Değerlendir:
  • 22 Oy - 2.68 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Evlilik zamanını gösteren transitler
Yazar Mesaj
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

RE: Evlilik zamanını gösteren transitler
Davinsonda 12.evde jüpiterin büyümesi olabilir anlamında doluluk var demek istemiştim.

Bir de şu dikkatimi çekti. İkinizin de Mars ve venusleri arasında bir bağ yok. sizin çekim daha kadersel gibi
yine de üstünlük kurma isteği baskın çıkabilir gibi aranızda bu yüzden temkinli olmalisin.

sakin kalır ve alttan alırsan bu işin oluru var gibi.

@divitsizhokka

davison değil compozit gülücük) davisondada 11.evde Venüs jüpi kavuşumu var çünkü.
çevremde bi çok çift görüyorum.. sinastri tırt olduğpu halde şahane kompozitleri var.. bizimde sinastride ay Venüs kavuşumundan başka sevgi gösterisi yok duruyorken kompozitte şimdi tutulmayı yaşayacak sabitlerde bi Venüs mars karesi var. (aslan Venüs-mars boğa)

ya aslında henüz ortada net olmayan birşeyi uzun uzun anlatmak saçma geliyor ama dikkatimi çeken bir şey... ikimizinde güneşi, geçmiş ilişikimizdeki insanların g.a.d. düşmüş.. gad+güneş aslında zorlayıcıdır.. ve bence ikimizde karşılaştığımızda o ilişkiler sayesinde karmamızı temizleyip gelmişiz... gülücük

ama şiron kad karesinin aktif olup bizi iyileştirebilmesi için evvela kad sahibi olarak onun bunu seçmesi lazım.. ve burda bi kader... diyorum ya.. çok ortada bi harıta... olabilirde olmayabilirde....

o yüzden hep farklı bir yorum duymak istiyorum gülücük

birdeeee
bu hakim olma isteğini nerden buldun? bnm Satürn yüzünden mi?
sakin kalmak? bnm marsın kare olması mı? gülücük)
07-26-2017 04:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tugsem_10 Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 1

bizimde kompozit ve davisonda 11. evin sınırında gezegen yığılması var.
hatitada şu dikkatimi çekti.iç haritada yengeçte mars dış haritada aslanda mars birliktelik erkek kişisini daha dışadönük ve kendine bakan lider biri mi yapıyor?
07-28-2017 11:59 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
freeloader Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 5

Sizce kompozit harita mı daha doğru yoksa davison mı? Veya ikisi de birbirinden farklıysa tam olarak farkları nedir? Yabancı forumlarda vs çok araştırdım ama çok tatmin edici cevaplar yok sanki. Çok soyut kalıyor. Yaşanmış somut delillere ihtiyaç var. Kısıtlı sayıdaki verilerden elde ettiğim tecrübe davison'ın ilişkiyi daha net yansıttığı yönünde. Ama kişi bazında değilde total olarak ilişkide neler olduğu,neler yaşandığı vs gibi daha çok. (Güneş erkeği,ay kadını temsil ediyor gibi değil).Kompozitin neyi yansıttığını daha tam anlayamadım(İlişkinin dışarıdan nasıl göründüğü vs gibi şeyler okumuştum gerçi ama bilemiyorum).

Haritam
07-28-2017 10:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Cvp: Evlilik zamanını gösteren transitler
(07-28-2017 11:26 PM)divitsizhokka Yazılan:  @Dilek kusura bakma yine yanlış yazmışım 3 haritaya bakınca ...genelde ayni anda düşündüğü soyleyedigi ve yaptığı frkli garip insanlar vardır ya o kategoriye giriyorum. Örn. aklımda/ gözümün önünde 100 sayısı varken 300 diyen ve 200 ü işaret eden biriyim -_- hem de defalarca. .bir de karşımdaki niye anlamıyor diye bakarım öyle .Çocukluktan beri var. Yaratılis yani.

Konuya dönüyorum.
İkinizin haritalarına ayrı ayrı bakmistim o gün. baskın karakterlersiniz .ondan öyle yorum yaptım. Erkekler üstün olmak ister sen biraz daha alttan alırsan sonradan ipleri senin eline verebilir gibi hissi bir düşünceyle yazdım belli.bir acıya bakmadım sadece Venüs Pluto kavuşum bu önemli benim için. Venüs senin o yüzden sen daha zayif olansin dikkat etmesi gereken sensin demek istedim.

etti beşşşşşş

1 hafta içerisinde resmen erkek fatma gibi davrandığımı biraz daha sessiz ve geri planda klaırsam bu oğlanın koşa koşa geleceğini söyleyen 5.ci arkadaşsın :D

ayy ne bileyim ya bazende diyorum bir ilişki de yapılmaması gereken 10 ölümcüm hatayı yaptım daha sittin sene bu adamdan hayır gelmez yenisine bak diyorum ama arkadaş oda kendini belli ediyor.. ne diye hemen yetişip resimlerimi beğeniyorsun? görme geç işte.. işte oda bi ayarsız :D

zaten dün akşam karar aldım artık sessizlik orucum var.. 22 ağustosa kadar kesinlikle 1 ay yolda geçerken selam bile vermicem o kadar büyük susucam bakalım birde sizin taktiği deneyim dil çýkarma
07-29-2017 01:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

(07-31-2017 11:34 PM)divitsizhokka Yazılan:  Dilek 22 ağustosta da çok varmış (: selam verirse selamini al derim... ne olur ne olmaz..:S

Yapılmayacak 10 hatayı yaptığın halde geliyorsa, sen de agirdan almazsin artık (; yürür gider hayırlısıyla

22 ağustosta tutulma var ve hemen arkasından 29-30 ağustos tarihinde, bnm asc yöneticim ve ennn güçlü ulu gezegenim mars(!) kader düğümlerine birleşeceği için o tarihten evvel aşk hayatımda bir olay hareket beklemiyorum gülücük))

geçtiğimiz salı günü karşılaştığımızda selamını aldım almasına da oda devamını getirmiyor.. whatsap diye bişi var al yaz çok mu zor?

ama seninkide başka bir bakış açısı, yani bende az saçmaladım neticede... gözkýrpma
07-31-2017 11:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

veeee dayandım sustum taa ki 20 ağustosa akadar ve dediğim gibide çıktı. ne güzel artık kendi haritamla iligli yorum yapabiliyorum terzi kend isöküğünü dikebiliyor gülücük)

9 temmuzdan 20 ağustosa kadar 41 gün dayandım direk olay bennn geveze dilekkkk gülücük)

amaaa 17 eylül akşamı venüs kad kavuşumu olurken bunu dışarı yürüyüşe çağırdım ve konuştuk. duygum yok falan dedi ama gözler başka konuştu bilemicim gülücük

neyse asıl konuya gelyim bakın aşağıda kızkardeşimin eşi olan insanla sevgili olduğu tarih!

7.evindeki tr jüpiter ve tr mars aynı derecee 22 derecede ve venüsüne açı yapıyor.
tr venüs ayının üstünde..
tr satürn marsına doğru ilerlemeye başlamış.
tr juno natal kad tam kare yapmış.

[Resim: ZF4jZQbkZQN7ZwNkZQR5BGNkAQZjZQNjBGV5AQVe...QRjBGV5AQV]

burdan kendi haritam için not çıkartıyorum şimdiii gülücük
tr jüpiter ve tr mars venüsüme açı yapıyor.
tr venüs ayıma 120lik yapıyor.
tr satürn daha marsa var.. 8 derece..
tr juno natal kad 60lık yapıyor.

yani 28 ekim 2017

bu olmasaa başka bi tarih varmı bakalııım.

10 ocak 2018
tr jüpi ve tr mars 7.evimin bitişinde kavuşuyor.
tr venüs ayıma 150
tr satürn marsıma kare yapıyor. 2 derece orb. zamanı gelmiş gülücük
tr junoda natal kad 30luk yapıyor.

ev arkdşlar olursa ekime olmazsa ocağa deyip kehanetimi buraya bırakıyorum bakalım neler olcekkk gülücük))
09-25-2017 01:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

Düğününüze astrosohbet ailesi olarak katılmayı dileriz şimdiden :DD:D

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
09-25-2017 12:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

(09-25-2017 12:26 PM)Ahmeedd Yazılan:  Düğününüze astrosohbet ailesi olarak katılmayı dileriz şimdiden :DD:D

bakalım hayırlısı ahmetçim gülücük

adamın 5.evinde hala Satürn dolanıyor.. pek aşk meşk modunda değil.. kasımda Satürn döngüsü yaşayacak.. ancak ondan sonra bi hareketlenme gelir..

ama dün akşam farkettim..
bunun 7 derce koç kad bnm 4 derece mars ve 1 derecede asc ile kavuşum..
kad jüpi görevinde gadda satürn görevinde... yani çift taraflı olarak bnm asc yöneticimi ve aynı zamanda her kadın gibi haritamda erkek temsilcisi olan marsı tutmuş.. bende 1 derece oğlak satürnümle bunun kad gad ekseninine 90 derece yapmışım..

onunda 16-18 derecedeki ikizler yay aksındaki Venüs Satürn zıtlığı bnm balık 10 derece kad 6-8 drece orb ile kare...

bi sürü juno açısı var aramızda onları hiç saymıyorum bile gülücük

yani düşününce baya ihtimal var aslında ama kafamda saldım konuyu.. relaxım niyeyse kasmıyorum gülücük

zamanlamnın gücüne inanıyorum.. olacak olan her türlü oluyor zaten kasmaya gerek yooooook gülücük)
09-25-2017 12:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
merkür_yen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

Merhabalar evlemeden önce bu forumdan çok okumuştum ne zman doğru zaman diye gerçekten faydalı bilgiler edindim fakat ben bıraktım doğru zamanı bildiğim halde ama kader evleneceginiz tarihle transitler gerçekten etkiliyor mesela benim haritamdaki 7. Ev uranus geçişi ve 4 4. Ev saturn transiti birkaç tanesi

evlediğim zamana ait transit haritam gülücük

https://resmim.net/f/7QYqf2.png

https://resmim.net/f/a7jQCt.png
09-19-2019 04:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

(09-19-2019 04:10 PM)merkür_yen Yazılan:  Merhabalar evlemeden önce bu forumdan çok okumuştum ne zman doğru zaman diye gerçekten faydalı bilgiler edindim fakat ben bıraktım doğru zamanı bildiğim halde ama kader evleneceginiz tarihle transitler gerçekten etkiliyor mesela benim haritamdaki 7. Ev uranus geçişi ve 4 4. Ev saturn transiti birkaç tanesi

evlediğim zamana ait transit haritam gülücük

https://resmim.net/f/7QYqf2.png

Evlilik zamani asc ve dsc yoneticinden cok 4.evdeki gezegenin jupiter vurgulanmis.. birde ay gunes karesi.. ilginc.. dogum saatiniz kesin mi? Yada tayin yada baska bir sebeple nikahi onceki baska bir tarihtemi yaptiniz? Nisan sonu gibi mesala? Cunku hem saturn hemde jupiter 21 derece civarindaydi.. haritaniz dikkatimi cekti gülücük

KARM IS BITCH!!!
09-19-2019 07:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Evlilik ve İlişki Haritalarında Dikkat Edilebilecek Püf Noktalar Venüs 30 119,774 11-24-2018 03:23 PM
Son Mesaj: Ckanat
  Eşin erken ölümünü gösteren açılar zorlamak 20 34,684 10-19-2016 12:56 PM
Son Mesaj: Libra
  Kötü evlilik göstergeleri josii 24 36,331 07-18-2016 02:16 AM
Son Mesaj: Nilkaplan
  Evlilik qulsah 41 50,740 01-11-2013 05:23 AM
Son Mesaj: selinnnn
  Kop ve Heutsa Göre Evlilik Tercihleri Venüs 2 6,667 03-16-2011 07:48 PM
Son Mesaj: venüsakrep

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir