olabilirsin. Babanı belki erken yaşta kaybettin ya da işi dolasıyla uzaklarda olabilir ya da sana mesafeli bir baba figörü var. Satürn 4. evde yay burcunda olması sanki sürekli seyahat eden hani böyle tayini çıkıp il il dolaşan bir aile yapısı aklıma geldi. Tabi sadece bir tahmin gülücük Ya da aile üyelerinden biri sürekli seyahat ediyor. 7. evin balık ilişkilerde çok aşırı fedakar yapıdasın. Ay da burda ve güçlü konumda karşındaki kişiye anaç rol üstleniorsun. Ama satürnle karesi duygusal olarak zaman zaman dipleri görebildiğini gösteriyor. Ve ilişkilerinde aile müdahaleleri ya da baskıları hissetmiş olabilirsin. Aşk evliliği yapacaksın, bu kişi mesafeli ciddi olgun bir şahıs gibi. Kendi memleketinden olmayabilir uzak yolculuklar sonucu ortaya çıkan bir kişi gibi. Ama ailenle akrabalık bağı olabilir o kişinin. Jüpiter ikizler transiti sana mesleki konularda gelecek sene mayısa kadar büyük şanslar verecek bu bir seneyi iyi değerlendir derim ama satürn karşıtlığı adımlarını sağlam atman konusunda uyarıyor. Son üç sene özellikle maddi konularla boğuşmuş gibi görünüyorsun satürn terazi transiti sebebiyle. Oğlak pluto transiti de sanki biraz zorlayıcı bir ilişki içindesin gibi görünüyor.
09-01-2012 01:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
börtü Çevrimdışı
Üye
**

(09-01-2012 01:54 PM)Messa Yazılan:  Bugünlerde özellikle ikili ilişki babında bir bitiş ya da sonuçlanmalar yaşadın mı? Çünkü dolunay senin 7. evinde meydana gelmiş. 12. evinde çok yoğunluk var. Enerjin örtük kalmış. Kendi iç dünyanda bilinçaltın çok yoğun. Babanın kaybı ya da yokluğu durumlarını yaşamış olabilirsin. Babanı belki erken yaşta kaybettin ya da işi dolasıyla uzaklarda olabilir ya da sana mesafeli bir baba figörü var. Satürn 4. evde yay burcunda olması sanki sürekli seyahat eden hani böyle tayini çıkıp il il dolaşan bir aile yapısı aklıma geldi. Tabi sadece bir tahmin gülücük Ya da aile üyelerinden biri sürekli seyahat ediyor. 7. evin balık ilişkilerde çok aşırı fedakar yapıdasın. Ay da burda ve güçlü konumda karşındaki kişiye anaç rol üstleniorsun. Ama satürnle karesi duygusal olarak zaman zaman dipleri görebildiğini gösteriyor. Ve ilişkilerinde aile müdahaleleri ya da baskıları hissetmiş olabilirsin. Aşk evliliği yapacaksın, bu kişi mesafeli ciddi olgun bir şahıs gibi. Kendi memleketinden olmayabilir uzak yolculuklar sonucu ortaya çıkan bir kişi gibi. Ama ailenle akrabalık bağı olabilir o kişinin. Jüpiter ikizler transiti sana mesleki konularda gelecek sene mayısa kadar büyük şanslar verecek bu bir seneyi iyi değerlendir derim ama satürn karşıtlığı adımlarını sağlam atman konusunda uyarıyor. Son üç sene özellikle maddi konularla boğuşmuş gibi görünüyorsun satürn terazi transiti sebebiyle. Oğlak pluto transiti de sanki biraz zorlayıcı bir ilişki içindesin gibi görünüyor.

baba figürü konusunda haklısın küçüklükten beri hep sorunlarımız oldu ve ayrı kaldık bi zmn sonra.aile yapısı olarak kendimi bildim bile yanı yerdeyiz gülücük ilişkiler konusunda da fazlasıyla fedakarım ne yazık ki bu da hep üzülmem neden oluo:( kafa olarak çok yoğunum ve çok karamsar yapım var bu aralar tavan yaptı hatta kendi kendimi yiyorum delirmek üzereyim :(

09-01-2012 07:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
börtü Çevrimdışı
Üye
**

Iste tam olarak da soru bu olabilir :)Su 12.ev yogunlugu...ve 12.evin kayiplar evi olarak anilmasi...2. Eve bakiyorum 9. Eve 10. Eve butun yoneticiler 12. Evde.tek tek aciklamalari da okuyorum ama hic bi yerde bu yigilma icin bi aciklama yok .bir de hava elementindd hic gezegenim yok tum yigilma yine ates elemtinde bu nelere sebep olabilir ???
.

09-05-2012 01:44 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Solar Harita ayaneyano 1 24,090 08-04-2021 01:47 PM
Son Mesaj: KBE
  Doğum haritası yorumu beyzakubra 5 17,747 11-20-2020 01:27 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritası yorumu josii 87 118,657 05-27-2020 11:19 PM