Değerlendir:
  • 20 Oy - 3.55 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transit Plüto Doğ.Haritasında Marsa Açı Yaparsa
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Gerek teorik bilgileri, gerek gözlem ve deneyimlerimizi paylaşabiliriz.

Aklıma ilk gelen birkaç örnek ;

* Eylemler (harekete geçme vb.) konusunda daha stratejik olmak

* Gizli öfke ya da gömülü öfke (öfkeyi ifade etmeyle ilgili dönüşüm)

* Manüplasyon ile mücadele. Başkalarını manüple ederek harekete geçirme eğilimleri ya da başkaları tarafından manüple edilme durumları.

* Seks kaynaklı krizler / deneyimler yoluyla dönüşüm.

* Şüphe, kuşku, paranoya kaynaklı öfke durumları.

* Özellikle erkekler için vücut geliştirme / güçlü kaslara sahip olma eğilimleri.

* Kişinin geçmişe dair bir takım hevesleri, tutkunu olduğu şeyleri ayıklaması. Bazen erkek imgesini ifade eden çevresinden birilerini ayıklamak.

* İradenin güçlenmesiyle alakalı deneyimler, krizler.

02-19-2013 05:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cigdempsa Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Transit Plüto Doğ.Haritasında Marsa Açı Yaparsa
(02-19-2013 05:39 AM)Neptunian Yazılan:  Gerek teorik bilgileri, gerek gözlem ve deneyimlerimizi paylaşabiliriz.

* Manüplasyon ile mücadele. Başkalarını manüple ederek harekete geçirme eğilimleri ya da başkaları tarafından manüple edilme durumları.

* Özellikle erkekler için vücut geliştirme / güçlü kaslara sahip olma eğilimleri.

* Kişinin geçmişe dair bir takım hevesleri, tutkunu olduğu şeyleri ayıklaması. Bazen erkek imgesini ifade eden çevresinden birilerini ayıklamak.

yıldırım konu için cook teşekurler çiçek

bana jupiterin ilerlemesiyle ekonomık alacaklarımzla alakalı gelişmeler olacagını yazmıstınn bravoo aynenn cıktı,gelişmeler olmaya başladı devamıda gelecek gıbı
alkis

sana sormak istediğimse,harıtamda transıt pluto natal mars 180 liği olusmak üzere ama daha 8 orb var....
buna mukabıl bende bır takım değişiklikler vuku bulmaya basladı..eskisinden daha fevri daha bır agresyonu yuksek bırı oldum..
eskiden yuttugum hıcbıseyi yutmayıp,ve de eskiden bellı etmediğim butun ıstek begenı durumlarında bır acılma soz konusu..ben bunu sevıyorum,bunu hıc sevmem gıbı gıbı onceden hasır altı ettıgım seylerı dokmeye basladım..ben bır mars yengecıyım ama marsıma bır haller oldu...

ay akrep olan eşim de halıyle sende bır değişikliklerr var amaa moduna gırdıı...tum bunlar nenınn nesıdırr yıldırımm?

a-pluto mc mde su an ondan mıdır
b-mars benım ayrıca yukselen yonetıcım bundan mıdır?
c-yoksa marsın konumu 4.evde oldugundan mı yuvaya etkı ediyor tum bu ruh halım?
d-haa bıde uranus asc me 6 orb kalmıs bundan mı ?

bır ıkıncısıde 4.evde yasadıgım bu transıt babamın gecmısını cocuklugunu kurcalama durtusunu vermeye basladı bana,bır takım seylerı arastrmadan gecmısle ilgili bılgıler kendılıgınden onume dusuyor..4.evın ve burdakı marsın(yukselen yonetıcım) baska ne gıbı etkılerını gorecegım dersınn?
uzunn oldu ama bır ara yazıverırsen cook sevınırımm yıldırımm
çiçek

eşim
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang....y=7&go=Go
benim
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=14&go=Go
02-19-2013 05:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kerim1S Çevrimdışı
Yürüyen Neptün
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 11

Şu anda kendileri tam orbla kare yapıyor Koçtaki marsıma gülücük

Yıldız Haritam
Kozmik tesirlerin beynindeki etkilerini farketmemişsen, kendinin farkında değilsin..

Kozmik ışınların, genetiğin ve biokimyanın tahakkümündeyken, hangi özgür iradeden sözedebiliyorsun?..

[Resim: 30vjq.jpg]
02-20-2013 01:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

gülücük

Natal haritamda zaten bu pluto mars karesiyle yaşıyorum ben. Transit etkileri nataldeki etkileri, bu kare yada kavuşum karşıt her ne ise farklı mıdır? Yani natal ve transit farklı mı yorumlanmalı mesela ben simdi bu yukarıda yazılan etkileri doğuştan natalde yaşıyorum bu enerjiye alışkınım diyip kendime de uyarlamalı mıyım yok illa ki natal harita yorumlarına mı bakmalıyım enerji aynı ise kendime de pay biçmem mantıksız gelimiyor bana ama gülücük soru cok uzun oldu cevap istiyorum sabırla okuyup cevapla mısınız lutfen gülücük

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
02-20-2013 12:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cigdempsa Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

(02-20-2013 01:42 AM)Kerim1S Yazılan:  Şu anda kendileri tam orbla kare yapıyor Koçtaki marsıma gülücük

kerim 3. evdeki etkilerini yazarmısın?

eşim
benim
02-20-2013 04:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
malice071 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 25

bu etkiyi yaşamış olan, yaşamakta olan arkadaşlar deneyimlerini yazarlarsa gerçekten çok sevinirim..
ben kendi adıma bir istatistik paylaşayım..sevgili adminim neptunian "özellikle erkekler için vücut geliştirme / güçlü kaslara sahip olma eğilimleri" olarak ifade etmiş bende kaslarımı geliştirme adına bir uğraş içerisine girdimgülücük
02-20-2013 07:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kerim1S Çevrimdışı
Yürüyen Neptün
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 11

(02-20-2013 04:23 PM)cigdempsa Yazılan:  
(02-20-2013 01:42 AM)Kerim1S Yazılan:  Şu anda kendileri tam orbla kare yapıyor Koçtaki marsıma gülücük

kerim 3. evdeki etkilerini yazarmısın?

Kardeşler ana temalı bir aile içi kriz yaşadım diyebilirim pluto kare yapmaya başladığında.. Pluto etkilerini açı yapmaya başladığında ve açı yapması bittiğinde etkilerini gösteriyor.. Plutonun merhaba krizini yaşadık güle güle derken neler getirir hep birlikte bekleyip görücez gülücük

Yıldız Haritam
Kozmik tesirlerin beynindeki etkilerini farketmemişsen, kendinin farkında değilsin..

Kozmik ışınların, genetiğin ve biokimyanın tahakkümündeyken, hangi özgür iradeden sözedebiliyorsun?..

[Resim: 30vjq.jpg]
02-20-2013 07:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(02-19-2013 05:39 PM)cigdempsa Yazılan:  
(02-19-2013 05:39 AM)Neptunian Yazılan:  Gerek teorik bilgileri, gerek gözlem ve deneyimlerimizi paylaşabiliriz.

bana jupiterin ilerlemesiyle ekonomık alacaklarımzla alakalı gelişmeler olacagını yazmıstınn bravoo aynenn cıktı,gelişmeler olmaya başladı devamıda gelecek gıbı
alkis

sana sormak istediğimse,harıtamda transıt pluto natal mars 180 liği olusmak üzere ama daha 8 orb var....
buna mukabıl bende bır takım değişiklikler vuku bulmaya basladı..eskisinden daha fevri daha bır agresyonu yuksek bırı oldum..
eskiden yuttugum hıcbıseyi yutmayıp,ve de eskiden bellı etmediğim butun ıstek begenı durumlarında bır acılma soz konusu..ben bunu sevıyorum,bunu hıc sevmem gıbı gıbı onceden hasır altı ettıgım seylerı dokmeye basladım..ben bır mars yengecıyım ama marsıma bır haller oldu...

ay akrep olan eşim de halıyle sende bır değişikliklerr var amaa moduna gırdıı...tum bunlar nenınn nesıdırr yıldırımm?

bır ıkıncısıde 4.evde yasadıgım bu transıt babamın gecmısını cocuklugunu kurcalama durtusunu vermeye basladı bana,bır takım seylerı arastrmadan gecmısle ilgili bılgıler kendılıgınden onume dusuyor..4.evın ve burdakı marsın(yukselen yonetıcım) baska ne gıbı etkılerını gorecegım dersınn?
çiçek

Ekonomik gelişmelerin olduğunu öğrenmek güzel, bereketli olsun diyeyim.

Mars Yengeç kişilerinin eviyle, ailesiyle, yaşadığı semtle alakalı türlü gerilimler deneyimlemesi doğal.

Sende Mars-Plüto karesi zaten doğum haritanın bir parçası.
Dolayısıyla Mars'a özgü bir tür DÖNÜŞÜM yaşamak senin için doğal.
Özellikle Balık - Başak aksı vurgulanırken + Satürn-Neptün açılarıda baskın iken senin Mars'ını geri planda tutman da doğal.

E tabii geri tutsan da o bir şekilde kendini ifade etme yolları bulacaktır.
Bir enerji sonsuza kadar bastırılamaz.

Forum üyelerinden Venüs'ün geçenlerde eklediği profeksiyon konusunda senin örneğine bakınca ;

Bu yıl Merkür İkizlerde + Mars Koçta görünüyor senin için bu ikili daha aktif (bunu da not düşmek istedim)

02-21-2013 02:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gullusutcu Çevrimdışı
Saturna Vip
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 27

Pluto 2.evde oğlak marsımın üzerinden geçti,parayı elde tutabilmemin mümkünü yok.Hep masraf hep masraf gülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=1...;ast=&lang
02-21-2013 03:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cigdempsa Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

(02-21-2013 02:50 PM)Neptunian Yazılan:  
(02-19-2013 05:39 PM)cigdempsa Yazılan:  

alkis

çiçek

Ekonomik gelişmelerin olduğunu öğrenmek güzel, bereketli olsun diyeyim.

Mars Yengeç kişilerinin eviyle, ailesiyle, yaşadığı semtle alakalı türlü gerilimler deneyimlemesi doğal.

Sende Mars-Plüto karesi zaten doğum haritanın bir parçası.
Dolayısıyla Mars'a özgü bir tür DÖNÜŞÜM yaşamak senin için doğal.
Özellikle Balık - Başak aksı vurgulanırken + Satürn-Neptün açılarıda baskın iken senin Mars'ını geri planda tutman da doğal.

E tabii geri tutsan da o bir şekilde kendini ifade etme yolları bulacaktır.
Bir enerji sonsuza kadar bastırılamaz.

Forum üyelerinden Venüs'ün geçenlerde eklediği profeksiyon konusunda senin örneğine bakınca ;

Bu yıl Merkür İkizlerde + Mars Koçta görünüyor senin için bu ikili daha aktif (bunu da not düşmek istedim)

tekrar saol yıldırım,profeksiyonu okumamıştım o konuya da bır bakıyım..

eşim
benim
02-21-2013 03:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Transit Pluto' nun Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 20 86,791 05-29-2021 02:51 PM
Son Mesaj: Feslegen
  Pluto Transitinin Evler ve Natal Gezegenlere Etkileri salmakis 94 169,017 03-23-2021 09:54 PM
Son Mesaj: justicee
  Pluto Transitleri salmakis 206 368,448 12-29-2018 11:04 PM
Son Mesaj: picachu
  PLUTO Oğlak burcunda 2008 2024 Angel 17 37,078 10-29-2016 07:38 PM
Son Mesaj: Alejandro
  Transit Plüto Doğ.Haritasında Venüse Açı Yaparsa astrosohbet 7 16,422 02-12-2013 03:27 PM
Son Mesaj: cigdempsa
  Plüto Devinimi & Transitleri astrosohbet 33 50,216 11-16-2011 06:21 PM
Son Mesaj: Mavisahram

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir