Değerlendir:
  • 28 Oy - 2.46 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SiNASTRİ ANALİZİ
Yazar Mesaj
ASaBiMeLeK Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

RE: SiNASTRİ ANALİZİ
SevgiLi DiLek çok sevimLisiniz =))...MutLaka sizin yorumLarınızda da isabet kaydettiğiniz yerLer vardır şu ana kadar görememiş oLduğum mevzuLarı beLki beLLi bir süre sonra görebiLeceğim kuvvetLe muhtemeL oLabiLir...Fakat burada gözden kaçan nokta şu ki ben o kişiyLe evLenmek gibi bir istek içinde değiLim tam tersi evLenip mutLu oLsun diye fuLL dua eden bir anLayışa sahibim...Burada asLoLan katıksız ve menfaatsiz bir sevgi besLemek...Onu da bizim başardığımıza inanıyorum...Zaten hiç hesapta yokken aniden geLen bir duygunun mutLaka kaderseL bir iz taşıdığı inancındayım...

MesLek mevzusuna geLince ben hayatımda hiç çaLışmadım fakat yazım yeteneğim var benden ya şair ya da psikoLog çıkar ve haritama göre astroLojiye de uygun bir yeteneğe sahip oLduğum söyLendi Lakin 1. evimdeki jüpiter ve venüs kardeşLer beni biraz rahat ve azimsiz yapıyor oLsa gerek çünkü çabuk usanıyorum =)))

Sinastri haritasına geLince benim 8. evimdeki Satürn'üm onun Koç burcundaki Güneş'i,Retro Venüs'ü ve Retro Merkür'ü iLe kavuşum haLindeymiş diye biLiyorum ben...Bir de benim Terazi Güneş'im onun İkizLer Ay'ı iLe üçgen açı yapıyormuş...Venüs ve Mars- Mars iLe Venüs arasında üçgen açı varmış...Ve ayrıca kaderseL bağ açısından da benim K.A.D'm iLe onun güneşi kavuşum haLindeymiş...Ve akLıma geLen soru şu ki ; Eğer bu kişinin bana aşkı yok idiyse neden bana çok aşık oLdu ve benim bundan çok sonra haberim oLdu =))...Bunu harita bazında nasıL izah edebiLiriz acaba ?

Bir de Vedic astroLogLar bu konuda nokta atışLarı yapma açısından Doğu sisteminin Batı'ya oranLa açık ara önde oLduğunu söyLüyorLar...
06-23-2015 01:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ASaBiMeLeK Çevrimdışı
Üye
**
lt=

SevgiLi KumsaL merhaba gülücük) ...Hiçbir sakıncası yok hemen söyLeyeyim...Adı ''SELDA ERDİ'' ...Hem konusunda bir numara, hem kendim danışan iken daha sonra yakın dostu oLduğum biri...Hem de Lerzan MutLu'nun da özeL yaşam koçu kendisi...Astroyazgı diye bLoğu var...En gizLi sırLarınıza kadar nokta atışı yapıyor feci bir yetenek...Şu sıra benim diyen VedikçiLeri soLLamış durumda...
http://seldaerdi.blogcu.com/
06-23-2015 11:57 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

Cvp: SiNASTRİ ANALİZİ
(06-23-2015 01:09 AM)ASaBiMeLeK Yazılan:  SevgiLi DiLek çok sevimLisiniz =))...MutLaka sizin yorumLarınızda da isabet kaydettiğiniz yerLer vardır şu ana kadar görememiş oLduğum mevzuLarı beLki beLLi bir süre sonra görebiLeceğim kuvvetLe muhtemeL oLabiLir...Fakat burada gözden kaçan nokta şu ki ben o kişiyLe evLenmek gibi bir istek içinde değiLim tam tersi evLenip mutLu oLsun diye fuLL dua eden bir anLayışa sahibim...Burada asLoLan katıksız ve menfaatsiz bir sevgi besLemek...Onu da bizim başardığımıza inanıyorum...Zaten hiç hesapta yokken aniden geLen bir duygunun mutLaka kaderseL bir iz taşıdığı inancındayım...

MesLek mevzusuna geLince ben hayatımda hiç çaLışmadım fakat yazım yeteneğim var benden ya şair ya da psikoLog çıkar ve haritama göre astroLojiye de uygun bir yeteneğe sahip oLduğum söyLendi Lakin 1. evimdeki jüpiter ve venüs kardeşLer beni biraz rahat ve azimsiz yapıyor oLsa gerek çünkü çabuk usanıyorum =)))

Sinastri haritasına geLince benim 8. evimdeki Satürn'üm onun Koç burcundaki Güneş'i,Retro Venüs'ü ve Retro Merkür'ü iLe kavuşum haLindeymiş diye biLiyorum ben...Bir de benim Terazi Güneş'im onun İkizLer Ay'ı iLe üçgen açı yapıyormuş...Venüs ve Mars- Mars iLe Venüs arasında üçgen açı varmış...Ve ayrıca kaderseL bağ açısından da benim K.A.D'm iLe onun güneşi kavuşum haLindeymiş...Ve akLıma geLen soru şu ki ; Eğer bu kişinin bana aşkı yok idiyse neden bana çok aşık oLdu ve benim bundan çok sonra haberim oLdu =))...Bunu harita bazında nasıL izah edebiLiriz acaba ?

Bir de Vedic astroLogLar bu konuda nokta atışLarı yapma açısından Doğu sisteminin Batı'ya oranLa açık ara önde oLduğunu söyLüyorLar...

ayy çok teşekkür ederimmm gülücük hani ilk sorduğunuzda devam edermi diye sormuştunuz ya ben direk aşkı meşki geçip nikah varmı diye bakmıştım makara)

hint astrolojisi batı astrolojisinden daha değişik. onlarda harita kare kare kutuar ya. açı falan yok hiç. sadece evler var. birde misal bnm marsım 1.evdeyken hint astrolojisinde 12.evde. yani gezegenler 1 ev geri kayıyor. o yüzden selda erdi farklı bir yorum getirmiş gülücük

birde hint astrolojisi daha iyimser yorumarı daha güzell, ruh eşi, ruh ikizi falan gülücük
bnm bile yaptığım birşey misal siz o beyin 8.evini uyarmışsınız ya hemen ilk yorum cinsellik ve para oluyor.. yorumda biraz sivri oluyor.. en güzel gezegen orda bile olsa sivri yorulayıncaaaaa, insan bir hött noluyor diye bozuluyor makara)

ama 8.ev konularını araştırınca 12.ev gibi saklı bir ev oduğu için platonik aşklarıda simgelermiş. mesala bende bunu sema kılıç ın aşk ve ilişkiler kitabından öğrendim gülücük prens charles ile camilla arasında 12.ev 4.ev birde 8.ev vurguluymuş. yani yıllarca gizli gizli aşk yaşamaları bundanmış makara))

özel olmazsa sizdede böyle platonik gizli gizli aşk durumu oldu mu? makara)

KARM IS BITCH!!!
06-26-2015 12:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

sorunuzu atlamışım çook pardon gülücük

aşk çok tuhaf birşey... hani sormusuuz ya nasıl sevdi diye.. bende aynı şeyi düşünüyoum kaç gündür.. 9 ay çıkıp 1 ay evve ayrıldığım çocukla haritamıza bakıyorum aman allahım atom bombası! gülücük ama rüya gibi bir aşktı.. o asabiyeye bağlamasaydı yıllarca ayrılmazdık...

br yandan da 1 yıldan beridir dönem dönem bana bakan bi çocuk var... ama tek kelime muhabbetimiz yok.. sinastriye bakıyorum harita mükemmel ötesi!.. gülücük sonuçç hakkında serseri, cimri,çapkın, iki yüzlü laflarından dolayı tanışma fırsatınıdefalarca elimle ittim...

yani aşk haritadan falan anlamıyormuş... gülücük

KARM IS BITCH!!!
06-26-2015 12:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

(06-23-2015 01:38 AM)Kumsal Yazılan:  Sevgili asabimelek, sakıncası yoksa kimden vedik danışmanlığı aldığını söyler misin? Ben de vediğin daha kesin sonuç verdiğine inanmaya başladım eğer arzu edersen kimden danışmanlık aldığını bilmek isterim gülücük

Sevgili dilek, araya karışıyorum umarım sorun olmaz, bir kompozit haritasında 10. evdeki boğada güneş venüs kavuşumu,güneş kad kavuşumu aynı evde merkür (boğa) ve ayın (koç) kavuşum olmadan bulunmasını, satürn ve plütonun da 4. evden bunlara kırmızı kırmızı bakmasını nasıl bulursun? gülücük 11. evde mars-şiron kavuşumu, 5. evde uranüs,neptün, dsc'ye 6. evden bağlanan bir jüpiter başka da bir şey yok. Venüs de boğada 29 drc ne güzel gülücük Dışarıda sevgi kelebeği gözüküp evde Allah ne verdiyse birbirine girişen kediler gördüm sanki gülücük

uuuuuuuuuu bulrum gülücük)) günş erkeği temsil ettiğine göreee dışarda cıva ibi parlayıp evin içine gelince satürn gibi otoriter, plüto gibi kıskanç şiddetli bir psikopata dönüşeilir. ammannn gülücük

evin içinde birbirine girişmezsin direk erkek erkek kedi yakar yıkar...

aynısı olur demiyorum ama :D zamanında madonna ve sean pean evliyken onlaraa plüto çok vurguluymuş. adam madonnayı sandalyeye bağlayıp dövüyormuş kıskançlıktan ama mazosişt madonnanın hoşuna gidiyormuş ilk zamanlar nasıl bir tutkuu aşk diye :D

amannn saandeyelerden uzak durunnnn :P

KARM IS BITCH!!!
06-26-2015 12:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arifeyetgin Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Merhaba astrolojiye ilgim var ama çok detaylı bilmiyorum böyle bir sayfa açtığınız icin cok tesekkur ederim

Rica etsem sevdigim adamla ilişkimiz ne kadar sagliklik yorumlarmisiniz evlilige gidebilirmi?
Simdiden tesekkur ederim gülücük

Bilgiler: ben 23 ocak 1995 antalya dogumlu saat 00:30
Onun 1 temmuz 1994 antalya doğumlu saat sabah 04-05 gibi
Yorumlarsaniz çok sevinirim gülücük
01-24-2016 06:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Miu_miu Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(04-17-2015 10:43 PM)dilek8855 Yazılan:  ooo süpersin gülücük

açık olayım tarihleri ilk gördüğümde dönüp bir daha baktım doğru mu diye! ok oldum ama tebrik ediyorum hep erkekler mi çıtır hatun bulacak! helal be diyorum :D

hevesle açtım haritayı ama ömür boyu sürecek bir ilişki gibi durmuyor maalesef.. satürn gezegeni içsel gezegenlere atlı açılar yapması lazım.. maalesef ikinizdede bu yok.. tek olumlu görünen günek kavum satürn dicem ama bunda da duygusallığı öldürüp soğuk öylesine bir ilişikiye çevirebilir... ( bende çevirdi ordan biliyorum)

evlilik ve büyük aşk için 5 ve 7.evlerin uyarılması lazım.. maalesef sadeece sizin 5.evinde neptünü var... size çok romantik biri olarak gelmiş ama dışsal gezegen olduğu için pek derinden etkisi olmaz...

bol bol 8.ev uyarımı var.. yani tutku dış görüntüyü beğenme.. ve maddi yardımlar... siz onun 8.evini 4 gezegenle birden uyarmışsınız! gözünde manken gibi falan olmalısınız.. zaten 1.evde venüs jüpiter kavuşumu var. boylu poslu endamlı genç gösteren bir bayan olmalısınız.. onun 8.evine jüpiteriniz düşmüş sayenizde ona bir çok imkanların kapısı açılmış. oda sizin günük hayatınızda çok etkili olmuş..

sizin satürnünüz onunkinden daha aktif.. ilişkiyi siz başlatmış siz istemişsinizdir..

erkeğin mc kavuşum plütosu var.. kalıbımı basarım silahla uğraşılan asker,polis, muhafaza memuru gibi bir mesleği var... ( kurumdaki muhafaza memuru arkadaşların haritasından biliyorum gülücük

Dilek hanım merhaba gülücük

Ben yeni katıldım aranıza ama bayağı ilgiliyim Astroloji ile hatta güneşim 9. evde öğrenmeye de yatkınım aslında. Eşimle aramızda Mars Plüton kavuşumu var akrep de. Aniden öfkelenebiliyoruz. Bunu yorumlayabilirmisinizçiçek

https://hizliresim.com/8Ypk1n
04-26-2018 02:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Sinastri'de Astroidler'in ve Ay Düğümleri'nin Etkileri BayanKararsız 4 42,235 07-20-2022 11:59 PM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Sinastri - Uyum Analizleri astrosohbet 658 895,501 02-08-2021 01:49 AM
Son Mesaj: Toprakkızı09
  Sinastri Haritasında Açılar pinknilden 212 1,195,460 10-05-2020 09:25 PM
Son Mesaj: whatever
  Sinastri elizya 2 11,616 11-07-2019 05:58 PM
Son Mesaj: whatever
  Sinastri Haritası pinkylove 2 9,963 05-29-2019 01:01 AM
Son Mesaj: pinkylove
  Sinastri haritası hayalperest033 1 17,811 02-26-2018 11:53 PM
Son Mesaj: idrilhawke
  Sinastri'de Gezegen Konumları Simurg 14 363,321 07-10-2017 05:10 PM
Son Mesaj: melody
  Başak Dizer & Kıvanç Tatlıtuğ Sinastri Haritaları hanzade 11 38,735 03-08-2017 06:52 PM
Son Mesaj: Nin.Me.Sar.Ra
  Sinastri'de 12. ev hilal-e 70 163,261 10-30-2016 03:27 AM
Son Mesaj: carmen
  Lütfen sinastri yorumu Nesil_sy 0 7,649 05-18-2015 11:45 PM
Son Mesaj: Nesil_sy

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir