Değerlendir:
  • 12 Oy - 2.58 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ben işin içinden çıkamadım bır bakarsanız sevınırım
Yazar Mesaj
cigdempsa Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 1

arkadaşlar,kısaca ozetliyim,öyle bır doneme gırdık kı ailecek..eşimin alacaklı oldugu ıkı ısın patronu da battı..bayada alacagımız vardı..transıt saturn 8.evınde eşimin..ve benım de aynı sekilde 8 de..bu transıt konusunda ve onumuzdekı gunlerdekı açılar konusunda yardımcı olur musunuz harıtalardan?umut ışıgı var mı?unutalım mı alacaklarımızı acılardan transıtte ne gozukuyor bır bakar mısınız?

eşim
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang....y=7&go=Go
benim
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=14&go=Go
01-19-2013 12:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(01-19-2013 12:51 AM)cigdempsa Yazılan:  arkadaşlar,kısaca ozetliyim,öyle bır doneme gırdık kı ailecek..eşimin alacaklı oldugu ıkı ısın patronu da battı..bayada alacagımız vardı..transıt saturn 8.evınde eşimin..ve benım de aynı sekilde 8 de..bu transıt konusunda ve onumuzdekı gunlerdekı açılar konusunda yardımcı olur musunuz harıtalardan?umut ışıgı var mı?unutalım mı alacaklarımızı acılardan transıtte ne gozukuyor bır bakar mısınız?

Öncelikle Allah kolaylık versin diyeyim

8.ev = başkalarının kaynakları, kazançları oluyor ve sizin deneyiminiz başkalarının finansal durumundan etkilenmek şeklinde gerçekleşmiş.

Batan o iki kişi size ödeme yaparmı orasını bilmiyorum.
Astrolojik olarak gördüğüm İYİ GÖRÜNÜM şu ; Satürn önümüzdeki ay RETRO harekete başlayacak ve yakamızda düşmeyecek belki ama etki gücü hafifleyebilir fikrindeyim.
Ve bununla birlikte Jüpiter bu ay sonu ileri harekete geçiyor.,
Yani 1 ay sonra Satürn geri harekete başlarken , Jüpiter ileri doğru hızlanmaya başlayacak. Ve iyicil Jüpiter eşinizin Venüsü ile (2.ev yöneticisi venüs ile) hoş bir üçgen açı yapacak.

Yani şu da mümkün, o kişilerden ödeme gelmese bile, başka bir kazanç kapısı açılması ihtimali diyelim.

Jüpiter önümüzdeki Yaz Yengeç burcuna geçtiğinde yine eşinin Balık burcu gezegenlerine güzel üçgen açılar yapacağı için, iyimser ve umutlu olmak adına astrolojik işaretler var demek istiyorum.

01-19-2013 04:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir