Değerlendir:
  • 8 Oy - 2.5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sevgili Gökyüzü'nün harita analizi :)
Yazar Mesaj
tooredo Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

Sevgili Gökyüzü'nün harita analizi :)
Şimdi ilk dikkatimi çeken gerçekten güzel bir kızsın gülücük Yükselen Boğa, Ay Balık ve Güneş burcu ise çekici mi çekici yere bakan yürek yakan Akrep gülücük) Ay'ın venüs ve güneşle olan uyumlu açısı, venüsün uranüsle olan uyumlu açısı güzelliğine güzellik katan öğelerden...Fakat Yükselen jüpiter kare açısı güzelliğini abartılı bir biçimde ele aldığını doğallıktan bir parça uzaklaşmaya meyilli olabileceğini gösteriyor aman diyeyim doğallık en büyük güzelliktir hele ki gerçek bir gülümseme de olursa yanında tadından yenmez gülücük

Fazla duygusal ve bu duygularıyla zaman zaman fevri kararlar alabilen ve kendisini hiç olmadığı bir insanmış gibi gösteren yanlış anlaşılmaya müsait biri var karşımda ! Bu yanlış anlaşılmalar farklı bir gökyüzü profili çiziyor, duygularını düşün, bir daha düşün ve bir daha düşün sonra karar ver o zaman pişman olmayacaksın, adımlarını mantıklı kararlar çevresinde at ki mutlu olacağın başlangıçlar yap, profesyonel hayatta mutlu olmak ve hata yapmamak için burnunun dikine gitmeden tavsiyelere kulak vererek ilerle o zaman gerçek potansiyelini gösterebileceksin ;)

Büyük geniş bir aileye sahip olabilirsin ailede sevilen sayılan birisin ilerde kuracağın aile de bu şekilde olamaya müsait fakat iş hayatı ile aile arasında bir denge kurmak zorunda kalabilirsin 'Allahım hangi birine yeteyim ben' diye hayıflanman da olası gülücük

İş hayatı konusunda çok iyi yerlere geleceğini söyleyebilirim istediği elde edeceksin fakat biraz fazla çalışman gerekiyor, istediğin gibi bir yerde çalışmak istiyorsan merdivenlerin en alt basamağından başlayıp yavaş yavaş tırmanacaksın ve daha sonra geldiğin yer, şöyle bir dönüp kendine baktığında 'yah ben neler yapmışım, bunu yapan ben miyim?' diyerekten seni oldukça tatmin edicek gülücük Dileklerin ve hayallerin uzun vadede gerçekleşmesi olası canım o yüzden neden olmuyor niçin yapamıyorum deme sakın sabırlı ol ve seyret !!!!

Güçlü partner arayışı içerisindesin ve büyük bir ihtimalle de buna sahip olacaksın evliliğin sayesinde dönüşüm ve farkındalı yaşayabilirsin, kendin gibi biri başka bir değişle aynada ki yansıman da olabilir bu kişi, sportmen, güçlü ve senin gibi fevri biri de olabilir gülücük

Arkadaşlar konusunda şanslısın ama sana arkadaş olarak yaklaşan ve daha sonra farklı niyetleri olan birtakım Romeolar olabilir :D Dikkatli olmanı öneririm gülücük

Haritan da Yod açı kalıbı var, hiç ummadığın bir anda kendini gösterim, aile ve ideallerin arasında sıkışıp kalırsan beklemediğin bir el sana yardım edecek ve sorunların üstesinden nasıl geldiğini sen bile anlayamayacaksın..

Şanslı olmadığını düşünen ama çok şanslı bir bayansın, uğraşıp çabalayıp bir yerlere geleceksin, bu senin için çok daha anlamlı ve kalıcı olacak gülücük

Umarım beğenmişsindir, herşey gönlünce olsun güzellik çiçek

O GÜN

2017 - 2018 SOLAR RETURN
08-01-2014 06:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Marie Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Rep Puanı: 5

RE: Sevgili Gökyüzü'nün harita analizi :)
Aramızda ne cevherler varmış efem gülücük Anlaşılır bir yorum yapmışsın. Anlaşılırdan kastım, astrolojiden anlamayıp, astroloji yorumu isteyenler için yani :D
08-01-2014 06:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tooredo Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Cvp: RE: Sevgili Gökyüzü'nün harita analizi :)
(08-01-2014 06:17 PM)Marie Yazılan:  Aramızda ne cevherler varmış efem gülücük Anlaşılır bir yorum yapmışsın. Anlaşılırdan kastım, astrolojiden anlamayıp, astroloji yorumu isteyenler için yani :D

Kaç sene oldu astrolojiyle ilgilenmeye başlayalı unuttum ama hep bu türlü yorumlar sayesinde öğrendim ağır astrolojik terimler bozar bizi :D

Umarım doğrudur yorumlar da mutlu olurum gülücük

O GÜN

2017 - 2018 SOLAR RETURN
08-01-2014 06:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gökyüzü Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 7

Cvp: Sevgili Gökyüzü'nün harita analizi :)
(08-01-2014 06:03 PM)tooredo Yazılan:  Şimdi ilk dikkatimi çeken gerçekten güzel bir kızsın gülücük Yükselen Boğa, Ay Balık ve Güneş burcu ise çekici mi çekici yere bakan yürek yakan Akrep gülücük) Ay'ın venüs ve güneşle olan uyumlu açısı, venüsün uranüsle olan uyumlu açısı güzelliğine güzellik katan öğelerden...Fakat Yükselen jüpiter kare açısı güzelliğini abartılı bir biçimde ele aldığını doğallıktan bir parça uzaklaşmaya meyilli olabileceğini gösteriyor aman diyeyim doğallık en büyük güzelliktir hele ki gerçek bir gülümseme de olursa yanında tadından yenmez gülücük

Fazla duygusal ve bu duygularıyla zaman zaman fevri kararlar alabilen ve kendisini hiç olmadığı bir insanmış gibi gösteren yanlış anlaşılmaya müsait biri var karşımda ! Bu yanlış anlaşılmalar farklı bir gökyüzü profili çiziyor, duygularını düşün, bir daha düşün ve bir daha düşün sonra karar ver o zaman pişman olmayacaksın, adımlarını mantıklı kararlar çevresinde at ki mutlu olacağın başlangıçlar yap, profesyonel hayatta mutlu olmak ve hata yapmamak için burnunun dikine gitmeden tavsiyelere kulak vererek ilerle o zaman gerçek potansiyelini gösterebileceksin ;)

Büyük geniş bir aileye sahip olabilirsin ailede sevilen sayılan birisin ilerde kuracağın aile de bu şekilde olamaya müsait fakat iş hayatı ile aile arasında bir denge kurmak zorunda kalabilirsin 'Allahım hangi birine yeteyim ben' diye hayıflanman da olası gülücük

İş hayatı konusunda çok iyi yerlere geleceğini söyleyebilirim istediği elde edeceksin fakat biraz fazla çalışman gerekiyor, istediğin gibi bir yerde çalışmak istiyorsan merdivenlerin en alt basamağından başlayıp yavaş yavaş tırmanacaksın ve daha sonra geldiğin yer, şöyle bir dönüp kendine baktığında 'yah ben neler yapmışım, bunu yapan ben miyim?' diyerekten seni oldukça tatmin edicek gülücük Dileklerin ve hayallerin uzun vadede gerçekleşmesi olası canım o yüzden neden olmuyor niçin yapamıyorum deme sakın sabırlı ol ve seyret !!!!

Güçlü partner arayışı içerisindesin ve büyük bir ihtimalle de buna sahip olacaksın evliliğin sayesinde dönüşüm ve farkındalı yaşayabilirsin, kendin gibi biri başka bir değişle aynada ki yansıman da olabilir bu kişi, sportmen, güçlü ve senin gibi fevri biri de olabilir gülücük

Arkadaşlar konusunda şanslısın ama sana arkadaş olarak yaklaşan ve daha sonra farklı niyetleri olan birtakım Romeolar olabilir :D Dikkatli olmanı öneririm gülücük

Haritan da Yod açı kalıbı var, hiç ummadığın bir anda kendini gösterim, aile ve ideallerin arasında sıkışıp kalırsan beklemediğin bir el sana yardım edecek ve sorunların üstesinden nasıl geldiğini sen bile anlayamayacaksın..

Şanslı olmadığını düşünen ama çok şanslı bir bayansın, uğraşıp çabalayıp bir yerlere geleceksin, bu senin için çok daha anlamlı ve kalıcı olacak

Vayy beee:)Yazdığım herşey noktasından virgülüne kadar doğru.Sen ve pegasus benim hayalllerimden birini gerçekleştirdiniz.Çok mutlu oldummm.Keşke benim haritamda yorumlansa demiştim çabalarıma kaşılık buldum.Çok teşekkür ederim Allah razı olsun.Beni mutlu ettiğinin yüzü suyu hürmetine inşallah yazdıklarının daha da güzelleri seninle olur arkadaşımgülücük
08-01-2014 06:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Marie Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Rep Puanı: 5

Cvp: RE: Sevgili Gökyüzü'nün harita analizi :)
(08-01-2014 06:24 PM)tooredo Yazılan:  
(08-01-2014 06:17 PM)Marie Yazılan:  Aramızda ne cevherler varmış efem gülücük Anlaşılır bir yorum yapmışsın. Anlaşılırdan kastım, astrolojiden anlamayıp, astroloji yorumu isteyenler için yani :D

Kaç sene oldu astrolojiyle ilgilenmeye başlayalı unuttum ama hep bu türlü yorumlar sayesinde öğrendim ağır astrolojik terimler bozar bizi :D

Umarım doğrudur yorumlar da mutlu olurum gülücük

O zaman astroloji bilginden daha fazla yararlanmayı umuyorum gülücük
08-01-2014 06:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gökyüzü Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(08-01-2014 06:38 PM)gökyüzü Yazılan:  
(08-01-2014 06:03 PM)tooredo Yazılan:  Şimdi ilk dikkatimi çeken gerçekten güzel bir kızsın gülücük Yükselen Boğa, Ay Balık ve Güneş burcu ise çekici mi çekici yere bakan yürek yakan Akrep gülücük) Ay'ın venüs ve güneşle olan uyumlu açısı, venüsün uranüsle olan uyumlu açısı güzelliğine güzellik katan öğelerden...Fakat Yükselen jüpiter kare açısı güzelliğini abartılı bir biçimde ele aldığını doğallıktan bir parça uzaklaşmaya meyilli olabileceğini gösteriyor aman diyeyim doğallık en büyük güzelliktir hele ki gerçek bir gülümseme de olursa yanında tadından yenmez gülücük

Şanslı olmadığını düşünen ama çok şanslı bir bayansın, uğraşıp çabalayıp bir yerlere geleceksin, bu senin için çok daha anlamlı ve kalıcı olacak

Vayy beee:)Yazdığım herşey noktasından virgülüne kadar doğru.Sen ve pegasus benim hayalllerimden birini gerçekleştirdiniz.Çok mutlu oldummm.Keşke benim haritamda yorumlansa demiştim çabalarıma kaşılık buldum.Çok teşekkür ederim Allah razı olsun.Beni mutlu ettiğinin yüzü suyu hürmetine inşallah yazdıklarının daha da güzelleri seninle olur arkadaşımgülücük
İnsanlar gözlerimi beğeniyorlar.Ama sene öncesine kadar ben kendimi hep çirkin bulurdum.çok duygusalım. sırf kıskançlık yüzünden 7 ay boyunca ağlamıştım.garip gelebilir hatta şu an bana da çok garip geliyor.ama olmuştu.bişeyi kafama taktığımda tam takıyorum.bu arada fevri olduğum doğrudur bi anda sinirleniveririm ama sonradan pişman olurum
08-01-2014 06:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gökyüzü Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

[quote='tooredo' pid='191408' dateline='1406901803']
Şimdi ilk dikkatimi çeken gerçekten güzel bir kızsın gülücük Yükselen Boğa, Ay Balık ve Güneş burcu ise çekici mi çekici yere bakan yürek yakan Akrep Ay'ın venüs ve güneşle olan uyumlu açısı, venüsün uranüsle olan uyumlu açısı güzelliğine güzellik katan öğelerden...Fakat Yükselen jüpiter kare açısı güzelliğini abartılı bir biçimde ele aldığını doğallıktan bir parça uzaklaşmaya meyilli olabileceğini gösteriyor aman diyeyim doğallık en büyük güzelliktir hele ki gerçek bir gülümseme de olursa yanında tadından yenmez gülücük

Fazla duygusal ve bu duygularıyla zaman zaman fevri kararlar alabilen ve kendisini hiç olmadığı bir insanmış gibi gösteren yanlış anlaşılmaya müsait biri var karşımda ! Bu yanlış anlaşılmalar farklı bir gökyüzü profili çiziyor, duygularını düşün, bir daha düşün ve bir daha düşün sonra karar ver o zaman pişman olmayacaksın, adımlarını mantıklı kararlar çevresinde at ki mutlu olacağın başlangıçlar yap, profesyonel hayatta mutlu olmak ve hata yapmamak için burnunun dikine gitmeden tavsiyelere kulak vererek ilerle o zaman gerçek potansiyelini gösterebileceksin

Büyük geniş bir aileye sahip olabilirsin ailede sevilen sayılan birisin ilerde kuracağın aile de bu şekilde olamaya müsait fakat iş hayatı ile aile arasında bir denge kurmak zorunda kalabilirsin 'Allahım hangi birine yeteyim ben' diye hayıflanman da olası

Şanslı olmadığını düşünen ama çok şanslı bir bayansın, uğraşıp çabalayıp bir yerlere geleceksin, bu senin için çok daha anlamlı ve kalıcı olacak gülücük

bugüne kadar zorluklar yaşadım.ama hep toparlandım bi anda ayağa kalkarım kimse beni yolumdan döndüremez.bunun sebebini astrolojide aradım plutosu6. evde olanlarda böyle bişey söz konusu.ama benim plutom7.evde de olabilir.yod açı kalıbını ilk defa duyduğum hemen araştırcağım.mesleğim devlet sektöründe ama şu an için olumlu değil ilerleyemiyorum ama inşallah ilerlerim.bu arada insanlar beni ilk gördüklerinde benden hoşlanmıyorlar.beni çok soğuk ve ciddi havalı buluyorlar.sonradan beni seviyorlar bu hep böyle oldu gülücükçok fazla yanlış anlaşılıyorum ya :( birisi beni svmiyor veya iğneliyorsa ben inadına ona iyi davranırım merhametle yaklaşırım.beni kabul etmeyen insan beni sevmeli.sevmese bile saygı duymalı gülücük
08-01-2014 06:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tooredo Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Canımm benim ne demek hepimiz burada birşeyler yapmaya, kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz faydalı yorumlarda bulunduysam ne mutlu bana dileklerin için de ayrıyetten teşekkür ederim hepimizin gönlünden geçen güzel duygular düşünceler gerçekleşsin inşallah gülücük

Marie ne zaman istersen kapım açık bilgim dahilinde, dilim döndüğünce karalarım birşeyler gülücük

O GÜN

2017 - 2018 SOLAR RETURN
08-01-2014 07:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

Ben de kendime bir yorum istesem olur mu acaba?
Yar bana bir yorum yar bana bir yorum der gibi oldu ama gülücük
Forumdan uzagim evet laptopa erisimim yok telefondan cok zor oluyor anca boyle special request ler icin girebiliyorum.
Sevgiyle kalin

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
08-02-2014 12:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tooredo Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Kumsal'cım sana da en kısa zamanda yorum gelecek ;) coming soon :D

O GÜN

2017 - 2018 SOLAR RETURN
08-13-2014 11:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Solar Harita ayaneyano 1 23,889 08-04-2021 01:47 PM
Son Mesaj: KBE
  Taze Harita Analizi aquariushead 3 6,764 06-11-2019 11:17 PM
Son Mesaj: Libra