Değerlendir:
  • 10 Oy - 3.2 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dogum haritami cikarir misiniz
Yazar Mesaj
ogretmeniz Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Rep Puanı: 0

Cvp: Dogum haritami cikarir misiniz
Bingöl hocam

Haritam
06-14-2014 06:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(06-14-2014 06:18 PM)ogretmeniz Yazılan:  Bingöl hocam

Doğum haritanı imzana ekledim, mesajlarını hemen altında Haritam yazıyor ona tıklarsan açılır

ayrıca buraya da ekliyorum

[Resim: 0VoovB.gif]

06-14-2014 06:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(06-14-2014 06:18 PM)ogretmeniz Yazılan:  Bingöl hocam

Bu yazdıklarım senin doğum haritan için geçerlidir

Ay Balık burcunda

Bir şeylere bağlanma ihtiyacı vardır. Bu bazen bir sevgili-eş , bazen bir ideal-bir hayal , bazen dünyanın problemlerinden uzaklaşacağı televizyon-bilgisayar oyunu-internet-alkol gibi alışkanlıklar olabilir. Bir şeyler hissetmek ihtiyacı önceliklidir. Yada bazen acı hislerden uzaklaşmak ve kaçmak..

Oldukça duyarlı biridir , sezgileri kuvvetlidir , yaşadığı atmosfere ait her türlü titreşimi algılıyor gibidir.
Bu duyarlı tarafını pek göstermiyorsa bile , çevresindeki değişimlerden etkilendiğini gözlemleyebilirsiniz.
Eleştiri karşısında alınganlık gösterebilir , gürültülü tartışmalarda hemen oradan uzaklaşmak isteyebilir.
Kolayca etkilenme özelliği , sanat-estetik-tasarım-güzellik gibi konularda da kendini gösterebilir.
Destekleyici başka faktörlerde varsa bu tür yaratıcılık gerektiren konularda hüner sahibi olabilir.

Ay Balık bazen kararsızdır. Duyguları ve tepkileri onu iki ayrı yöne doğru çekiyor gibidir.
İki ayrı yöne salınan duyguları , zaman zaman çelişkili davranışlara sebep olabilir.

Genelde anlayışlı , sempatik ve merhametlidir. İnatlaşma , hır gür nefret gibi konuları içgüdüsel olarak aşmıştır. Kolay affeder.
Bazen hırslı bir izlenim uyandırmaz ve elindekiyle yetinen , daha fazlasına ve daha iyisine gerek duymayan bir tavır sergileyebilir.
Bu tavır bazı sorumluluklarını aksatmasına hatta belki tembellik eğilimine işaret edebilir.

Genelde bakışları duygusallığını yansıtır. Dalgınlık ise sıkça görülen bir özelliğidir.

Ay & Mars bağlantısı

• Marsa özgü ihtiyaçlardan söz edebiliriz.
• Heveslerini gidermeye ihtiyacı vardır.
• Şiddetli duygusal tepkilere dikkat diyelim.
• Sabırsızlık görülebilir.
• Duyguları konusunda bencillik yapması ihtimali vardır.
• Cesaret duygusu kuvvetlidir. ( engelleyici başka astrolojik etkiler yoksa tabii )
• Marsın pasif olması durumunda alınganlık , pasif-agresiflik görülebilir.
• Eyleme geçmek ihtiyacı güçlüdür. İhtiyaç duyduğu bir şeyi hemen şimdi yapmalı , sahip olmalıdır.
• Sevdiklerini koruma dürtüsü kuvvetlidir.
• Ateşli duygular , seksüel ihtiyaçlar sık sık ön plana çıkabilir.
• Ailesiyle ve özellikle anne imgesiyle alakalı Mars özellikleri deneyimlemiş olabilir. Rekabetçi bir anne , çocuğuna hırs veren bir anne vb. söz konusu olabilir. Yuva içinde gerilim deneyimlemesi muhtemeldir.
• Mideyle alakalı sağlık problemlerine dikkat diyelim.
• Duygularını dürüst ve net biçimde ifade etmeyi tercih eder.

Ay & Merkür bağlantısı

• Merküryen ihtiyaçlardan söz edebiliriz.
• Konuşmaya , düşüncesini ifade etmeye ihtiyacı vardır.
• Zihinsel becerileri olabilir. Destekleyici başka etkiler eşliğinde zeka göstergesidir.
• Olumsuz ifadeleri = dedikodu eğilimi , gelip geçici fikirler yani maymun iştahlılık , sert açılarda duygular ile düşünceler arasında ikilemde kalma , kararsızlık şeklinde tanımlanabilir.
• Taklit yeteneği görülebilir.
• Hızlı ( bazen aceleci ) tepkiler verme eğilimi görülebilir.

Venüs & Jüpiter bağlantısı

• Rahat bir hayat isteği verir. Kolay yoldan para kazanmak ya da çalışma hayatında kendini çok fazla sıkmamak , zorluklara gelememek gibi ifadeleri problem oluşturabilir.
• Kişilik olarak uyumlu , iyi huylu , cömert ve yardımsever özellikler katacaktır.
• Ilımlı yapısıyla arkadaş çevresinde aranılan biri olacaktır ( gerilimli başka faktörler baskın değilse )
• Beğenileri konusunda abartılı davrandığı zamanlar olabilir. Hoşlandığı bir şey konusunda ölçüyü tutturmakta zorlanabilir.
• Kilo alma eğilimine dikkat diyebiliriz.
• Finansal açıdan rahat ve iyimser doğası , harcamalarında zaman zaman aşırıya kaçmasını ve birikim yapmasını güçleştirir. ( Toprak burcu vurgusu birikim yapmasını kolaylaştıracaktır )
• Hırs eksikliği görülebilir.
• Felsefeden hoşlanabilir , yüksek eğitimden hoşlanabilir , yurt dışıyla ve yabancılarla bağlantılar kurmaktan hoşlanabilir , manevi konulardan hoşlanabilir.
• Olumsuz ifadelerinden biri , ilişki kurduğu insanları gözünde büyütmesi ve ilişkiler konusunda abartılı eğilimleri olabilmesi ihtimalidir.

Venüs & Uranüs bağlantısı

• İlişkiler konusunda farklı düşünceleri , farklı eğilimleri olabilir. Örneğin evlilik taahhütü altına girmek onu ürkütebilir , bağımsızlığından taviz vermek istemez ya da uç durumlarda farklı seksüel tercihleri olabilir.
• Çarpıcı bir çekiciliği olacağını söyleyebiliriz.
• Ekonomik bağımsızlığını önemser. Kendi parasını kazanmak ihtiyacındadır.
• Tuhaf zevkleri olabilir. Farklı beğenileri vardır.
• Sürprizlerden çok hoşlanır. Onu etkilemenin yollarından biri onu şaşırtmaktır.
• Aşk konusuna akılcı yaklaşır. Çokta duygusal biri olduğunu söyleyemeyiz.
• İlişkiler , evlilik , ortaklık gibi konularda beklenmedik gelişmeler yaşayabilir.
• Monoton ilişkiler onu sıkacaktır. Değişik deneyimler , sürprizler ona iyi gelecektir.
• Zaman zaman mesafe ihtiyacı hisseder. Uzaklaşmak ister. Böyle zamanlarda onu boğmamak ve yapışkan ilişki modeli kurmamak doğru olacaktır.
• Teknolojik gelişmeleri takip etmekten hoşlanabilir. Yenilikler onu mutlu eder.
• Geleneksel bakış açısına aykırı tutumları olabilir.
• Arkadaşlıkla aşkı birbirine karıştırabilir.
• Âni başlayan , hızla gelişen , beklenmedik şekilde biten ilişkiler deneyimleyebilir.

Güneş & Neptün bağlantısı

• Kişi , Neptünyen özellikler ile özdeşleşir. Bu görünüm kişiye Balık burcu özellikleri katar.
• Duyarlı , hassas , çabuk etkilenmeye müsait bir doğası vardır.
• Aynı zamanda etkileyici bir kişilik verir.
• Yardımseverdir.
• Merhametlidir.
• Canlı bir hayal dünyası vardır. Kişi bu hayallerine kuvvetle inanıyor olabilir.
• Bazen gerçeklerden uzaklaşabilir ve hayal kırıklıkları yaşamaya müsaittir.
• Empati sahibidir.
• İdealist bir tarafı vardır. Hayallerini ve ideallerini başkalarına aşılayabilir.
• Kahraman ya da Kurban rollerinden birini tercih edebilir. Kahraman rolünü tercih ettiğinde etrafındaki birilerini ya da uzaklarda ihtiyacı olan kişileri kurtarmak arzusu taşır. Kurban rolünü tercih ettiğinde başkalarının kendisini kurtarmasını bekleyen pasif ve harekete geçmeye üşenen biri olabilir.
• Zayıf , belirsiz imajı olan ama iyi niyetli bir baba imgesi söz konusu olabilir.
• Bir şeylere bağımlı olma isteğinden söz edebiliriz. İdeallerine ya da sevdiği kişiye ya da bir takım alışkanlıklara bağımlılık gözlemlenebilir.
• Sanatsal potansiyel olması muhtemeldir. Güçlü bir imajinasyon / yaratıcılık görülebilir.
• Olumsuz ifadelerinden biri , kişinin kendini kandırma eğilimidir. Olmadık düşlerin peşinden gidebilir.
• Kişinin egosu eriyecektir ve muhtemelen zayıf bir egodan söz edebiliriz. Dolayısıyla kişi muhtemelen mütevâzi bir kimlik taşıyacaktır.
• Problemleri çözmek yerine kaçmayı ve ertelemeyi tercih edebilir buna dikkat diyelim.
• Kişi merhametli , duyarlı , sezgisel tarafıyla gurur duyabilir. Hayal gücüyle ve yaratıcılık gerektiren konularda ki hüneriyle gurur duyabilir.
• Katı kurallar ve belirlenmiş sınırlar ona göre değildir.

06-14-2014 06:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Banu28 Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Cvp: RE: Dogum haritami cikarir misiniz
Tsk ederim haritam icin ama ben bu haritadan hicbisey anlamiyorum sadece burcumun yengec yukselenimin ikizler ayiminda koc oldugunu ogrendim ;) ben yorum istyordum aslinda yani beni saglikta askta parada neler beklediginibu yilin ikinci alti aylarini simdiden Allah razi olsun yorunlarinizi bekliyorum;) sevgiylr Allaha emanet olungülücük)

Slm bana yardimci olabilirmisiniz cozemedim burayii
aðla...
06-16-2014 04:40 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Banu28 Çevrimdışı
Üye
**
lt=

(06-09-2014 04:27 PM)google Yazılan:  
(06-09-2014 06:03 AM)Banu28 Yazılan:  Slm 29.06.1986 dogumluyum saatten emin dglim s sabah ezaninda dogdugumu soyluyor annem;) yildiz haritami ve yorumlarinizi bekliyorum simdiden tskler

sizede selam banu hanım haritanız asagıda.
burcunuz -yengec
yükseleniniz -ikizler
ay burcunuz -koç
[Resim: 4moYa0.png]

Peki bana haritamda bu yilin son alti ayinda beni neler bekledigini yazabilirmisiniz saglik evlilik vs vs simdide tsk ederim..

aðla...
06-18-2014 05:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Banu28 Çevrimdışı
Üye
**
lt=

(06-18-2014 05:42 AM)Banu28 Yazılan:  
(06-09-2014 04:27 PM)google Yazılan:  
(06-09-2014 06:03 AM)Banu28 Yazılan:  Slm 29.06.1986 dogumluyum saatten emin dglim s sabah ezaninda dogdugumu soyluyor annem;) yildiz haritami ve yorumlarinizi bekliyorum simdiden tskler

sizede selam banu hanım haritanız asagıda.
burcunuz -yengec
yükseleniniz -ikizler
ay burcunuz -koç
[Resim: 4moYa0.png]

Peki bana haritamda bu yilin son alti ayinda beni neler bekledigini yazabilirmisiniz saglik evlilik vs vs simdide tsk ederim..
Cunku ben bu haritadan bisey anlamadim ve siteyi cozemedim nereye girmek istesem onume bir yazi cikiyo uve oldgum halde

aðla...
06-18-2014 05:44 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
praiseen Çevrimdışı
Yeni Üye
**

merhabalar ben 06.06.1993 sabah saat 11 batman dogumluyugum yıldız haritamı yorumlayabilirseniz cok memnun olurum
06-19-2014 11:36 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum haritası hakkında Mayaa 1 20,589 11-20-2020 01:30 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritası yorumu beyzakubra 5 17,705 11-20-2020 01:27 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritam lanetli mi arkadaşlar ? Timeless 21 29,899 09-13-2020 03:36 AM
Son Mesaj: Timeless
  Doğum haritası yorumu josii 87 117,888 05-27-2020 11:19 PM
Son Mesaj: josii
  Evlilik ve ciddi ilişkilerde doğum haritamin önemi. eda_sgnc 3 10,962 12-10-2019 11:13 PM
Son Mesaj: eda_sgnc
  doğum haritama yorum yapabilirmisiniz koçastroloji 3 10,271 01-22-2019 06:37 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Doğum Haritası Analizinde destek olur musunuz? maia 2 11,482 01-10-2019 12:13 AM
Son Mesaj: maia
  Doğum haritası ve ilişkiler beyzakubra 9 17,681 07-31-2018 04:57 PM
Son Mesaj: beyzakubra
  Dogum haritama bakabilir misiniz? ddmmyyy 118 132,358 05-29-2018 10:31 PM
Son Mesaj: shrekk
  Doğum haritamı yorumlayabilir misiniz? lansor 55 67,343 10-25-2017 09:17 AM
Son Mesaj: tugsem_10

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir