Değerlendir:
  • 8 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

doğum haritası yardımı
Yazar Mesaj
zorlamak Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

doğum haritası yardımı
arkadaşlar merhaba ben eşimin nasıl birisi olduğunu merak ediyorum.ve nerden bulucağımı bu konuda yardımcı olabilir misiniz? 7. evimdeki mars ın korkunç kareleri sizce ne ifade ediyor olabilir?
haritam
http://bit.ly/1Ba0i6W

haritam

Eğer anahtarları sendeyse bütün kapılar sonuna kadar açık.Eğer bakmayı bilmiyorsan açık olsa da kapılar göremezsin .
Hergün aynı şeyleri yaptığın için boş bakmaya başlarsın işte o zaman detayları kaçırırsın.Kaç kişi senle aynı yere bakıyor
her gün.Kaç kişi geçiyor farketmeden.sen de onlardan biri olursun eğer göremezsen.
01-25-2015 10:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gökyüzü Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 7

RE: doğum haritası yardımı
Güneş marts trinesi var. Bi de dikkatimi çekti.Vertxsin de 7. evde.Vertex kader kapısı anlamına geliyor yanılmıyorsam ve vertexin venüsünle 120lik gibi güzel bi açı yapmış.Ayrıca kironun da 7. evde o da venüsle 120ik açı yapmış. Mars açıların kötü değil bence. Venüs açıların biraz sorunlu. Venüs uranüs açısı ilişkilerde çabuk sıkılma olabilir.Venüs neptün açısı da ideailize ettiğin kişiyi kafanda daha fazla büyütmene neden olabilir.
01-26-2015 12:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

RE: doğum haritası yardımı
Mars'ın korkunç kareleri korkulacak gibi değil çünkü iyicil gezegenlerle açı yapıyor.
Pluton ve Satürn kare yapıyor ikisi de Mars'ına 135'lik açı yapmış.Bu açı kalıbını çok önemsemene gerek yok ama iki gezegen de olumsuz etki verir özellikle de Mars'la açıdayken.Eşin senin üstünde baskı kurmak isteyen birisi olabilir.

Hem 7. evinde Mars var hem Güneş-Mars açın var;muhtemelen eşin Koç/Mars özellikleri taşıyan biri olacaktır.

7. evin yöneticisi Ay 6. evde o nedenle eşini 6. evin temsil ettiği alanlarda bulabilirsin.İş ortamı, sağlık kuruluşları ,hastaneler vb.
01-26-2015 01:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zorlamak Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Cvp: doğum haritası yardımı
(01-26-2015 12:41 AM)gökyüzü Yazılan:  Güneş marts trinesi var. Bi de dikkatimi çekti.Vertxsin de 7. evde.Vertex kader kapısı anlamına geliyor yanılmıyorsam ve vertexin venüsünle 120lik gibi güzel bi açı yapmış.Ayrıca kironun da 7. evde o da venüsle 120ik açı yapmış. Mars açıların kötü değil bence. Venüs açıların biraz sorunlu. Venüs uranüs açısı ilişkilerde çabuk sıkılma olabilir.Venüs neptün açısı da ideailize ettiğin kişiyi kafanda daha fazla büyütmene neden olabilir.

evet şimdi elde edene kadar çok idealize ediyorum sonra sıkılıyorum .venüs açılarım gerçekten sorunlu bunu hissediyorum hayatımda sevgi kavramı sanki gölge bir kavram gibi sanki gerçekte yok gibi.peki kader kapısı olmasının anlamı nedir?

haritam

Eğer anahtarları sendeyse bütün kapılar sonuna kadar açık.Eğer bakmayı bilmiyorsan açık olsa da kapılar göremezsin .
Hergün aynı şeyleri yaptığın için boş bakmaya başlarsın işte o zaman detayları kaçırırsın.Kaç kişi senle aynı yere bakıyor
her gün.Kaç kişi geçiyor farketmeden.sen de onlardan biri olursun eğer göremezsen.
01-26-2015 02:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zorlamak Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(01-26-2015 01:27 AM)Ninsianna Yazılan:  Mars'ın korkunç kareleri korkulacak gibi değil çünkü iyicil gezegenlerle açı yapıyor.
Pluton ve Satürn kare yapıyor ikisi de Mars'ına 135'lik açı yapmış.Bu açı kalıbını çok önemsemene gerek yok ama iki gezegen de olumsuz etki verir özellikle de Mars'la açıdayken.Eşin senin üstünde baskı kurmak isteyen birisi olabilir.

Hem 7. evinde Mars var hem Güneş-Mars açın var;muhtemelen eşin Koç/Mars özellikleri taşıyan biri olacaktır.

7. evin yöneticisi Ay 6. evde o nedenle eşini 6. evin temsil ettiği alanlarda bulabilirsin.İş ortamı, sağlık kuruluşları ,hastaneler vb.

evet ben de başta öyle düşünüyordum ama acaba baskı kurmak isteyen taraf ben olabilir miyim hani? çünkü mars ım yengeçte yani mars a yaparsam ben baskı yaparım gibi geliyor.mars koç falan olsaydı o bana yapabilirdi tabi. yorum için teşekkürler.

haritam

01-26-2015 02:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gökyüzü Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(01-26-2015 02:12 AM)zorlamak Yazılan:  
(01-26-2015 12:41 AM)gökyüzü Yazılan:  Güneş marts trinesi var. Bi de dikkatimi çekti.Vertxsin de 7. evde.Vertex kader kapısı anlamına geliyor yanılmıyorsam ve vertexin venüsünle 120lik gibi güzel bi açı yapmış.Ayrıca kironun da 7. evde o da venüsle 120ik açı yapmış. Mars açıların kötü değil bence. Venüs açıların biraz sorunlu. Venüs uranüs açısı ilişkilerde çabuk sıkılma olabilir.Venüs neptün açısı da ideailize ettiğin kişiyi kafanda daha fazla büyütmene neden olabilir.

evet şimdi elde edene kadar çok idealize ediyorum sonra sıkılıyorum .venüs açılarım gerçekten sorunlu bunu hissediyorum hayatımda sevgi kavramı sanki gölge bir kavram gibi sanki gerçekte yok gibi.peki kader kapısı olmasının anlamı nedir?

Tam bi bilgi yok bununla ilgili.İkinci alçalan gibi bir görevi vardır. Güçlü açılar sinastride iki insanın birbiri için dünyaya geldiği duygusunu uyandırır. yazmışlar nette de
01-26-2015 02:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zorlamak Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

***Lionhearted Geribildirim veriyim size satır aralarına yazıyorum xd

Arkadaşım bana öyle geliyorki bir kere 7.evinde gezegen varsa ve alçalana çok yakınsa yaşamak için birilerine güçlü bir ihtiyaç duyabilirsin. yani anladın işe yalnız yapamamak gibi.
bakarsan bu gezegen Mars fakat burcuna bakarsan yumuşak bir doğada olduğunu söylersek
demekki sana beyaz atlı prens lazım harbi, ne yorum xd
birleştir işte Ay ile Mars karakterlerini, korumacı, cesur biri falan,
ben severim koç-yengeç tipini tepkiyi doğru versinler tadından yenmez yeter fazla verip vermemelerine bakmam bile çünkü zaten ilk etapta onu başarabiliyorlar gülücük

***evet ben de çok seviyorum xd

hatta eklemeden edemeyeceğim T-karelerin nasıl birşey olduğunu ne kadar özel olduğu (sağolsunlar bu forumda öğrenmiştim) bildiğim için o marsa daha da çok önem vermeye başladım gerçi venüs ile 9 orb var, gerçekten hissediyormusun bilmem en azından jupiter ile olan karesi de gücünü arttırıyor, yine söylediğim boşa çıkmıyor yani de diğer sorularına hiç yorum getiremedim ya biraz hamlamışım aðla...

***gülücük venüs ile mars karesini şöyle hissediyorum.Hani beni çeken kişiler hep iyi niyetli görünüyorlar başta ama sonra o iyi niyetin ikiyüzlülük olduğunu görüyorum.ve hep bu yüzden ayrılıyoruz.jüpiterle olan karesi bana tembellik veriyor olabilir ve ya fazla rehavete kapılıp hiçbirşey yapmama çünkü zaten mars yengeçte.güneş le olumlu açısı var ama bazen çok hırslanırsam gerçekten bomba gibi cesur olabiliyorum ama genel olarak mars tan dolayı enerjim düşük hep.

Transit plütodan'mı acaba 1.evinden geçiyor kesinlikle zor dönemdir.birçok öncü burç etkisinde olanlar için de öyle kendim de hala uranüs ile birlikte attıkları şamarla dönmekteyim ! ben Yengeç'im bu arada.hele senin 4 öncü burçta da gezegenin olduğu için etkilenmen kaçınılmaz.

***plutonun etkisini pek hissedemiyorum.Bana tokat vurmadı şuana kadar ama belki de sonrasında yapabilir.Yengeç olmak tabi pluto ya güneş in maruz kalması demek benim asc maruz kalmış ama insanlara haddini bildirmek istiyorum gerçekten bu doğru öyle kafalarına göre davranmalarına katlanamıyorum.anormal davranışlarını değiştirmek istiyorum insanlarıngülücük

transit uranüs venüsünün üzerinde
***evet şimdi elde edene kadar çok idealize ediyorum sonra sıkılıyorum .venüs açılarım gerçekten sorunlu bunu hissediyorum hayatımda sevgi kavramı sanki gölge bir kavram gibi sanki gerçekte yok gibi.
bana çok bu transitle alakalı cümleler gibi geldi, venüsün zıt burcu olan koçta olduğu için asaleti hiç yok yapılacak iyi şey dispozitörü marsın durumuna bakmaktır fakat o da kendisinin düşük olduğu yengeç burcunda eminim su katmıştır o ateşli venüs koç doğasının yanına veya ilişkilerde senin adına biraz kendini gösterememe durumları olabilir, doğruysa lütfen belirt.

**çok doğru ilişkilerimde hep karşı tarafa uyuyorum ona yardım ediyorum falan ama o genelde hep bencillik peşinde oluyor.Kendi isteklerimi gösteremiyordum ama artık göstermeye başlıyorum çünkü transit uranüs bana yardım ediyor bu konuda sanırım.

onun dışında natalde venüs- neptün uranüs kavuşumu aslında güzel açılar çok ilham verici, müzik yapmaya yöneltici bir açı olabilir bende de var ve çok seviyorum biraz estetik kabiliyet verir yani iyi anlamda öyle. kare açı en dominant açı etkisini fazla göstermek olabilir doğrudur idealize etme işi fazla olabilir bu daha çok neptün etkisi, uranüs etkisi kopuk veya tuhaf sosyal ilişkilere vurgu yapabilir, fakat şu anda uranüs kavuşum yapmakta ve plüto da kare yapmakta evet hiç şansı yok değişecek bu durumlar görürsün, öyle ağam şaham bir sabitliğin de yok ki engelleyesin !

***gerçekten değişiyor bunu hissediyorum insanlarla ilişkim eskisi gibi değil.hep birilerinden birşey öğrenip kendimi geliştiriyorum yeniliyorum.plütodan dolayı ilişkilerimi eskisini yıkıyorum yenisini yapıyorum sanırım.çünkü ben okulda tüm arkadaşlarımı değiştirmek için sınıfımı değiştirmiştim.eski ilişkileri restore ediyorum sanırım ya da tamamen koparıyorum.ve insanlara güvensizlik yaşıyorum pluto dan dolayı olabilir mi bu ?

bu transitle (uranus) ilişkileri insanları akılcı değerlendirmeye bak artık insanları daha farklı yönleriyle tanıyabileceğin keşfedebileceğin bir açıya dönüşebilir bu, bu iyi birşey ve herkese lazım, insanların akıllanması lazım zaten ! o konuya değinseeem. sırf güdülerle ve duygularla hareket edilmesine de mana bulamıyorum, bulamamaya başladım arkadaş artık sarmıyor eski usuller yani iyice uranüse bağladım ben harbi biliyorum bağladığımı xd

pluto karesini saymadım çok yapıcı olmayabilir, yapıcılığını yıkarak gerçekleştirir daha doğrusu, fakat venus uranus kavuşumudaha verimli bir açı bence senin için umarım öyle olur.

***Allah Allah yengeç birisinin böyle konuşmasına şaşırdım . ama eskiye sarabilirsin yine de çünkü bir uçta durursan diğer uç da oraya gelmen için seni bekler.ve olmam dediğin şeyi olmuş olursun gülücük denge yasasıymış bu bunu nil gün den öğrendim.
Yorumun için teşekkür ederim gülücük

haritam

01-26-2015 05:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zorlamak Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(01-26-2015 02:32 AM)gökyüzü Yazılan:  
(01-26-2015 02:30 AM)gökyüzü Yazılan:  

Tam bi bilgi yok bununla ilgili.İkinci alçalan gibi bir görevi vardır. Güçlü açılar sinastride iki insanın birbiri için dünyaya geldiği duygusunu uyandırır. yazmışlar nette de

29 ekim 1990 17.10 ankara. bana da bi kaç yorum yapar mısın gülücük özellikle kariyer ve 7. evime

tabiki gülücük
Bu senin haritan http://bit.ly/1wxGOGO

şimdi 7. evindeki gezegen plüto o yüzden öncelikle pluto açıları bizim için değerli.Ve plüto ay ın la trine içinde ve ay 11. evde. büyük ihtimalle arkadaş ortamında karşılaşıcaksın sana çok merhametli davranıcak sanırım çünkü ay balıkta ve senin duygularınla ilgilenebilir. tabi herşey çok güzel gidiyor bakalım sonra ne olucak .bu yüzden ay ın yaptığı açılara bakıyorum mars ile sert bir açısı var.mars ikinci evin başında ve 1. evine çok yakın olduğu için 1. evdeki konularla da alakalı ve ikizler burcunda demek ki sen bu kişiyle bu alanlarda çatışma içine girebiliceksin. yani 2. ev konuları neler onlara bakalm.Yani herşey iyi giderken bu kişiyle maddi konularda çatışma içine girebiliceksin.Belki o senin para kazanma yöntemini duygusal açıdan yıpratıcı bulucak.Bu yüzden çatışma içine girebiliceksiniz veya senin toplum içindeki davranışların onu sinirlendirebilir.Ama ay burcuna yumuşak açılar ağırlıkta olduğu için bunları aşabilirsiniz.

ve en önemli nokta 7. ev hem akrep hem de pluto 7. evde...demek ki plütonik bir eş vericek bu size.ama plüto ile merkür kavuşum yapmış.demek ki bu plüto kişisi içinde pluto kadar merkür özelliklerini de barındıran birisi olucak.Derin anlayış sahibi ,gizemli şeylere meraklı ve görünenin arkasındakini görebilien bir zihin yapısı içinde bir kişi olucak demek ki.Evlilikle ilgili fikirlerinizi dönüşüme uğratabilir.
Aynı zamanda pluto 4.evdeki jüpiterle kare yapmış.Bu ailendeki kişilerin değerleriyle uymayan birisini gösterebilir.Din veya felsefede ailenle uyuşmayan birisi olabilir.Ya da yaşam kültürleriniz farklı olabilir.

meslek konusunda da düşünüyorum 10 .evde bir gezegen yok dispozitorü satürn. satürn neptün kavuşumu var.Demek ki idealleri gerçeğe dökebilme yeteneği var.Yani bu hayal gücünün etkin şekilde kullandığı yerler olabilir.Mesleğinizle hayalgücünüzdeki şeyleri reelize etme şansınız olabilir.10. evin yöneticisi 9.evde.kariyer için yapılıcak uzun yolculukları ifade edebilir belki.Ya da bu eğitimcilik öğretmenlik de verebilir.

Bu kadar uyan veya uymayan yerleri yazarsan sevinirim bu sayede geliştirmiş olurum kendimi gülücük

haritam

01-26-2015 06:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gökyüzü Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(01-26-2015 06:12 PM)zorlamak Yazılan:  

29 ekim 1990 17.10 ankara. bana da bi kaç yorum yapar mısın gülücük özellikle kariyer ve 7. evime

tabiki gülücük

şimdi 7. evindeki gezegen plüto o yüzden öncelikle pluto açıları bizim için değerli.Ve plüto ay ın la trine içinde ve ay 11. evde. büyük ihtimalle arkadaş ortamında karşılaşıcaksın sana çok merhametli davranıcak sanırım çünkü ay balıkta ve senin duygularınla ilgilenebilir. tabi herşey çok güzel gidiyor bakalım sonra ne olucak .bu yüzden ay ın yaptığı açılara bakıyorum mars ile sert bir açısı var.mars ikinci evin başında ve 1. evine çok yakın olduğu için 1. evdeki konularla da alakalı ve ikizler burcunda demek ki sen bu kişiyle bu alanlarda çatışma içine girebiliceksin. yani 2. ev konuları neler onlara bakalm.Yani herşey iyi giderken bu kişiyle maddi konularda çatışma içine girebiliceksin.Belki o senin para kazanma yöntemini duygusal açıdan yıpratıcı bulucak.Bu yüzden çatışma içine girebiliceksiniz veya senin toplum içindeki davranışların onu sinirlendirebilir.Ama ay burcuna yumuşak açılar ağırlıkta olduğu için bunları aşabilirsiniz.

ve en önemli nokta 7. ev hem akrep hem de pluto 7. evde...demek ki plütonik bir eş vericek bu size.ama plüto ile merkür kavuşum yapmış.demek ki bu plüto kişisi içinde pluto kadar merkür özelliklerini de barındıran birisi olucak.Derin anlayış sahibi ,gizemli şeylere meraklı ve görünenin arkasındakini görebilien bir zihin yapısı içinde bir kişi olucak demek ki.Evlilikle ilgili fikirlerinizi dönüşüme uğratabilir.
Aynı zamanda pluto 4.evdeki jüpiterle kare yapmış.Bu ailendeki kişilerin değerleriyle uymayan birisini gösterebilir.Din veya felsefede ailenle uyuşmayan birisi olabilir.Ya da yaşam kültürleriniz farklı olabilir.

meslek konusunda da düşünüyorum 10 .evde bir gezegen yok dispozitorü satürn. satürn neptün kavuşumu var.Demek ki idealleri gerçeğe dökebilme yeteneği var.Yani bu hayal gücünün etkin şekilde kullandığı yerler olabilir.Mesleğinizle hayalgücünüzdeki şeyleri reelize etme şansınız olabilir.10. evin yöneticisi 9.evde.kariyer için yapılıcak uzun yolculukları ifade edebilir belki.Ya da bu eğitimcilik öğretmenlik de verebilir.

Bu kadar uyan veya uymayan yerleri yazarsan sevinirim bu sayede geliştirmiş olurum kendimi gülücük
10 numara anaiz olmuş tebrik ederim eline diline sağlık :)Hani akrep burcuyum ya biraz bişeyler gizli kalsın dedim meslegimi bile bilmişin yahu alkisalkis
01-26-2015 06:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zorlamak Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(01-26-2015 06:52 PM)gökyüzü Yazılan:  
(01-26-2015 06:12 PM)zorlamak Yazılan:  
(01-26-2015 02:12 AM)zorlamak Yazılan:  evet şimdi elde edene kadar çok idealize ediyorum sonra sıkılıyorum .venüs açılarım gerçekten sorunlu bunu hissediyorum hayatımda sevgi kavramı sanki gölge bir kavram gibi sanki gerçekte yok gibi.peki kader kapısı olmasının anlamı nedir?

tabiki gülücük

10 numara anaiz olmuş tebrik ederim eline diline sağlık :)Hani akrep burcuyum ya biraz bişeyler gizli kalsın dedim meslegimi bile bilmişin yahu alkisalkis

sahiden mi gülücük mutlu oldum şuan bildiğime meslek nedir? bi de sevgili olayları dediğim gibi mi tamamen merak ediyorum.

haritam

01-26-2015 08:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum haritası hakkında Mayaa 1 20,577 11-20-2020 01:30 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritası yorumu beyzakubra 5 17,670 11-20-2020 01:27 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritam lanetli mi arkadaşlar ? Timeless 21 29,773 09-13-2020 03:36 AM
Son Mesaj: Timeless
  Doğum haritası yorumu josii 87 117,278 05-27-2020 11:19 PM
Son Mesaj: josii
  Evlilik ve ciddi ilişkilerde doğum haritamin önemi. eda_sgnc 3 10,942 12-10-2019 11:13 PM
Son Mesaj: eda_sgnc
  doğum haritama yorum yapabilirmisiniz koçastroloji 3 10,258 01-22-2019 06:37 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Doğum Haritası Analizinde destek olur musunuz? maia 2 11,451 01-10-2019 12:13 AM
Son Mesaj: maia
  Doğum haritası ve ilişkiler beyzakubra 9 17,656 07-31-2018 04:57 PM
Son Mesaj: beyzakubra
  Dogum haritama bakabilir misiniz? ddmmyyy 118 131,480 05-29-2018 10:31 PM
Son Mesaj: shrekk
  Doğum haritamı yorumlayabilir misiniz? lansor 55 66,999 10-25-2017 09:17 AM
Son Mesaj: tugsem_10

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir