Değerlendir:
  • 28 Oy - 2.46 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SiNASTRİ ANALİZİ
Yazar Mesaj
ASaBiMeLeK Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

SiNASTRİ ANALİZİ
Merhaba ; ÖnceLikLe böyLe kapsamLı bir astroLoji sitesi hazırLadığınız için teşekkür etmek isterim...AstroLojiye iLgim yüksek fakat matematiğimin güçLü oLmayışı ve sabırsızLık özeLLiğim sebebiyLe sadece yazıLan çiziLen yorumLarı okumakLa yetiniyorum =))

Ben eğer mümkünse partnerimLe aramdaki bağın gücünü ve bu iLişkinin devam edip etmeyeceğine dair işaretLeri öğrenmek adına sinastri anaLizimi yapabiLir misiniz diye sormak istiyorum...

BiLgiLer : Ben ; 14-Ekim-1967, İstanbuL, 01:35 doğumLuyum...Partnerim : 27-Mart-1985, KocaeLi, 03:02 doğumLu...
04-11-2015 10:59 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

RE: SiNASTRİ ANALİZİ
ooo süpersin gülücük

açık olayım tarihleri ilk gördüğümde dönüp bir daha baktım doğru mu diye! ok oldum ama tebrik ediyorum hep erkekler mi çıtır hatun bulacak! helal be diyorum :D

hevesle açtım haritayı ama ömür boyu sürecek bir ilişki gibi durmuyor maalesef.. satürn gezegeni içsel gezegenlere atlı açılar yapması lazım.. maalesef ikinizdede bu yok.. tek olumlu görünen günek kavum satürn dicem ama bunda da duygusallığı öldürüp soğuk öylesine bir ilişikiye çevirebilir... ( bende çevirdi ordan biliyorum)

evlilik ve büyük aşk için 5 ve 7.evlerin uyarılması lazım.. maalesef sadeece sizin 5.evinde neptünü var... size çok romantik biri olarak gelmiş ama dışsal gezegen olduğu için pek derinden etkisi olmaz...

bol bol 8.ev uyarımı var.. yani tutku dış görüntüyü beğenme.. ve maddi yardımlar... siz onun 8.evini 4 gezegenle birden uyarmışsınız! gözünde manken gibi falan olmalısınız.. zaten 1.evde venüs jüpiter kavuşumu var. boylu poslu endamlı genç gösteren bir bayan olmalısınız.. onun 8.evine jüpiteriniz düşmüş sayenizde ona bir çok imkanların kapısı açılmış. oda sizin günük hayatınızda çok etkili olmuş..

sizin satürnünüz onunkinden daha aktif.. ilişkiyi siz başlatmış siz istemişsinizdir..

erkeğin mc kavuşum plütosu var.. kalıbımı basarım silahla uğraşılan asker,polis, muhafaza memuru gibi bir mesleği var... ( kurumdaki muhafaza memuru arkadaşların haritasından biliyorum gülücük

KARM IS BITCH!!!
04-17-2015 10:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yükselen ikizler Çevrimdışı
Üye
**
lt=

siteie uzun zamandır takip ediyordum,yeni üye oldum bende arkadaşlar. sinastri haritasında
Satürn kavuşumu, Satürn-mars kavuşumu ile Satürn -mars karesinin ne gibi etkileri olur acaba..
04-17-2015 11:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

@yükselenikizler

mars kimin bayanın mı erkeğin mi?

çünkü bayanda aradığı erkeğin tipini gösterir...

erkekte ise kendi davranışlarını öfkesini dışa vurum eklini gösterir...

yani kısaca yorum çoook değişir bence.. gülücük

KARM IS BITCH!!!
04-18-2015 12:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Üye
**
lt=

mars bayan
04-18-2015 12:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Üye
**
lt=

bayanın marsı erkeğin satürnü ile kavuşum.
erkeğin marsı bayanın Satürn kare
04-18-2015 12:13 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

@Dilek8855 canım sinastride tek tarafın 5 ve 7 evinin etkilenmesi yeterlimi sence 2 taraflı olmasa gerekmezmi? evlilik için vs...
04-18-2015 08:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ASaBiMeLeK Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Cvp: SiNASTRİ ANALİZİ
(04-17-2015 10:43 PM)dilek8855 Yazılan:  ooo süpersin gülücük

açık olayım tarihleri ilk gördüğümde dönüp bir daha baktım doğru mu diye! ok oldum ama tebrik ediyorum hep erkekler mi çıtır hatun bulacak! helal be diyorum :D

hevesle açtım haritayı ama ömür boyu sürecek bir ilişki gibi durmuyor maalesef.. satürn gezegeni içsel gezegenlere atlı açılar yapması lazım.. maalesef ikinizdede bu yok.. tek olumlu görünen günek kavum satürn dicem ama bunda da duygusallığı öldürüp soğuk öylesine bir ilişikiye çevirebilir... ( bende çevirdi ordan biliyorum)

evlilik ve büyük aşk için 5 ve 7.evlerin uyarılması lazım.. maalesef sadeece sizin 5.evinde neptünü var... size çok romantik biri olarak gelmiş ama dışsal gezegen olduğu için pek derinden etkisi olmaz...

bol bol 8.ev uyarımı var.. yani tutku dış görüntüyü beğenme.. ve maddi yardımlar... siz onun 8.evini 4 gezegenle birden uyarmışsınız! gözünde manken gibi falan olmalısınız.. zaten 1.evde venüs jüpiter kavuşumu var. boylu poslu endamlı genç gösteren bir bayan olmalısınız.. onun 8.evine jüpiteriniz düşmüş sayenizde ona bir çok imkanların kapısı açılmış. oda sizin günük hayatınızda çok etkili olmuş..

sizin satürnünüz onunkinden daha aktif.. ilişkiyi siz başlatmış siz istemişsinizdir..

erkeğin mc kavuşum plütosu var.. kalıbımı basarım silahla uğraşılan asker,polis, muhafaza memuru gibi bir mesleği var... ( kurumdaki muhafaza memuru arkadaşların haritasından biliyorum gülücük
05-02-2015 06:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ASaBiMeLeK Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Merhaba DiLek =)) ...Birincisi ben tahmin ettiğiniz gibi genetik yapı özeLLiği sebebiyLe aşırı genç gösteren biriyim...Karakter açısından da bir yanım fiLozofik çağırışımLı, öte yanım tamamen çocuksu özeLLikLi...İLişkime geLince bazı noktaLarda hakLıLık payınız var fakat iLişkiyi 4 seneLik dost iken aniden değştiren ve beni şaşkına çeviren kişi kendisi oLmuştur...Yani ben sorumLu değiLim...Kendisinin aşık oLduğunu biLe hiç farketmemiş sonradan öğrenmiş biriyim =))...Maddi yardım konusu hiç yok onu da antrparantez beLirtmek isterim...Karşımda zaten aşırı gururLu ve mağrur bir erkek var...MesLek konusunda da yanıLdınız tam tersi biLgisayar programcısı kendisi =)) ...Fakat ideaList bir yapısı var ve gözükara...Asker oLsaydı kesin komutan kimLikLi oLurdu diye düşünüyorum...Hint astroLojisine göre kendisi benim ruh eşim çıktı fakat batı yorumunda oLumsuz oLduğunu iLeri sürüyorsunuz...Karakter açısından ne kadar farkLı noktaLar barındırsakta geneL oLarak din ve siyaset ekseninde aynı bakış açıLarına sahip iki kişiyiz...Kendisi sert yapıLı ve ukaLa denebiLecek biLmişLikte biri iken ben daha uysaL ve kontroLLüyüm...ToparLayacak oLursak evet o soğuk davranırsa bende somsoğuk ve sessiz oLuyorum ama sıcak ve neşeLi oLduğunda da espriLer haLay çekiyor resmen =))...Yani bir mevsimin her haLini onda görebiLiyorum doğrusu...Ve romantizm konusuna değinmişssiniz tam tersi o romantikLikten uzak aşırı gerçekçi ve patavatsız biridir...Ben ise romantikLikten öte boL sevgi sunan ve nezaketten hazeden bir yapıyım...Vedic astroLogLara göre bizim kopmamız imkansızmış ve stresLi noktaLar barındırsa biLe aşktan öte ruhsaL bir bağLıLık mevcutmuş...Siz ise uzun ömürLü buLmadınız...BakaLım zaman bize neLer gösterecek =)) ...DeğerLendirme yaptığınız için çok çok teşekkür ediyorum...Seviyorum çünkü yorum okumayı =))
05-02-2015 06:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

ahahah gülücük hepsi tersi çıkmış. ya ben yine yazcam ama kızmayın bana gene olumsuz takılabilirim..

kompozit haritalar vardır hani ilişkinin ortak gücünü gösterir ve ordada ilişkinin kalıcılığını güçlü bir satürn olması gerek diye söylenir ama ben sizin kompozite bakınca satürn 3.evde iletişiminiz belki bir ömür boyu sürecek ama yine içsel gezegen dediğimiz güneş ay venüsle açısı yok.. yani yine evlilik öngöremiyorum..

tek gördüğüm 3.ev dediğimiz iletişim evinde bulunan güneş, şans noktası ve merür kavuşum satürn.. iletişim sizin can damarınız.. güneş erkeği temsil eder. söylediklerinize göre de o iyi olunca sizde iyi oluyorsunuz.. demekki iletişimi güneş yönetiyor..

kompozite güçlü olan gezegense 1.evdeki uranüs. demekki dışardan çok sıradışı ilginç bir çift olarak görüüyorsunuz gülücük

bu arada güneşin tek olumlu açısı uranüsle ve asıl oğlan uranüse uygun olarak bilgisayarcıysa sizde ayın tek olumlu açısı neptüne uygun olarak denizci yada ilaç mümessili falan mısınız? gülücük merak ettimdee

bu arada umarım o vedic astrologlar beni yalancı çıkartır.. aşk olsun meşk olsunda varsın sinastri yalan olsun. sevelim sevilelim makara)))

KARM IS BITCH!!!
05-19-2015 08:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Sinastri'de Astroidler'in ve Ay Düğümleri'nin Etkileri BayanKararsız 4 42,165 07-20-2022 11:59 PM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Sinastri - Uyum Analizleri astrosohbet 658 895,225 02-08-2021 01:49 AM
Son Mesaj: Toprakkızı09
  Sinastri Haritasında Açılar pinknilden 212 1,195,002 10-05-2020 09:25 PM
Son Mesaj: whatever
  Sinastri elizya 2 11,603 11-07-2019 05:58 PM
Son Mesaj: whatever
  Sinastri Haritası pinkylove 2 9,953 05-29-2019 01:01 AM
Son Mesaj: pinkylove
  Sinastri haritası hayalperest033 1 17,805 02-26-2018 11:53 PM
Son Mesaj: idrilhawke
  Sinastri'de Gezegen Konumları Simurg 14 363,069 07-10-2017 05:10 PM
Son Mesaj: melody
  Başak Dizer & Kıvanç Tatlıtuğ Sinastri Haritaları hanzade 11 38,717 03-08-2017 06:52 PM
Son Mesaj: Nin.Me.Sar.Ra
  Sinastri'de 12. ev hilal-e 70 163,182 10-30-2016 03:27 AM
Son Mesaj: carmen
  Lütfen sinastri yorumu Nesil_sy 0 7,648 05-18-2015 11:45 PM
Son Mesaj: Nesil_sy

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir