Değerlendir:
  • 8 Oy - 3.63 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yeğenimin doğum haritası
Yazar Mesaj
Pegasus Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip

Rep Puanı: 0

Yeğenimin doğum haritası
Yeğenim henüz iki buçuk yaşında. Daha hiçbi şeyin farkında değil ama zor bi hayatı var. Sormak istediğim haritasında ne gibi potansiyeller var, gelecekte daha mutlu olabilmesi için nasıl yönlendirebiliriz?
Haritayı bi türlü yükleyemedimacaba
Doğum tarihi:
17 aralık 2011
Saat: 08.10
İstanbul
Bu şekilde cevap almam zor galiba ama deneyeyim ben. Cevap yazarsanız çok çok mutlu olcam.

http://hizliresim.com/WW1AaY
07-20-2014 03:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tooredo Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

Cvp: Yeğenimin doğum haritası
(07-20-2014 03:19 PM)Pegasus Yazılan:  Yeğenim henüz iki buçuk yaşında. Daha hiçbi şeyin farkında değil ama zor bi hayatı var. Sormak istediğim haritasında ne gibi potansiyeller var, gelecekte daha mutlu olabilmesi için nasıl yönlendirebiliriz?
Haritayı bi türlü yükleyemedimacaba
Doğum tarihi:
17 aralık 2011
Saat: 08.10
İstanbul
Bu şekilde cevap almam zor galiba ama deneyeyim ben. Cevap yazarsanız çok çok mutlu olcam.

Ne sebeple zor bir hayatı var bilemiyorum fakat zor doğmuş, doğarken talihsiz şeyler yaşamış olabilir.
Her ne durumda olursa olsun inanılmaz güçlü bir insan olacak plüton yükselenle kavuşumda ve venüs birinci evde göz kırpıyor, bunların hepsi Oğlak burcunda harmanlanıyor, sağlam adımlarla ilerleyim kendi çapında bir dönüşüm yaşayacak, bu hayatı seçmesinin bir nedeni var elbet Allah dağına göre kar verir, Yeğenin güçlü, kişilkli ve sağlam bir yapıda merak etmeyin..

Güneşin 12. evde olması tabi bazı yetenekleri gölgeleyebiliyor, baba ile ilgili bir takım sorunlar da olabiliyor fakat güçlü ve değişim yanlısı oluşu bu yeteneklerini keşfetmek zorunda bırakacak kendisini uygun transitlerde olumlu ya da olumsuz olaylarla fakedicek gücünü, kad 12. ev girişinde karma olarak ağır sınavlardan geçebilir ama tarot kartlarıında ermiş vardır hayatının ileriki dönemlerinde aynen böyle bir kişiye dönüşmesi mümkün bilge ve yol gösterici gülücük

güneş ay uyumsuzluğu isteklerle aslında olması gerekenler arasında bir takım uyumsuzluklara işaret edebilir bu açı bende de var biraz ruh sıkıntısı verebiliyor dönüşüm yaşarken özbenlikle bilinçaltı çatışabilir. Cinsel anlamda gizli bastırılmış duyguları olabilir.

Satürn 10. ev girişinde mesleki anlamda hayallerinin peşinden gidecek karşına engeller çıkmayacak mı elbette hangimizin çıkmıyor ki ? Ama inandığı yoldan çıkmayacak sağlam temellere dayalı bir önder olabilir, zor bir hayatı var dediğin çocuk birçok kişinin hayatını olumlu anlamda değiştirebilir, ama ışığın yanması için mumun erimesi gerekir, yeğenin fedakar olması gerektiği sınavlarla karşılaşacak ama her ne olursa olsun neyi seçerse başarılı olacak kendine olan güvensizliği, agresif tavırları olursa çocukluktan bunlara odaklanıp yardımcı olun gerisini o halledicek zaten gülücük

Herşey gönlünüzce olsun miniğin gözlerinden öptüm :=)

O GÜN

2017 - 2018 SOLAR RETURN
07-20-2014 08:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Pegasus Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip

RE: Yeğenimin doğum haritası
Doğumu da zor oldu sayılır. Biraz karışık bi durum.

Güçlü, kişilikli..bunlar hoşuma gitti. Bizi iyi takip edip biz söylemeden anlıyo gibi geliyo bana. Tepkileri öyle.
Çok da hassas duygusal..

Evet babayla sorunlar var.

Allah sabır versin güç versin ilerleyen yaşlarında ona :(

Yorum yapılmasına çok sevindim. Teşekkürler tooredo

07-21-2014 10:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Pegasus Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip

gülücük dişi gülücük
Evet şimdiden olgun, anlayışlı, halden anlayangülücük tavırları var.

Ama ilerisi için endişeleniyorum işte. İnşallah kendini yalnız hissetmez..

Güzel yorumlar için teşekkürler ciçek2

07-22-2014 08:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gökyüzü Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 7

merhaba. ben de zor bi hayat yaşıyorum. sebebi doğum haritamda gizli olabilir mi? 29.10.1990 saaat 17 24
07-26-2014 08:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
kalorifer Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Saturn 10. Evde merkur yayda ve gunes 12. Evde deyince merak ettim bende de var bunlar bisiler diyebilirim diye

Simdi saturnu soylemek istiyorum once, meslek edinme kismi biraz kasabilir (kendimden ornekle) ama bi astrologla muhabbet etmistim bana dedigi soyle bisiydi: "ya siki calismayla erisilmesi zor bir saheser, ya laylaylom bir hayat" meslek edinme anlaminda ugrasmasi gerekecek, benim kadar degil belki bende algol gad falan da var zira.

Merkure gelirsek benim de yayda ve hatta aynen 11. Evde :-) simdi merkur yayda herbib.kologluk verir derim hep, yani bir suru seye merak salmak, her seyden birazcilik, biseyle ugrasip sikilmak baska seye sarmak seklinde. Ama kimisinde bi sure sonra birden fazla alanda profesyonellik de veriyomus bu. Cunku onceden sikilip biraktigin seye arada bi geri donuyosun derken cok ilerleyebiliyo o seyde bilgin. Ayrica zeki olabilir derken? Uranusle ucgen yapmis merkur, ustunzekali denilen bebelerden buyuk ihtimal ya :-) uranus de 3. Evde, iletisimi arkadasligi cok guclu olacaktir orijinal bi iletisimi olacaktir ve iletisim bcerisiyle cok kapi kendiliginden acilacaktir ona cunku ucgen aci rahatlik ve sans getirir :-)
Ayrica gunes 12. Evde sert acili degil ama. İc dunyasi zengin olur, saturn neptun ucgenini de ortalamis. Fena degil bence bu. Hayalgucu ile disiplin ve ego icdunyasi, bunlar uyumlu acili birbiriyle.
Venus 1. Evde saturnle kare acisi dikkatimi cekti aynisi bende var yine:p bunu soyle soyleyeyim, yucel sugen bi kitabinda bunun icin "cocuk dogumda sagliklidir, sonrasinda omurga rahatsizligi olabilir" skolyozum var benim mesela, (omurga egriligi) hatta astrolojiye cidden inanma nedenim bu aciydi.
Jupiter-yukselen ucgeni de gayet hos
Merkur neptun karesinin rahatsiz duzeyde etkiyecegini sanmiyorum cunku 6° tolerans var, burclari da uyumlu oluyo zaten.
Bir de gezegenler yukselenin oldugu kisimda (sol yarikure mi deniyodu unuttum adini) toplandigi icin daha kendi kararlarini kendine gore veren bi mizac veriyo bu, kendi rotasini kendi cizen yani. Hayatini baskalarina gore yonlendirmeyen bi mizac.

Boyleyken boyle ya. Bana fena bi harita gibi gorunmedi acikcasi uzmeyin kendinizi :-)
07-27-2014 04:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Pegasus Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip

Cvp: RE: Yeğenimin doğum haritası
(07-27-2014 04:37 AM)kalorifer Yazılan:  Saturn 10. Evde merkur yayda ve gunes 12. Evde deyince merak ettim bende de var bunlar bisiler diyebilirim diye

Simdi saturnu soylemek istiyorum once, meslek edinme kismi biraz kasabilir (kendimden ornekle) ama bi astrologla muhabbet etmistim bana dedigi soyle bisiydi: "ya siki calismayla erisilmesi zor bir saheser, ya laylaylom bir hayat" meslek edinme anlaminda ugrasmasi gerekecek, benim kadar degil belki bende algol gad falan da var zira.

Merkure gelirsek benim de yayda ve hatta aynen 11. Evde :-) simdi merkur yayda herbib.kologluk verir derim hep, yani bir suru seye merak salmak, her seyden birazcilik, biseyle ugrasip sikilmak baska seye sarmak seklinde. Ama kimisinde bi sure sonra birden fazla alanda profesyonellik de veriyomus bu. Cunku onceden sikilip biraktigin seye arada bi geri donuyosun derken cok ilerleyebiliyo o seyde bilgin. Ayrica zeki olabilir derken? Uranusle ucgen yapmis merkur, ustunzekali denilen bebelerden buyuk ihtimal ya :-) uranus de 3. Evde, iletisimi arkadasligi cok guclu olacaktir orijinal bi iletisimi olacaktir ve iletisim bcerisiyle cok kapi kendiliginden acilacaktir ona cunku ucgen aci rahatlik ve sans getirir :-)
Ayrica gunes 12. Evde sert acili degil ama. İc dunyasi zengin olur, saturn neptun ucgenini de ortalamis. Fena degil bence bu. Hayalgucu ile disiplin ve ego icdunyasi, bunlar uyumlu acili birbiriyle.
Venus 1. Evde saturnle kare acisi dikkatimi cekti aynisi bende var yine:p bunu soyle soyleyeyim, yucel sugen bi kitabinda bunun icin "cocuk dogumda sagliklidir, sonrasinda omurga rahatsizligi olabilir" skolyozum var benim mesela, (omurga egriligi) hatta astrolojiye cidden inanma nedenim bu aciydi.
Jupiter-yukselen ucgeni de gayet hos
Merkur neptun karesinin rahatsiz duzeyde etkiyecegini sanmiyorum cunku 6° tolerans var, burclari da uyumlu oluyo zaten.
Bir de gezegenler yukselenin oldugu kisimda (sol yarikure mi deniyodu unuttum adini) toplandigi icin daha kendi kararlarini kendine gore veren bi mizac veriyo bu, kendi rotasini kendi cizen yani. Hayatini baskalarina gore yonlendirmeyen bi mizac.

Boyleyken boyle ya. Bana fena bi harita gibi gorunmedi acikcasi uzmeyin kendinizi :-)
Teşekkürler, çok iyi düşünceli bi yorum olmuş ask

07-28-2014 01:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Pegasus Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip

İşte sonunda haritasını da ekleyebildim galiba.
http://hizliresim.com/gjZjlb

07-28-2014 04:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
kalorifer Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Omurgada bi rahatsizlik var mi bebede? İns. yoktur ya.
07-29-2014 04:11 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
kalorifer Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Bu arada gunes ay uyumsuzlugu dediginiz ne yav, o kadar da ciddi degil 10° tolerans var resmen! aralarindaki aci 45° olsa bile daha cok etkilerdi:s moral bozmayin la ehe ay gunes karesi tam olarak kare degil, boyle cember gibin yamuk gibin bi kare o :-)
07-29-2014 04:15 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum haritası hakkında Mayaa 1 20,597 11-20-2020 01:30 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritası yorumu beyzakubra 5 17,720 11-20-2020 01:27 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritam lanetli mi arkadaşlar ? Timeless 21 29,984 09-13-2020 03:36 AM
Son Mesaj: Timeless
  Doğum haritası yorumu josii 87 118,134 05-27-2020 11:19 PM
Son Mesaj: josii
  Evlilik ve ciddi ilişkilerde doğum haritamin önemi. eda_sgnc 3 10,982 12-10-2019 11:13 PM
Son Mesaj: eda_sgnc
  doğum haritama yorum yapabilirmisiniz koçastroloji 3 10,282 01-22-2019 06:37 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Doğum Haritası Analizinde destek olur musunuz? maia 2 11,496 01-10-2019 12:13 AM
Son Mesaj: maia
  Doğum haritası ve ilişkiler beyzakubra 9 17,703 07-31-2018 04:57 PM
Son Mesaj: beyzakubra
  Dogum haritama bakabilir misiniz? ddmmyyy 118 132,654 05-29-2018 10:31 PM
Son Mesaj: shrekk
  Doğum haritamı yorumlayabilir misiniz? lansor 55 67,490 10-25-2017 09:17 AM
Son Mesaj: tugsem_10

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir