Değerlendir:
  • 10 Oy - 2.9 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bu Aşk Beni Heder Edecek!!!
Yazar Mesaj
hanzade Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Bu Aşk Beni Heder Edecek!!!
Bu adam bu aşk beni mahvetti....saçma bi kara sevdaya tutuldu. ..acilamiyorum ondanda bi hareket yok ...Nolucak böyle bi fikrim yok...Normalde benim alanım sinastri ama kendime gelince yorum yapamıyor objektif olamıyorum ...Burada bi kaç defa daha paylastımsada bi cevap alamadım. ...Simdi tüm içtenligimle yardım istiyorum sizlerden...Simdi bile uyuyacağıma onu dusunuyorum?

Onun haritası. .11 kasim 1984 ankara ..sabah 7.30..
Dogum saati belli degil..Ama oldukca sert bi gorunusu var..aşk hayatında pek çok hayal kirikligi yaşamış gibi haritası. ..
04-22-2015 02:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hanzade Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

RE: Bu Aşk Beni Heder Edecek!!!
Bu adama nasıl yaklaşmasmaliyim..Nasıl davranmalıyim.Onu mu bekliyim yoksa direkt gidip açılıyim mi DOSTLAR? Gerçekten ooldukça sert bi gorunusu var...Birazda agresif?
04-22-2015 02:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ladyturko Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Iletisiminiz var mi?
04-22-2015 03:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

Guzelim adamin yorumunu istersen ilk bakista sende gormussundur...

Gunes kavusum yukselen kavusum saturn.... adsm acayip soguk kati duvar gibi...

Ama venus kavusum neptun gibi guzel bir aciya sahip.. merkur kavusum uranus.. degisik bir uslup konusna tarzi... ama 7.evinde ay var.. muhtemelen kilolu ve anac bir esi olacak..

Ama bu es kim olacak??? Sen mi? Dogum bilgilerini yaz ben aksam isten cikinca evde detayli bakayim. ;)

KARM IS BITCH!!!
04-22-2015 05:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hanzade Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

anubis
o kadar güzel yazmışsın ki.. ama bende yıllardır iç dünyamla ilgili egomuzu yenmekle ilgili sayısız eğitime seminere katıldım naçizane.. insan olmanın ne demek olduğunu kavrayabilmek için...Seninde dediğin gibi hayatımızdaki pek çok adımı egomuzun bizi yönlendirmesiyle atıyoruz ne yazık ki...
Ve bende başta senin gibi düşündüm.. ölçtüm biçtim ...Onunla birbirimize çok benziyoruz, bi o kadar da zıttız...Yani hayatta birlikte olmam dediğim cinsten bi erkek...Ona rağmen onu her gördüğüm de ben bu adamla ömrümün sonuna kadar olabilirim diyorum.. Çünkü aramızda tarifi imkansız kadersel bi birleşme var...Bu zamana kadar bişeyler için çok çabaladım..Pek çoğu olmadı hep Allah ım neden olmuyo neden neden diye sorarken bişeyin beni beklediğini hep biliyodum..Evet beni bekleyen oymuş...Şimdi görebiliyorum şimdi taşlar öyle bir oturuyor ki...
Uzun lafın kısası senin söylediğin her şeyi düşündüm ölçtüm tartım ve en önemlisi anlamlandırdım.. Yıllarca dipdibeyken bir kere bile birbirimizi görmemişken öyle bi zaman da yollarımız kesişti ki..
Şimdi sırada ona açılmak kaldı.. Ama onu da nasıl yapabiliceğimi bilmiyorum ve sizlerden yardım istiyorum...
Naçizane 5 yıldır astrolojiyle ilgileniyorum neredeyse yarı mesleğim ama olay ona gelince tıkanıyorum..
04-22-2015 08:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hanzade Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Cvp: Bu Aşk Beni Heder Edecek!!!
(04-22-2015 05:38 PM)dilek8855 Yazılan:  Guzelim adamin yorumunu istersen ilk bakista sende gormussundur...

Gunes kavusum yukselen kavusum saturn.... adsm acayip soguk kati duvar gibi...

Ama venus kavusum neptun gibi guzel bir aciya sahip.. merkur kavusum uranus.. degisik bir uslup konusna tarzi... ama 7.evinde ay var.. muhtemelen kilolu ve anac bir esi olacak..

Ama bu es kim olacak??? Sen mi? Dogum bilgilerini yaz ben aksam isten cikinca evde detayli bakayim. ;)
Dilekcim evet aynen söylediğin gibi değişik bi ses tonu ve konuşması tarzı var..Ama doğum saati tam belli değil.. Hatta öğlen 11 sanırım... O yüzden evler konusunda emin değiliz... Anaç olmamakla birlikte balık etliyim;) Aydan kare almış bi yükselen aslanı düşün...;)

Bu arada Venüs kavuşum Neptün 180 ayı ben pek bi hayra yoramadım sen ne dersin?
04-22-2015 08:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Sen 90lisin o 84lu.. 6 yas buyuk.. bnmde 19 yasimdayken buyuk askim 29 yasindaydi.. ve bende ona acildim.. olmadi cocuk geldim ona ama varligiyla bana hep huzur oldu.. karsilim bulamasan bile daha huzurlu olcaksin... cunku onun karsisinda aski saklamak cok zor olmali....

KARM IS BITCH!!!
04-22-2015 09:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hanzade Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

zaten açıldığımda bana hayır derse bizim dost olarak kalmamız pek ihtimal dahilinde görünmüyo...çünkü o satürnyen bi akrep ben satürnyen bi koçum vee aramızda karşılıklı güneş kare mars var ...üstelik Satürn kare mars, Satürn kavuşum marsta cabası....Ama yine de; ay Venüs mars ve güneş araların üçgen sekstil okadar çok ki bizi oldukça kurtarıyor....
04-22-2015 11:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hanzade Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Cvp: Bu Aşk Beni Heder Edecek!!!
(04-22-2015 09:19 PM)anubis Yazılan:  Ay düğümüne dikkat et insanlar ay düğümünün tatmin olmasını sever. Onun venüsyen bir ay düğümü var yedinci evde boğada ona ruhsal evrimi konusunda yardımcı olabilirsin mesela sen benden daha iyi astroloji biliyorsun detayları sana bırakıyorum gülücük On ikinci evinde pluton var satürnyen ayrıca güney ay düğümü güneşi ve satürnüyle kavuşmuş buna da dikkat et bu kötümser havayı dağıtabilirsin.
anubis
biraz daha acar mısın?
04-22-2015 11:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

@anubis

sinastri açıları kötü olmasına rağmen kompozit haritanız güçlü olduğu için ortaya çıkan enerjiden dolayı dost kalmış olabilirsiniz...

@hanzade
güzelim şimdi sende durumun az çok farkında olduğun için çok umutlu konuşmıcam..
ilişkilerin kalıcılığı yada derinliği satürn+içsel gezegen bağlantılarının çok olması ile ölçülür...
ama sizde yok.. sadece satürn mars, 90 ve kavuşum bağlantısı... yani bence yetersiz...

senin saatin net olduğu için senin haritandan yorumum, 4ve 5.ci evlerini etkilediği için ona derinden bir aşk duyuyorsun ve platonik aşkı anlatan 9.ev yöneticin neptün onun güneşi ile 60lık açıda..

ama dediğim gibi satürn bağlantınız yok maalesef.. hatta benim için çok önemli olan bir olumsuzluk var.. şiron çarpması.. senin 11derece yengeç şironun ve 19 derece akrep şironunuz arasında 120derecelik bağlantı var.. bu 2 gezegen arasında 120 derece olsa bile kesin ayrılık verir denilir...
burda satürn kişisi o olduğu için iletişimi kesecek olanda o..

KOMPOZİT HARİTANIZ...

bence sinastriden daha önemli olan bu harita... daha kısa ve net cevap veriyor çünkü...
burdada satürnle bağlantısı olan ay.. yani iletişiminizi ggüçlü tutan taraf sensin...

erkeği temsil eden güneşte venüs ve jüpiterle kavuşum.. yani iletişiminize sıcaklık katan büyüten kısım pek belli olmasasa o.. gülücük

yanlız dikkatimi çeken kompozit aşk vadetmese bile kötü açılarda içermiyor... sadece güneş 90 plüto ve venüs 90 plüto var.. biri sen biri o.. plütonun doğasınıda katarsak ikiniz içinde kırıcı bir şekilde dönüştüren hatta konum itibariyle bakınca7.evdeki plütonun 10.evi etkilemesinden dolayıda plütonun etkisinin 10,ev kariyerde ve toplumdaki duruşa yansıyacağını düşünüyorum...

bu arada transit satürn 2,5 yıl sonra oğlan burcunun ortalarına yanaştığında senin şironuna 180 derece yaptığı aynı zamandada senin 7.evini yöneticisi uranüsle kavuşum yaptığında iletişiminizin biteceğini düşünüyorum.....

nacizane yorumlarım bu kadar.. bu arada seni çok sevdim gülücük bnm kad senin venüs yüzünden muhtemelen.. bu kişi olmasa bile senin haritana baktımda 7.evin yöneticisi 6.evde olan uranüs sana iş hayatından bir eş getirecek.. 7.evini 1.ev yapıp saymaya devam edersek eğer, ateş burçlarından 1.evinde venüs yakışıklı, 3.evde güneş+merkür, bol akrabalı bol iletişimli bir çevresi olan bir eş bekliyor seni gülücük

KARM IS BITCH!!!
04-24-2015 02:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir