Değerlendir:
  • 7 Oy - 3.29 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

33 Yaşında Hala Bekar :)
Yazar Mesaj
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

RE: 33 Yaşında Hala Bekar :)
Armedas 10 numara 5 yıldızsınnn gülücük))

Artık şu plutonun güzelliklerini göreyim inşallahhh gülücük 2 senedir karşı cinse karşı çok iyi olmaya çalışıyorum... Aslında çok sevgi doluyum insanlara karşı ama erkeklere karşı galiba bi kızgınlık vardı...Şimdi törpülendi..

Neptünün ağlatması ve hayal kırıklıkları oyle böyle değildi..Yanlış tercih meselesi.. İnşallah temziliğimiz iyice yapılmıştır.

Yurtdışını bekleyip göreceğim... Yüksek öğrenim ise var ama belki doktora...
Umarım güzel öngörülerin gerçek olur...
Sen 31 sin amaaa bilmiyorum yaa fazla sorguluyorum işte ister istemez....Kafamda deli sorular...

Hani bir site var orda hiç evlenmemiş bir bayanın analizi diye sürekli onunla karşılaştıryordum kendimi acaba gözümden kacan birşey mi var diye gülücük))) Sonucta yengecim gizli bir duygusallık ve çocuklara karşı aşırı hassasiyet...Acayip bir duygu insanın içinden geliyor ve karşı konulamaz bir istek....O sebeple tedirginim galiba...

Tekrardan çok teşekkür ederimm..... Sevgiyle kal..
04-09-2015 10:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

RE: 33 Yaşında Hala Bekar :)
Sevgili lionhearted vallahi oyle kalakaldım... Yani nasıl bir yorum yazıcam bilemedim...

senin haritanıda gördüm gülücük))

yengec yükseleen aslan ... satürn 7. ev.. güneş karşıt uranüs...

Jüpiterin güzel etklilerinin çok hissettim.. Özellikle para konusudna olmadık güzel dokunuşlar... Hüç beklemediğim anda... gülücük Söylrediğin gibi bu etkiler 25 yaşından sonra özellikle kendini belli etti...

6 senelik bir değişim oldu cok zorlu bir dönüşüm...Aman aman hatırlamak bile istemiyorum ama o yaşadıkalrımız olmasa bu halimize gelemezdik. Bu arada gürültülü bir ortamdan yazıyorum...Tam odaklanamıyorum...

Derin yorumların için çok teşekkürler...
04-09-2015 10:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Cvp: 33 Yaşında Hala Bekar :)
(04-09-2015 10:13 PM)FatalTürk Yazılan:  Armedas detaylıca açıklamış.Neptün - Saturn karesi var sonbaharda.Jüpiterde başağa geçecek fakat geçeceği yeri pek sevneyecek galiba.Turkiyeyi bile sıkıntılı günler beklerken nacizane tavsiyem doğru olanı yapıp beklemeli insan.Doğruda sana bana göre degişen bir konudaysa o konuda inançlıysak inancımızın bizlere gösterdiğine yola gitmeliyiz.Hayat bu temiz havalı bir sabah yürüyüşüne benzemez herseyin karşılığıda bu dünyadan beklenmez ;)

Amannnn bu uranüs pluton açıları filan neymiş böyler hiç mi gülmeyeceğiz.... Gülmekte bizim hakkımımız değilmi...
04-09-2015 10:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir