Değerlendir:
  • 7 Oy - 3.29 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

33 Yaşında Hala Bekar :)
Yazar Mesaj
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

33 Yaşında Hala Bekar :)
Merhabalar 2yıldır astroloj,yle ilgielniyorum. hartamdaki güneş satürn karesini 7. ev kova ve uranüs ay zıt açılarının negatif etkisini yaşayan bir insanım.

İlişki lerim 2 yıldan sonra bitme eğilimli çoğunlukjla benim tarafımdan.. Ama bunun sebebi ne olabilri bilemiyorum.... Hangi açı kalıbı.. bEnim göremediğim haritamdaki olumsuz durumlar nelerdir? Bilgi verirseni çok sevinirim.

Birde evlilik çok mu gecikir... Şimdiden çok teşekkürler
04-06-2015 04:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Armedas Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

RE: 33 Yaşında Hala Bekar :)
Haritan da 3 büyük kollektif gezegenler retro ve Güneşin ve marsın bunlara direk sert açılar yapıyor, bir bayan haritasın da retro gezegenlere güneş sert bir açı yaparsa bu biraz gecikme verebilir (sadece buna bakarakda aa geç evlenicem ben diyemeyiz, bu da bi etken).. Ayrıca ay ın konumu ve evlilik evinin lordu retro direk karşıtlar bu da duyguların da gel geç olduğunu yinede karşı tarafında seni vazgeçmek zorunda bıraktırdığını görebiliriz ay(boga) bu sahiplenme kıskançlık duygularının da biraz fazla olduğunu söyleyebilir ve venüs-üranüs(akrep) üçgeni ilişkilerin de farklı şeyler deneyimlemeye meraklı olduğunu gösterir.. sadece satürn ve güneş açısına bakarak yorum yapmak yalnış olur, mars(ikizler) ve 4. eve neptün üzerinden karşıtlık veriyor bu da bi ihtimal aradığını bulduğunu düşündüğün an balık gibi elinden yuva teması kaçıyor yada hayal kırıklığı yaşıyorsun yada ikizler etkisiyle dış dünya sahnesine ün'üne sarılıp toparlanmaya çalışıyorsun havai yanın var özgüven yüksekliği gibi.

yakın zaman da tr satürn natal güneş karşıtlığı yaşayacaksın ve tahminen yakın zamanda bir ilişkin bitmiş olabilir , ancak satürn 4 evden geçerken yuva evini güneşinin de karşıtlığla yenilemesi sınaması beklenir ve ciddi bir karar verdirir.. Lion unda dediği gibi kendinle netleşmen şart..

nacizane fikirlerim ..iyigeceler ;)
04-07-2015 02:44 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Annemin ameliyatı dolayısıyla dün görmedim yazdıklarınızı.... Sevgili lionhearted ve armedas çok teşekkürler cevapalrınız için....
Lionhearted Anne baba boşanma doalsıyla fazla güvenemiyroum galiba erkeklere....İlişkilerde genelde aynı gidişatı yaşıyoırum.. Ama bazen insan hatayı anlayamıyor.. Çünkü etrafımda benimle aynı fikirde oluyor. Ben ilk etapta çok özverili sevgi dolu daha sonrada karşımdaki bana bağlandığında ise evleneceğim insan olmadıgını düşünüp ayrılıyorum... halbuki başlangıcımda cidii...Herneyse sonucta psikologa filanda gittim...Bilmiyorum tek sorun bende olmayabilir..Bu saatten sonra artık sonucu evlilikle biten bir ilişki istiorum...O sebepten bu duruma belki bir astrolojik bir çözüm olabilir... Bu saatten sonra değiştiğimi düşünüyorum...
Birde çok zorlukla geçen hayatım oldu galiba o yüzden cok güçlendim ve karşımdaki erkeklerinde zayıflıgına tahammül edemiyorum.. Onları ezebiliyorumm :(... Aslında pek iyi değilim galiba ya...

Armades dediklerinin tamamını deneyimledim...KArşı tarafa güvenememek ben bunu kend hatam olarak gördüm...Gel geç pek yok ama kıskanclık var... Ay vedic astrolojisine göre kocta.. O sanki daha çok tutuyor.. Bazen çok kıskanc ve cok sert olabiliyorum.... Farklı şeyler deneyimlemekten emin olamadım belki öyledir.
Bir ilişkim bitti sayılır evet... Ciddi karar vermek istiyorum o sebepten sürekli sorguluyorum kendimi ...bu 1 senedir böyle gidiyor zaten kendi içime çekildim hatayı arıyorum... Şu anda satürn geçişinin stresini yaşıyorum ve yeterince stres yarattı offffffff offff gülücük

Çok teşekkür ederimm...

Bu arada bu transitle ev sahibi oldum.. Peki hayatıma birilerinin girme ihtimali varmı ... yada şans getiren transitler diyeyim..
Şimdiden çok teşekkür ederim evet açıları araştırıyorum türkce yabancı sitelere ama haritanın genel bakışı ve durumu hakkında söz sahibi olamıyoruzz bu acemilikle de baya zmaan alıcak bu durum. gülücük...
04-08-2015 03:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
FatalTürk Çevrimdışı
Yeni Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

eminesen Neptün 7.ev sokakların da ise neler olur araştırmak gerek.
04-08-2015 10:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Fataltürk O zaten hatalı kararlar alacagımın göstergesi galiba.. Bu ara ne olursa olsun ama olsun modundayımm...Bu durumu güzel açıklıyor..
04-09-2015 02:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
FatalTürk Çevrimdışı
Yeni Üye
**
lt=

Cvp: 33 Yaşında Hala Bekar :)
(04-09-2015 02:32 PM)eminesen Yazılan:  Fataltürk O zaten hatalı kararlar alacagımın göstergesi galiba.. Bu ara ne olursa olsun ama olsun modundayımm...Bu durumu güzel açıklıyor..

Ne olursa olsun isteği biraz yaşın getirdiği tedirginlik galiba.2008 den beri yazılanları çizilenleri oku oku sonunda elinde sadece yine forum sayfalarında yazan birkaç satır kalsın.Transitlerin en bariz etkisini kavuşum ya da kare açılarında gördüm.
04-09-2015 04:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Aynen... yaştan kaynaklı biraz çocuk isteği birde... Yalnız ben armedasın yakon zamandaki ayrılık açısını çok merat ettim .. Ayrılık hangi transit ve acıyla tahmin ediliyor acaba...
04-09-2015 04:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
FatalTürk Çevrimdışı
Yeni Üye
**
lt=

Ayrılık için çok şey söylenebilir.Ayrılıp ayrılıp birleşen çiftler var.Sinastride venüs-saturn kavuşumu olan bir çiftte görmüştüm ayrıldıktan 4 sene sonra birleşip evlenen. Nasıl bir transit etkisi aldığına bakmak lazım bunların ihtimalleri natal haritasıyla nasıl bağdaşıyor.Venüs-pluto açılarında plutonun getirdiği zararların yanında yararlarıda var.Kişinin hangisini ne òlçüde kullandığını belirlemek lazım.Yıllarca venüsüme trine neptün açısı aldım birara büyük su üçgeni vardı gòkyüzünde hiçbir faydasını gòrmedim.Transit jüpiter natal jüpiterimle kavuştu uranüse 120 cekti ki ileri harekete geçince bu açı tekrar gelecek hiçbir değişiklik yok gülücük Saturn şimdi güneşi esir almış belkide bakış açım değişiyor
04-09-2015 09:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Armedas Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Ayrılık açıları her haritaya göre değişkenlik gösterebilir, ben incelediğim haritalar da aynı burçta olan her gezegeni kavuşum olarak değerlendiririm,hocalarım dan öğrendiğime kendi tekniklerimi ve araştırmalarımı da eklerim biraz farklı gelebilir.

şimdi senin haritanın transitlerine baktığımız da Neptün demişsiniz ee neptün 7 evinde 10-12 yıl kalacak bu da hep problem mi verecek tabiki de hayır o şekilde bakarsak 5.evinde plüton var 2024 yılına kadar aşk da sıkıntı mı var tabiki de hayır ;) Mars mesela nikahı verir ve ay -mars dönemine 2016 da girdiğin de bu durum neden olmasın ki ;)

Plüton başta yıkar derinden ama sonunda en güzelini kat kat verir ki, zaten artık 15 derece yi geçtiği için olumlu yönde çalışmaya derinden vermeye başladığına inancım var yoksa hepimiz muzdaribiz ölelim gitsin gülücük aşkta kalıcı ve senin hayrına olanı verecektir , tabi ne ektiysen neye kara verdiysen o yönde olumlu çalışmaya başlayacaktır, sınavları görüp verirsek sabırla her açı hayrımıza dönebilir

neptün evet o da hayal kırıklıkları verdi ağlattı elinden aldı, ancak tr. neptün iyi açıların da çok güzel bir evlilik verir bu da zaten evlilik evinde aynı zaman da evlilik noktana tr.şiron dokunacak, ardından tr. neptün natal şirona ve ardından tr.jüpiterin natal şirona hoş bir açı verecek başağa geçtiğin de, ayrıca tr. satürn ev sahibi yapmış ancak yuva evinden geçerken aynı zaman da evlilik noktana trine açı vericek bu da olumlu bir durum, yani bunların hepsi ayrı ayrı çalışır ancak gördüğüm kadarıyla artık problemli olan herşey temizlenmeye başlamış daha kalıcı olan gelicektir..tr.neptün natal güneş açısı da sana şans getiricektir.. dediğim gibi doğum haritan da dışsal gezegenler içsel gezegenlere birçok açı vermiş bu durum geciktirmiştir ama bu gezegenlerin transitlerinin geciktireceği anlamına gelmez..

haritanda dikkatimi çekende ben senin yurtdışı bağlantılı bir duruma gireceğini öngörüyorum önümüzdeki bi kaç ay sonra yada yüksek öğrenim devamı vs gibi, aniden gelişecek bu aşk da verebilir başka bi yere belki ülke dışına taşınmada seyahatte ama eğlenceli olacağı kesin ;) nacizane fikirlerim bunlar Not: Bir kadını aşk iyileştirir gülücük umarım istediğin olur, bizde 31 olduk bekarız ;)
04-09-2015 09:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
FatalTürk Çevrimdışı
Yeni Üye
**
lt=

Armedas detaylıca açıklamış.Neptün - Saturn karesi var sonbaharda.Jüpiterde başağa geçecek fakat geçeceği yeri pek sevneyecek galiba.Turkiyeyi bile sıkıntılı günler beklerken nacizane tavsiyem doğru olanı yapıp beklemeli insan.Doğruda sana bana göre degişen bir konudaysa o konuda inançlıysak inancımızın bizlere gösterdiğine yola gitmeliyiz.Hayat bu temiz havalı bir sabah yürüyüşüne benzemez herseyin karşılığıda bu dünyadan beklenmez ;)
04-09-2015 10:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir