Değerlendir:
  • 6 Oy - 2.67 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

benim işim neden ters gidiyor fikri olan varmı?
Yazar Mesaj
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

RE: benim işim neden ters gidiyor fikri olan varmı?
(09-01-2012 03:10 PM)toksöz Yazılan:  01/04/1975 19:05 dogum saatı. Dogum yeri kayseri.İlgilenen olursa çok sevinirim.İş konusunda zorluklar yaşadım.Allahım ne zaman bitecek şanssızlığım.Halbuki tek amacım kendi paramı kazanıp ekonomik bagımsızlığımı saglamak.Herhalde tüm hanımlar benim gibi düşünür.Katkılarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Şimdi şöyle diyeyim sen bir kere 1. evinde satürn transitini atlatmışsın. Yani az kaldı 1. evinden çıkmana. Şimdi bu süreçte kendi kimliğini, kendini dış dünyada yansıtma imaj konularında zorlayıcı bir etki yaşamışsın. Bu dönemde belki aşırı zayıflama gibi durumlar oluşmuş olabilir. Satürn transit yaparken 7. evindeki chironuna karşıt açı yapmış ve güneşle jüpitere de aynı şekilde. Yani yoğun bir sarsılma dönemleri yaşamışsın. Chiron karsıtlıgı senin karşı cins tarafından belki bazı yaralar almana yol açmış olabilir. İlişkiler babında sınanmışsın. Bir de uranüs transiti var. Bu da karşına aniden çıkan ve senden oldukça farklı belki önceden asla olmaz diyebileceğin kişilerle birliktelikler sıkmış olabilir. Eğer evliysen evlilikle ilgili ani gelişmeler olabilir. Bazı bitişler ani başlangıçlar gibi.
09-01-2012 07:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: benim işim neden ters gidiyor fikri olan varmı? - Messa - 09-01-2012 07:20 PM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir