Değerlendir:
  • 10 Oy - 2.9 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bu Aşk Beni Heder Edecek!!!
Yazar Mesaj
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

Cvp: Bu Aşk Beni Heder Edecek!!!
(04-24-2015 06:42 PM)anubis Yazılan:  Sevgili dilek düşündüğün gibi değil kompozit haritamız da berbattı. Ama ben bunu avantaja çevirdim nasıl mı? Farklı burçlardaki yerleşimlerin oluşturduğu farklı bakış açılarını ortak bir amaca hizmet ettirerek. Bu ortak amaç bakış açılarımızı zenginleştirmekti. Uyumsuz burçlar birbirlerine birçok şey öğretebilir bence.

Himm guzelllll gülücük peki bir taktikte bana verir misin? Bu haritadan bir taktik cikartabilirsn tabi...

Simdi bu harita bnm 8 ay evvel buyuk bir askla baslayip asiri tartismadan dolayi askiya aldigim sevgilimle sinastrimiz..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=y...&rs=0&ast=

buda kompozit...

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=y...&rs=0&ast=

bu haritalar bir baskasinin haritasi olsa transitlerden dolayi zor zamanlar geciriyorlar fakat sonunda evlilik var derdim... de! gülücük

Tipki hanzadenin dedigi gibi kendi haritan olunca isler degisiyor... kopamiyorum ama evlilik cikar gibi gelmiyor bana hic gülücük

Soruya gelirsek kopana kadar yada toparlayana kadar diyim artik haritadaki hangi yonleri calistirmaliyim? Transit saturn kavusum gunesi yasiyorum.. gülücük tembel yorguuun dalgin yanliz ve berbat takiliyorum.. Bu halimi dikkate alarak bana gorede bir kac tavsiyen olur mu??? Hiii? gülücük

KARM IS BITCH!!!
04-24-2015 09:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

RE: Bu Aşk Beni Heder Edecek!!!
@anubis

Bzm mevzu derin gülücük arkadasin basliginda konuyu saptirmayayim. Ben yeni bir baslik acayim. Bizden bir nane olur mu diye? gülücük ordan genis genis devam edelim ;)

KARM IS BITCH!!!
04-24-2015 10:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hanzade Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

RE: Bu Aşk Beni Heder Edecek!!!
Sevgili arkadaşlar bu nu yazdıktan sonra ona sevdiğimi söyledim fakat bana o gözle hiç bakmadığını söyledi.Burada ki arkadaşlarin tahminleri de tuttu.Ve ben suan çok üzülüyorum ve bi türlü onu unutamıyorum.Sizce bana karşı enerjisi nasıl acaba artık aklına karpuz kabuğu koymuşken o haritamızda beni nasıl görüyor.Aklına girme şansım var mı?
12-15-2015 02:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir