Değerlendir:
  • 8 Oy - 3.5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Düğün Tarihi Belirleme
Yazar Mesaj
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 21

RE: Düğün Tarihi Belirleme
vilmacım ağzına sağlık.. zaten transit gezegenler temmuza kadar 8. evimde dolaşacak sanırım temmuzdan sonra olması daha iyi gibi bende aynı fikirdeyim.. temmuzdan sonra vediğe göre transit jüpiter raşide 1. eve navamsada 7. eve girecek transit etkilere görede tahmin ettiğin aylara işaret ediyor
kapı girişine yaklaşıncada etkili oldukları için ve en yakın tarih olduğu için ve ayrıca nişan tarihimiz olduğu için haziran 11 istemiştim ama bakalım artık nasip gülücük

Haritam=>> https://i.hizliresim.com/aYWPoQ.png
03-05-2017 12:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

teşekkür ederim canım gülücük
bu arada analizinde 10. evdeki mars;
10. ev toplumdaki rolümüz
marsta resmi nikahı temsil eden gezegen olarak evliliğe işaret ediyor evet. toplumdaki rolümüzün evlilikle değişmesi
çocuk konusunada evet olursa hemen olmasını isterim 8 yıldır birlikteyiz ve yaş 28 oldu gülücük)

03-05-2017 12:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

evet vilma vedic yanılmıyor gülücük

astrolojide sembolikler adlı bir kitabım vardı bir arkadaşıma verdim geri gelmedi ama allahtan hafızam güçlü aklımda kalanı aktarıcam,bu arada bildiğimiz gibi astrolojide bir çok dal var ve her dalda bu sembolik anlamlar değişiyor yani alaklı konu üzere her gezegenin temsil ettiği sembolikler,
örneğin bir konu için kaybolan bir eşyayı aradığımızda eşya kan kırmızı ise kan kırmızısını sembolik olarak koç temsil ettiği için koçu dikkate almak gibi..

evlilik için sembolik olarak;

SATÜRN= ciddi ilişki, ciddiyete adım atılan ilişkiler, kalıcı ve uzun süreli ilişkiler..

MARS= resmi nikah işlemleriyle igili ilk ataklar, adımlar ( sanırım başvuruyla birlikteki işlemleri kasdediyor galiba) vs..

VENÜS= düğün günü, düğün ve nikah organizasyonları, eğlenceler, kutlamalar vs..

MERKÜR= resmiyetin yazılı (imza, evlilikte yapılan yazılı anlaşmalar gibi ) belgelenmesi vs....

03-07-2017 05:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

vilma tüm astrologlarında söylediği gibi bende tekrar etmiş olayım.
bu sembolikler evlilikle alakalı evler ve gezegenlerle temasa (transit) geçtiğinde yani bütüncül yorumlarla birlikte göz önünde bulundurulmalı.. örneğin transit satürn mars ve jüpiteri ele alırsak 7. ev yada 7. ev yöneticisiyle temasa geçtiği zaman, dasada zamanı bulmak için ise dasa daha farklı
sana gönderdiğim ekte detaylı yazıyordu
7. ev yöneticisi 7. evdeki gezegenler 7. ev yöneticisiyle birlikte yerleşen ve görünüm yapan gezegenler ve 7. eve grünüm yapan gezegenler bunlar dikkate alınıyor dasa periodunda bu şekilde zamana işaret ediyor ve dasada bulduğun zamanlardan sınamayı transitlerle yapıyorsun yani uygun dasa periodu buldun diyelim bulduğun tarihin transit haritasını açıp yukarıdaki satürn jüpiterin ve marsın7. ev ve yöneticileriyle bağlantısı varmı yokmu bunu arıyorsun en kusursuz tarih büyük ihtimalle evlilik tarihini veriyor
örnek;
mesela benim dasa perioduna göre seninde tajakayla gördüğün tarihler yüksek ihtimalle evlilik tarihime işaret ediyor ama evliliğin gerçekleşmesi için transit gezegenlerin 7. ev olaylarını aktifleştirmesi lazım bunun için transitlere baktığımız zaman transitlerinde desteklediğini görüyoruz.
vediğe göre transit satürn yaya geçti ve raşide evlilik karası venüsüme karşıt açıda
temmuzda ise jüpiter raşide 1.. evime giriş yapacak ve 7. evimdeki jüpitere karşıt açılı olacak
navamsada ise transit jüpiter 7. evime giriş yapacak
satürn navamsada 7. ev yöneticim venüsle karşıt açı yapıyor

03-07-2017 10:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: Düğün Tarihi Belirleme
(03-03-2017 07:14 PM)zeynepelif Yazılan:  Arkadaşlar sinastride yada ilişkide astrolojik bilgisi olan üyelerden yardım istiyorum düğün tarihi alıcaz 11 haziran 2017 nasıldır yorumlarınızı bekliyorum müstakbel eşimin doğum tarihi şaibeli olduğu için benim haritam üzerinden gidebiliriz

Müsait vaktimde uygun tarih için bakacağım

03-10-2017 04:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Cvp: Düğün Tarihi Belirleme
@astrosohbet teşekkür ederim üstad gülücük

03-10-2017 11:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla