Değerlendir:
  • 22 Oy - 2.5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Doğum haritamı yorumlayabilir misiniz?
Yazar Mesaj
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

RE: Doğum haritamı yorumlayabilir misiniz?
Yazmayı pek sevmiyorum, bundan dolayı detaylı bir açıklama da yapamıyorum doğrusu.
Ama anlatacak olursam; satürn ya da rahu daşasına yeni girmiş birisi olabilirsiniz.
Satürn daşası depresyon, rahu daşası da istikrarsızlık getirir. Bazen daşa içinde daşa dediğim bir kavran vardır benim, rahu daşası her ne kadar istikrarsız olsa da şanslı bir jüpiter dönemi getirir mesela.
Trwnsit kuzey düğümün de şironla karesini de hesaba katın isterseniz. O da zorlqr.

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
03-28-2017 09:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Chance Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: Doğum haritamı yorumlayabilir misiniz?
(03-28-2017 09:55 PM)Ahmeedd Yazılan:  Trwnsit kuzey düğümün de şironla karesini de hesaba katın isterseniz. O da zorlqr.

Yorumunuz için teşekkürler Ahmedd, Satürn dasha'sının depresyon benzeri olması gerektiğini söylediğiniz üzere biraz inceleme fırsatım oldu. Kişi ve karakterimde standart depresyon tarzı bir şey yok.

Daha ciddi olarak bir şeylerin yolunda gitmesi için, çabalasam da, düşündüğüm veya planladığım vakitlerden ileri atılmaları var. Mesela çay 10 dakika sonra hazır olacak dediğimde bu 15 dakikayı buldu. Kendimi ve başkalarını bu 10 dakika içinde çayın servis edilmesine göre planlıyorum, olmuyor, başkalarının aşırı tepkileriyle karşılaşabiliyorum.

Bunun getirisi olarak profesyönel olarak da yapabildiğim konularda istediğim yetkinliği sergilemekte zorlanıyorum.

Çeşitli dönemlerin, bu dasha olsun, şans olsun, hayat yolculuğunda kendi durakları ve anları olduğunu biliyorum. Şu an içinde bulunduğum durumu anlamakta çok zorlanıyorum, elbette her an her şey olabilir.

Misal Koç'a Oğlak olduğum için insanlar benim iç ve dışımdaki farkı anlayacak kadar iyi bir insan sarrafı değilse, veya yorucu bir gün geçiren bensem kesinlikle beni soğuk karakterli olarak tanımlıyorlar. Bu yüzden haritamdaki evler ve gezegenleri, karakterimdeki muhtemel etkilerini anlamak istiyorum. Bu konuda farklı açıklamalar gelirse sevinirim.
03-28-2017 11:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Chance Çevrimdışı
Üye
**
lt=

(03-28-2017 09:55 PM)Ahmeedd Yazılan:  Trwnsit kuzey düğümün de şironla karesini de hesaba katın isterseniz. O da zorlqr.

Yorumunuz için teşekkürler Ahmedd, Satürn dasha'sının depresyon benzeri olması gerektiğini söylediğiniz üzere biraz inceleme fırsatım oldu. Kişi ve karakterimde standart depresyon tarzı bir şey yok.

Daha ciddi olarak bir şeylerin yolunda gitmesi için, çabalasam da, düşündüğüm veya planladığım vakitlerden ileri atılmaları var. Mesela çay 10 dakika sonra hazır olacak dediğimde bu 15 dakikayı buldu. Kendimi ve başkalarını bu 10 dakika içinde çayın servis edilmesine göre planlıyorum, olmuyor, başkalarının aşırı tepkileriyle karşılaşabiliyorum.

Bunun getirisi olarak profesyönel olarak da yapabildiğim konularda istediğim yetkinliği sergilemekte zorlanıyorum.

Çeşitli dönemlerin, bu dasha olsun, şans olsun, hayat yolculuğunda kendi durakları ve anları olduğunu biliyorum. Şu an içinde bulunduğum durumu anlamakta çok zorlanıyorum, elbette her an her şey olabilir.

Misal Koç'a Oğlak olduğum için insanlar benim iç ve dışımdaki farkı anlayacak kadar iyi bir insan sarrafı değilse, veya yorucu bir gün geçiren bensem kesinlikle beni soğuk karakterli olarak tanımlıyorlar. Bu yüzden haritamdaki evler ve gezegenleri, karakterimdeki muhtemel etkilerini anlamak istiyorum. Bu konuda farklı açıklamalar gelirse sevinirim.
03-28-2017 11:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

Bunlar benim yorumlarım, astroloji bilim olmadığı için "yorum" da çok oluyor
Benim dediğime başkası yanlış diyebilir, gayet normal.

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
03-29-2017 06:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Chance Çevrimdışı
Üye
**
lt=

(03-29-2017 06:23 PM)Ahmeedd Yazılan:  Bunlar benim yorumlarım, astroloji bilim olmadığı için "yorum" da çok oluyor
Benim dediğime başkası yanlış diyebilir, gayet normal.

Bilim kısmı daha genç, bilimden çok önce bilinen ve paylaşılan şeylerden biri. Bilimin kesin sonuç değerlendirmelerinden bahsediyorsunuz sanırım. Herkes için geniş çapta geçerliliği olan durumlar olabilir - hatırladığım kadarıyla Chiron'un sürekli su, kuyu, havuz, deniz, göl, göletle ilgili negatif etkileri gibi.

Daha önce tecrübe ettiğim bazı durumlardan ötürü iyi anladığımı söyleyebileceğim bir şey ise; astroloji olabildiğince ince elenip sık dokunması gereken bir konu. Kişiye uygun değil, yıldızlara uygun yorumlandıktan sonra kişinin kendinde bunları nasıl alabildiği konusu sonucu belirliyor. Yıldızların olmaz dediği yerde diretip kendine zarar verebilen çoktur sanıyorum.

Şahsen ilgilenmeye çalışsam da, bir şekilde bir engel oluyor önümde bu konuyla ilgili. Oysa insanlara anlamsız karışık gelen işlerin üstesinden gelmekte hiçbir zorluk çekmiyorum.

Harita yorumum hakkında sizden yardım istemem bu sebeptendir. Yıldızların kendi fikirleri benim hayatımda bana göre sözlere dökülecektir. Herkes için geçerli olan bir durum bu.
04-07-2017 01:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tugsem_10 Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 1

bende yorum için ayrı konu mu açmalıyım?
10-25-2017 09:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum haritası hakkında Mayaa 1 20,574 11-20-2020 01:30 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritası yorumu beyzakubra 5 17,667 11-20-2020 01:27 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritam lanetli mi arkadaşlar ? Timeless 21 29,760 09-13-2020 03:36 AM
Son Mesaj: Timeless
  Doğum haritası yorumu josii 87 117,257 05-27-2020 11:19 PM
Son Mesaj: josii
  Evlilik ve ciddi ilişkilerde doğum haritamin önemi. eda_sgnc 3 10,940 12-10-2019 11:13 PM
Son Mesaj: eda_sgnc
  doğum haritama yorum yapabilirmisiniz koçastroloji 3 10,254 01-22-2019 06:37 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Doğum Haritası Analizinde destek olur musunuz? maia 2 11,446 01-10-2019 12:13 AM
Son Mesaj: maia
  Doğum haritası ve ilişkiler beyzakubra 9 17,652 07-31-2018 04:57 PM
Son Mesaj: beyzakubra
  Dogum haritama bakabilir misiniz? ddmmyyy 118 131,462 05-29-2018 10:31 PM
Son Mesaj: shrekk
  Yorumlayan ya da yorumlamayan herkesten Allah razı olsun. Doğum haritam... mckpghs 11 17,431 07-03-2016 02:29 PM
Son Mesaj: bird

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir