Değerlendir:
  • 25 Oy - 3.32 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Doğum haritası yorumu
Yazar Mesaj
bird Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Cvp: Doğum haritası yorumu
(01-07-2017 02:57 AM)Ninsianna Yazılan:  
(01-06-2017 12:24 AM)Burcu köse Yazılan:  
(12-20-2014 03:53 AM)Ninsianna Yazılan:  İşle ilgili konularda 2. 6. ve 10. evlere bakıyorum.Senin şu an kariyer evin yani 10. evinden Jüpiter geçiyor. Ne iş yapıyorsan o alanda parlayabilirsin bu dönem.
Lütfen harıtamı yorumlarmısınızzz cok

7.7.1984 saat sabah 6'ya göre bakıyorum.

Güneş-Venüs-ASC birleşimi ,Güzel, çekici ve kısmeti açık bir kadn olmalısınız.

Yengeç ve Akrep en güçlü burçlar haritanızda.Bu da sizin duygusal bir insan olduğunuzu göteriyor.Size yapılan kötülükleri asla unutmayıp intikam almaya da kalkabilirsiniz.Sevdiği herşeye ve herkese tutkuyla bağlı, onları sahiplenen kıskanç bir insansınız.Aileniz ,doğup büyüdüğünüz çevre etrafınızdaki insanlar sizin için çok önemli.

Hırslısınız bu hırsı doğru yönlendirmezseniz ağır bir depresyona da girebilirsiniz.Bu enerjiyi içe döndürmemeniz gerekiyor.Rekabet gerektiren sporlarla uğraşmanız da sizin ve etrafınızdakilerin huzuru için iyi olabilir.

Sabırlı ve çalışkan bir insansınız aynı zamanda.Yükselebileceğiniz doğru bir amaç bulup ona odaklanmanız lazım.

Bir de harita yorumu isteyen insanlar genel bir yorum istemek yerine belirli bir soru sorarsalar daha iyi olur hızlı cevap almaları açısından.Ayrıca yıldız haritanızı kendiniz gönderin lütfen.

Evlilik ve haritada göre güzel çekici biri miyim? 4 haziran 1995 1:25 Kayseri yorumlar misiniz
01-07-2017 03:56 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bird Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler

RE: Doğum haritası yorumu
Venüs ASC sekstil ;ASC balık , Venüs 2.evboğa. Kısmetli ve güzel değilim.
01-07-2017 05:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

(01-08-2017 09:15 PM)Burcu köse Yazılan:  Lütfen benım haritama da bakarmısın kimseleri kırmamıssınız benıde kırmayın :( bn haritamı ekleyemıyorum profılıme ekledım ama nasıl yptım bılmıyorum 7.7.84 sabah 6.00 kocaelinde dogdum genel yorum ama encok cocuk bnm için önemli cunku maglesef 5 yıldır olmuyor saglık konusunda cok kuruntuluyum

Burcu hanım sizin 5. eviniz Akrepten başlıyor ve bu genelde çocuk konusunda verimlilik verir, insanın ne kadar isterse o kadar çocuğu olur.Sizin 5. evinizde Mars-Satürn birleşimi var ve bunlar özellikle ilk çocuk konusunda engel ve sorun yaratabiliyorlar ama açıları kötü değil o yüzden endişelenecek bir durum yok bence.

Bir de sizin Yükseleniniz Yengeç , Yükselen yöneticiniz Ay, bunlar rahmi temsil eder.Ay'ınız Akrepte, Mars ve Satürn gibi en sert gezegenler Akrepte ki bu burç üreme organlarını temsil eder.Sizin bu organlarınız hassas sağlık açısından.Sağlık sorunlarınız mı sebep çocuk olmamasına ?
01-10-2017 06:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hepvehic Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Merhaba, yeni konu açma yetkim olmadığından buraya yazıyorum. Benim doğum haritamı da yorumlayabilir misiniz?

http://i.hizliresim.com/kb8bRW.gif
04-13-2017 05:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Libra Çevrimdışı
:)
Moderatörler
lt=

Rep Puanı: 68

(04-13-2017 05:12 PM)hepvehic Yazılan:  Merhaba, yeni konu açma yetkim olmadığından buraya yazıyorum. Benim doğum haritamı da yorumlayabilir misiniz?

http://i.hizliresim.com/kb8bRW.gif

Mars - Jüpiter Açıları
* İnandığı dava için mücadele etme potansiyeli verir.

Mars 60 Jüpiter: Tatlı dilli enerjik ve iyimser tiplerdir. Pratiktirler. Yorulmaksızın mutsuz kişilerin yanında yer alırlar. Özellikle genç insanlarla çok iyi anlaşıp çalışırlar. Hedeflerini iyi saptar. istediklerine ulaşırlar. Maddi açıdan kazançlıdırlar.

Kuzey Ay Düğümü Yengeç Burcunda
Geliştirilecek Nitelikler

Bu alanlarda çalışmak gizli yeteneklerin ve becerilerin ortaya çıkmasına yardımcı olabilir.

• Duyguları fark etmek ve geçerli kılmak
• Empati (bir başkasının duygularını anlayabilmek)
• Başkalarını (fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak) beslemek ve desteklemek
• Kendi temelini ve güvenliğini oluşturmak
• Duygularını ve güvensizliklerini dürüstçe açıklamak
• Alçakgönüllülük
• Başkalarının zaaflarını ve değişen ruh hallerini yargılamadan kabul etmek
• Kendi duygularında merkezlenmiş olarak kalmak

Geride Bırakılacak Eğilimler

Bu eğilimlerin etkisini azaltmaya çalışmak yaşamı daha kolay ve daha zevkli kılmaya yardıma olabilir.

• Her şeyi ve herkesi kontrol etme ihtiyacı duymak
• Durumu tam olarak anlamadan yönetimi üstlenme konu­sunda zorlayıcı bir istek duymak
• Süreci ihmal etmek; hedefe aşırı odaklanmak
• Her şeyden tümüyle sorumlu olduğunu hissetmek
• Yakın ilişkilerde duygularını ve korkularını saklamak
• Başkalarının saygısını ya da hayranlığını kazanmak için bir şeyler yapmak
• Başkalarının duygularını gözetip, kendi duygularını ihmal et­mek
• Tümüyle dürüst olan şeyi yapmak yerine "toplumsal olarak kabul gören" şeyi yapmak
• Bir şeyin önemli olabilmesi için zor olması gerektiğini düşün­mek

Güney Düğüm 5. Kuzey Düğüm 11. EVDE
Duygusal ilişkilerinde, cinsel yaşamında veya zevk veren diğer etkinliklerde geleneksel değerlere önem verir. Sosyal ilişkilerde son derece mesafeli ve ciddidir.

Sosyal çalışmaları önemsiz kabul eder, bu yüzden bunlara zaman ayırmayı gereksiz görebilir. Kendi seçtiği meşguliyetler çok daha önemlidir.

Grup çalışmalarına katılmalı, sadece kişisel ilgi ve işleri ile değil, ortak hedef ve çalışmalarla da meşgul olmalıdırlar. Bu sayede dostluk kurabilirler, tüm insanları sevmeği öğrenebilirler.
Grubun isteklerini yerine getirmek için, kendi ilgileri dışında kalan şeylerle meşgul olmak zorunda kalarak, bir şeyler paylaşabilmeği öğrenirler.

Yay burcunda Stelyum

Yay burcunda stelyumu bulunan kişiler geleneklerden uzak, özgürlüğüne önem veren ve kolay isyan eden tiplerdir. İçki ve şans oyunlarında bağımlılık tehlikeleri vardır. Görünüşleri kuvvetlidir ancak çok hassastırlar ve genellikle kusurlarını yenmek için pek çabalamazlar. Kilo almaya eğilimlilerdir ancak bir kısmı da hiç kilo almaz ve çok zayıftır.

Doğum Haritam :
Bir Astroloji programından çıkan http://i.hizliresim.com/vZLrnp.jpg
Placidus Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/Y4m4yj.png
Whole Sigsn Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/2jBjzO.png
Sabit Yıldızlar http://i.hizliresim.com/kEmEy7.jpg
04-14-2017 06:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hepvehic Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Çok teşekkür ederimgülücük
04-14-2017 07:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hepvehic Çevrimdışı
Yeni Üye
**

evliyimgülücük aile bağlarım güçlü. çok bıcır bıcır olmasam da, harekerli bir tipim evetgülücük
04-15-2017 12:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

[Resim: ERRaDv.gif]

Kendisi yakın bi arkadaşım olur. Sizin yorumlarınızı almak isterim. Yorum için merak ettiğiniz kısımlar varsa bilgilendirebilirim. Özellikle ilişkiler ve kariyer kısmını merak ediyorum. İstek, arzular ve hedefler de dahil. Yorum yapanlara şimdiden çok teşekkürler.
07-09-2017 06:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

Yaratıcı biri mi? Tasarlama vs. ile uğraşıyor mu? Sanki kendi işini kurmak isteyecek gibi. Her şeyi ben bilirim, en çok ben bilirim, sizi gidi pis faniler tavrı var mı? Mars-merkür yayda ve jüpiter karesi var. Yay etkisi yoğun olan insanlarda kendi fikrini doğru bulma, alaycılık, seni de bir taraf tutmaya zorlama durumu oluyor da genelde.
7. evde jüpiter var, başakta retro ama karşılıklı ağırlama var merkür ile. Merkür yayda, jüpiter başakta düşer ya. Ordan kurtarıyor sanki. Sanki kısmetli ama armudun sapı üzümün çöpü, veya çok bilmişlikten gönlüne göre bulamıyor mu?

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
07-10-2017 05:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

@kumsal tespitlerin doğru bence. Tasarım vs işi yoktur ama yaratıcı biri bence. En azından kafasında bi şeyler tasarlayıp buluş tarzı bi şeyler yapmak istiyor. Hayalgücü kuvvetli. Zamanla kendi işini de kurmak isteyecektir. Zengin olayım sefa süreyim isteği var çünkü.
Hayır. Herşeyi ben bilirim havasında değil. Amaaa... kendi bildiğini okur. Ne kadar kafasına kakarsan kak. Çok saçma sapan işler yapmıştır. İyi dalga geçer laf yapar. O konuda çok yetenekli bakgülücük
7. evden kurtaramıyor işte:/ Bi sürü kıza yazar. Birini bırakır diğeri. Hepsini de aynı şevkle yapar. Hayatına bi kişi yerine olmaya aday herkesi sokabilir. Zaten en önemli sıkıntısı da o bence. İlişkilerine fazla önem veriyor. Önündeki işlere bakmayı da beceremiyor bu yüzden.
07-10-2017 06:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum haritası hakkında Mayaa 1 20,577 11-20-2020 01:30 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritası yorumu beyzakubra 5 17,669 11-20-2020 01:27 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritam lanetli mi arkadaşlar ? Timeless 21 29,771 09-13-2020 03:36 AM
Son Mesaj: Timeless
  Evlilik ve ciddi ilişkilerde doğum haritamin önemi. eda_sgnc 3 10,942 12-10-2019 11:13 PM
Son Mesaj: eda_sgnc
  doğum haritama yorum yapabilirmisiniz koçastroloji 3 10,256 01-22-2019 06:37 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Doğum Haritası Analizinde destek olur musunuz? maia 2 11,450 01-10-2019 12:13 AM
Son Mesaj: maia
  Doğum haritası ve ilişkiler beyzakubra 9 17,655 07-31-2018 04:57 PM
Son Mesaj: beyzakubra
  Dogum haritama bakabilir misiniz? ddmmyyy 118 131,476 05-29-2018 10:31 PM
Son Mesaj: shrekk
  Doğum haritamı yorumlayabilir misiniz? lansor 55 66,998 10-25-2017 09:17 AM
Son Mesaj: tugsem_10
  Yorumlayan ya da yorumlamayan herkesten Allah razı olsun. Doğum haritam... mckpghs 11 17,433 07-03-2016 02:29 PM
Son Mesaj: bird

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir