Değerlendir:
  • 25 Oy - 3.32 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Doğum haritası yorumu
Yazar Mesaj
bird Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Cvp: Doğum haritası yorumu
(01-10-2016 02:56 PM)elifcik Yazılan:  Venys mars kavusum inanilmaz bir cazibe verir...
Ay akrep delici bakislar ve duygularin ice gomulu olmasini saglar

Lütfen benim haritami da yorumlar misin hem genel hem güzellik için. 4 haziran 1995 1:25 kayseri
04-27-2016 10:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bird Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler

(01-08-2016 12:46 AM)elifcik Yazılan:  Güzel gözler asc venüs kavuşum etkisiyle mi oluşuyor???

Güzel gözler veriyor mu bilmiyorum ama iyi bir estetik zevk, disilik ve güzellik verdiği kesin. Ayrıca iyi huy da verir. Uyumlu olurlar.
04-27-2016 11:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

RE: Doğum haritası yorumu
Merhaba arkadaşlar benimde doğum haritama bakarsanız çok sevinirim
14.01.1993 saat 23:15 gaziantep
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?lang=...&rs=0&ast=
05-02-2016 12:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

(05-02-2016 12:41 AM)capri Yazılan:  Merhaba arkadaşlar benimde doğum haritama bakarsanız çok sevinirim

Bakayım derim ama bilgim yetmez gülücük

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
05-02-2016 10:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Bildiklerinizi yazsanız yeter, hem bakış açısı olur hemde yeni şeyler öğrenirim. Pratik bilgiler benimki de zaten
05-04-2016 01:53 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(05-04-2016 01:53 AM)capri Yazılan:  Bildiklerinizi yazsanız yeter, hem bakış açısı olur hemde yeni şeyler öğrenirim. Pratik bilgiler benimki de zaten

Teşekkürler,yaklaşık 1 aydır terimlerle yakından ilgilenmeye başladım,öncesine kadar bilmezdim,haritanızı açtım,deneyeyim bari gülücük

Mantık ve duyguyu kafa kafaya götüren biri gibisiniz ama mantığınız sanki bir tık önde.
Güneş ve Merkür burcunuz Oğlak,mantığınızın çok kuvvetli oluşunu buradan çıkarabilirim.Ay Burcu'nun ve Yükselen'in Terazi olması da size dengeli bir duygusallık katar diyebilirim (Kendim de Terazi burcu olduğum için bu kanıya varıyorum,mantığım ve duygularım arasında hep bir köprü kurarım.)
Venüs ve Mars'ınız su gruplarından,Balık ve Yengeç,ben derim ki; duyguyla ve duygulu biriyle tutkulu olabilirsiniz,Jüpiter'iniz Terazi (açıkçası çok fikrim yok,sadece şu ana kadar okuduklarımla biraz bütünleştirmeye çalışacağım ve tahminde bulunacağım) madalyonun her tarafını görebilen biri olduğunuzu söyleyebilirim ve Oğlak'ın da verdiği mantık ve çalışkanlıkla kendi işinizde başarılı olabilirsiniz izlenimi verdi (Kendinizin kuracağı herhangi bir işte). Satürn ve Neptün'le ilgili fikirlerim tam oturmadığı için atlıyorum; Uranüs'ün ani değişimler olduğunu varsayarsak Uranüs'teki Oğlak bu etkiyi azaltabilir gibi geldi,yani sabitliğe daha meyilli gibisiniz (Bu arada bir açıya ya da bir etkiye nasıl güçlü diyebilirim onu da bilmiyorum) Plüto Akrep'de bunun etkisinden siz bahsetmiştiniz bana zaten gülücük
Evlere gelince; Yükselen Terazi'den gelen etkiyi demin kısmen anlatmıştım,fiziksel olarak da Oğlak'tan daha baskınsa tahminimce çok iri kemikli değilsiniz ve açık tenlisiniz,ama işin içinde Oğlak'ın da yoğun etkisi olunca orada çok yorum yapamadım,karakter olarak da dengeleyen bir kombinasyon olmuş ve diğer tüm Terazi etkilerini düşündüğümde haksızlığa gelemeyen idealist bir yapınız olduğundan söz edebilirim ama idealizmi daha çok Ay verebilir gibi geldi.Bunun dışında rahatınıza düşkünsünüzdür,azminize rağmen bir işi severek yapmalısınız yoksa yine başarılı olamazsınız.Emrivaki ve yalandan nefret edersiniz. 2.evinizde Akrep var ki çalışırken bu da size hırs verir ; sevdiğiniz bir işi sonsuz bir tutkuyla yapabilirsiniz,zaten bunu sevdiğiniz için diğer etkiler sizi oradan geride tutmaz,evler hakkında henüz net yorum yapamıyorum,kendi haritam ve sevdiğim kişinin haritasından kopyalaya kopyalaya yorumlar yapıyorum,açılara göz atayım ve yapabileceğim yorum varsa yapayım:

Güneş-Ay Kare: Aslında zıtlık olsa da demin bahsettiğim duygu ve mantığı dengeleme olayını çağrıştırdı bana çünkü su grubu burçlarınız da var ve Terazi etkisi de haritanızda fazla.
Güneş-Merkür Kavuşum: Bunu zaten demin anlattım,mantığınızı kuvvetlendiren bir şey,ayrıca strateji kurmakta da oldukça iyisiniz bence,iyi bir yönetici olabilirsiniz (Ateş vasfı olmada da nasıl desem asistan gibi,yönetmekten öte planlayan kişi olabilirsiniz)
Güneş-Venüs 45'lik: İki burca baktığımda şunu söylerim; duygusallığı bazen fazla arıyorsunuz ama duygusallık fazla olduğunda bu sefer yine bir şeyleri eksik ya da bunaltıcı hissediyorsunuz,tam tersi olsa bu sefer de duygularınızla ilgili endişeye düşüp hüzünlü bir ruh haline girebiliyorsunuz.Mars'ınızda Güneş ile ters açı var ve o da benzer durumu oluşturuyor; tutkuların ve istenilen asıl hayatın çakışması ve belirsiz ruh hallerine sürüklemek,diğer görünümler sayesinde bunu rafa kaldırabiliyor gibisiniz.
Güneş-Uranüs Kavuşum: Bunu demin de açıkladım,belirsizliklerden ya da ani değişikliklerden hepten hoşlanmıyorsunuz,iş veya bilgiyle ilgili ufkunuzu açabilecek güzel şeylere her zaman varsınız ama hayatınızdaki başka köklü değişiklikler size "Acaba?" sorusunu mutlaka sordurur.
Güneş-Neptün Kavuşum: Susuyorum gülücük
Güneş-Plüto 60'lık: Açıkçası Plüto'nun etkilerini tam bilmediğim için burada da susarım.
Chiron ve MC etkisini de şimdilik yorumlayamam,ASC ile ilgili yorumumu yukarda yazmıştım gülücük
Ay-Merkür Kare: Zaman zaman düşünce yapısı ve duygusal isteklerde çatışma olabilir.
Ay-Mars Kare: Terazi-Yengeç olarak baktığımda olaya duygusallık bir tık daha galip gibi ama Oğlak'da başka yerlerden araya girse hepsinin dengelendiği bir yaşam felsefesi zamanla ortaya çıkabilir derim.
Ay-Jüpiter Kavuşum: Bir doping etkisi gibi geldi,duygusal temellerin ve amaca yürümede kurulan mantığın çakışıp istenilen süreci hızlandırması belki olabilir.
Yorumuma sonra devam etsem bir sakıncası var mı? Dikkatim dağılmaya başladı gibi ama tüm açılara göz atmayı da istiyorum..

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
05-04-2016 02:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Çok çok teşekkür ederim, zaten fazla fazla yorumlamışsınız haritamı, yine de sen bilirsin, ayrıca yeniden teşekkürlergülücük
05-04-2016 10:49 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bird Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler

(05-02-2016 10:49 PM)libr(a)quarius95 Yazılan:  
(05-02-2016 12:41 AM)capri Yazılan:  Merhaba arkadaşlar benimde doğum haritama bakarsanız çok sevinirim

Bana da yorum yapar mısıniz? 4 haziran 1995 1 : 25 kayseri
05-04-2016 09:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(05-04-2016 09:14 PM)bird Yazılan:  
(05-02-2016 10:49 PM)libr(a)quarius95 Yazılan:  

Bana da yorum yapar mısıniz? 4 haziran 1995 1 : 25 kayseri

Müsait olduğum bir saatte yapayım gülücük

Haritam
05-04-2016 11:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(05-04-2016 10:49 AM)capri Yazılan:  Çok çok teşekkür ederim, zaten fazla fazla yorumlamışsınız haritamı, yine de sen bilirsin, ayrıca yeniden teşekkürlergülücük

Rica ederim,umarım işe yaramıştır gülücük Daha çok yolum var gerçi ama gülücük

Haritam
05-04-2016 11:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum haritası hakkında Mayaa 1 20,585 11-20-2020 01:30 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritası yorumu beyzakubra 5 17,694 11-20-2020 01:27 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritam lanetli mi arkadaşlar ? Timeless 21 29,831 09-13-2020 03:36 AM
Son Mesaj: Timeless
  Evlilik ve ciddi ilişkilerde doğum haritamin önemi. eda_sgnc 3 10,960 12-10-2019 11:13 PM
Son Mesaj: eda_sgnc
  doğum haritama yorum yapabilirmisiniz koçastroloji 3 10,266 01-22-2019 06:37 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Doğum Haritası Analizinde destek olur musunuz? maia 2 11,477 01-10-2019 12:13 AM
Son Mesaj: maia
  Doğum haritası ve ilişkiler beyzakubra 9 17,675 07-31-2018 04:57 PM
Son Mesaj: beyzakubra
  Dogum haritama bakabilir misiniz? ddmmyyy 118 131,980 05-29-2018 10:31 PM
Son Mesaj: shrekk
  Doğum haritamı yorumlayabilir misiniz? lansor 55 67,175 10-25-2017 09:17 AM
Son Mesaj: tugsem_10
  Yorumlayan ya da yorumlamayan herkesten Allah razı olsun. Doğum haritam... mckpghs 11 17,453 07-03-2016 02:29 PM
Son Mesaj: bird

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir